Krajský přebor II. třída

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 3
TJ Sokol Toužim
Slavoj Tachov
19. 9. 2015
17:00
SH Toužim Lubomír Porvich
Jan Hošťálek
58
98
9
25
15
46
38
71
Review
Základní část 1. kolo 1
BK Kardio Šťáhlavy
BK Karpem Holýšov
19. 9. 2015
18:00
SH Šťáhlavy Miroslav Hasák
Petr Kalabza
58
68
15
15
33
34
49
52
Review
Základní část 1. kolo 2
BK Přeštice
Sokol Bor
19. 9. 2015
18:30
Hala TJ Přeštice Aneta Flaisigová
Martin Kozel
54
48
11
11
27
20
38
31
Review
Základní část 2. kolo 4
Sokol Bor
TJ Sokol Toužim
3. 10. 2015
09:00
Sportovní hala Bor Radovan Minich
Jan Hošťálek
58
64
15
13
31
31
41
45
Review
Základní část 2. kolo 5
BK Přeštice
BK Karpem Holýšov
20. 9. 2015
10:30
Hala TJ Přeštice Jiří Smetana
Martin Bílek
46
68
11
20
20
33
30
51
Review
Základní část 2. kolo 6
Baník Stříbro
BK Kardio Šťáhlavy
3. 10. 2015
17:00
Gymnázium a Obchodní akademie Jan Karásek
Martin Pytlík
29
77
6
12
15
32
21
60
Review
Základní část 3. kolo 8
TJ Sokol Toužim
BK Karpem Holýšov
18. 10. 2015
14:00
SH Toužim Roman Vítek
Radovan Minich
62
71
15
16
28
37
43
56
Review
Základní část 3. kolo 9
Slavoj Tachov
Sokol Bor
17. 10. 2015
18:00
Městská sportovní hala Tachov Jiří Haniš
Roman Vítek
91
59
17
11
44
30
61
41
Review
Základní část 3. kolo 7
BK Přeštice
Baník Stříbro
17. 10. 2015
18:30
Hala TJ Přeštice Pavel Tauber
Jiří Mužík
84
27
10
4
37
12
60
22
Review
Základní část 4. kolo 12
BK Kardio Šťáhlavy
BK Přeštice
18. 10. 2015
09:30
SH Šťáhlavy Jiří Haniš
Martin Kozel
48
64
6
21
19
17
12
11
13
13
Review
Základní část 4. kolo 11
Baník Stříbro
TJ Sokol Toužim
31. 10. 2015
17:00
Gymnázium a Obchodní akademie Tomáš Podubecký
Roman Vítek
48
99
16
26
31
52
41
70
Review
Základní část 4. kolo 10
BK Karpem Holýšov
Slavoj Tachov
31. 10. 2015
18:00
Sportovní hala Jan Karásek
Martin Bílek
71
79
14
19
32
44
54
62
Review
Základní část 5. kolo 15
Sokol Bor
BK Karpem Holýšov
14. 11. 2015
09:00
Sportovní hala Bor Jan Karásek
Pavel Tauber
65
98
25
26
40
58
59
74
Review
Základní část 5. kolo 13
TJ Sokol Toužim
BK Kardio Šťáhlavy
14. 11. 2015
17:00
SH Toužim Lubomír Porvich
Tomáš Noha
84
67
19
11
40
28
59
52
Review
Základní část 5. kolo 14
Slavoj Tachov
Baník Stříbro
14. 11. 2015
18:00
Městská sportovní hala Tachov Sandra Šrámková
Martin Bílek
109
57
35
2
55
19
86
42
Review
Základní část 6. kolo 18
TJ Sokol Toužim
BK Přeštice
28. 11. 2015
16:00
SH Toužim Lubomír Porvich
84
68
30
19
54
34
68
51
Review
Základní část 6. kolo 16
Baník Stříbro
Sokol Bor
28. 11. 2015
17:00
Gymnázium a Obchodní akademie Tomáš Podubecký
Radovan Minich
43
44
4
14
26
23
40
35
Review
Základní část 6. kolo 17
BK Kardio Šťáhlavy
Slavoj Tachov
28. 11. 2015
19:15
SH Šťáhlavy Jiří Jodl
Roman Vítek
59
88
15
23
2
24
24
16
18
25
Review
Základní část 7. kolo 19
Slavoj Tachov
BK Přeštice
21. 2. 2016
10:00
Městská sportovní hala Tachov Lubomír Porvich
Martin Krůta
102
57
27
10
47
17
81
39
Review
Základní část 7. kolo 20
Sokol Bor
BK Kardio Šťáhlavy
12. 12. 2015
10:00
Sportovní hala Bor Jiří Jodl
Roman Vítek
53
84
13
22
27
41
42
60
Review
Základní část 7. kolo 21
BK Karpem Holýšov
Baník Stříbro
19. 12. 2015
18:00
Sportovní hala Jan Karásek
Sandra Šrámková
107
34
28
4
29
8
22
11
28
9
Review
Základní část 8. kolo 23
Sokol Bor
BK Přeštice
9. 1. 2016
10:00
Sportovní hala Bor Tomáš Podubecký
Jan Hošťálek
79
68
27
16
44
37
57
54
Review
Základní část 8. kolo 22
BK Karpem Holýšov
BK Kardio Šťáhlavy
9. 1. 2016
18:00
Sportovní hala Sandra Šrámková
Petr Kalabza
104
54
23
14
20
13
32
15
29
12
Review
Základní část 8. kolo 24
Slavoj Tachov
TJ Sokol Toužim
9. 1. 2016
18:00
Městská sportovní hala Tachov Jiří Jodl
Martin Pytlík
95
82
31
17
48
41
71
62
Review
Základní část 9. kolo 26
BK Karpem Holýšov
BK Přeštice
10. 1. 2016
10:00
Sportovní hala Karel Kuška
Martin Kozel
49
58
4
23
17
11
13
4
15
20
Review
Základní část 9. kolo 25
TJ Sokol Toužim
Sokol Bor
23. 1. 2016
16:00
SH Toužim Sandra Šrámková
Jiří Mužík
87
63
26
15
42
35
70
44
Review
Základní část 9. kolo 27
BK Kardio Šťáhlavy
Baník Stříbro
23. 1. 2016
19:00
SH Šťáhlavy Miroslav Hasák
Martin Kozel
89
52
29
15
16
11
20
22
24
4
Review
Základní část 10. kolo 30
Sokol Bor
Slavoj Tachov
6. 2. 2016
08:00
Sportovní hala Bor Jan Karásek
Tomáš Podubecký
51
114
8
27
18
64
40
89
Review
Základní část 10. kolo 28
Baník Stříbro
BK Přeštice
6. 2. 2016
17:00
Gymnázium a Obchodní akademie Lubomír Porvich
Radovan Minich
48
83
15
21
24
41
28
59
Review
Základní část 10. kolo 29
BK Karpem Holýšov
TJ Sokol Toužim
13. 2. 2016
18:00
Sportovní hala Karel Kuška
Miroslav Hasák
94
63
24
9
39
31
65
45
Review
Základní část 11. kolo 31
Slavoj Tachov
BK Karpem Holýšov
28. 2. 2016
10:00
Městská sportovní hala Tachov Jan Karásek
Martin Bílek
96
82
26
18
50
33
74
50
Review
Základní část 11. kolo 32
TJ Sokol Toužim
Baník Stříbro
20. 2. 2016
17:00
SH Toužim Petr Kalabza
Pavel Tauber
89
55
18
14
40
33
61
45
Review
Základní část 11. kolo 33
BK Přeštice
BK Kardio Šťáhlavy
20. 2. 2016
19:00
Hala TJ Přeštice Jiří Jodl
Martin Bílek
65
55
8
17
24
21
45
41
Review
Základní část 12. kolo 36
BK Karpem Holýšov
Sokol Bor
13. 3. 2016
11:00
Sportovní hala Karel Kuška
Martin Kozel
78
42
20
9
41
13
53
26
Review
Základní část 12. kolo 35
Baník Stříbro
Slavoj Tachov
5. 3. 2016
17:00
Gymnázium a Obchodní akademie Tomáš Podubecký
Karel Kuška
41
88
10
17
19
44
31
67
Review
Základní část 12. kolo 34
BK Kardio Šťáhlavy
TJ Sokol Toužim
5. 3. 2016
18:30
SH Šťáhlavy Jiří Jodl
Jiří Mužík
79
78
21
18
42
37
62
57
Review
Základní část 13. kolo 37
Sokol Bor
Baník Stříbro
19. 3. 2016
10:00
Sportovní hala Bor Jiří Haniš
Radovan Minich
70
55
18
19
29
29
52
44
Review
Základní část 13. kolo 39
BK Přeštice
TJ Sokol Toužim
19. 3. 2016
18:30
Hala TJ Přeštice Lubomír Porvich
Roman Sedláček
68
72
22
13
39
32
57
42
Review
Základní část 13. kolo 38
Slavoj Tachov
BK Kardio Šťáhlavy
19. 3. 2016
19:00
Městská sportovní hala Tachov Václav Galajda
Pavel Tauber
88
63
20
16
47
32
67
45
Review
Základní část 14. kolo 42
Baník Stříbro
BK Karpem Holýšov
9. 4. 2016
17:00
Gymnázium a Obchodní akademie Karel Kuška
Radovan Minich
48
91
11
14
23
38
35
65
Review
Základní část 14. kolo 40
BK Přeštice
Slavoj Tachov
9. 4. 2016
18:30
Hala TJ Přeštice Pavel Tauber
Petr Kalabza
52
59
13
13
24
29
29
44
Review
Základní část 14. kolo 41
BK Kardio Šťáhlavy
Sokol Bor
9. 4. 2016
19:00
SH Šťáhlavy Lubomír Porvich
Miroslav Hasák
71
54
22
18
19
9
9
10
21
17
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Pavel Jiránek Sokol Horní Počernice A 28 16 1.0 15.8 4.6 1.3 2.9/4.4 65.7 3.4
Petr Gašica TJ Sokol Toužim 51 22 1.0 10.3 2.6 1.3 1.2/2.3 52.0 0.8
Luboš Macht Sokol Bor 30 3 1.0 13.3 4.0 1.7 0.3/1.0 0.0* 3.3
Petr Kydlíček BK Přeštice 55 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hošťálek Baník Stříbro 65 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zbyněk Dostál Slavoj Tachov 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Majer BKK Holýšov 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Zeman Sj. Plzeň 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Tomáš Sysel BK Kardio Šťáhlavy 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Křižka BK Jiskra Domažlice 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Kardio Šťáhlavy 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BKK Holýšov 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Přeštice 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Bor 8 14.4 3.5 4.6 /10.0 46.3 11.8
TJ Sokol Toužim 12 24.6 6.3 9.3 /15.2 61.2 18.9
Slavoj Tachov 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Baník Stříbro 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vítek Roman 5 1 4 0 - - -
Tauber Pavel 5 2 3 0 - - -
Šrámková Sandra 4 3 1 0 - - -
Smetana Jiří 1 1 0 0 - - -
Sedláček Roman 1 0 1 0 - - -
Pytlík Martin 2 0 2 0 - - -
Porvich Lubomír 7 7 0 0 - - -
Podubecký Tomáš 5 4 1 0 - - -
Noha Tomáš 1 0 1 0 - - -
Mužík Jiří 3 0 3 0 - - -
Minich Radovan 6 1 5 0 - - -
Kuška Karel 5 4 1 0 - - -
Krůta Martin 1 0 1 0 - - -
Kozel Martin 5 0 5 0 - - -
Karásek Jan 6 6 0 0 - - -
Kalabza Petr 4 1 3 0 - - -
Jodl Jiří 5 5 0 0 - - -
Hošťálek Jan 3 0 3 0 - - -
Hasák Miroslav 4 2 2 0 - - -
Haniš Jiří 3 3 0 0 - - -
Galajda Václav 1 1 0 0 - - -
Flaisigová Aneta 1 1 0 0 - - -
Bílek Martin 5 0 5 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře