Mattoni NBL

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
1999/00

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 6
USK Erpet Praha
BVV Brno
12. 9. 1999
15:00
Václav Lukeš
Tomáš Telúch
Milan Franke
70
69
38
39
Review
základní část 1. kolo 1
Mlékárna Kunín
BK SČE Děčín
10. 9. 1999
17:00
Petr Andrle
Karel Bruna
Petr Buršík
85
60
43
34
Review
základní část 1. kolo 3
BK Opava
Sparta Praha
10. 9. 1999
17:30
Václav Galajda
Pavel Rozsypal
Vilém Cígler 66
79
31
31
Review
základní část 1. kolo 4
BK Nová huť Ostrava
BK ASK Chomutov
10. 9. 1999
17:30
Karel Bruna
Petr Vrážel
Miroslav Kurz 75
88
32
46
Review
základní část 1. kolo 5
Ostacolor BK Pardubice
BK Slavia Kroměříž
10. 9. 1999
17:30
Pavel Volejník
Rudolf Výborný
Jaroslava Strouhalová
83
73
28
40
Review
základní část 1. kolo 2
BBK Houseři Brno
BK SČP Ústí nad Labem
10. 9. 1999
18:00
Ivan Zachara
Zdeněk Hartig
Ivo Procházka 71
91
35
46
Review
základní část 2. kolo 8
BBK Houseři Brno
BK SČE Děčín
11. 9. 1999
16:00
Ivan Zachara
Zdeněk Hartig
Ivo Procházka 60
92
39
28
Review
základní část 2. kolo 7
Mlékárna Kunín
BK SČP Ústí nad Labem
11. 9. 1999
17:00
Petr Andrle
Karel Bruna
Petr Buršík
85
75
45
37
Review
základní část 2. kolo 9
BK Opava
BK ASK Chomutov
11. 9. 1999
17:00
Václav Galajda
Pavel Rozsypal
Vilém Cígler
95
63
50
32
Review
základní část 2. kolo 10
BK Nová huť Ostrava
Sparta Praha
11. 9. 1999
17:30
Karel Bruna
Petr Vrážel
Miroslav Kurz
78
59
37
31
Review
základní část 2. kolo 11
Ostacolor BK Pardubice
BVV Brno
11. 9. 1999
17:30
Pavel Volejník
Rudolf Výborný
Ferdinand Strouhal 54
89
31
44
Review
základní část 2. kolo 12
USK Erpet Praha
BK Slavia Kroměříž
11. 9. 1999
17:30
Tomáš Telúch
Václav Lukeš
Milan Franke
78
74
46
46
Review
základní část 3. kolo 17
Sparta Praha
Mlékárna Kunín
18. 9. 1999
-
Ivan Zachara
Rudolf Výborný
Milan Jahoda 75
92
44
51
Review
základní část 3. kolo 13
BK SČE Děčín
Ostacolor BK Pardubice
17. 9. 1999
17:00
Zdeněk Šedivý
Petr Znamínko
Lubomír Kábrt
84
56
50
27
Review
základní část 3. kolo 15
BK Slavia Kroměříž
BK Opava
18. 9. 1999
17:00
Petr Vrážel
Libor Lukeš
Miroslav Kurz 49
76
22
32
Review
základní část 3. kolo 16
BVV Brno
BK Nová huť Ostrava
18. 9. 1999
17:00
Zdeněk Šedivý
Václav Galajda
Petr Buršík 78
89
29
40
Review
základní část 3. kolo 14
BK SČP Ústí nad Labem
USK Erpet Praha
18. 9. 1999
18:00
Robert Paulík
Jiří Kukla
Pavel Burda 82
88
38
46
Review
základní část 3. kolo 18
BK ASK Chomutov
BBK Houseři Brno
18. 9. 1999
18:00
76
89
35
37
Review
základní část 4. kolo 19
BK SČE Děčín
USK Erpet Praha
26. 9. 1999
14:00
Karel Bruna
Pavel Rozsypal
Miloš Pražák 73
76
35
42
Review
základní část 4. kolo 23
Sparta Praha
BBK Houseři Brno
25. 9. 1999
16:30
Tomáš Telúch
Miroslav Macela
Josef Matějček
87
80
41
40
Review
základní část 4. kolo 20
BK SČP Ústí nad Labem
Ostacolor BK Pardubice
25. 9. 1999
17:00
Václav Lukeš
Václav Galajda
Jan Schödlbauer
94
59
42
30
Review
základní část 4. kolo 21
BK Slavia Kroměříž
BK Nová huť Ostrava
25. 9. 1999
17:00
Pavel Volejník
Petr Andrle
Zdeněk Procházka
85
75
38
38
Review
základní část 4. kolo 22
BVV Brno
BK Opava
25. 9. 1999
17:00
Ivan Zachara
Zdeněk Hartig
Jan Slezák 79
85
35
34
Review
základní část 4. kolo 24
BK ASK Chomutov
Mlékárna Kunín
25. 9. 1999
18:00
69
92
33
49
Review
základní část 5. kolo 28
BBK Houseři Brno
BVV Brno
2. 10. 1999
16:00
Karel Bruna
Petr Vrážel
Miroslav Kurz
73
72
35
38
66
66
Review
základní část 5. kolo 25
Sparta Praha
BK SČE Děčín
2. 10. 1999
16:30
Robert Paulík
Václav Lukeš
Jaroslava Strouhalová
93
70
48
43
Review
základní část 5. kolo 26
BK ASK Chomutov
BK SČP Ústí nad Labem
2. 10. 1999
16:30
Zdeněk Šedivý
Libor Lukeš
Jan Schödlbauer 75
96
36
46
Review
základní část 5. kolo 27
Mlékárna Kunín
BK Slavia Kroměříž
2. 10. 1999
17:00
Zdeněk Hartig
Jiří Kukla
Ivo Procházka
127
69
68
33
Review
základní část 5. kolo 29
BK Opava
Ostacolor BK Pardubice
2. 10. 1999
17:00
Petr Znamínko
Tomáš Telúch
Vladimír Vrážel
104
58
56
34
Review
základní část 5. kolo 30
BK Nová huť Ostrava
USK Erpet Praha
2. 10. 1999
17:30
Ivan Zachara
Miroslav Macela
Vilém Cígler 75
84
33
36
Review
základní část 6. kolo 36
Ostacolor BK Pardubice
BK Nová huť Ostrava
9. 10. 1999
-
Ivan Zachara
Jaroslav ml. Egr
Miloš Pražák 76
100
40
47
Review
základní část 6. kolo 34
BBK Houseři Brno
BK Slavia Kroměříž
9. 10. 1999
16:00
Tomáš Telúch
Zdeněk Šedivý
Ivo Procházka 68
77
35
32
Review
základní část 6. kolo 31
BK SČP Ústí nad Labem
Sparta Praha
9. 10. 1999
17:00
Karel Bruna
Petr Vrážel
Josef Matějček
96
90
54
40
Review
základní část 6. kolo 32
BK SČE Děčín
BK ASK Chomutov
9. 10. 1999
17:00
Miroslav Macela
Rudolf Výborný
Vladimír Zelinka
95
73
50
37
Review
základní část 6. kolo 33
BVV Brno
Mlékárna Kunín
9. 10. 1999
17:00
Pavel Volejník
Václav Lukeš
Zdeněk Procházka
99
83
54
42
Review
základní část 6. kolo 35
USK Erpet Praha
BK Opava
9. 10. 1999
17:30
Robert Paulík
Václav Galajda
Milan Jahoda
73
57
28
30
Review
základní část 7. kolo 37
Sparta Praha
BK ASK Chomutov
16. 10. 1999
16:30
Václav Galajda
Zdeněk Hartig
Stanislav Trepka
88
59
51
39
Review
základní část 7. kolo 38
Mlékárna Kunín
BBK Houseři Brno
16. 10. 1999
17:00
Ivan Zachara
Petr Znamínko
Jan Slezák
86
58
37
27
Review
základní část 7. kolo 39
BK Opava
BK Nová huť Ostrava
16. 10. 1999
17:00
Zdeněk Šedivý
Petr Vrážel
Miroslav Kurz
83
59
44
32
Review
základní část 7. kolo 41
BK Slavia Kroměříž
BVV Brno
16. 10. 1999
17:00
Karel Bruna
Jiří Kukla
Vladimír Vrážel 58
89
33
43
Review
základní část 7. kolo 42
BK SČE Děčín
BK SČP Ústí nad Labem
16. 10. 1999
17:00
Václav Lukeš
Pavel Rozsypal
Ferdinand Strouhal
93
90
52
43
Review
základní část 7. kolo 40
Ostacolor BK Pardubice
USK Erpet Praha
16. 10. 1999
17:30
Tomáš Telúch
Petr Andrle
Jan Schödlbauer 53
90
32
42
Review
základní část 8. kolo 47
Mlékárna Kunín
BK Opava
24. 10. 1999
14:00
Tomáš Telúch
Václav Lukeš
Vilém Cígler
88
83
51
41
Review
základní část 8. kolo 48
BBK Houseři Brno
BK Nová huť Ostrava
23. 10. 1999
15:30
Václav Galajda
Pavel Rozsypal
Zdeněk Procházka 59
78
26
47
Review
základní část 8. kolo 45
Sparta Praha
Ostacolor BK Pardubice
23. 10. 1999
16:30
Petr Vrážel
Pavel Hendrich
Pavel Burda
73
40
33
16
Review
základní část 8. kolo 43
BK SČE Děčín
BK Slavia Kroměříž
23. 10. 1999
17:00
Pavel Volejník
Jaroslav ml. Egr
Milan Franke
80
61
47
28
Review
základní část 8. kolo 44
BK SČP Ústí nad Labem
BVV Brno
23. 10. 1999
17:00
Zdeněk Šedivý
Libor Lukeš
Milan Pumr 67
77
28
36
Review
základní část 8. kolo 46
BK ASK Chomutov
USK Erpet Praha
22. 10. 1999
18:00
Robert Paulík
Jiří Kukla
Milan Jahoda 54
103
26
62
Review
základní část 9. kolo 54
BVV Brno
BK ASK Chomutov
29. 10. 1999
17:00
Tomáš Telúch
Václav Galajda
Vilém Cígler
72
60
33
29
Review
základní část 9. kolo 49
BK Opava
BK SČE Děčín
29. 10. 1999
17:30
Karel Bruna
Petr Vrážel
Jan Slezák
87
69
54
34
Review
základní část 9. kolo 50
BK Nová huť Ostrava
BK SČP Ústí nad Labem
29. 10. 1999
17:30
Miroslav Macela
Petr Znamínko
Ivo Procházka
90
61
46
27
Review
základní část 9. kolo 51
Ostacolor BK Pardubice
Mlékárna Kunín
29. 10. 1999
17:30
Zdeněk Šedivý
Jiří Kukla
Ferdinand Strouhal 65
66
32
36
Review
základní část 9. kolo 52
USK Erpet Praha
BBK Houseři Brno
29. 10. 1999
17:30
Zdeněk Hartig
Rudolf Výborný
Pavel Burda
90
54
49
32
Review
základní část 9. kolo 53
BK Slavia Kroměříž
Sparta Praha
29. 10. 1999
18:00
Robert Paulík
Václav Lukeš
Miroslav Kurz 64
66
28
32
Review
základní část 10. kolo 55
BK Opava
BK SČP Ústí nad Labem
30. 10. 1999
17:00
Karel Bruna
Petr Vrážel
Jan Slezák
96
70
45
33
Review
základní část 10. kolo 59
BK Slavia Kroměříž
BK ASK Chomutov
30. 10. 1999
17:00
Václav Lukeš
Robert Paulík
Miroslav Kurz 83
87
43
41
Review
základní část 10. kolo 60
BVV Brno
Sparta Praha
30. 10. 1999
17:00
Tomáš Telúch
Václav Galajda
Vilém Cígler
76
67
36
27
Review
základní část 10. kolo 56
BK Nová huť Ostrava
BK SČE Děčín
30. 10. 1999
17:30
Miroslav Macela
Petr Znamínko
Ivo Procházka
81
71
44
35
Review
základní část 10. kolo 57
Ostacolor BK Pardubice
BBK Houseři Brno
30. 10. 1999
17:30
Zdeněk Šedivý
Jiří Kukla
Ferdinand Strouhal
86
79
38
36
71
71
Review
základní část 10. kolo 58
USK Erpet Praha
Mlékárna Kunín
30. 10. 1999
17:30
Ivan Zachara
Rudolf Výborný
Pavel Burda 69
71
33
27
Review
základní část 11. kolo 63
Sparta Praha
USK Erpet Praha
17. 10. 1999
14:10
Ivan Zachara
Pavel Volejník
Lubomír Kábrt 68
81
43
41
Review
základní část 11. kolo 66
BBK Houseři Brno
BK Opava
6. 11. 1999
15:30
Pavel Volejník
Libor Lukeš
Milan Pumr 61
96
32
40
Review
základní část 11. kolo 61
BK SČE Děčín
BVV Brno
6. 11. 1999
17:00
Václav Lukeš
Rudolf Výborný
Stanislav Trepka
88
83
46
35
Review
základní část 11. kolo 62
BK SČP Ústí nad Labem
BK Slavia Kroměříž
6. 11. 1999
17:00
Ivan Zachara
Pavel Hendrich
Miloš Pražák
82
68
35
30
Review
základní část 11. kolo 65
Mlékárna Kunín
BK Nová huť Ostrava
6. 11. 1999
17:00
Zdeněk Šedivý
Zdeněk Hartig
Vladimír Vrážel 58
61
31
38
Review
základní část 11. kolo 64
BK ASK Chomutov
Ostacolor BK Pardubice
6. 11. 1999
17:30
Václav Galajda
Petr Vrážel
Jaroslava Strouhalová 67
80
38
48
Review
základní část 12. kolo 67
BK SČE Děčín
Sparta Praha
15. 11. 1999
17:00
Tomáš Telúch
Miroslav Macela
Milan Jahoda 58
72
35
36
Review
základní část 12. kolo 68
BK SČP Ústí nad Labem
BK ASK Chomutov
13. 11. 1999
17:00
Karel Bruna
Libor Lukeš
Petr Buršík
74
57
39
32
Review
základní část 12. kolo 69
BK Slavia Kroměříž
Mlékárna Kunín
13. 11. 1999
17:00
Pavel Rozsypal
Jaroslav ml. Egr
Vilém Cígler 69
81
36
31
Review
základní část 12. kolo 70
BVV Brno
BBK Houseři Brno
13. 11. 1999
17:00
Robert Paulík
Zdeněk Šedivý
Miroslav Kurz
87
67
39
35
Review
základní část 12. kolo 71
Ostacolor BK Pardubice
BK Opava
13. 11. 1999
17:30
Zdeněk Hartig
Petr Andrle
Zdeněk Moučka 82
105
40
48
Review
základní část 12. kolo 72
USK Erpet Praha
BK Nová huť Ostrava
8. 12. 1999
17:30
Miroslav Macela
Václav Galajda
Vladimír Zelinka 73
74
31
37
Review
základní část 13. kolo 75
BK Nová huť Ostrava
BK Opava
5. 12. 1999
14:00
Zdeněk Šedivý
Pavel Volejník
Vilém Cígler
68
67
38
38
Review
základní část 13. kolo 74
BBK Houseři Brno
Mlékárna Kunín
3. 12. 1999
15:00
Zdeněk Hartig
Pavel Hendrich
Zdeněk Procházka 59
71
32
34
Review
základní část 13. kolo 77
BVV Brno
BK Slavia Kroměříž
4. 12. 1999
17:00
Miroslav Macela
Libor Lukeš
Vladimír Vrážel
98
57
53
30
Review
základní část 13. kolo 78
BK SČP Ústí nad Labem
BK SČE Děčín
4. 12. 1999
17:00
Ivan Zachara
Václav Galajda
Ferdinand Strouhal 79
83
46
44
Review
základní část 13. kolo 73
BK ASK Chomutov
Sparta Praha
4. 12. 1999
17:30
Karel Bruna
Rudolf Výborný
Miloš Pražák 52
79
25
46
Review
základní část 13. kolo 76
USK Erpet Praha
Ostacolor BK Pardubice
4. 12. 1999
17:30
Petr Vrážel
Jaroslav ml. Egr
Jaroslava Strouhalová
86
83
45
40
Review
základní část 14. kolo 79
Sparta Praha
BK SČP Ústí nad Labem
11. 12. 1999
16:30
Petr Vrážel
Václav Lukeš
Milan Pumr
76
63
41
40
Review
základní část 14. kolo 81
Mlékárna Kunín
BVV Brno
11. 12. 1999
17:00
Tomáš Telúch
Pavel Rozsypal
Stanislav Trepka 85
89
50
39
Review
základní část 14. kolo 82
BK Slavia Kroměříž
BBK Houseři Brno
11. 12. 1999
17:00
Zdeněk Šedivý
Petr Znamínko
Jan Schödlbauer 79
81
33
42
Review
základní část 14. kolo 83
BK Opava
USK Erpet Praha
11. 12. 1999
17:00
Ivan Zachara
Robert Paulík
Miroslav Kurz
89
59
50
31
Review
základní část 14. kolo 80
BK ASK Chomutov
BK SČE Děčín
11. 12. 1999
17:30
Pavel Volejník
Petr Andrle
Milan Franke 64
88
26
48
Review
základní část 14. kolo 84
BK Nová huť Ostrava
Ostacolor BK Pardubice
11. 12. 1999
17:30
Rudolf Výborný
Jiří Kukla
Zdeněk Procházka
84
74
41
33
Review
základní část 15. kolo 90
Mlékárna Kunín
BK ASK Chomutov
17. 12. 1999
17:00
Miroslav Macela
Jaroslav ml. Egr
Jaroslava Strouhalová
106
56
51
16
Review
základní část 15. kolo 85
USK Erpet Praha
BK SČE Děčín
17. 12. 1999
17:30
Robert Paulík
Pavel Hendrich
Milan Jahoda
69
62
38
33
Review
základní část 15. kolo 86
Ostacolor BK Pardubice
BK SČP Ústí nad Labem
17. 12. 1999
17:30
Ivan Zachara
Libor Lukeš
Miloš Pražák
91
75
44
44
Review
základní část 15. kolo 87
BK Nová huť Ostrava
BK Slavia Kroměříž
17. 12. 1999
17:30
Pavel Volejník
Zdeněk Hartig
Pavel Burda
86
64
43
21
Review
základní část 15. kolo 88
BK Opava
BVV Brno
17. 12. 1999
17:30
Zdeněk Šedivý
Rudolf Výborný
Vladimír Zelinka
88
66
51
33
Review
základní část 15. kolo 89
BBK Houseři Brno
Sparta Praha
17. 12. 1999
18:00
Václav Lukeš
Václav Galajda
Ivo Procházka 65
73
48
39
Review
základní část 16. kolo 91
Ostacolor BK Pardubice
BK SČE Děčín
18. 12. 1999
-
Ivan Zachara
Libor Lukeš
Miloš Pražák 74
76
44
46
Review
základní část 16. kolo 96
BBK Houseři Brno
BK ASK Chomutov
18. 12. 1999
-
Václav Lukeš
Václav Galajda
Ivo Procházka
96
76
41
36
Review
základní část 16. kolo 93
BK Opava
BK Slavia Kroměříž
18. 12. 1999
17:00
Zdeněk Šedivý
Rudolf Výborný
Vladimír Zelinka
77
75
46
25
Review
základní část 16. kolo 95
Mlékárna Kunín
Sparta Praha
18. 12. 1999
17:00
Miroslav Macela
Jaroslav ml. Egr
Jaroslava Strouhalová 70
83
36
35
Review
základní část 16. kolo 92
USK Erpet Praha
BK SČP Ústí nad Labem
18. 12. 1999
17:30
Robert Paulík
Pavel Hendrich
Milan Jahoda
75
47
46
26
Review
základní část 16. kolo 94
BK Nová huť Ostrava
BVV Brno
18. 12. 1999
17:30
Pavel Volejník
Zdeněk Hartig
Pavel Burda 66
71
35
35
Review
základní část 17. kolo 97
BK SČP Ústí nad Labem
Mlékárna Kunín
9. 1. 2000
-
Zdeněk Šedivý
Petr Andrle
Lubomír Kábrt 57
71
35
28
Review
základní část 17. kolo 98
BK SČE Děčín
BBK Houseři Brno
7. 1. 2000
17:00
Pavel Volejník
Zdeněk Hartig
Pavel Burda
87
82
51
43
Review
základní část 17. kolo 101
BVV Brno
Ostacolor BK Pardubice
7. 1. 2000
17:00
Pavel Rozsypal
Tomáš Telúch
Milan Pumr
85
37
43
18
Review
základní část 17. kolo 99
BK ASK Chomutov
BK Opava
7. 1. 2000
18:00
Miroslav Macela
Jiří Kukla
Jaroslava Strouhalová 80
105
44
54
Review
základní část 17. kolo 102
BK Slavia Kroměříž
USK Erpet Praha
7. 1. 2000
18:00
Robert Paulík
Rudolf Výborný
Zdeněk Procházka 54
86
29
43
Review
základní část 17. kolo 100
Sparta Praha
BK Nová huť Ostrava
7. 1. 2000
18:30
Václav Galajda
Petr Vrážel
Milan Jahoda
92
59
57
29
Review
základní část 18. kolo 105
Sparta Praha
BK Opava
8. 1. 2000
16:30
Ivan Zachara
Petr Vrážel
Milan Jahoda 80
97
40
47
Review
základní část 18. kolo 103
BK SČE Děčín
Mlékárna Kunín
8. 1. 2000
17:00
Pavel Volejník
Zdeněk Hartig
Pavel Burda 55
75
28
30
Review
základní část 18. kolo 104
BK SČP Ústí nad Labem
BBK Houseři Brno
8. 1. 2000
17:00
Zdeněk Šedivý
Petr Andrle
Lubomír Kábrt
75
61
42
41
Review
základní část 18. kolo 107
BK Slavia Kroměříž
Ostacolor BK Pardubice
8. 1. 2000
17:00
Robert Paulík
Rudolf Výborný
Zdeněk Procházka
91
74
49
34
Review
základní část 18. kolo 108
BVV Brno
USK Erpet Praha
8. 1. 2000
17:00
Václav Galajda
Pavel Rozsypal
Milan Pumr
80
60
49
32
Review
základní část 18. kolo 106
BK ASK Chomutov
BK Nová huť Ostrava
8. 1. 2000
17:30
Miroslav Macela
Jiří Kukla
Jaroslava Strouhalová 71
84
32
48
Review
základní část 19. kolo 111
USK Erpet Praha
Sparta Praha
16. 1. 2000
15:00
Tomáš Telúch
Pavel Volejník
Miloš Pražák
78
51
52
25
Review
základní část 19. kolo 109
BVV Brno
BK SČE Děčín
15. 1. 2000
17:00
Zdeněk Šedivý
Libor Lukeš
Pavel Burda
85
69
42
23
Review
základní část 19. kolo 110
BK Slavia Kroměříž
BK SČP Ústí nad Labem
15. 1. 2000
17:00
Miroslav Macela
Václav Galajda
Ivo Procházka
83
79
38
33
Review
základní část 19. kolo 114
BK Opava
BBK Houseři Brno
15. 1. 2000
17:00
Pavel Rozsypal
Petr Znamínko
Jan Slezák
86
76
38
31
70
70
Review
základní část 19. kolo 112
Ostacolor BK Pardubice
BK ASK Chomutov
15. 1. 2000
17:30
Tomáš Telúch
Pavel Volejník
Vladimír Zelinka
93
77
54
32
Review
základní část 19. kolo 113
BK Nová huť Ostrava
Mlékárna Kunín
15. 1. 2000
17:30
Ivan Zachara
Václav Lukeš
Vladimír Vrážel
86
80
47
38
Review
základní část 20. kolo 119
BK Opava
Mlékárna Kunín
23. 1. 2000
15:00
Zdeněk Šedivý
Václav Galajda
Vladimír Vrážel 83
87
39
39
Review
základní část 20. kolo 115
BK Slavia Kroměříž
BK SČE Děčín
22. 1. 2000
17:00
Ivan Zachara
Petr Vrážel
Zdeněk Procházka 57
62
24
30
Review
základní část 20. kolo 116
BVV Brno
BK SČP Ústí nad Labem
22. 1. 2000
17:00
Václav Lukeš
Jiří Kukla
Vilém Cígler
93
69
34
36
Review
základní část 20. kolo 117
Ostacolor BK Pardubice
Sparta Praha
22. 1. 2000
17:30
Tomáš Telúch
Libor Lukeš
Josef Matějček 74
90
34
52
Review
základní část 20. kolo 118
USK Erpet Praha
BK ASK Chomutov
22. 1. 2000
17:30
Zdeněk Hartig
Petr Znamínko
Jan Schödlbauer
82
55
41
27
Review
základní část 20. kolo 120
BK Nová huť Ostrava
BBK Houseři Brno
22. 1. 2000
17:30
Rudolf Výborný
Pavel Hendrich
Petr Buršík
98
74
53
39
Review
základní část 21. kolo 123
BBK Houseři Brno
Ostacolor BK Pardubice
28. 1. 2000
-
Václav Lukeš
Zdeněk Hartig
Josef Matějček
69
58
25
29
Review
základní část 21. kolo 124
Mlékárna Kunín
USK Erpet Praha
28. 1. 2000
17:00
Ivan Zachara
Robert Paulík
Jan Slezák 84
89
43
47
Review
základní část 21. kolo 122
BK SČE Děčín
BK Nová huť Ostrava
30. 1. 2000
17:00
Zdeněk Šedivý
Miroslav Macela
Miloš Pražák
88
79
45
43
Review
základní část 21. kolo 125
BK ASK Chomutov
BK Slavia Kroměříž
28. 1. 2000
18:00
Pavel Rozsypal
Tomáš Telúch
Ferdinand Strouhal
89
69
39
28
Review
základní část 21. kolo 121
BK SČP Ústí nad Labem
BK Opava
28. 1. 2000
18:00
Pavel Volejník
Libor Lukeš
Milan Jahoda 71
86
38
42
Review
základní část 21. kolo 126
Sparta Praha
BVV Brno
28. 1. 2000
18:30
Karel Bruna
Jaroslav ml. Egr
Vladimír Zelinka
78
73
41
37
Review
základní část 22. kolo 127
BK SČE Děčín
BK Opava
29. 1. 2000
15:15
Zdeněk Šedivý
Miroslav Macela
Miloš Pražák
85
77
41
38
Review
základní část 22. kolo 130
BBK Houseři Brno
USK Erpet Praha
29. 1. 2000
16:00
Václav Lukeš
Zdeněk Hartig
Josef Matějček 57
71
33
38
Review
základní část 22. kolo 132
BK ASK Chomutov
BVV Brno
29. 1. 2000
16:00
Tomáš Telúch
Pavel Rozsypal
Ferdinand Strouhal 79
88
43
40
Review
základní část 22. kolo 131
Sparta Praha
BK Slavia Kroměříž
29. 1. 2000
16:30
Karel Bruna
Jaroslav ml. Egr
Vladimír Zelinka
80
63
47
23
Review
základní část 22. kolo 128
BK SČP Ústí nad Labem
BK Nová huť Ostrava
29. 1. 2000
17:00
Libor Lukeš
Pavel Volejník
Milan Jahoda
91
82
39
39
75
75
Review
základní část 22. kolo 129
Mlékárna Kunín
Ostacolor BK Pardubice
29. 1. 2000
17:00
Ivan Zachara
Robert Paulík
Jan Slezák
80
50
42
24
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
4 Tomáš Grepl PCE 38 37.1 20.2 3.6 2.9/6.9 4.2/5.4 77.8 3.6
13 Jan Svoboda BRN 36 36.4 19.0 6.9 0.7/1.6 3.2/4.3 74.5 2.9
9 Jiří Welsch SPA 35 36.0 19.1 4.4 1.3/3.5 6.3/7.9 79.3 2.1
15 Aleš Kočvara BRN 44 32.8 15.1 4.7 0.7/1.4 3.7/5.1 72.3 3.6
7 Josef Jelínek MLK 42 28.3 15.7 3.7 1.5/4.5 3.6/4.6 78.8 2.7
11 Daniel Cyrulik USK 42 37.0 14.6 3.5 1.5/3.9 3.2/4.0 79.8 2.0
8 Věroslav Sucharda UNL 35 36.3 17.1 5.9 0.6/1.8 3.4/4.4 78.4 2.4
13 Jiří Trnka OPA 44 26.6 12.9 5.1 0.1/0.5 2.2/4.0 55.7 3.6
12 Petr Treml USK 47 29.0 12.0 2.0 1.6/3.8 3.1/4.0 79.1 2.8
7 Radek Nečas BRN 44 29.8 12.6 3.0 0.8/2.1 4.0/5.7 70.6 3.6
6 Levell Sanders MLK 39 31.3 14.0 4.2 1.1/3.0 2.3/2.8 80.9 2.3
9 Roderick Anderson OPA 45 35.4 12.0 4.4 0.6/1.9 1.4/3.8 36.4 2.8
15 Vladimír Šimáček Slavia Kroměříž 35 31.9 14.8 4.9 0.8/2.1 2.7/4.0 69.1 3.5
10 Pavel Beneš BRN 37 35.6 13.8 2.8 1.4/3.3 4.3/5.5 77.8 2.4
10 Marek Stuchlý OST 32 32.2 16.0 4.4 0.6/1.9 5.3/6.9 77.3 3.3
17 Luboš Pohánka PCE 37 33.8 13.8 3.9 1.2/2.8 2.5/3.4 75.2 3.5
8 David Klapetek OPA 44 25.0 11.5 3.8 0.6/1.9 1.9/2.6 73.0 2.8
16 Stanislav Zuzák CHO 33 33.0 15.2 4.5 0.8/3.0 3.6/4.9 73.9 3.2
17 Darko Vuksanič UNL 33 29.1 15.0 4.6 0.0/0.1 5.6/7.5 74.7 3.8
6 Jaroslav Mužík Slavia Kroměříž 35 32.3 13.8 2.7 2.0/5.6 2.3/3.1 75.7 2.4
15 Amir Delalič USK 42 23.5 11.5 4.4 0.0/0.1 2.7/4.2 63.8 2.9
16 Petr Janouch DEC 33 31.5 14.5 2.8 1.4/3.8 4.5/5.9 75.9 1.5
8 Václav Hrubý USK 44 32.2 9.9 1.9 1.1/3.2 2.9/4.8 59.9 2.4
13 Siniša Medenica USK 59 40 23.2 10.5 2.8 0.8/3.3 2.5/4.0 63.3 3.1
4 Miroslav Modr DEC 34 24.1 12.1 2.4 1.6/3.8 2.4/3.6 68.6 2.8
18 Aleš Klimek BRN 37 30.0 10.8 2.4 1.2/3.4 2.5/3.6 69.7 3.1
11 Pavel Budínský CHO 36 30.1 11.0 2.4 1.5/4.8 1.6/2.4 64.4 2.7
14 Daniel Dvořák SPA 36 28.4 10.8 2.4 1.3/3.5 2.2/3.3 67.8 2.7
16 Pavel Kubálek USK 42 20.0 9.2 1.4 1.4/3.7 2.2/2.7 81.7 2.6
9 Kamil Novák OST 55 23 33.5 16.7 5.7 0.7/1.7 3.2/4.2 76.3 2.7
10 Vladan Vahala OPA 38 21.8 10.0 0.6 2.2/5.8 2.2/2.6 85.0 2.1
5 Ladislav Sokolovský OPA 44 25.7 8.5 2.5 0.3/0.9 2.5/3.1 79.7 3.4
11 Pavel Zajíc UNL 33 33.2 11.3 3.4 0.5/2.3 2.9/3.8 77.4 3.0
0 Jan Hudeček HUS 35 32.5 10.4 4.4 0.0/0.2 1.6/3.1 50.9 3.0
18 Tomáš Vorlíček CHO 35 26.6 10.2 2.1 1.3/3.8 2.1/2.5 83.7 1.9
5 Petr Sitař PCE 36 29.9 9.8 3.7 0.2/0.6 1.9/2.8 67.0 3.8
6 Jiří Šebek OST 31 24.9 11.3 1.7 1.7/5.1 2.9/3.4 85.7 2.7
0 Dejen Vukosavljevič OPA 29 28.6 11.4 1.7 2.5/6.1 0.6/0.9 0.0* 2.2
12 Ondřej Vrchota CHO 34 27.2 9.7 2.3 1.0/2.6 2.0/2.8 70.8 3.5
16 David Musil UNL 33 28.7 9.8 1.5 1.6/5.3 1.9/2.5 79.0 2.5
12 Pavel Miloš SPA 22 32.4 14.5 2.5 2.1/5.5 3.1/3.7 85.2 2.7
5 Jaromír Geršl DEC 35 30.6 8.9 2.9 0.8/2.4 0.7/1.0 0.0* 1.9
11 Jaroslav Kovář MLK 31 24.4 10.0 4.4 0.0/0.2 1.2/3.3 35.0 3.1
14 Leoš Krejčí HUS 21 31.8 14.0 4.6 0.0/0.1 4.8/6.4 74.6 2.9
12 Radek Svoboda PCE 36 26.1 8.1 2.0 0.6/2.4 2.3/3.3 70.1 3.4
5 Jan Sitař OST 29 26.0 10.1 3.8 0.3/1.2 1.6/2.4 65.7 3.0
7 Goran Adžič OPA 32 19.7 9.1 3.2 0.0/0.3 2.7/4.0 67.7 3.0
8 Jan Raděj PCE 31 34.5 9.3 3.8 0.0/0.4 1.6/2.2 73.9 2.3
5 Petr Welsch MLK 37 22.7 7.7 1.9 0.8/2.3 1.6/2.5 63.7 2.2
10 Ladislav Zalužanský DEC 32 22.0 8.6 1.5 1.6/4.2 0.9/1.1 0.0* 2.2
0 Lynard Stewart MLK 46 27 31.3 10.0 4.0 0.1/0.4 1.5/3.9 38.5 2.7
17 Karel Formánek DEC 32 18.7 8.4 3.3 0.0/0.0 1.8/2.6 69.0 3.2
6 Ivo Lukš USK 41 19.8 6.5 1.4 0.8/2.0 1.3/1.8 0.0* 2.9
11 David Douša SPA 34 20.5 7.9 2.6 0.2/0.4 2.1/2.9 70.0 2.6
15 Jozef Ďurček MLK 56 38 20.6 7.0 2.3 0.4/1.1 1.0/1.3 0.0* 3.1
0 Filip Kyrš HUS 34 25.4 7.8 2.6 0.6/2.0 0.7/1.0 0.0* 2.5
5 Pavel Buriánek CHO 32 28.4 8.0 3.3 0.1/0.2 1.2/2.4 48.7 3.5
14 David Panáček MLK 42 17.3 6.1 1.1 1.1/2.9 0.6/0.8 0.0* 1.6
4 Vladimír Vyoral SPA 36 29.1 7.0 1.2 1.1/2.6 1.4/1.6 0.0* 1.5
13 Dušan Medvecký MLK 58 34 25.6 7.3 1.9 0.5/1.5 2.0/2.8 70.5 2.4
7 Jiří Vorlíček UNL 27 26.4 9.0 1.2 1.4/3.9 2.3/2.7 84.9 2.9
4 Jiří Okáč MLK 25 23.0 9.3 3.6 0.0 2.1/2.9 72.6 2.6
18 Jakub Velenský SPA 35 22.5 6.5 0.9 1.1/2.6 1.4/2.0 0.0* 2.5
0 Oto Marek Slavia Kroměříž 34 24.1 6.5 1.3 0.9/2.4 1.1/1.6 0.0* 2.6
15 Michal Slezák DEC 35 22.4 6.3 1.1 1.1/2.9 0.8/1.0 0.0* 2.8
6 Tomáš Paruch HUS 35 23.6 6.3 1.5 0.4/1.2 2.1/2.7 75.0 2.3
14 Ludvík Magnusek OST 34 26.1 6.4 1.0 1.1/3.4 1.2/1.8 0.0* 2.5
11 Ladislav Kudela OST 35 22.6 5.8 1.1 0.8/2.3 1.4/1.7 0.0* 1.8
14 Michal Pekárek OPA 38 13.9 5.3 2.1 0.0/0.1 1.2/1.5 0.0* 1.7
9 Pavel Pelikán HUS 21 25.5 9.5 2.4 1.0/5.2 1.5/2.1 72.7 1.7
9 Pavel Freiberg CHO 34 20.2 5.9 2.4 0.0/0.3 1.1/1.8 0.0* 2.4
7 Michal Šušák Slavia Kroměříž 36 22.5 5.3 1.5 0.4/1.3 1.2/1.7 0.0* 2.9
15 Marek Mužík OST 26 21.4 7.2 2.3 0.1/0.4 2.3/3.2 73.2 2.4
15 Ondřej Starosta SPA 34 16.6 5.5 2.1 0.0/0.0 1.4/2.0 67.6 1.7
0 Ivo Nachtigall HUS 32 24.0 5.8 1.9 0.3/1.5 1.0/1.4 0.0* 1.8
13 Milan Doksanský DEC 28 21.3 6.5 1.9 0.3/1.5 1.9/2.5 74.6 3.0
6 Jiří Navrátil BRN 30 13.8 6.0 1.8 0.4/1.3 1.3/1.8 0.0* 1.7
0 Aleš Petřík HUS 33 17.3 5.4 1.9 0.0/0.1 1.5/2.5 59.5 2.5
17 Rostislav Pelikán OST 31 18.9 5.6 2.3 0.0/0.1 1.0/1.8 0.0* 2.1
12 David Zdeněk OPA 42 12.2 4.0 0.6 0.6/1.5 0.9/1.0 0.0* 1.1
11 Pavel Staněk OPA 20 21.4 8.4 2.1 0.8/2.2 1.9/2.6 73.1 2.1
4 Jan Pavlík BRN 33 13.5 4.9 1.2 0.5/1.3 1.2/1.6 0.0* 1.6
4 František Peleška USK 43 14.7 3.7 0.6 0.5/1.8 0.9/1.6 0.0* 2.2
12 David Machač Slavia Kroměříž 34 14.9 4.6 1.8 0.0/0.1 0.9/1.4 0.0* 1.9
13 Zbyněk Zavadil Slavia Kroměříž 33 21.0 4.5 1.3 0.3/1.0 1.0/1.7 0.0* 2.6
12 Petr Němec BRN 32 14.6 4.6 1.1 0.6/1.1 0.7/1.2 0.0* 1.7
14 Marian Přibyl USK 43 12.6 3.4 1.0 0.1/0.7 1.0/1.8 0.0* 1.4
8 Pavel Frána SPA 24 17.4 5.6 2.4 0.0 0.8/1.4 0.0* 2.5
9 Vladimír Hanák DEC 27 13.8 4.9 1.9 0.1/0.4 1.0/1.6 0.0* 2.2
9 David Skalecký PCE 32 18.2 4.1 1.2 0.2/0.8 1.1/1.6 0.0* 2.5
14 Tomáš Hrubý UNL 23 14.0 5.5 2.0 0.0/0.0 1.5/2.6 58.3 2.1
0 Dominik Feštr UNL 22 17.4 5.7 2.2 0.3/1.0 0.4/0.6 0.0* 1.3
0 Emil Palatinus CHO 15 29.0 8.2 3.7 0.0/0.1 0.9/1.9 0.0* 3.2
9 Lukáš Houser UNL 16 22.6 7.6 2.9 0.2/0.9 1.2/2.1 57.6 1.9
5 Milan Soukup SPA 17 29.7 7.1 1.8 0.6/2.5 1.5/2.5 61.9 2.0
8 Robert Vašíček OST 46 25 16.8 4.8 1.4 0.3/0.6 1.2/1.4 0.0* 1.3
0 Saša Čubrilo Slavia Kroměříž 50 18 17.4 6.5 2.0 0.1/0.7 2.3/3.1 75.0 1.6
8 Jan Sukup DEC 29 14.1 4.0 0.5 0.6/1.7 1.2/1.4 0.0* 1.1
9 Shawn Simpson MLK 48 11 29.2 10.3 3.8 0.0 2.6/4.5 58.0 1.5
6 David Špička SPA 22 13.4 4.7 1.8 0.0/0.0 1.2/1.5 0.0* 1.7
7 Michal Dlouhý PCE 21 14.1 4.9 1.6 0.3/0.8 0.9/1.5 0.0* 3.1
5 Vlastimil Balija BRN 33 12.7 3.1 0.6 0.4/1.5 0.8/1.1 0.0* 1.4
15 Lubomír Peterka PCE 24 12.8 4.0 1.4 0.0/0.3 1.1/1.5 0.0* 1.3
0 Srdan Helbich OPA 46 12 18.3 7.5 2.9 0.2/1.2 1.2/2.2 53.8 3.1
15 Roman Suk UNL 19 20.7 4.6 1.8 0.3/1.1 0.2/0.4 0.0* 2.2
17 Lubomír Volný CHO 11 22.8 8.0 2.5 0.5/2.5 1.5/2.3 68.0 3.5
11 Petr Gomola PCE 47 32 12.9 2.7 0.8 0.0 1.0/1.3 0.0* 2.3
15 Michal Skořepa CHO 28 15.7 3.0 1.0 0.0/0.2 1.0/1.5 0.0* 1.9
0 Aleksandar Majstorovič MLK 7 19.9 11.3 3.9 1.0/2.1 0.6/1.3 0.0* 1.9
13 Tomáš Pršala OST 30 12.1 2.6 0.6 0.2/1.1 0.8/0.9 0.0* 1.0
0 Josef Musil MLK 21 14.8 3.6 0.5 0.6/1.5 1.0/1.4 0.0* 2.2
11 Pavel Prach DEC 15 11.3 5.1 1.0 0.5/1.1 1.5/1.9 0.0* 2.0
0 Petr Švrlinga HUS 49 14 20.1 5.4 1.9 0.1/0.1 1.4/1.9 0.0* 2.7
0 Lukáš Krátký USK 15 14.5 4.9 1.6 0.1/0.1 1.3/1.7 0.0* 2.8
16 Daniel Gajdošík BRN 29 11.9 2.6 0.6 0.1/0.3 1.0/1.4 0.0* 1.4
0 Miroslav Marko PCE 11 19.3 6.7 1.5 0.0/0.5 3.8/4.8 79.2 3.3
4 Tomáš Holešovský UNL 34 13.6 2.1 0.2 0.4/1.1 0.6/1.1 0.0* 2.0
12 Petr Kuffa MLK 25 13.0 2.8 1.2 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.5
0 Martin Šibal HUS 10 16.7 6.9 2.9 0.0/0.1 1.1/1.4 0.0* 2.2
4 Vojtěch Koukal HUS 24 10.8 2.8 1.0 0.0/0.3 0.6/1.0 0.0* 1.5
9 Martin Janda USK 27 13.4 2.3 0.6 0.1/0.5 0.7/1.3 0.0* 2.5
0 Marek Sotolář HUS 23 14.2 2.7 1.0 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.3
14 Libor Jeřábek BRN 26 11.5 2.3 0.8 0.2/1.0 0.3/0.6 0.0* 1.2
8 David Hájek BRN 28 9.9 2.1 0.5 0.0/0.3 1.0/1.4 0.0* 1.1
16 Petr Schmida OST 18 10.9 2.9 0.8 0.1/0.4 1.1/1.3 0.0* 0.7
0 Martin Jelínek CHO 5 21.6 10.4 3.6 0.2/1.4 2.6/2.8 92.9 3.0
4 Štěpán Vrubl OPA 36 7.1 1.4 0.3 0.1/0.3 0.6/1.1 0.0* 0.8
8 Pavel Harásek HUS 18 15.2 2.7 0.5 0.4/1.3 0.6/0.8 0.0* 1.3
15 Martin Rusz OPA 24 8.9 2.0 0.4 0.2/0.7 0.7/0.8 0.0* 0.7
18 Vladimír Prášek Slavia Kroměříž 17 12.2 2.8 1.1 0.0 0.6/0.9 0.0* 0.9
10 Tomáš Krba MLK 16 6.4 2.5 0.6 0.4/0.8 0.3/0.3 0.0* 0.7
16 Radek Rychtera PCE 44 14 12.1 2.8 1.0 0.0 0.8/0.9 0.0* 1.6
18 Zbyněk Pospíšil OST 11 12.2 3.5 1.4 0.0/0.2 0.7/1.3 0.0* 1.1
12 Robert Kaiser UNL 11 12.6 3.3 1.5 0.0/0.2 0.4/1.1 0.0* 1.5
4 Pavel Klimeš Slavia Kroměříž 50 8 18.0 4.4 0.8 0.9/2.9 0.3/0.8 0.0* 1.3
10 Vojtěch Synáček PCE 15 10.6 2.2 0.5 0.1/0.4 0.7/0.9 0.0* 1.5
9 Jiří Černošek BRN 15 9.2 2.1 0.7 0.1/0.3 0.4/0.7 0.0* 1.5
0 Tomáš Kneifl OST 11 9.9 2.9 0.6 0.4/0.4 0.5/1.1 0.0* 1.1
9 Tomáš Šumbera Slavia Kroměříž 18 14.8 1.7 0.4 0.2/0.7 0.3/0.6 0.0* 1.6
0 Stanislav Votroubek UNL 41 16 7.1 1.8 0.7 0.0/0.3 0.4/0.6 0.0* 1.0
14 Jiří Král Slavia Kroměříž 9 11.3 3.1 0.7 0.2/0.7 1.1/2.2 50.0 1.4
0 Ivan Krivocheiko SPA 18 12.6 1.4 0.2 0.3/0.9 0.1/0.2 0.0* 1.8
18 Jiří Formánek USK 12 8.4 1.8 0.7 0.0/0.1 0.5/0.8 0.0* 0.8
16 Pavel Mrštík MLK 7 6.3 3.1 1.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
0 Jiří Smetana CHO 50 10 9.9 2.1 0.6 0.2/0.4 0.3/0.4 0.0* 1.2
0 Rudolf Skřivánek PCE 5 13.2 3.8 1.2 0.2/1.4 0.8/0.8 0.0* 0.6
7 Jiří ml. Novotný USK 14 5.9 1.2 0.3 0.1/0.6 0.2/0.4 0.0* 0.5
6 Martin Maršálek PCE 44 2 29.0 7.0 2.0 0.5/4.5 1.5/2.0 75.0 1.0
7 Roman Pražák CHO 47 14 7.7 0.9 0.2 0.1/0.7 0.0/0.2 0.0* 1.2
4 Miroslav Špernoga CHO 41 9 6.9 1.1 0.4 0.0/0.1 0.2/0.4 0.0* 0.3
17 David Folprecht Slavia Kroměříž 55 6 7.0 1.7 0.7 0.0/0.2 0.3/0.7 0.0* 1.0
10 Petr Sedláček SPA 13 5.5 0.7 0.2 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.3
0 Patrik Smažák OPA 8 5.9 1.1 0.1 0.3/0.8 0.1/0.3 0.0* 0.9
18 Tomáš Herink DEC 51 6 7.8 1.3 0.5 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.2
7 Petr Kroupa SPA 2 4.5 3.5 0.0 1.0/1.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
0 Martin Váňa CHO 3 10.0 2.3 0.7 0.3/1.7 0.0/0.0 0.0* 0.3
17 Pavel Novotný USK 8 5.6 0.8 0.1 0.1/0.3 0.1/0.3 0.0* 0.8
18 Viktor Habich PCE 3 3.3 1.7 0.3 0.3/0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
13 Martin Stavěl UNL 6 7.7 0.7 0.0 0.2/0.2 0.2/0.3 0.0* 1.3
18 Rudolf Výborný UNL 4 6.0 1.0 0.3 0.0 0.5/0.5 0.0* 2.0
0 Tomáš Eisner UNL 3 8.0 1.3 0.3 0.0/0.7 0.7/1.3 0.0* 1.0
6 Petr Stavěl UNL 3 6.3 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.3
17 Pavel Fořtík HUS 1 19.0 2.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
0 Darko Veljovič OPA 48 3 5.0 0.7 0.0 0.0/0.7 0.7/0.7 0.0* 1.3
5 Radek Hilšer Slavia Kroměříž 5 12.0 0.4 0.2 0.0/0.4 0.0/0.0 0.0* 1.0
12 Ctirad Nečas HUS 6 6.3 0.3 0.2 0.0/0.2 0.0/0.3 0.0* 0.5
7 Roman Bašta OST 3 7.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
0 Jaroslav Trojan HUS 45 1 2.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
0 Richard Marek OST 6 6.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.8
0 Tomáš Hrubý CHO 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Pavel Medveď Slavia Kroměříž 2 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
0 Václav Jemelka Slavia Kroměříž 1 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
6 Martin Vašíček CHO 43 3 5.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
5 Jiří Novotný USK 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Tomáš Urbánek PCE 55 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Aleš Bartheldi PCE 1 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Radek Holuša CHO 42 1 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
0 Jan Myška SPA 2 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
13 Petr Lízálek SPA 1 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
0 Michal Ježdík SPA 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Jakub Skála SPA 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Marek Kosovič SPA 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Martin Novák Slavia Kroměříž 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Martin Marek SPA 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Jakub Škuta OPA 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
4 Tomáš Grepl PCE 36 9 6 13 5 9 9 7 5 7 10 5 49
13 Jan Svoboda BRN 26 11 3 8 6 14 15 3 5 5 7 5 37
9 Jiří Welsch SPA 35 8 4 18 4 10 14 9 8 8 14 5 43
15 Aleš Kočvara BRN 33 10 4 10 7 12 18 4 5 6 8 5 47
7 Josef Jelínek MLK 33 10 5 10 3 6 7 7 3 5 7 5 41
11 Daniel Cyrulik USK 27 8 4 8 8 13 17 5 5 3 8 5 35
8 Věroslav Sucharda UNL 32 11 3 12 10 11 20 4 8 7 8 5 46
13 Jiří Trnka OPA 24 10 1 5 5 16 18 3 6 6 8 5 28
12 Petr Treml USK 32 7 5 9 2 5 7 4 7 4 6 5 39
7 Radek Nečas BRN 27 6 3 12 6 9 11 7 6 6 11 5 40
6 Levell Sanders MLK 30 12 5 8 3 7 9 12 6 5 7 5 46
9 Roderick Anderson OPA 23 8 3 5 7 12 14 13 9 8 9 5 35
15 Vladimír Šimáček Slavia Kroměříž 23 9 4 8 6 9 15 5 6 5 10 5 31
10 Pavel Beneš BRN 37 8 3 17 2 7 7 9 5 7 10 5 39
10 Marek Stuchlý OST 32 9 4 15 2 5 6 5 3 5 16 5 34
17 Luboš Pohánka PCE 32 8 4 8 7 10 10 5 4 6 8 5 40
8 David Klapetek OPA 24 9 3 6 4 8 10 4 6 5 6 5 34
16 Stanislav Zuzák CHO 32 10 4 10 6 9 15 4 6 5 9 5 33
17 Darko Vuksanič UNL 27 8 1 15 6 9 15 2 5 6 11 5 41
6 Jaroslav Mužík Slavia Kroměříž 31 8 5 7 3 5 8 5 5 8 6 5 32
15 Amir Delalič USK 26 11 0 8 5 12 17 5 5 6 8 6 36
16 Petr Janouch DEC 32 6 5 13 3 6 9 10 4 5 10 5 36
8 Václav Hrubý USK 24 8 4 9 2 6 6 7 6 4 12 6 29
13 Siniša Medenica USK 59 22 9 3 8 5 7 9 4 7 6 8 5 31
4 Miroslav Modr DEC 30 7 6 7 3 5 6 7 6 5 7 5 33
18 Aleš Klimek BRN 25 6 6 12 6 7 9 4 3 6 10 5 40
11 Pavel Budínský CHO 25 8 4 5 3 4 5 6 4 5 7 5 25
14 Daniel Dvořák SPA 25 6 5 7 5 8 12 6 6 7 7 5 33
16 Pavel Kubálek USK 21 5 4 6 3 4 5 3 4 3 6 5 27
9 Kamil Novák OST 55 27 10 4 10 7 13 16 4 4 5 7 5 32
10 Vladan Vahala OPA 21 4 5 8 2 4 4 4 4 5 7 5 19
5 Ladislav Sokolovský OPA 19 6 2 9 4 9 11 5 7 5 8 5 24
11 Pavel Zajíc UNL 24 10 4 12 2 5 6 5 5 5 8 5 30
0 Jan Hudeček HUS 23 10 1 6 6 11 14 5 5 5 9 5 33
18 Tomáš Vorlíček CHO 26 6 4 8 1 5 5 7 3 6 9 5 25
5 Petr Sitař PCE 25 11 2 6 6 8 14 3 4 5 7 5 39
6 Jiří Šebek OST 30 7 6 11 3 7 8 5 4 5