Krajský přebor Muži

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Muži KP 1. kolo 2
TJ Sokol Kraslice
TJ Jiskra Aš
19. 9. 2015
17:00
Kraslice Ondřej Štych
86
77
21
15
37
32
57
54
Review
Muži KP 1. kolo 3
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Spartak Chodov
19. 9. 2015
17:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Skořepa
Petr Hovorka
93
78
21
20
42
39
69
57
Review
Muži KP 1. kolo 1
BŠM Sokolov
BK Sokolov "B"
19. 9. 2015
18:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Tomáš Husák
Martin Dvořák
47
61
8
11
24
29
34
45
Review
Muži KP 2. kolo 6
TJ Sokol Kraslice
BŠM Sokolov
3. 10. 2015
16:30
Kraslice Tomáš Husák
Lucie Veselá
77
68
21
13
42
32
57
52
Review
Muži KP 2. kolo 5
TJ Jiskra Aš
TJ Thermia Karlovy Vary
3. 10. 2015
17:00
Městská hala Aš Petr Hovorka
Miloslav Bělík
79
84
19
23
39
42
62
69
Review
Muži KP 2. kolo 4
BK Sokolov "B"
TJ Spartak Chodov
3. 10. 2015
19:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Martin Dvořák
53
68
16
17
36
37
48
47
Review
Muži KP 3. kolo 7
TJ Sokol Kraslice
BK Sokolov "B"
17. 10. 2015
17:00
Kraslice Tomáš Husák
Lucie Veselá
61
75
15
23
33
36
46
51
Review
Muži KP 3. kolo 9
TJ Spartak Chodov
TJ Jiskra Aš
17. 10. 2015
17:00
Městská sportovní hala Petr Skořepa
Petr Hovorka
97
64
25
17
42
35
74
49
Review
Muži KP 3. kolo 8
TJ Thermia Karlovy Vary
BŠM Sokolov
17. 10. 2015
19:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Miloslav Bělík
Jan Vokáč
90
58
18
18
42
36
64
50
Review
Muži KP 4. kolo 12
TJ Sokol Kraslice
TJ Thermia Karlovy Vary
31. 10. 2015
17:00
Kraslice Miloslav Bělík
Ondřej Štych
65
58
14
12
23
28
43
39
Review
Muži KP 4. kolo 10
BK Sokolov "B"
TJ Jiskra Aš
31. 10. 2015
19:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Aleš Vopat
68
78
12
21
18
34
40
53
Review
Muži KP 4. kolo 11
BŠM Sokolov
TJ Spartak Chodov
31. 10. 2015
19:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Petr Hovorka
Lucie Veselá
53
81
15
16
29
36
40
58
Review
Muži KP 5. kolo 13
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Sokolov "B"
14. 11. 2015
17:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Skořepa
Jan Vokáč
86
70
20
24
39
42
67
60
Review
Muži KP 5. kolo 15
BŠM Sokolov
TJ Jiskra Aš
14. 11. 2015
17:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Tomáš Husák
Aleš Vopat
58
77
13
21
25
47
45
62
Review
Muži KP 5. kolo 14
TJ Spartak Chodov
TJ Sokol Kraslice
6. 1. 2016
20:00
Městská sportovní hala Petr Skořepa
Tomáš Husák
56
42
9
10
26
23
43
29
Review
Muži KP 6. kolo 17
TJ Jiskra Aš
TJ Sokol Kraslice
28. 11. 2015
15:00
Městská hala Aš Petr Skořepa
Lucie Veselá
72
68
20
14
36
37
54
56
Review
Muži KP 6. kolo 18
TJ Spartak Chodov
TJ Thermia Karlovy Vary
28. 11. 2015
17:00
Městská sportovní hala Tomáš Husák
Petr Fiala
60
52
14
10
28
22
48
43
Review
Muži KP 6. kolo 16
BK Sokolov "B"
BŠM Sokolov
28. 11. 2015
19:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Hovorka
Aleš Vopat
80
61
32
14
51
35
66
44
Review
Muži KP 7. kolo 20
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Jiskra Aš
12. 12. 2015
17:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Skořepa
109
88
29
26
46
50
83
68
Review
Muži KP 7. kolo 21
BŠM Sokolov
TJ Sokol Kraslice
12. 12. 2015
17:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Lucie Veselá
Petr Hovorka
59
67
13
20
24
37
44
52
Review
Muži KP 7. kolo 19
TJ Spartak Chodov
BK Sokolov "B"
12. 12. 2015
18:00
Městská sportovní hala Jan Vokáč
Tomáš Husák
62
70
21
16
36
35
53
55
Review
Muži KP 8. kolo 23
BŠM Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
9. 1. 2016
16:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Jan Vokáč
56
78
12
17
28
35
42
57
Review
Muži KP 8. kolo 24
TJ Jiskra Aš
TJ Spartak Chodov
9. 1. 2016
17:00
Městská hala Aš Petr Skořepa
73
94
14
25
38
47
57
72
Review
Muži KP 8. kolo 22
BK Sokolov "B"
TJ Sokol Kraslice
9. 1. 2016
19:00
SH ISŠTE Sokolov Tomáš Husák
Lucie Veselá
84
65
23
15
43
30
64
52
Review
Muži KP 9. kolo 27
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Sokol Kraslice
23. 1. 2016
09:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Tomáš Husák
Petr Skořepa
100
64
29
8
49
22
70
35
Review
Muži KP 9. kolo 25
TJ Jiskra Aš
BK Sokolov "B"
23. 1. 2016
17:00
Městská hala Aš Petr Skořepa
85
83
23
24
44
44
68
62
Review
Muži KP 9. kolo 26
TJ Spartak Chodov
BŠM Sokolov
23. 1. 2016
17:00
Městská sportovní hala Lucie Veselá
Tomáš Husák
96
64
20
12
45
28
72
49
Review
Muži KP 10. kolo 29
TJ Sokol Kraslice
TJ Spartak Chodov
6. 2. 2016
17:00
Kraslice Jan Vokáč
Lukáš Šnobl
80
95
19
22
43
42
64
73
Review
Muži KP 10. kolo 30
TJ Jiskra Aš
BŠM Sokolov
6. 2. 2016
17:00
Městská hala Aš Petr Skořepa
Lucie Veselá
78
59
16
18
33
27
53
39
Review
Muži KP 10. kolo 28
BK Sokolov "B"
TJ Thermia Karlovy Vary
5. 2. 2016
19:00
SH ISŠTE Sokolov Tomáš Husák
Jan Vokáč
67
76
6
19
27
39
53
62
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jiří Slavík Spartak Chodov 35 14 1.0 25.0 8.9 1.3 3.3/6.4 51.7 1.4
15 Milan Vážan BK Sokolov "B" 33 16 1.0 18.3 7.5 0.0 3.3/4.9 67.1 2.9
44 Jaroslav Smrčka BK Sokolov "B" 36 15 1.0 14.1 4.3 1.0 2.5/4.0 61.7 2.2
Jiří Koubek Jiskra Aš 42 14 1.0 14.6 5.3 0.0 4.1/7.5 54.3 1.9
Michal Boguský Spartak Chodov 36 13 1.0 15.3 3.7 2.2 1.2/2.5 50.0 1.9
Zdeněk Pešek TJ Thermia K. Vary 34 10 1.0 19.5 4.8 2.4 2.7/4.0 67.5 3.3
Václav Novák BŠM Sokolov 34 10 1.0 19.4 6.6 1.2 2.6/4.7 55.3 3.1
Miroslav Svatoš TJ Sokol Kraslice 42 12 1.0 15.8 5.9 1.0 1.0/2.0 50.0 2.1
Martin Hora Spartak Chodov 45 14 1.0 13.1 3.4 0.7 4.1/5.8 71.6 2.1
Maksym Zolotarov TJ Thermia K. Vary 33 9 1.0 20.4 5.2 2.3 3.0/4.1 73.0 2.1
Jiří Hála Spartak Chodov 36 14 1.0 12.4 4.3 0.6 2.1/3.6 56.9 2.7
Petr Janoušek Jiskra Aš 38 15 1.0 11.3 3.0 1.1 1.9/3.1 63.0 2.1
Miroslav Krcho Jiskra Aš 48 10 1.0 16.9 4.8 1.2 3.7/6.6 56.1 2.6
33 Jaroslav Polák BK Sokolov "B" 31 16 1.0 10.5 2.4 1.3 1.8/2.8 64.4 2.6
Tomáš Langhammer TJ Sokol Kraslice 46 12 1.0 13.2 4.0 0.3 4.4/5.5 80.3 2.8
Martin Novotný Jiskra Aš 42 8 1.0 17.0 5.4 1.3 2.5/4.8 52.6 2.6
Václav Hadaš Jiskra Aš 51 12 1.0 10.8 2.3 1.5 1.6/2.7 59.4 2.4
Rudolf Junghans TJ Sokol Kraslice 37 11 1.0 11.5 1.5 2.4 1.4/2.2 62.5 1.9
Jiří Dufek TJ Thermia K. Vary 33 7 1.0 18.0 2.7 4.0 0.6/1.7 0.0* 2.7
Christian Rychnavský BŠM Sokolov 30 11 1.0 11.3 3.1 1.2 1.5/2.8 54.8 2.3
Petr Veselý Jiskra Aš 50 9 1.0 12.8 1.4 2.8 1.6/2.0 77.8 2.7
František Vávra BŠM Sokolov 40 10 1.0 10.8 4.2 0.5 0.9/2.0 45.0 3.2
Miloslav Poslední TJ Sokol Kraslice 50 11 1.0 9.7 1.9 1.5 1.3/1.5 0.0* 1.5
Pavel Fuksa TJ Thermia K. Vary 30 10 1.0 8.9 3.4 0.5 0.6/1.1 0.0* 1.0
Simil Turay TJ Thermia K. Vary 37 12 1.0 7.2 3.2 0.0 0.8/1.9 0.0* 1.8
Ladislav Horejš TJ Thermia K. Vary 40 9 1.0 8.8 3.7 0.0 1.4/1.7 0.0* 3.3
4 Rudolf Neudert BK Sokolov "B" 24 9 1.0 8.7 2.6 0.6 1.9/4.0 47.2 3.2
24 Josef Dicse BK Sokolov "B" 52 9 1.0 8.3 3.3 0.0 1.7/2.6 65.2 1.4
Jiří Peteš Jiskra Aš 38 13 1.0 5.8 2.2 0.2 0.8/1.4 0.0* 2.6
7 Martin Snopek BK Sokolov "B" 26 15 1.0 4.7 1.3 0.3 1.2/1.7 0.0* 1.5
Jan Vilček TJ Sokol Kraslice 47 9 1.0 7.7 3.0 0.1 1.3/3.6 37.5 1.9
Petr Jelínek Jiskra Aš 41 11 1.0 6.0 1.7 0.5 0.9/1.5 0.0* 3.2
16 Antonín Černý BK Sokolov "B" 38 9 1.0 7.1 1.2 0.9 2.0/2.8 72.0 2.3
Lukáš Kouba TJ Thermia K. Vary 26 12 1.0 5.3 1.8 0.2 1.2/2.8 42.4 1.3
Petr Fiala BŠM Sokolov 29 5 1.0 12.6 5.2 0.4 1.0/2.0 50.0 1.2
Rostislav Slavík Spartak Chodov 40 5 1.0 12.0 4.6 0.0 2.8/5.2 53.8 2.4
Petr Soural BŠM Sokolov 42 10 1.0 5.8 2.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 2.9
Jaroslav Jirotka BŠM Sokolov 40 8 1.0 6.9 3.3 0.1 0.0/0.4 0.0* 1.8
8 Ivo Rychlý BK Sokolov "B" 43 13 1.0 4.2 1.3 0.2 0.8/1.9 0.0* 2.3
Jakub Chocholatý BŠM Sokolov 36 7 1.0 7.6 2.0 0.7 1.4/2.3 62.5 2.4
Jan Ulman TJ Thermia K. Vary 29 11 1.0 4.6 0.9 0.5 1.2/2.0 59.1 3.0
Jan Jindra TJ Thermia K. Vary 33 6 1.0 8.3 2.5 0.3 2.3/4.2 56.0 2.3
Ondřej Švarc TJ Thermia K. Vary 32 10 1.0 4.9 2.0 0.0 0.9/1.4 0.0* 1.7
53 Jakub Tvrz BK Sokolov "B" 30 11 1.0 4.4 1.5 0.2 0.7/0.9 0.0* 2.2
Kujtim Nikoliqi Jiskra Aš 53 7 1.0 6.1 2.6 0.0 1.0/3.0 33.3 2.7
Michal Zaschke Spartak Chodov 48 13 1.0 3.1 1.2 0.0 0.8/1.2 0.0* 2.5
23 Jan Stariat BK Sokolov "B" 31 11 1.0 3.5 1.0 0.3 0.7/1.8 0.0* 1.5
Jan Bočan Jiskra Aš 42 4 1.0 9.0 4.3 0.0 0.5/4.0 12.5 4.0
Radek Čech Jiskra Aš 56 9 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.7
Tomáš Schuster TJ Sokol Kraslice 47 8 1.0 4.1 0.8 0.6 0.8/1.6 0.0* 2.4
Ondřej Bříza TJ Sokol Kraslice 36 2 1.0 16.5 2.5 3.0 2.5/3.5 71.4 3.0
Pavel Kunciter Jiskra Aš 42 7 1.0 4.7 1.6 0.1 1.1/2.9 40.0 2.7
Miroslav Neckář TJ Sokol Kraslice 40 10 1.0 3.0 1.1 0.1 0.5/0.6 0.0* 2.2
