Městský přebor II

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 2
SK Žabovřesky C
Aniston Basketball Tišnov
8. 10. 2015
18:45
SH Rosnička Brno Markéta Rozmanová
Aleš Bilíček
80
58
24
10
39
30
55
39
Review
Základní část 1. kolo 3
SKB Brno Černovice C
Slezi Basket "B"
16. 12. 2015
20:15
ZŠ Kneslova Jiří Bělouch
Barbora Ulrichová
72
62
15
13
18
15
16
21
23
13
Review
Základní část 1. kolo 4
Sokol Juliánov
TJ Kaménka
13. 10. 2015
20:15
ZŠ Krásného Zdeněk Buryšek
Vojtěch Dostal
66
55
13
15
28
30
54
45
Review
Základní část 1. kolo 1
BK B4N Brno
Sokol Šlapanice B
14. 10. 2015
20:30
Hala míč. sportů Kampus Petr Kapounek
Jiří Ščudla
43
54
10
18
18
24
27
38
Review
Základní část 2. kolo 7
SK Žabovřesky C
SKB Brno Černovice C
22. 10. 2015
18:45
SH Rosnička Brno Radim Horký
Marek Vaníček
60
25
15
4
29
13
42
17
60
25
Review
Základní část 2. kolo 5
Sokol Šlapanice B
TJ Kaménka
23. 10. 2015
20:15
Sportovní hala Sokola Šlapanice Aleš Bilíček
Iva Karásková
67
47
18
11
31
28
58
32
Review
Základní část 2. kolo 6
Slezi Basket "B"
Sokol Juliánov
20. 10. 2015
20:15
ZŠ Plovdivská Filip Dombrovský
Vojtěch Dostal
67
60
17
14
39
27
54
39
Review
Základní část 2. kolo 8
BK B4N Brno
Aniston Basketball Tišnov
21. 10. 2015
20:30
Hala míč. sportů Kampus Jiří Sehnal
Pavel Kaláb
45
61
10
13
20
31
34
46
Review
Základní část 3. kolo 9
Aniston Basketball Tišnov
Sokol Šlapanice B
30. 10. 2015
20:15
SH Tesla Brno Aleš Bilíček
Marek Vaníček
73
69
18
12
35
34
55
46
Review
Základní část 3. kolo 10
SKB Brno Černovice C
BK B4N Brno
4. 11. 2015
20:15
ZŠ Kneslova Zdeněk Buryšek
Patrik Skipala
47
63
17
22
29
39
36
49
Review
Základní část 3. kolo 11
Sokol Juliánov
SK Žabovřesky C
27. 10. 2015
20:15
ZŠ Krásného Jiří Ščudla
Jan Helis
65
85
8
28
24
64
41
58
Review
Základní část 3. kolo 12
TJ Kaménka
Slezi Basket "B"
5. 11. 2015
20:15
Hala míč. sportů Kampus Jiří Bělouch
Vojtěch Dostal
48
39
11
6
27
14
40
31
Review
Základní část 4. kolo 14
SK Žabovřesky C
TJ Kaménka
12. 11. 2015
18:45
SH Rosnička Brno Filip Dombrovský
Vojtěch Dostal
66
49
23
4
42
18
54
31
Review
Základní část 4. kolo 13
Sokol Šlapanice B
Slezi Basket "B"
13. 11. 2015
19:30
Sportovní hala Sokola Šlapanice Jiří Bělouch
Patrik Skipala
59
60
8
15
22
30
40
45
Review
Základní část 4. kolo 16
Aniston Basketball Tišnov
SKB Brno Černovice C
13. 11. 2015
20:15
SH Tesla Brno Martin Veis
Josef Dospíšil
67
57
14
9
31
22
53
33
Review
Základní část 4. kolo 15
BK B4N Brno
Sokol Juliánov
11. 11. 2015
20:45
Hala míč. sportů Kampus Jiří Ščudla
Karel Janík
64
62
11
18
32
40
41
50
Review
Základní část 5. kolo 17
SKB Brno Černovice C
Sokol Šlapanice B
25. 11. 2015
20:15
Základní škola Jiří Sehnal
Patrik Skipala
65
66
14
14
11
6
21
12
4
18
Review
Základní část 5. kolo 18
Sokol Juliánov
Aniston Basketball Tišnov
24. 11. 2015
20:15
ZŠ Krásného Zdeněk Buryšek
Jiří Ščudla
59
46
15
15
30
22
44
33
Review
Základní část 5. kolo 19
TJ Kaménka
BK B4N Brno
19. 11. 2015
20:15
Hala míč. sportů Kampus Filip Dombrovský
Martin Štěpánek
58
65
12
17
30
32
42
48
Review
Základní část 5. kolo 20
Slezi Basket "B"
SK Žabovřesky C
24. 11. 2015
20:15
ZŠ Plovdivská Libor Chaloupka
Vojtěch Dostal
49
66
14
18
32
42
42
56
Review
Základní část 6. kolo 21
Sokol Šlapanice B
SK Žabovřesky C
4. 12. 2015
19:30
Sportovní hala Sokola Šlapanice Petr Mynarčík
Martin Štěpánek
45
39
9
13
18
27
32
36
Review
Základní část 6. kolo 23
Aniston Basketball Tišnov
TJ Kaménka
25. 2. 2016
20:15
Hala míč. sportů Kampus Tomáš Novotný
Martin Štěpánek
43
71
10
17
19
38
50
25
Review
Základní část 6. kolo 24
SKB Brno Černovice C
Sokol Juliánov
2. 12. 2015
20:15
ZŠ Kneslova Jiří Bělouch
Jiří Ščudla
59
68
13
21
33
35
55
49
Review
Základní část 6. kolo 22
BK B4N Brno
Slezi Basket "B"
2. 12. 2015
20:45
Hala míč. sportů Kampus Marek Vaníček
Filip Dombrovský
63
35
19
2
31
10
48
21
Review
Základní část 7. kolo 28
SK Žabovřesky C
BK B4N Brno
10. 12. 2015
18:45
SH Rosnička Brno Jiří Sehnal
Radim Horký
58
56
9
17
32
27
43
33
Review
Základní část 7. kolo 25
Sokol Juliánov
Sokol Šlapanice B
8. 12. 2015
20:15
ZŠ Krásného Aleš Bilíček
Martin Štěpánek
69
38
18
13
32
21
49
31
Review
Základní část 7. kolo 26
TJ Kaménka
SKB Brno Černovice C
10. 12. 2015
20:15
Hala míč. sportů Kampus Josef Solar
Josef Dospíšil
48
66
11
8
27
31
35
50
Review
Základní část 7. kolo 27
Slezi Basket "B"
Aniston Basketball Tišnov
5. 1. 2016
20:15
ZŠ Plovdivská Barbora Ulrichová
Martin Sekáč
48
81
9
25
20
42
35
62
Review
Základní část 8. kolo 30
Aniston Basketball Tišnov
SK Žabovřesky C
11. 1. 2016
19:15
Tělocvična Purkyňova 2 Aleš Bilíček
Martin Štěpánek
61
58
10
18
34
34
43
45
Review
Základní část 8. kolo 29
Sokol Šlapanice B
BK B4N Brno
19. 2. 2016
20:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Aleš Bilíček
Zdeněk Buryšek
77
66
28
16
52
33
66
49
Review
Základní část 8. kolo 31
Slezi Basket "B"
SKB Brno Černovice C
12. 1. 2016
20:15
ZŠ Plovdivská Radim Horký
Michal Kubeš
47
53
6
17
19
27
35
45
Review
Základní část 8. kolo 32
TJ Kaménka
Sokol Juliánov
14. 1. 2016
20:15
Hala míč. sportů Kampus Marek Vaníček
Jiří Ščudla
69
67
13
17
37
30
59
53
Review
Základní část 9. kolo 33
TJ Kaménka
Sokol Šlapanice B
21. 1. 2016
20:15
Hala míč. sportů Kampus Josef Solar
Jiří Ščudla
41
59
16
12
26
26
37
39
Review
Základní část 9. kolo 34
Sokol Juliánov
Slezi Basket "B"
19. 1. 2016
20:15
ZŠ Krásného Aleš Bilíček
Marek Vaníček
54
63
15
14
23
35
38
55
Review
Základní část 9. kolo 35
SKB Brno Černovice C
SK Žabovřesky C
3. 2. 2016
20:15
ZŠ Kneslova Aleš Bilíček
Jiří Bělouch
62
65
13
17
27
30
41
57
Review
Základní část 9. kolo 36
Aniston Basketball Tišnov
BK B4N Brno
2. 3. 2016
20:45
Hala míč. sportů Kampus Aleš Bilíček
Jan Helis
56
84
23
21
31
33
44
57
Review
Základní část 10. kolo 39
SK Žabovřesky C
Sokol Juliánov
28. 1. 2016
18:45
SH Rosnička Brno Radim Horký
Jiří Ščudla
67
51
23
10
41
21
53
37
Review
Základní část 10. kolo 37
Sokol Šlapanice B
Aniston Basketball Tišnov
5. 2. 2016
20:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Josef Solar
Josef Dospíšil
72
73
15
28
33
44
56
61
Review
Základní část 10. kolo 40
Slezi Basket "B"
TJ Kaménka
16. 2. 2016
20:15
ZŠ Plovdivská Petr Kapounek
Barbora Koppová
52
48
15
15
27
25
39
38
48
48
Review
Základní část 10. kolo 38
BK B4N Brno
SKB Brno Černovice C
31. 3. 2016
20:45
Hala míč. sportů Kampus Jiří Ščudla
Filip Dombrovský
70
56
27
12
36
28
55
34
Review
Základní část 11. kolo 42
TJ Kaménka
SK Žabovřesky C
9. 2. 2016
19:45
Hala míč. sportů Kampus Barbora Ulrichová
Josef Solar
72
60
13
15
30
33
51
51
Review
Základní část 11. kolo 41
Slezi Basket "B"
Sokol Šlapanice B
9. 2. 2016
20:15
ZŠ Plovdivská Marek Vaníček
Martin Štěpánek
49
57
14
15
23
35
40
48
Review
Základní část 11. kolo 43
Sokol Juliánov
BK B4N Brno
9. 2. 2016
20:15
ZŠ Krásného Aleš Bilíček
Josef Dospíšil
80
68
25
18
48
35
68
58
Review
Základní část 11. kolo 44
SKB Brno Černovice C
Aniston Basketball Tišnov
10. 2. 2016
20:15
ZŠ Kneslova Josef Solar
Patrik Skipala
75
69
16
8
27
20
13
28
19
13
Review
Základní část 12. kolo 48
SK Žabovřesky C
Slezi Basket "B"
17. 3. 2016
18:45
SH Rosnička Brno Tomáš Novotný
Radim Horký
74
58
24
8
51
23
66
46
Review
Základní část 12. kolo 45
Sokol Šlapanice B
SKB Brno Černovice C
11. 3. 2016
20:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Jiří Sehnal
Marek Vaníček
51
49
12
8
24
16
35
25
Review
Základní část 12. kolo 46
Aniston Basketball Tišnov
Sokol Juliánov
11. 3. 2016
20:15
SH Tesla Brno Martin Veis
Josef Dospíšil
79
56
19
6
41
26
67
37
79
56
Review
Základní část 12. kolo 47
BK B4N Brno
TJ Kaménka
17. 3. 2016
20:40
Hala míč. sportů Kampus Jiří Ščudla
Petr Mynarčík
51
57
24
12
29
29
47
41
Review
Základní část 13. kolo 49
SK Žabovřesky C
Sokol Šlapanice B
14. 4. 2016
18:45
SH Rosnička Brno Petr Bažík
Radim Horký
53
76
8
17
21
43
41
67
Review
Základní část 13. kolo 50
Slezi Basket "B"
BK B4N Brno
22. 3. 2016
20:15
ZŠ Plovdivská Petr Kapounek
Martin Štěpánek
42
59
10
17
30
19
33
36
Review
Základní část 13. kolo 51
TJ Kaménka
Aniston Basketball Tišnov
14. 4. 2016
20:15
Hala míč. sportů Kampus Jiří Slezák
Josef Solar
60
79
14
22
30
34
38
54
Review
Základní část 13. kolo 52
Sokol Juliánov
SKB Brno Černovice C
22. 3. 2016
20:15
ZŠ Krásného Martin Sekáč
Jiří Ščudla
77
66
12
15
38
33
55
54
Review
Základní část 14. kolo 53
Sokol Šlapanice B
Sokol Juliánov
8. 4. 2016
19:15
Sportovní hala Sokola Šlapanice Zdeněk Buryšek
Aleš Bilíček
94
76
32
18
37
40
66
55
Review
Základní část 14. kolo 54
SKB Brno Černovice C
TJ Kaménka
6. 4. 2016
20:15
ZŠ Kneslova Jiří Slezák
Petr Bažík
77
54
13
15
38
22
56
38
Review
Základní část 14. kolo 55
Aniston Basketball Tišnov
Slezi Basket "B"
8. 4. 2016
20:15
SH Tesla Brno Jiří Sehnal
Petr Reichl
53
38
11
11
32
26
42
28
Review
Základní část 14. kolo 56
BK B4N Brno
SK Žabovřesky C
6. 4. 2016
20:45
Hala míč. sportů Kampus Jiří Ščudla
Josef Solar
0
20
*
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. SK Žabovřesky C 14 10 4 851 727 24
2. Sok Šlapanice B 14 10 4 884 803 24
3. Aniston Tišnov 14 9 5 899 872 23
4. BK B4N Brno 14 7 7 797 763 21
5. Sokol Juliánov 14 6 8 910 920 20
6. SKB Černovice C 14 5 9 829 867 19
7. TJ Kaménka 14 5 9 777 857 19
8. Slezi Basket "B" 14 4 10 709 847 18
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Veis Martin 2 2 0 0 - - -
Vaníček Marek 7 3 4 0 - - -
Ulrichová Barbora 3 2 1 0 - - -
Štěpánek Martin 7 0 7 0 - - -
Ščudla Jiří 12 5 7 0 - - -
Solar Josef 7 4 3 0 - - -
Slezák Jiří 2 2 0 0 - - -
Skipala Patrik 4 0 4 0 - - -
Sekáč Martin 2 1 1 0 - - -
Sehnal Jiří 5 5 0 0 - - -
Rozmanová Markéta 1 1 0 0 - - -
Reichl Petr 1 0 1 0 - - -
Novotný Tomáš 2 2 0 0 - - -
Mynarčík Petr 2 1 1 0 - - -
Kubeš Michal 1 0 1 0 - - -
Koppová Barbora 1 0 1 0 - - -
Karásková Iva 1 0 1 0 - - -
Kapounek Petr 3 3 0 0 - - -
Kaláb Pavel 1 0 1 0 - - -
Janík Karel 1 0 1 0 - - -
Chaloupka Libor 1 1 0 0 - - -
Horký Radim 6 3 3 0 - - -
Helis Jan 2 0 2 0 - - -
Dostal Vojtěch 5 0 5 0 - - -
Dospíšil Josef 5 0 5 0 - - -
Dombrovský Filip 5 3 2 0 - - -
Buryšek Zdeněk 5 4 1 0 - - -
Bilíček Aleš 11 9 2 0 - - -
Bělouch Jiří 5 4 1 0 - - -
Bažík Petr 2 1 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře