2. liga

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 2
BK Sluneta Ústí n.L.
TJ Lokomotiva Liberec I
28. 11. 2015
10:00
SPŠ spojů Pavel Bohata
Petr Eisner
73
56
11
8
31
17
53
37
Review
skupina A 1. kolo 3
TJ Sokol Kladno
HB Aritma
28. 11. 2015
15:30
Hala 5. ZŠ Kladno Martin Lébl
Dominik Výborný
60
91
9
17
23
46
37
70
Review
skupina A 1. kolo 1
BaK Plzeň
Sparta Praha
28. 11. 2015
17:00
Tělocvična 25. ZŠ Matej Kovačovič
Martin Buršík
66
67
17
18
36
32
49
47
Review
skupina A 1. kolo 4
BC Benešov
BK Brandýs nad Labem
28. 11. 2015
17:00
SH Benešov Lukáš Ulrych
Matěj Záruba
45
65
18
16
20
32
30
51
Review
skupina A 2. kolo 7
BK Sluneta Ústí n.L.
TJ Sokol Kladno
3. 10. 2015
16:00
SPŠ spojů Dominik Kočovský
Jindřich Zámostný
74
44
19
12
41
22
61
36
Review
skupina A 2. kolo 6
Sparta Praha
BK Brandýs nad Labem
3. 10. 2015
17:00
TJ Pankrác Martin Buršík
Daniel Holeš
47
63
18
16
25
33
43
52
Review
skupina A 2. kolo 8
TJ Lokomotiva Liberec I
HB Aritma
3. 10. 2015
17:00
Hala TJ Lokomotiva Richard Menšík
Martin Mühlbach
74
68
20
15
40
26
62
41
Review
skupina A 2. kolo 5
BaK Plzeň
BC Benešov
3. 10. 2015
18:30
Tělocvična 25. ZŠ Jan Lejčko
Adam Báča
56
67
12
16
24
32
41
50
Review
skupina A 3. kolo 10
Sparta Praha
BC Benešov
4. 10. 2015
08:00
TJ Pankrác Martin Buršík
Daniel Holeš
68
48
20
11
35
27
48
40
Review
skupina A 3. kolo 11
BK Sluneta Ústí n.L.
HB Aritma
4. 10. 2015
10:00
SPŠ spojů Dominik Kočovský
Jindřich Zámostný
74
52
17
16
33
26
56
35
Review
skupina A 3. kolo 12
TJ Lokomotiva Liberec I
TJ Sokol Kladno
4. 10. 2015
10:00
Hala TJ Lokomotiva Richard Menšík
Martin Mühlbach
65
41
10
6
30
16
50
28
Review
skupina A 3. kolo 9
BaK Plzeň
BK Brandýs nad Labem
4. 10. 2015
10:30
Tělocvična 25. ZŠ Jan Hošek
Lukáš Ulrych
50
70
9
20
16
30
41
48
Review
skupina A 4. kolo 13
BC Benešov
TJ Sokol Kladno
17. 10. 2015
16:00
SH Benešov Jiří Kocfelda
Marek Pörner
54
80
16
17
23
36
38
58
Review
skupina A 4. kolo 14
BK Brandýs nad Labem
HB Aritma
17. 10. 2015
17:00
ZŠ Na Výsluní Martin Lébl
Martin Mühlbach
74
78
16
21
39
44
59
66
Review
skupina A 4. kolo 16
Sparta Praha
TJ Lokomotiva Liberec I
17. 10. 2015
17:00
TJ Pankrác Marek Vošahlík
Daniel Holeš
53
40
19
20
34
29
42
35
Review
skupina A 4. kolo 15
BaK Plzeň
BK Sluneta Ústí n.L.
17. 10. 2015
18:30
Tělocvična 25. ZŠ Jan Musil
Marek Šmůla
49
54
9
15
19
29
34
46
Review
skupina A 5. kolo 20
Sparta Praha
BK Sluneta Ústí n.L.
18. 10. 2015
08:30
TJ Pankrác Miloslav Jon
Daniel Holeš
43
59
12
14
24
30
33
42
Review
skupina A 5. kolo 18
BK Brandýs nad Labem
TJ Sokol Kladno
18. 10. 2015
10:00
ZŠ Na Výsluní Martin Lébl
Martin Mühlbach
88
51
28
11
55
19
74
29
Review
skupina A 5. kolo 19
BaK Plzeň
TJ Lokomotiva Liberec I
18. 10. 2015
10:30
Tělocvična 25. ZŠ Jan Musil
Marek Šmůla
54
52
12
20
28
33
41
45
Review
skupina A 5. kolo 17
BC Benešov
HB Aritma
18. 10. 2015
11:00
SH Benešov Jiří Kocfelda
Marek Pörner
52
82
16
18
25
34
38
59
Review
skupina A 6. kolo 23
TJ Sokol Kladno
BaK Plzeň
14. 11. 2015
15:30
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Hejnic
Martin Lébl
64
66
14
15
34
32
50
53
Review
skupina A 6. kolo 21
BK Sluneta Ústí n.L.
BC Benešov
14. 11. 2015
17:00
SPŠ spojů Karel Anton
Ingrid Ašenbrenerová
93
28
21
6
45
15
66
23
Review
skupina A 6. kolo 22
TJ Lokomotiva Liberec I
BK Brandýs nad Labem
14. 11. 2015
17:00
Hala TJ Lokomotiva Ladislav Neuman
Pavel Bohata
79
57
22
17
41
33
60
47
Review
skupina A 6. kolo 24
HB Aritma
Sparta Praha
14. 11. 2015
18:15
SK Aritma Praha Marek Šmůla
Petr Šmůla
65
62
19
18
35
33
51
50
Review
skupina A 7. kolo 25
BK Sluneta Ústí n.L.
BK Brandýs nad Labem
15. 11. 2015
09:00
SPŠ spojů Karel Anton
Ingrid Ašenbrenerová
51
43
19
10
23
18
34
22
Review
skupina A 7. kolo 26
TJ Lokomotiva Liberec I
BC Benešov
15. 11. 2015
10:00
Hala TJ Lokomotiva Marek Šmůla
Petr Šmůla
97
31
20
2
37
6
62
15
Review
skupina A 7. kolo 28
HB Aritma
BaK Plzeň
15. 11. 2015
10:15
SK Aritma Praha Marek Vondráček
Petr Znamínko
69
81
20
22
33
43
53
63
Review
skupina A 7. kolo 27
TJ Sokol Kladno
Sparta Praha
15. 11. 2015
10:30
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Hejnic
Martin Lébl
68
61
14
13
35
26
53
42
Review
skupina A 8. kolo 32
BK Brandýs nad Labem
BC Benešov
29. 11. 2015
09:00
ZŠ Na Výsluní Martin Lébl
Dominik Výborný
61
51
20
19
36
25
47
34
Review
skupina A 8. kolo 30
TJ Lokomotiva Liberec I
BK Sluneta Ústí n.L.
29. 11. 2015
10:00
Hala TJ Lokomotiva Lukáš Ulrych
Matěj Záruba
44
55
9
9
22
25
33
42
Review
skupina A 8. kolo 31
HB Aritma
TJ Sokol Kladno
29. 11. 2015
10:15
SK Aritma Praha Jan Hejnic
Dominik Kočovský
100
49
21
13
50
31
76
35
Review
skupina A 8. kolo 29
Sparta Praha
BaK Plzeň
29. 11. 2015
12:30
SK Aritma Praha Jan Hejnic
Dominik Kočovský
56
53
11
14
31
30
41
41
Review
skupina A 9. kolo 36
TJ Sokol Kladno
TJ Lokomotiva Liberec I
12. 12. 2015
15:30
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Musil
Michal Kocián
52
87
8
20
27
44
42
56
Review
skupina A 9. kolo 33
BK Brandýs nad Labem
BaK Plzeň
12. 12. 2015
17:00
ZŠ Na Výsluní Lukáš Ulrych
Marek Šmůla
59
61
16
18
30
34
43
44
Review
skupina A 9. kolo 34
BC Benešov
Sparta Praha
12. 12. 2015
17:00
SH Benešov Petr Havlíček
Vratislav Novák
42
47
11
12
17
22
33
29
Review
skupina A 9. kolo 35
HB Aritma
BK Sluneta Ústí n.L.
12. 12. 2015
18:15
SK Aritma Praha Daniel Holeš
Roman Kejklíček
51
55
15
12
28
27
44
42
Review
skupina A 10. kolo 37
BC Benešov
BaK Plzeň
13. 12. 2015
10:00
SH Benešov Petr Havlíček
Vratislav Novák
48
57
12
12
24
29
33
44
Review
skupina A 10. kolo 38
BK Brandýs nad Labem
Sparta Praha
13. 12. 2015
10:00
ZŠ Na Výsluní Jindřich Zámostný
Michal Šupej
67
49
21
15
40
29
56
40
Review
skupina A 10. kolo 40
HB Aritma
TJ Lokomotiva Liberec I
13. 12. 2015
10:15
SK Aritma Praha Daniel Holeš
Roman Kejklíček
70
57
15
16
44
26
55
43
Review
skupina A 10. kolo 39
TJ Sokol Kladno
BK Sluneta Ústí n.L.
13. 12. 2015
11:30
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Musil
Michal Kocián
47
83
14
18
26
36
39
56
Review
skupina A 11. kolo 44
BK Sluneta Ústí n.L.
Sparta Praha
9. 1. 2016
14:00
SPŠ spojů Tomáš Rosenberger
Ingrid Ašenbrenerová
58
36
12
5
30
13
39
29
Review
skupina A 11. kolo 42
TJ Sokol Kladno
BK Brandýs nad Labem
9. 1. 2016
15:30
Hala 5. ZŠ Kladno Michal Horník
Adam Báča
52
84
16
24
31
48
46
63
Review
skupina A 11. kolo 41
HB Aritma
BC Benešov
9. 1. 2016
16:30
SK Aritma Praha Martin Lébl
Dominik Výborný
77
53
19
15
42
30
60
41
Review
skupina A 11. kolo 43
TJ Lokomotiva Liberec I
BaK Plzeň
9. 1. 2016
17:00
Hala TJ Lokomotiva Dalibor Kouba
Richard Menšík
70
43
19
8
34
24
50
32
Review
skupina A 12. kolo 47
BK Sluneta Ústí n.L.
BaK Plzeň
10. 1. 2016
10:00
SPŠ spojů Tomáš Rosenberger
Ingrid Ašenbrenerová
57
55
15
10
30
27
48
41
Review
skupina A 12. kolo 48
TJ Lokomotiva Liberec I
Sparta Praha
10. 1. 2016
10:00
Hala TJ Lokomotiva Dalibor Kouba
Richard Menšík
80
60
20
15
43
31
57
46
Review
skupina A 12. kolo 46
HB Aritma
BK Brandýs nad Labem
10. 1. 2016
10:15
SK Aritma Praha Martin Lébl
Dominik Výborný
101
76
33
15
57
37
83
56
Review
skupina A 12. kolo 45
TJ Sokol Kladno
BC Benešov
10. 1. 2016
10:30
Hala 5. ZŠ Kladno Michal Horník
Adam Báča
77
57
15
17
33
31
60
43
Review
skupina A 13. kolo 49
BK Brandýs nad Labem
BK Sluneta Ústí n.L.
23. 1. 2016
16:00
ZŠ Na Výsluní Pavel Šmíd
Michal Šupej
51
74
22
21
32
38
46
52
Review
skupina A 13. kolo 51
Sparta Praha
TJ Sokol Kladno
23. 1. 2016
17:00
TJ Pankrác Martin Buršík
Marek Pörner
54
49
16
11
32
26
39
37
Review
skupina A 13. kolo 50
BC Benešov
TJ Lokomotiva Liberec I
23. 1. 2016
18:00
SH Benešov Michal Scholze
Michaela Scholzová
43
69
4
17
15
41
27
55
Review
skupina A 13. kolo 52
BaK Plzeň
HB Aritma
22. 1. 2016
19:00
Tělocvična 25. ZŠ Václav Ježek
Jiří Kubíček
50
76
12
19
26
34
41
54
Review
skupina A 14. kolo 56
Sparta Praha
HB Aritma
24. 1. 2016
10:00
TJ Pankrác Martin Buršík
Marek Pörner
54
76
16
16
24
35
35
56
Review
skupina A 14. kolo 55
BaK Plzeň
TJ Sokol Kladno
21. 2. 2016
11:30
Tělocvična 25. ZŠ Václav Galajda
Jan Karásek
60
53
21
13
37
28
49
36
Review
skupina A 14. kolo 53
BC Benešov
BK Sluneta Ústí n.L.
24. 1. 2016
13:00
SH Benešov Petr Havlíček
Michaela Scholzová
64
72
13
19
30
39
50
59
Review
skupina A 14. kolo 54
BK Brandýs nad Labem
TJ Lokomotiva Liberec I
24. 1. 2016
15:00
ZŠ Na Výsluní Marek Vondráček
Michal Šupej
43
100
8
22
21
47
29
77
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
9 Lenka Kozáková Sluneta Ústí n.L. 31 46 1.0 9.0 2.6 0.5 2.3/3.9 60.1 2.5
18 Michaela Drtilová BK Příbor 29 20 1.0 19.1 6.1 1.6 2.2/2.8 80.0 1.9
6 Zuzana Poživilová Lokomotiva Liberec 31 18 1.0 19.7 6.1 1.1 4.3/5.1 83.7 2.7
23 Gabriela Medunová Sluneta Ústí n.L. 29 22 1.0 14.3 6.0 0.1 1.8/4.2 43.5 2.3
Michaela Šimková BaK Plzeň 31 20 1.0 15.2 4.8 1.1 2.4/3.0 81.4 2.1
13 Alexandra Podhorná TJ Šumperk 32 18 1.0 15.9 3.0 2.3 3.1/4.3 71.4 2.3
12 Eva Skutilová SPA 32 18 1.0 15.9 4.1 1.7 2.7/3.4 77.4 2.4
17 Kristina Chmelová HB Aritma 25 21 1.0 13.6 5.2 0.2 2.6/3.1 83.3 2.4
14 Petra Štemberková BK Brandýs n.L. 33 22 1.0 12.9 3.5 0.7 3.7/4.8 78.1 3.0
13 Tereza Hřebíková BC Benešov 36 18 1.0 15.4 5.1 0.6 3.4/4.4 76.3 2.8
19 Veronika Aulichová HB Aritma 25 20 1.0 13.8 5.3 0.2 2.7/4.6 58.7 1.9
13 Petra Junková HB Aritma 37 22 1.0 12.4 5.3 0.4 0.7/1.0 0.0* 2.6
8 Romana Rájková Sokol Kladno 45 20 1.0 13.6 5.1 0.0 3.5/5.8 60.0 2.9
12 Veronika Švécarová Prostějov 25 22 1.0 11.5 3.2 0.7 2.9/3.6 79.7 3.1
7 Simona Prchalová Lokomotiva Liberec 33 22 1.0 11.5 4.4 0.2 2.2/2.8 77.4 2.9
12 Tereza Poživilová Lokomotiva Liberec 29 22 1.0 11.1 4.0 0.2 2.5/3.4 74.3 1.5
10 Anna Křivánková Basketball Nymburk B 30 21 1.0 11.6 2.0 1.8 2.2/2.8 79.3 1.2
Martina Trávníčková SKB Zlín 29 20 1.0 11.8 2.3 1.5 2.8/4.0 70.0 1.5
13 Simona Tomková Lokomotiva Liberec 33 20 1.0 11.8 4.7 0.0 2.5/3.5 70.0 2.1
15 Petra Hájková Basketball Nymburk B 44 22 1.0 10.4 3.6 0.1 2.8/3.8 74.7 2.1
Hana Gašicová Handicap Tišnov B 24 10 1.0 22.8 5.2 2.6 4.6/6.0 76.7 3.5
18 Kateřina Kudějová Sokol Kladno 29 18 1.0 12.6 4.1 0.3 3.4/4.9 69.3 2.2
11 Jana Mutlová OLM 26 22 27.3 10.2 3.3 0.0/0.4 3.5/4.9 71.0 2.3
Veronika Skokánková SPA 33 17 1.0 12.5 4.4 0.4 2.5/3.7 66.7 3.2
5 Lucie Müllerová Handicap Tišnov B 33 16 1.0 13.1 5.1 0.1 2.7/3.8 71.7 1.8
22 Andrea Ulrichová HB Aritma 24 18 1.0 11.7 3.6 0.9 1.8/1.8 0.0* 1.9
Michaela Mocová Basketball Nymburk B 28 22 1.0 9.4 3.8 0.0 1.9/3.6 51.3 3.1
Martina Kalábová Prostějov 33 20 1.0 10.0 2.2 1.5 1.1/1.7 0.0* 3.1
Kateřina Strossová BK Brandýs n.L. 29 21 1.0 9.4 3.7 0.1 1.7/2.9 60.0 1.3
Terezie Frgalová Prostějov 23 21 1.0 9.4 3.7 0.3 1.0/1.7 0.0* 2.9
Daniela Hlaváčová Basketball Nymburk B 26 20 1.0 9.7 2.9 0.7 1.9/3.7 52.1 3.0
7 Jana Poláková Handicap Tišnov B 37 16 1.0 12.0 4.4 0.0 3.3/4.4 73.2 2.3
Vanda Kaminská Pod 28 19 1.0 10.0 3.4 0.4 2.2/3.6 60.3 1.3
Daniela Galusová Havířov 24 16 1.0 11.8 4.4 0.2 2.3/3.6 63.8 2.9
12 Anita Beránková Handicap Tišnov B 33 22 1.0 8.5 1.2 1.8 0.7/0.9 0.0* 2.8
10 Michaela Sontagg TJ Šumperk 36 13 1.0 14.3 5.5 0.0 3.2/4.7 68.9 3.1
4 Alena Koubová Sluneta Ústí n.L. 38 22 1.0 8.4 1.5 1.5 0.9/1.4 0.0* 1.8
Renata Fialová Prostějov 24 11 1.0 16.5 3.5 2.0 3.4/4.5 75.5 2.3
13 Nicole Klierová BK Brandýs n.L. 31 22 1.0 8.1 2.1 0.7 1.7/2.4 69.8 3.4
9 Veronika Heincová Havířov 24 18 1.0 9.9 4.2 0.1 1.4/2.8 50.0 2.4
14 Jana Vozdková BC Benešov 33 18 1.0 9.7 3.5 0.2 2.0/3.5 57.1 2.1
6 Barbora Jůzová HB Aritma 31 17 1.0 10.1 3.8 0.3 1.7/2.6 65.9 1.6
18 Kamila Šulcová Sluneta Ústí n.L. 33 21 1.0 8.0 2.5 0.3 2.0/3.6 56.6 2.3
Jana Kozáková Prostějov 35 16 1.0 10.4 4.2 0.0 2.0/4.2 47.8 2.6
Vanda Vavříková BaK Plzeň 28 19 1.0 8.7 2.7 0.8 0.9/1.6 0.0* 0.9
14 Lucie Vopálenská Sluneta Ústí n.L. 34 21 1.0 7.6 3.3 0.0 0.9/1.7 0.0* 2.3
Daniela Kyselová BaK Plzeň 24 18 1.0 8.8 2.7 0.6 1.7/2.3 73.8 2.2
Barbora Vejdovská Pod 24 16 1.0 9.9 3.9 0.0 2.1/4.2 49.3 2.2
Erika Boďová SKB Zlín 29 18 1.0 8.6 2.4 0.8 1.5/2.6 57.4 2.3
Karolína Filipová Basketball Nymburk B 28 15 1.0 10.0 3.8 0.0 2.4/4.0 60.0 1.2
5 Martina Uhrová BK Příbor 32 16 1.0 9.4 3.5 0.0 2.4/3.9 60.3 2.1
Monika Kůsová BaK Plzeň 29 20 1.0 7.4 1.7 1.1 0.9/1.1 0.0* 1.2
7 Jitka Eisnerová Sluneta Ústí n.L. 38 12 1.0 12.1 4.8 0.1 2.3/3.7 63.6 1.5
Klára Geffertová Sokol Kladno 24 20 1.0 7.1 1.9 0.6 1.8/2.8 63.6 2.7
Zuzana Kašparová BK Příbor 29 20 1.0 7.0 2.4 0.4 1.1/1.5 0.0* 3.4
Jana Kuncová Sokol Kladno 39 18 1.0 7.6 2.5 0.4 1.3/2.1 60.5 2.1
8 Alena Trojanová Sokol Kladno 25 16 1.0 8.5 2.7 0.4 1.8/4.2 43.3 2.9
12 Zuzana Vavříková TJ Šumperk 26 20 1.0 6.8 2.3 0.1 2.0/3.3 61.5 1.2
Veronika Zálešáková SKB Zlín 28 15 1.0 8.8 3.7 0.1 0.9/1.3 0.0* 2.0
4 Martina Müllerová Zelená TJ Šumperk 30 20 1.0 6.3 1.9 0.4 1.4/2.4 59.6 2.9
Zuzana Krišková BK Příbor 31 18 1.0 7.0 2.7 0.1 1.4/2.3 59.5 2.3
Veronika Herciková Pod 29 20 1.0 6.2 1.4 0.7 1.4/2.2 63.6 3.0
10 Gabriela Busková BK Příbor 22 14 1.0 8.8 3.1 0.2 1.9/2.7 68.4 2.2
Hana Caldová Pod 27 14 1.0 8.8 2.3 0.6 2.5/3.7 67.3 3.3
6 Stanislava Vančurová Basketball Nymburk B 34 20 1.0 6.1 1.3 0.8 1.2/1.5 0.0* 1.9
Kateřina Fejfarová Pod 27 17 1.0 6.8 0.5 1.9 0.2/0.5 0.0* 1.4
Kateřina Břečková SKB Zlín 41 15 1.0 7.7 2.8 0.1 1.9/2.6 71.8 3.4
0 Jana Krumposová BaK Plzeň 32 19 1.0 6.0 2.1 0.5 0.2/0.2 0.0* 1.0
16 Barbora Hájková BC Benešov 26 20 1.0 5.7 1.8 0.2 1.7/2.5 69.4 2.5
Klára Buňková BaK Plzeň 24 17 1.0 6.5 1.4 0.9 1.1/1.5 0.0* 1.5
Adéla Kynclová BK Brandýs n.L. 24 13 1.0 8.5 3.3 0.0 1.9/2.8 69.4 3.0
5 Martina Myšková Basketball Nymburk B 29 22 1.0 5.0 0.7 1.0 0.6/1.5 0.0* 2.7
8 Markéta Kozinová Handicap Tišnov 30 21 20.4 5.1 1.7 0.3/0.7 0.8/2.0 0.0* 2.8
8 Jana Bartošková Sluneta Ústí n.L. 33 11 1.0 9.5 2.4 1.1 1.5/1.7 0.0* 1.6
33 Anna Pavlicová Havířov 24 14 1.0 7.4 3.0 0.2 0.8/1.7 0.0* 3.5
Michaela Holíková Pod 28 17 1.0 6.1 2.2 0.0 1.7/3.1 55.8 1.8
Petra Benešová Handicap Tišnov B 33 11 1.0 9.4 2.7 0.2 3.4/4.4 77.1 1.1
Kateřina Mrázková SKB Zlín 40 18 1.0 5.7 2.1 0.0 1.4/1.9 0.0* 2.9
18 Barbora Emmelová SPA 31 13 1.0 7.8 2.5 0.6 1.0/1.8 0.0* 1.7
17 Barbora Křížová Sluneta Ústí n.L. 31 20 1.0 5.0 1.7 0.1 1.6/2.4 66.0 1.9
Michaela Krátká Prostějov 23 8 1.0 12.4 2.5 1.9 1.8/2.4 73.7 1.5
5 Kateřina Káňová Havířov 25 14 1.0 7.0 2.1 0.4 1.8/2.7 65.8 2.4
10 Zuzana Váchová BK Brandýs n.L. 25 18 1.0 5.4 2.0 0.0 1.4/2.1 68.4 1.9
7 Lucie Rajchlová HB Aritma 31 19 1.0 5.2 1.9 0.1 0.9/1.3 0.0* 2.5
Jana Folvarčná Havířov 25 18 1.0 5.4 2.1 0.0 1.3/1.7 0.0* 3.0
0 Věra Ženíšková BaK Plzeň 45 20 1.0 4.9 1.9 0.0 1.2/2.8 41.8 2.7
18 Eliška Hojsáková Lokomotiva Liberec 27 22 1.0 4.4 1.3 0.2 1.2/1.7 0.0* 1.3
7 Jana Nenutilová BK Příbor 32 15 1.0 6.3 2.1 0.3 1.4/2.1 65.6 1.9
11 Aneta Kvardová Handicap Tišnov B 32 16 1.0 5.9 1.6 0.3 2.0/2.8 71.1 1.7
Petra Nešporová SKB Zlín 41 16 1.0 5.9 2.4 0.0 1.0/2.9 34.0 1.9
23 Nikola Kleinová BK Příbor 34 19 1.0 4.8 1.2 0.2 2.1/2.7 75.0 2.4
7 Aneta Krobová HB Aritma 30 20 1.0 4.5 1.6 0.3 0.4/0.5 0.0* 1.9
16 Natálie Pokorná TJ Šumperk 25 14 1.0 6.2 1.4 0.8 1.1/1.9 0.0* 1.9
8 Soňa Krestová TJ Šumperk 34 8 1.0 10.9 2.9 1.0 2.1/3.3 65.4 3.3
8 Andrea Beranová HB Aritma 27 17 1.0 5.1 1.4 0.6 0.6/0.8 0.0* 2.3
Romana Urbanová Pod 28 19 1.0 4.5 0.6 1.0 0.3/0.7 0.0* 2.1
Tereza Písková Havířov 24 15 1.0 5.6 1.2 0.7 1.0/1.4 0.0* 2.0
24 Šárka Vaněčková Basketball Nymburk B 44 16 1.0 5.3 1.9 0.4 0.3/0.6 0.0* 1.6
Pavlína Nagyová Havířov 25 19 1.0 4.3 1.4 0.2 0.9/1.8 0.0* 2.5
Nela Semjonová Prostějov 25 7 1.0 11.7 2.9 1.3 2.1/2.9 75.0 2.9
4 Markéta Papaková BK Příbor 34 20 1.0 4.1 1.5 0.0 1.1/1.7 0.0* 1.8
Veronika Kulhánková Pod 27 9 1.0 9.0 1.3 1.7 1.3/2.2 60.0 1.9
Jana Koutná SKB Zlín 46 20 1.0 4.0 1.0 0.2 1.4/2.0 70.0 3.8
Ivana Melková Prostějov 30 21 1.0 3.8 1.7 0.1 0.2/0.3 0.0* 2.0
18 Klára Stodůlková Lokomotiva Liberec 25 20 1.0 3.9 0.8 0.6 0.6/0.9 0.0* 1.2
16 Dagmar Kučerová HB Aritma 32 16 1.0 4.7 1.6 0.0 1.4/1.8 0.0* 1.3
10 Nicole Skrovná Handicap Tišnov B 27 22 1.0 3.4 1.2 0.0 0.8/1.4 0.0* 2.3
5 Michaela Patzaková Lokomotiva Liberec 31 21 1.0 3.5 0.9 0.5 0.3/0.4 0.0* 1.2
Veronika Kretíková SPA 23 11 1.0 6.7 2.8 0.0 1.1/1.4 0.0* 2.3
6 Adéla Kvapilová BK Brandýs n.L. 24 16 1.0 4.4 0.9 0.7 0.5/0.8 0.0* 1.2
Daniela Psutková Sokol Kladno 23 15 1.0 4.5 1.0 0.6 0.7/1.3 0.0* 2.7
18 Kristýna Kohlová TJ Šumperk 25 14 1.0 4.9 1.6 0.0 1.6/2.4 64.7 2.9
Kristýna Herinková Lokomotiva Liberec 24 10 1.0 6.8 2.6 0.1 1.3/1.9 0.0* 2.6
Kateřina Buřilová Sokol Kladno 24 16 1.0 4.2 1.3 0.3 0.8/1.6 0.0* 1.6
9 Kristýna Štupáková BK Příbor 26 17 1.0 3.8 1.7 0.1 0.2/0.9 0.0* 0.8
19 Karolína Remešová BC Benešov 28 16 1.0 3.9 0.9 0.3 1.1/1.6 0.0* 3.3
Kateřina Horáčková Pod 23 13 1.0 4.8 1.4 0.3 1.1/1.5 0.0* 1.8
Veronika Pondělíčková BK Brandýs n.L. 25 4 1.0 15.5 6.5 0.0 2.5/4.3 58.8 2.5
16 Martina Behrová BK Brandýs n.L. 36 10 1.0 6.1 1.8 0.8 0.1/0.2 0.0* 2.7
11 Anna Červínová SPA 34 17 1.0 3.4 1.4 0.1 0.4/0.4 0.0* 1.2
Žaneta Míšková SPA 23 12 1.0 4.8 2.2 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.9
23 Anna Smutná HB Aritma 25 16 1.0 3.4 1.3 0.1 0.8/1.2 0.0* 2.0
Jana Hedviková BC Benešov 33 18 1.0 3.1 1.2 0.0 0.6/0.9 0.0* 2.3
17 Klára Drahotová Sokol Kladno 32 12 1.0 4.5 1.6 0.3 0.6/0.8 0.0* 1.5
6 Linda Vildová TJ Šumperk 26 14 1.0 3.9 0.8 0.5 0.8/1.0 0.0* 1.0
Krisztina Lelkes SPA 27 6 1.0 8.8 2.8 0.3 2.2/3.7 59.1 2.3
12 Tereza Chotašová BC Benešov 26 16 1.0 3.3 0.6 0.6 0.3/0.5 0.0* 1.8
9 Pavlína Knířová TJ Šumperk 35 18 1.0 2.9 1.2 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.2
Lucie Pintér SPA 36 15 1.0 3.5 1.2 0.1 0.9/1.0 0.0* 2.5
Dora Drabíková BK Příbor 22 9 1.0 5.7 1.9 0.3 0.9/1.8 0.0* 1.1
Adéla Krejbichová Lokomotiva Liberec 31 20 1.0 2.6 1.0 0.0 0.6/1.2 0.0* 2.7
Eva Šmeráková Prostějov 22 4 1.0 12.8 5.3 0.0 2.3/3.3 69.2 3.0
21 Anna Kubíčková Havířov 23 4 1.0 12.5 5.3 0.0 2.0/2.0 100.0 1.8
5 Adéla Drmlová Lokomotiva Liberec 36 8 1.0 6.3 2.8 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.9
Martina Bartošová BK Brandýs n.L. 25 14 1.0 3.5 1.1 0.3 0.4/0.7 0.0* 2.0
17 Nikola Feštrová Lokomotiva Liberec 23 6 1.0 7.8 2.5 0.2 2.3/3.2 73.7 1.5
Martina Míková BC Benešov 29 8 1.0 5.9 2.6 0.0 0.6/1.5 0.0* 2.4
32 Daniela Milotová Havířov 24 18 1.0 2.6 0.9 0.1 0.5/0.8 0.0* 1.5
5 Vendula Hejlová TJ Šumperk 29 19 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.1 0.0* 2.2
Oksana Prytuliak Sokol Kladno 28 9 1.0 5.1 2.1 0.1 0.6/0.6 0.0* 2.4
Tereza Skřivanová BK Brandýs n.L. 25 16 1.0 2.9 1.1 0.1 0.3/0.4 0.0* 0.9
Lucie Vosátková BC Benešov 28 18 1.0 2.5 0.7 0.1 0.7/1.3 0.0* 1.6
6 Monika Stržinková Handicap Tišnov B 35 16 1.0 2.8 0.6 0.4 0.5/1.2 0.0* 1.9
7 Petra Leštinská TJ Šumperk 29 18 1.0 2.4 0.7 0.2 0.6/0.8 0.0* 1.4
Ivana Fašánková SKB Zlín 29 19 1.0 2.3 0.9 0.0 0.5/1.1 0.0* 2.2
Tereza Koníčková BC Benešov 29 17 1.0 2.6 0.8 0.1 0.9/1.3 0.0* 1.6
Kristýna Číhalová Handicap Tišnov B 24 9 1.0 4.9 1.9 0.2 0.4/0.7 0.0* 2.8
Karolína Kellerová SPA 23 14 1.0 3.1 0.7 0.0 1.6/2.4 69.7 1.9
8 Jana Vondráčková Lokomotiva Liberec 33 10 1.0 4.2 1.6 0.1 0.7/1.6 0.0* 2.2
Jana Strnadová BC Benešov 29 2 1.0 21.0 5.0 2.5 3.5/5.5 63.6 3.0
18 Veronika Hrušková BC Benešov 25 14 1.0 2.9 0.6 0.3 0.8/1.2 0.0* 2.2
Martina Přibylová SPA 34 8 1.0 5.0 1.6 0.1 1.4/2.0 68.8 0.9
15 Karolina Kubíčková HB Aritma 26 13 1.0 3.1 0.9 0.0 1.2/2.1 59.3 1.5
11 Anežka Kopecká Havířov 22 3 1.0 13.0 5.7 0.0 1.7/2.0 83.3 2.3
Zuzana Sorková BK Příbor 26 11 1.0 3.5 1.3 0.0 1.0/1.8 0.0* 1.7
Kristýna Menšíková SKB Zlín 28 16 1.0 2.4 0.4 0.4 0.5/0.8 0.0* 1.7
Kateřina Pfafová BK Brandýs n.L. 25 9 1.0 4.2 1.0 0.1 1.9/2.4 77.3 2.2
11 Simona Dirbáková Basketball Nymburk B 43 15 1.0 2.5 0.7 0.0 1.1/1.7 0.0* 1.7
15 Monika Göttlicherová BK Příbor 31 7 1.0 5.4 2.1 0.3 0.3/0.6 0.0* 1.3
Lucie Dvořáková Havířov 24 8 1.0 4.6 1.5 0.0 1.6/2.0 81.3 1.0
Monika Veselá Basketball Nymburk B 29 12 1.0 3.1 0.8 0.3 0.4/0.8 0.0* 1.3
11 Radka Šedivá BC Benešov 24 9 1.0 4.0 1.2 0.0 1.6/2.8 56.0 1.6
11 Klára Königová BK Příbor 24 4 1.0 8.5 3.3 0.3 1.3/1.8 0.0* 1.8
18 Kateřina Čadková Sluneta Ústí n.L. 33 7 1.0 4.9 1.1 0.7 0.4/1.0 0.0* 2.6
0 Vendula Kašparová BaK Plzeň 43 4 1.0 8.5 2.3 0.3 3.3/3.8 86.7 1.5
14 Eva Petříková Handicap Tišnov B 33 8 1.0 4.3 0.9 0.4 1.4/3.1 44.0 1.8
6 Katarina Urbániová SPA 26 4 1.0 8.5 3.0 0.5 1.0/1.0 0.0* 2.5
Barbora Peštálová Handicap Tišnov B 24 8 1.0 4.1 1.5 0.1 0.8/1.0 0.0* 1.6
13 Adéla Řešátková Sokol Kladno 24 16 1.0 2.0 0.6 0.1 0.4/0.6 0.0* 1.1
13 Jitka Hrubá Sluneta Ústí n.L. 45 14 1.0 2.1 0.9 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.7
Daniela Pokorná SPA 34 8 1.0 3.6 1.5 0.0 0.6/0.8 0.0* 0.8
9 Monika Hamplová Basketball Nymburk B 29 3 1.0 9.3 2.0 0.3 4.3/4.7 92.9 1.7
Petra Ticháčková SPA 33 12 1.0 2.3 0.8 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.3
15 Lucie Štěpánková Handicap Tišnov B 30 6 1.0 4.5 0.5 1.2 0.0/0.0 0.0* 1.7
12 Zuzana Motúzová HB Aritma 35 4 1.0 6.5 1.8 0.8 0.8/0.8 0.0* 1.3
Adéla Tomková Sokol Kladno 25 10 1.0 2.6 0.8 0.0 1.0/1.4 0.0* 1.6
Denisa Konvičná Havířov 24 10 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/0.8 0.0* 0.6
Anna Hrabětová Pod 25 3 1.0 8.3 1.7 1.0 2.0/3.7 54.5 2.3
15 Martina Janouchová BC Benešov 31 2 1.0 12.0 5.5 0.0 1.0/1.5 0.0* 4.0
Dominika Halamová BaK Plzeň 23 14 1.0 1.6 0.5 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.3
15 Irena Vyvlečková BK Příbor 30 11 1.0 2.0 0.8 0.0 0.4/0.4 0.0* 1.5
8 Tereza Botková Havířov 22 3 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
4 Kristýna Baláková SPA 30 5 1.0 4.2 1.4 0.0 1.4/1.6 0.0* 1.4
17 Adéla Morávková Havířov 27 3 1.0 6.7 1.7 0.7 1.3/2.7 50.0 2.3
7 Klára Popelková Havířov 22 3 1.0 6.7 2.0 0.3 1.7/2.3 71.4 2.7
Bohumila Kubíčková Havířov 49 3 1.0 6.7 1.7 0.7 1.3/1.3 0.0* 3.0
12 Adéla Vysušilová BK Brandýs n.L. 24 6 1.0 3.3 1.2 0.0 1.0/1.3 0.0* 2.8
10 Tereza Lančová Handicap Tišnov 27 6 17.5 3.2 0.3 0.3/2.2 1.5/2.0 75.0 1.2
5 Marie Štěpánková Sluneta Ústí n.L. 35 20 1.0 1.0 0.2 0.2 0.1/0.2 0.0* 1.8
Anna Urbanová Pod 22 13 1.0 1.5 0.2 0.1 0.9/1.5 0.0* 1.8
4 Markéta Knorová Lokomotiva Liberec 37 11 1.0 1.6 0.5 0.0 0.5/0.7 0.0* 0.8
7 Michaela Pavlasová Handicap Tišnov 30 1 1.0 18.0 3.0 4.0/4.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
33 Kateřina Hýblová Prostějov 23 16 1.0 1.1 0.3 0.1 0.3/0.4 0.0* 1.0
Iva Rumpová SKB Zlín 26 4 1.0 4.0 1.3 0.3 0.8/2.3 33.3 1.5
6 Markéta Malinová SPA 29 7 1.0 2.3 0.7 0.1 0.4/0.6 0.0* 0.6
14 Marika Jonášová Basketball Nymburk B 28 14 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.1 0.0* 2.2
10 Natálie Rašková Havířov 23 4 1.0 3.8 1.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.5
4 Jana Hausknechtová Handicap Tišnov 29 1 1.0 14.0 6.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
19 Erika Tremlová HB Aritma 28 3 1.0 4.7 1.0 0.0 2.7/3.3 80.0 1.3
Adéla Drahokoupilová BaK Plzeň 25 10 1.0 1.4 0.3 0.1 0.5/0.6 0.0* 0.9
Barbora Šimonová BaK Plzeň 24 5 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/0.4 0.0* 2.2
Kristýna Koldinská Pod 24 11 1.0 1.2 0.5 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.5
Jana Jurajdová SKB Zlín 32 5 1.0 2.6 0.2 0.6 0.4/0.4 0.0* 0.6
12 Monika Stehlíková Handicap Tišnov 30 1 1.0 13.0 4.0 1.0/1.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Jaroslava Jelínková BaK Plzeň 38 2 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.5
Soňa Šimková Havířov 49 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Anna Fejková BC Benešov 34 3 1.0 2.3 0.7 0.0 1.0/2.0 50.0 2.7
Tereza Švachová Pod 23 4 1.0 1.8 0.3 0.3 0.5/0.5 0.0* 0.8
17 Monika Hudečková Handicap Tišnov B 32 6 1.0 1.2 0.3 0.0 0.5/0.7 0.0* 1.7
13 Kamila Selucká Handicap Tišnov 27 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Michaela Kuralová SPA 28 6 1.0 1.0 0.2 0.0 0.7/1.0 0.0* 0.3
Kateřina Bílková SKB Zlín 29 3 1.0 1.7 0.0 0.3 0.7/1.3 0.0* 0.3
15 Eliška Štěpánková Sokol Kladno 25 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.3
9 Lucie Špůrková BK Příbor 33 7 1.0 0.7 0.0 0.1 0.3/0.3 0.0* 0.7
Kateřina Kulíšková Basketball Nymburk B 24 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.0
Adéla Maléřová BK Příbor 23 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
17 Petra Minaříková Lokomotiva Liberec 26 4 1.0 1.0 0.3 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.8
Kateřina Čechová Havířov 30 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jaroslava Landová BC Benešov 31 5 1.0 0.8 0.0 0.0 0.8/1.2 0.0* 2.8
Nikola Dufková Prostějov 23 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Martina Šindlářová Havířov 53 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Lucie Okrouhlá BaK Plzeň 37 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Neherová Prostějov 22 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jana Maršíková BK Brandýs n.L. 32 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.3
Jasmin Dojčarová Havířov 23 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.3
11 Veronika Rajchlová HB Aritma 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Jozková Havířov 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Tilšarová Prostějov 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Zatloukalová Handicap Tišnov B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Jílková BaK Plzeň 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Juhászová BaK Plzeň 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Skokanová Basketball Nymburk B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Čechovičová Handicap Tišnov B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Froňková BaK Plzeň 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Křapová Prostějov 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Stela Kostelníková BK Příbor 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Denisa Hejtmánková BK Příbor 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Vendula Reichertová BK Příbor 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
35 Klára Reichertová BK Příbor 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Gabriela Sabáčková Lokomotiva Liberec 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Dunajská SKB Zlín 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Jadrníčková SKB Zlín 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Leona Ručková BK Příbor 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Klára Veselá Handicap Tišnov B 29 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Tereza Pokorná Sokol Kladno 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Divišová BC Benešov 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Kapitánová BaK Plzeň 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Zuzana Kadrmasová Sluneta Ústí n.L. 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Dominika Bílková Lokomotiva Liberec 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Kamila Koudová Sluneta Ústí n.L. 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Verlíková Basketball Nymburk B 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Renáta Kohoutová TJ Šumperk 27 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Markéta Stejskalová BK Brandýs n.L. 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Mervínská SPA 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Jana Michlová Basketball Nymburk B 29 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Jana Cvernová BK Příbor 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jesika Hyplová BK Příbor 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Vymlátilová Prostějov 22 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Gabriela Stůjová Sokol Kladno 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Duchovná Havířov 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Dominika Kubínová BK Brandýs n.L. 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Živná BaK Plzeň 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Choutková Lokomotiva Liberec 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Zuzana Kutíková Basketball Nymburk B 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Švecová HB Aritma 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Kateřina Králíčková TJ Šumperk 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Lucie Riedererová Sokol Kladno 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Dominika Lukácsová BK Příbor 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominika Hartigová SPA 27 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Michaela Jančová BK Příbor 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Rutarová BaK Plzeň 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Erika Fockeová Sluneta Ústí n.L. 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Barbora Gavenčiaková BK Brandýs n.L. 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Zdeňková BaK Plzeň 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Barbora Šťastná BK Příbor 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
9 Lenka Kozáková Sluneta Ústí n.L. 31 46 15 5 19 12
18 Michaela Drtilová BK Příbor 29 42 13 3 11 5
6 Zuzana Poživilová Lokomotiva Liberec 31 31 11 3 10 4
23 Gabriela Medunová Sluneta Ústí n.L. 29 28 14 1 7 5
Michaela Šimková BaK Plzeň 31 27 11 4 6 4
13 Alexandra Podhorná TJ Šumperk 32 23 6 4 6 4
12 Eva Skutilová SPA 32 26 8 4 9 4
17 Kristina Chmelová HB Aritma 25 0 0 0
14 Petra Štemberková BK Brandýs n.L. 33 24 8 3 7 5
13 Tereza Hřebíková BC Benešov 36 28 8 2 9 5
19 Veronika Aulichová HB Aritma 25 0 0 0
13 Petra Junková HB Aritma 37 23 10 2 4 5
8 Romana Rájková Sokol Kladno 45 24 8 0 10 5
12 Veronika Švécarová Prostějov 25 0 0 0 0
7 Simona Prchalová Lokomotiva Liberec 33 23 8 1 5 5
12 Tereza Poživilová Lokomotiva Liberec 29 24 9 2 7 4
10 Anna Křivánková Basketball Nymburk B 30 21 7 4 6 3
Martina Trávníčková SKB Zlín 29 26 7 3 11 4
13 Simona Tomková Lokomotiva Liberec 33 21 9 0 7 4
15 Petra Hájková Basketball Nymburk B 44 17 6 1 5 5
Hana Gašicová Handicap Tišnov B 24 44 9 4 14 4
18 Kateřina Kudějová Sokol Kladno 29 0 0 0 0 0
11 Jana Mutlová OLM 26
Veronika Skokánková SPA 33 30 14 3 6 5
5 Lucie Müllerová Handicap Tišnov B 33 22 8 1 8 4
22 Andrea Ulrichová HB Aritma 24 0 0 0 0 0
Michaela Mocová Basketball Nymburk B 28 23 10 0 8 6
Martina Kalábová Prostějov 33 20 6 4 5 5
Kateřina Strossová BK Brandýs n.L. 29 0 0 0 0 0
Terezie Frgalová Prostějov 23 0 0
Daniela Hlaváčová Basketball Nymburk B 26 20 6 2 5 5
7 Jana Poláková Handicap Tišnov B 37 20 7 0 8 5
Vanda Kaminská Pod 28 18 8 1 7 4
Daniela Galusová Havířov 24 0 0 0 0 0
12 Anita Beránková Handicap Tišnov B 33 23 4 5 4 5
10 Michaela Sontagg TJ Šumperk 36 28 12 0 8 5
4 Alena Koubová Sluneta Ústí n.L. 38 21 6 5 4 4
Renata Fialová Prostějov 24 0 0
13 Nicole Klierová BK Brandýs n.L. 31 20 5 2 10 5
9 Veronika Heincová Havířov 24 0 0 0
14 Jana Vozdková BC Benešov 33 20 7 1 9 4
6 Barbora Jůzová HB Aritma 31 21 10 3 4 4
18 Kamila Šulcová Sluneta Ústí n.L. 33 16 5 2 7 4
Jana Kozáková Prostějov 35 17 7 0 5 4
Vanda Vavříková BaK Plzeň 28 20 7 3 4 3
14 Lucie Vopálenská Sluneta Ústí n.L. 34 18 8 0 3 5
Daniela Kyselová BaK Plzeň 24 21 6 2 5 4
Barbora Vejdovská Pod 24 0 0 0
Erika Boďová SKB Zlín 29 23 6 3 4 4
Karolína Filipová Basketball Nymburk B 28 19 8 0 6 3
5 Martina Uhrová BK Příbor 32 16 6 0 5 5
Monika Kůsová BaK Plzeň 29 13 5 2 5 3
7 Jitka Eisnerová Sluneta Ústí n.L. 38 21 9 1 5 5
Klára Geffertová Sokol Kladno 24 0 0 0 0
Zuzana Kašparová BK Příbor 29 16 5 2 4 5
Jana Kuncová Sokol Kladno 39 21 10 2 6 5
8 Alena Trojanová Sokol Kladno 25 20 6 2 4 5
12 Zuzana Vavříková TJ Šumperk 26 14 6 1 6 2
Veronika Zálešáková SKB Zlín 28 16 7 1 4 5
4 Martina Müllerová Zelená TJ Šumperk 30 16 6 3 6 5
Zuzana Krišková BK Příbor 31 16 7 1 4 4
Veronika Herciková Pod 29 16 4 3 5 5
10 Gabriela Busková BK Příbor 22 0 0 0 0
Hana Caldová Pod 27 19 5 3 7 5
6 Stanislava Vančurová Basketball Nymburk B 34 20 5 3 6 5
Kateřina Fejfarová Pod 27 19 2 6 2 4
Kateřina Břečková SKB Zlín 41 19 8 1 6 5
0 Jana Krumposová BaK Plzeň 32 19 6 2 2 3
16 Barbora Hájková BC Benešov 26 10 4 1 5 5
Klára Buňková BaK Plzeň 24 12 4 3 4 4
Adéla Kynclová BK Brandýs n.L. 24 0 0 0 0
5 Martina Myšková Basketball Nymburk B 29 13