Lukáš Šarkán Spartak Chodov 48 14 1.0 2.0 0.6 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.5
Vojtěch Protivný TJ Sokol Kraslice 36 8 1.0 3.5 1.3 0.1 0.6/1.1 0.0* 2.9
Jiří Hrdlička Spartak Chodov 42 12 1.0 2.3 0.3 0.5 0.1/0.4 0.0* 1.3
Miroslav Bureš BŠM Sokolov 25 10 1.0 2.6 0.3 0.6 0.2/0.4 0.0* 1.9
Pavel Báťa TJ Thermia K. Vary 39 9 1.0 2.8 0.7 0.3 0.4/0.7 0.0* 1.0
Petr Slabý TJ Thermia K. Vary 33 11 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 2.0
Rudolf Kessl BŠM Sokolov 31 10 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/1.0 0.0* 2.6
Martin Hronek Spartak Chodov 35 14 1.0 1.6 0.6 0.0 0.3/0.4 0.0* 2.5
Pavel Kulíšek BŠM Sokolov 40 7 1.0 2.7 0.6 0.3 0.7/1.4 0.0* 2.3
Karel Gavenčiak Stavební fakulta A 29 2 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.5
Jakub Kurtin TJ Sokol Kraslice 36 5 1.0 3.2 1.2 0.2 0.2/1.2 0.0* 2.2
David Kocelský TJ Thermia K. Vary 27 3 1.0 5.3 1.0 0.7 1.3/1.3 0.0* 1.3
Roman Pilous TJ Thermia K. Vary 46 7 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.4
42 Jan Růžička BK Sokolov "B" 24 5 1.0 3.0 1.2 0.0 0.6/1.2 0.0* 3.0
Jakub Mareš TJ Sokol Kraslice 28 3 1.0 4.7 1.3 0.0 2.0/3.3 60.0 3.3
Vojtěch Švarc TJ Thermia K. Vary 34 2 1.0 6.0 2.5 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
Tomáš Randa Spartak Chodov 42 14 1.0 0.8 0.3 0.1 0.0/0.3 0.0* 2.3
Jan Kuzebauch TJ Sokol Kraslice 50 1 1.0 11.0 5.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
9 Pavel Tupý BK Sokolov "B" 26 9 1.0 1.1 0.3 0.0 0.4/0.4 0.0* 0.3
Marek Dědič BŠM Sokolov 27 3 1.0 3.3 1.0 0.3 0.3/0.7 0.0* 1.0
22 David Králík BK Sokolov "B" 31 3 1.0 3.0 0.3 0.7 0.3/1.0 0.0* 1.7
Jan Soukup Spartak Chodov 46 10 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Vladimír Beránek BK Sokolov "B" 24 4 1.0 1.8 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Jakub Mour BK Sokolov "B" 36 6 1.0 1.0 0.2 0.2 0.2/0.3 0.0* 0.8
Arnold-Jozsef Timár BK Sokolov "B" 29 5 1.0 1.0 0.2 0.2 0.0/0.4 0.0* 0.4
21 Lukáš Šnobl BK Sokolov "B" 40 4 1.0 1.3 0.3 0.3 0.0/0.3 0.0* 0.3
14 Pavel Havlík BK Sokolov "B" 38 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
31 Patrik Kvasnička BK Sokolov "B" 25 9 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Ivo Sochovský BK Sokolov "B" 33 1 1.0 4.0 0.0 1.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Lukáš Zounek BŠM Sokolov 31 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Martin Doležal Jiskra Aš 26 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Steven Robert Porter TJ Thermia K. Vary 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Husák Spartak Chodov 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Martínek TJ Sokol Kraslice 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Heidler BŠM Sokolov 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Filipčík BŠM Sokolov 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Pešek TJ Thermia K. Vary 57 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Ivan Škývara BK Sokolov "B" 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Kubík BŠM Sokolov 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Dlohoš TJ Thermia K. Vary 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marcel Kurfürst TJ Thermia K. Vary 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Otýpka BŠM Sokolov 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Fiala TJ Thermia K. Vary 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kučera Spartak Chodov 58 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tomáš Fenkl TJ Thermia K. Vary 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Dědič BŠM Sokolov 31 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
David Jiruš BŠM Sokolov 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Liebl BŠM Sokolov 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Liba BŠM Sokolov 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Mazanec Spartak Chodov 57 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Žalman BK Sokolov "B" 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Dicse BK Sokolov "B" 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Matoušek BŠM Sokolov 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Švec BŠM Sokolov 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bárta TJ Thermia K. Vary 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Dědič BŠM Sokolov 55 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
55 Jiří Stariat BK Sokolov "B" 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Horych BŠM Sokolov 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Horár BŠM Sokolov 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Vejvoda BŠM Sokolov 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Brtek BŠM Sokolov 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Brož TJ Thermia K. Vary 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Kuzma Jiskra Aš 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Rysl TJ Thermia K. Vary 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Miškovský BK Sokolov "B" 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Sarkány BŠM Sokolov 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Bouda Jiskra Aš 43 10 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Tomáš Koláček BŠM Sokolov 30 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Adam Slabý TJ Thermia K. Vary 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Hovorka Spartak Chodov 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Králič BŠM Sokolov 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Zelený BŠM Sokolov 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaromír Langmaier TJ Sokol Kraslice 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Hnátek TJ Thermia K. Vary 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Semerák Jiskra Aš 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Sámek TJ Sokol Kraslice 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Luděk Dlouhý BŠM Sokolov 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alois Kurtin TJ Sokol Kraslice 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Giecek BK Sokolov "B" 34 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 3.0
Jiří Matoušek TJ Sokol Kraslice 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Maršíček BŠM Sokolov 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Polák Jiskra Aš 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Jiří Slavík Spartak Chodov 35 41 14 5 11 3
15 Milan Vážan BK Sokolov "B" 33 27 12 0 9 5
44 Jaroslav Smrčka BK Sokolov "B" 36 30 9 3 5 5
Jiří Koubek Jiskra Aš 42 26 11 0 9 4
Michal Boguský Spartak Chodov 36 27 7 4 4 4
Zdeněk Pešek TJ Thermia K. Vary 34 33 7 9 9 5
Václav Novák BŠM Sokolov 34 29 11 3 6 5
Miroslav Svatoš TJ Sokol Kraslice 42 30 10 4 4 4
Martin Hora Spartak Chodov 45 23 6 2 13 4
Maksym Zolotarov TJ Thermia K. Vary 33 37 8 6 9 4
Jiří Hála Spartak Chodov 36 23 9 2 4 5
Petr Janoušek Jiskra Aš 38 22 5 4 7 4
Miroslav Krcho Jiskra Aš 48 25 9 3 6 4
33 Jaroslav Polák BK Sokolov "B" 31 17 7 3 7 5
Tomáš Langhammer TJ Sokol Kraslice 46 27 11 1 8 5
Martin Novotný Jiskra Aš 42 26 8 4 8 4
Václav Hadaš Jiskra Aš 51 31 10 4 7 4
Rudolf Junghans TJ Sokol Kraslice 37 26 4 8 5 4
Jiří Dufek TJ Thermia K. Vary 33 28 5 6 3 3
Christian Rychnavský BŠM Sokolov 30 25 6 3 5 5
Petr Veselý Jiskra Aš 50 38 4 10 6 5
František Vávra BŠM Sokolov 40 18 7 2 3 5
Miloslav Poslední TJ Sokol Kraslice 50 16 5 4 2 3
Pavel Fuksa TJ Thermia K. Vary 30 23 8 3 3 3
Simil Turay TJ Thermia K. Vary 37 16 7 0 3 4
Ladislav Horejš TJ Thermia K. Vary 40 15 6 0 4 5
4 Rudolf Neudert BK Sokolov "B" 24 20 5 2 5 5
24 Josef Dicse BK Sokolov "B" 52 12 6 0 4 3
Jiří Peteš Jiskra Aš 38 17 7 1 3 5
7 Martin Snopek BK Sokolov "B" 26 10 3 1 4 4
Jan Vilček TJ Sokol Kraslice 47 11 5 1 4 4
Petr Jelínek Jiskra Aš 41 13 3 2 4 5
16 Antonín Černý BK Sokolov "B" 38 14 2 3 5 5
Lukáš Kouba TJ Thermia K. Vary 26 14 4 1 3 3
Petr Fiala BŠM Sokolov 29 19 8 1 3 3
Rostislav Slavík Spartak Chodov 40 17 7 0 3 4
Petr Soural BŠM Sokolov 42 11 5 0 1 5
Jaroslav Jirotka BŠM Sokolov 40 14 7 1 0 3
8 Ivo Rychlý BK Sokolov "B" 43 12 4 1 2 4
Jakub Chocholatý BŠM Sokolov 36 11 3 2 4 5
Jan Ulman TJ Thermia K. Vary 29 14 4 2 6 5
Jan Jindra TJ Thermia K. Vary 33 10 5 1 5 5
Ondřej Švarc TJ Thermia K. Vary 32 12 4 0 4 5
53 Jakub Tvrz BK Sokolov "B" 30 11 4 1 3 5
Kujtim Nikoliqi Jiskra Aš 53 18 9 0 3 5
Michal Zaschke Spartak Chodov 48 8 4 0 4 5
23 Jan Stariat BK Sokolov "B" 31 11 4 2 2 3
Jan Bočan Jiskra Aš 42 12 6 0 2 5
Radek Čech Jiskra Aš 56 7 3 0 1 5
Tomáš Schuster TJ Sokol Kraslice 47 13 3 2 2 5
Ondřej Bříza TJ Sokol Kraslice 36 24 3 6 3 5
Pavel Kunciter Jiskra Aš 42 12 4 1 4 4
Miroslav Neckář TJ Sokol Kraslice 40 5 2 1 3 4
Lukáš Šarkán Spartak Chodov 48 6 2 1 2 3
Vojtěch Protivný TJ Sokol Kraslice 36 11 4 1 2 4
Jiří Hrdlička Spartak Chodov 42 7 2 1 1 4
Miroslav Bureš BŠM Sokolov 25 6 2 2 2 4
Pavel Báťa TJ Thermia K. Vary 39 8 2 2 2 3
Petr Slabý TJ Thermia K. Vary 33 6 3 0 2 3
Rudolf Kessl BŠM Sokolov 31 6 2 0 2 5
Martin Hronek Spartak Chodov 35 8 4 0 2 5
Pavel Kulíšek BŠM Sokolov 40 5 2 1 3 4
Karel Gavenčiak Stavební fakulta A 29 15 5 1 5 4
Jakub Kurtin TJ Sokol Kraslice 36 6 3 1 1 3
David Kocelský TJ Thermia K. Vary 27 9 2 1 2 2
Roman Pilous TJ Thermia K. Vary 46 5 2 0 1 4
42 Jan Růžička BK Sokolov "B" 24 7 3 0 1 4
Jakub Mareš TJ Sokol Kraslice 28 10 4 0 4 5
Vojtěch Švarc TJ Thermia K. Vary 34 9 4 0 1 3
Tomáš Randa Spartak Chodov 42 4 2 1 0 4
Jan Kuzebauch TJ Sokol Kraslice 50 11 5 0 1 1
9 Pavel Tupý BK Sokolov "B" 26 4 2 0 2 1
Marek Dědič BŠM Sokolov 27 6 2 1 1 2
22 David Králík BK Sokolov "B" 31 6 1 2 1 4
Jan Soukup Spartak Chodov 46 4 2 0 0 3
Vladimír Beránek BK Sokolov "B" 24 7 2 1 0 0
6 Jakub Mour BK Sokolov "B" 36 3 1 1 1 2
Arnold-Jozsef Timár BK Sokolov "B" 29 3 1 1 0 1
21 Lukáš Šnobl BK Sokolov "B" 40 3 1 1 0 1
14 Pavel Havlík BK Sokolov "B" 38 2 1 0 0 3
31 Patrik Kvasnička BK Sokolov "B" 25 2 1 0 0 2
Ivo Sochovský BK Sokolov "B" 33 4 0 1 1 2
Lukáš Zounek BŠM Sokolov 31 2 1 0 1 1
Martin Doležal Jiskra Aš 26 2 1 0 0 1
Zdeněk Pešek TJ Thermia K. Vary 57 0 0 0 0 2
Lukáš Kučera Spartak Chodov 58 0 0 0 0 1
Martin Dědič BŠM Sokolov 31 0 0 0 0 2
Václav Bouda Jiskra Aš 43 0 0 0 0 3
Tomáš Koláček BŠM Sokolov 30 0 0 0 0 2
Daniel Giecek BK Sokolov "B" 34 0 0 0 0 5
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BŠM Sokolov 12 21.4 3.9 6.8 /13.2 51.6 18.7
BK Sokolov "B" 16 23.1 4.3 14.0 /23.1 60.7 20.3
TJ Sokol Kraslice 12 19.3 6.1 11.3 /18.1 62.2 17.0
Jiskra Aš 16 22.6 5.7 13.6 /25.1 54.1 20.1
TJ Thermia K. Vary 14 24.6 6.7 11.9 /19.6 60.6 20.0
Spartak Chodov 14 24.9 5.3 13.1 /22.8 57.5 19.4
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vopat Aleš 6 0 6 0 1.7 1.3 1.5
Vokáč Jan 6 3 3 0 1.0 1.1 1.0
Veselá Lucie 10 2 8 0 1.1 1.1 1.1
Štych Ondřej 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Šnobl Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Skořepa Petr 17 16 1 0 1.1 1.1 1.1
Rychnavský Christian 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Ježek Václav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Husák Tomáš 16 11 5 0 1.1 1.3 1.2
Hovorka Petr 10 6 4 0 1.7 1.5 1.6
Hendrych Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Fiala Petr 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Dvořák Martin 2 0 2 0 1.8 1.3 1.5
Bělík Miloslav 3 2 1 0 1.7 1.7 1.7
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře