Oblastní přebor II

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 1
SKB Brno Černovice B
Slovan ČP
16. 1. 2016
17:00
ZŠ Kneslova Tomáš Novotný
Zdeněk Buryšek
69
71
15
22
33
38
54
54
Review
Základní část 1. kolo 3
BK Vyškov
TJ Sokol Podolí
16. 1. 2016
17:00
SH Za parkem Vratislav Doležal
Josef Slavík
80
64
20
8
43
26
67
46
80
64
Review
Základní část 1. kolo 2
Spartak Uherský Brod B
TJ Slavia Kroměříž B
16. 1. 2016
19:00
Sportovní hala Barbora Toboláková
Břetislav Kraváček
64
62
24
21
38
34
48
45
Review
Základní část 1. kolo 4
TJ Znojmo
Sokol Hodonín
19. 2. 2016
19:15
TJ Znojmo Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
83
77
17
18
40
43
62
63
Review
Základní část 2. kolo 6
SKB Brno Černovice B
Sokol Šlapanice A
11. 10. 2015
10:00
ZŠ Kneslova Zdeněk Buryšek
Tomáš Novotný
64
74
21
28
36
37
46
52
Review
Základní část 2. kolo 10
TJ Sokol Podolí
Sokol Hodonín
10. 10. 2015
14:00
Sokolovna Podolí Aleš Bilíček
Marek Vaníček
102
95
26
40
45
62
72
84
Review
Základní část 2. kolo 9
BK Vyškov
TJ Znojmo
10. 10. 2015
17:30
SH Za parkem Petr Kapounek
Jiří Sehnal
52
56
3
13
16
24
32
32
52
56
Review
Základní část 2. kolo 8
TJ Slavia Kroměříž B
ASK Blansko
10. 10. 2015
18:00
Hala TJ Slavia Jiří Fanta
Jan Hecl
57
76
8
14
21
33
39
58
Review
Základní část 3. kolo 12
Spartak Uherský Brod B
ASK Blansko
11. 10. 2015
09:00
Sportovní hala Tomáš Dokoupil
Josef Slavík
65
59
18
22
29
40
43
49
Review
Základní část 3. kolo 15
TJ Sokol Podolí
TJ Znojmo
11. 10. 2015
10:00
Sokolovna Podolí Petr Reichl
Michal Kubeš
87
58
24
13
47
28
68
38
Review
Základní část 3. kolo 11
Slovan ČP
Sokol Šlapanice A
10. 10. 2015
15:00
ZŠ Kneslova Tomáš Novotný
Zdeněk Buryšek
82
73
23
12
37
26
56
39
Review
Základní část 3. kolo 14
BK Vyškov
Sokol Hodonín
9. 10. 2015
18:00
SH Za parkem Tomáš Novotný
Petr Mynarčík
59
65
10
10
26
34
45
53
59
65
Review
Základní část 4. kolo 20
Slovan ČP
TJ Slavia Kroměříž B
24. 10. 2015
15:00
ZŠ Kneslova Martin Jansa
Marek Vaníček
76
57
15
15
31
23
50
42
Review
Základní část 4. kolo 16
Sokol Šlapanice A
TJ Znojmo
24. 10. 2015
17:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Radim Horký
Zdeněk Buryšek
62
56
18
17
28
31
44
43
Review
Základní část 4. kolo 19
SKB Brno Černovice B
Spartak Uherský Brod B
24. 10. 2015
17:00
ZŠ Kneslova Marek Vaníček
Martin Jansa
64
53
17
11
31
23
51
40
Review
Základní část 4. kolo 18
ASK Blansko
TJ Sokol Podolí
24. 10. 2015
17:30
SH Blansko Libor Chaloupka
Karel Janík
79
65
16
14
39
28
53
47
Review
Základní část 5. kolo 21
Sokol Šlapanice A
Sokol Hodonín
25. 10. 2015
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Jiří Sehnal
Michal Kubeš
70
68
19
23
41
34
54
50
Review
Základní část 5. kolo 25
Slovan ČP
Spartak Uherský Brod B
25. 10. 2015
10:00
ZŠ Kneslova Matěj Anton
Aleš Bilíček
79
66
22
18
44
30
65
46
Review
Základní část 5. kolo 24
SKB Brno Černovice B
TJ Slavia Kroměříž B
25. 10. 2015
12:00
ZŠ Kneslova Aleš Bilíček
Matěj Anton
70
55
29
14
38
28
57
43
Review
Základní část 5. kolo 23
ASK Blansko
BK Vyškov
23. 10. 2015
20:00
SH Blansko Martin Veis
Petr Mynarčík
71
67
24
16
38
34
58
51
Review
Základní část 6. kolo 26
Spartak Uherský Brod B
Sokol Šlapanice A
7. 11. 2015
17:00
Sportovní hala Barbora Toboláková
Tomáš Dokoupil
59
84
2
20
15
42
43
66
Review
Základní část 6. kolo 27
BK Vyškov
SKB Brno Černovice B
7. 11. 2015
17:00
SH Za parkem Vratislav Doležal
Josef Slavík
69
58
19
13
35
32
48
42
69
58
Review
Základní část 6. kolo 28
TJ Sokol Podolí
Slovan ČP
7. 11. 2015
18:00
Sokolovna Podolí Aleš Bilíček
Marek Vaníček
84
69
22
22
42
40
57
54
Review
Základní část 6. kolo 30
Sokol Hodonín
ASK Blansko
7. 11. 2015
18:15
SH Hodonín TEZA Michal Vybíral
Zdeněk Šebesta
72
77
20
15
39
28
61
53
Review
Základní část 7. kolo 32
BK Vyškov
Slovan ČP
8. 11. 2015
10:00
SH Za parkem Aleš Bilíček
Zdeněk Buryšek
71
59
14
23
32
41
45
50
71
59
Review
Základní část 7. kolo 33
TJ Sokol Podolí
SKB Brno Černovice B
8. 11. 2015
10:00
Sokolovna Podolí Petr Reichl
Jiří Sehnal
64
79
13
23
34
41
48
58
Review
Základní část 7. kolo 34
TJ Znojmo
ASK Blansko
8. 11. 2015
10:00
TJ Znojmo Jiří Víšek
Roman Ratajský
42
67
11
15
23
30
36
51
42
67
Review
Základní část 7. kolo 31
TJ Slavia Kroměříž B
Sokol Šlapanice A
8. 11. 2015
12:00
Hala TJ Slavia Pavel Nehoda
Jan Hendrych
62
58
25
31
39
42
50
53
Review
Základní část 8. kolo 38
Slovan ČP
Sokol Hodonín
21. 11. 2015
15:00
ZŠ Kneslova Aleš Bilíček
Marek Vaníček
73
61
25
21
40
31
58
47
Review
Základní část 8. kolo 37
SKB Brno Černovice B
TJ Znojmo
21. 11. 2015
17:00
ZŠ Kneslova Marek Vaníček
Aleš Bilíček
73
31
11
6
32
15
46
25
Review
Základní část 8. kolo 39
Spartak Uherský Brod B
BK Vyškov
21. 11. 2015
17:00
Sportovní hala Vratislav Doležal
Josef Slavík
48
61
8
11
18
28
30
40
Review
Základní část 8. kolo 40
TJ Slavia Kroměříž B
TJ Sokol Podolí
21. 11. 2015
18:00
Hala TJ Slavia Václav Dolejš
Petr Jakubík
64
70
11
20
21
39
44
53
Review
Základní část 9. kolo 41
Sokol Šlapanice A
ASK Blansko
22. 11. 2015
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Martin Veis
Marek Vaníček
46
88
12
22
23
47
35
65
Review
Základní část 9. kolo 43
Slovan ČP
TJ Znojmo
22. 11. 2015
10:00
ZŠ Kneslova Jiří Bělouch
Petr Kapounek
74
48
22
16
42
24
62
40
Review
Základní část 9. kolo 44
Spartak Uherský Brod B
TJ Sokol Podolí
22. 11. 2015
10:00
Sportovní hala Barbora Toboláková
Zdeněk Plachý
72
53
19
14
36
25
56
41
Review
Základní část 9. kolo 45
TJ Slavia Kroměříž B
BK Vyškov
22. 11. 2015
11:00
Hala TJ Slavia Petr Jakubík
Václav Dolejš
51
56
6
9
22
19
43
36
Review
Základní část 9. kolo 42
SKB Brno Černovice B
Sokol Hodonín
22. 11. 2015
12:00
ZŠ Kneslova Petr Kapounek
Jiří Bělouch
71
58
18
7
36
31
52
37
Review
Základní část 10. kolo 47
TJ Znojmo
Spartak Uherský Brod B
5. 12. 2015
16:30
TJ Znojmo Martin Jansa
Martin Veis
80
62
19
21
34
39
64
49
Review
Základní část 10. kolo 46
BK Vyškov
Sokol Šlapanice A
5. 12. 2015
17:00
SH Za parkem Aleš Bilíček
Jiří Sehnal
60
56
15
11
36
31
50
42
60
56
Review
Základní část 10. kolo 50
ASK Blansko
Slovan ČP
5. 12. 2015
17:30
SH Blansko Matěj Anton
Petr Mynarčík
67
57
24
15
11
13
18
8
Review
Základní část 10. kolo 48
Sokol Hodonín
TJ Slavia Kroměříž B
5. 12. 2015
18:15
SH Hodonín TEZA Roman Ratajský
Michal Ryšavý
81
78
27
9
46
21
68
49
Review
Základní část 11. kolo 51
TJ Sokol Podolí
Sokol Šlapanice A
6. 12. 2015
10:00
Sokolovna Podolí Petr Kapounek
Jiří Sehnal
77
76
23
23
41
38
55
58
Review
Základní část 11. kolo 52
TJ Znojmo
TJ Slavia Kroměříž B
6. 12. 2015
10:00
TJ Znojmo Zdeněk Juránek
Roman Ratajský
77
76
21
14
39
39
55
55
Review
Základní část 11. kolo 55
ASK Blansko
SKB Brno Černovice B
6. 12. 2015
10:30
SH Blansko Matěj Anton
Marek Vaníček
82
63
14
21
29
17
17
16
22
9
Review
Základní část 11. kolo 53
Sokol Hodonín
Spartak Uherský Brod B
4. 12. 2015
18:30
SH Hodonín TEZA Zdeněk Šebesta
Michal Vybíral
69
58
27
14
43
24
56
36
Review
Základní část 12. kolo 56
Slovan ČP
SKB Brno Černovice B
17. 1. 2016
10:00
ZŠ Kneslova Petr Kapounek
Barbora Ulrichová
63
62
9
19
29
32
48
50
Review
Základní část 12. kolo 58
TJ Sokol Podolí
BK Vyškov
17. 1. 2016
10:00
Sokolovna Podolí Martin Jansa
Michal Kubeš
64
86
9
21
28
49
48
65
Review
Základní část 12. kolo 57
TJ Slavia Kroměříž B
Spartak Uherský Brod B
17. 1. 2016
11:00
Hala TJ Slavia Jan Menšík
Jan Konvička
66
48
24
13
37
26
53
34
Review
Základní část 12. kolo 59
Sokol Hodonín
TJ Znojmo
20. 2. 2016
18:15
SH Hodonín TEZA Michal Vybíral
Zdeněk Šebesta
84
40
21
13
46
22
63
27
Review
Základní část 13. kolo 65
TJ Znojmo
TJ Sokol Podolí
30. 1. 2016
16:30
TJ Znojmo Tomáš Novotný
Radim Horký
83
77
18
17
44
34
60
59
Review
Základní část 13. kolo 61
Sokol Šlapanice A
Slovan ČP
30. 1. 2016
17:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Matěj Anton
Milan Kozel
54
55
4
11
24
23
41
36
Review
Základní část 13. kolo 62
ASK Blansko
Spartak Uherský Brod B
30. 1. 2016
17:30
SH Blansko Aleš Bilíček
Zdeněk Buryšek
68
54
16
8
27
23
50
38
Review
Základní část 13. kolo 64
Sokol Hodonín
BK Vyškov
30. 1. 2016
17:45
SH Hodonín TEZA Michal Vybíral
Jiří Víšek
66
61
28
11
34
30
51
47
Review
Základní část 14. kolo 70
Sokol Hodonín
TJ Sokol Podolí
31. 1. 2016
09:15
SH Hodonín TEZA Michal Ryšavý
Roman Ratajský
106
65
25
13
49
32
79
49
Review
Základní část 14. kolo 66
Sokol Šlapanice A
SKB Brno Černovice B
31. 1. 2016
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Matěj Anton
Jiří Sehnal
61
55
13
16
5
16
41
40
Review
Základní část 14. kolo 69
TJ Znojmo
BK Vyškov
31. 1. 2016
10:00
TJ Znojmo Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
93
94
21
22
38
43
59
62
84
84
Review
Základní část 14. kolo 68
ASK Blansko
TJ Slavia Kroměříž B
31. 1. 2016
10:30
SH Blansko Radim Horký
Libor Chaloupka
81
51
18
18
44
28
59
43
Review
Základní část 15. kolo 75
Spartak Uherský Brod B
Slovan ČP
13. 2. 2016
17:00
Sportovní hala Břetislav Kraváček
Zdeněk Plachý
49
74
14
25
29
43
37
69
Review
Základní část 15. kolo 74
TJ Slavia Kroměříž B
SKB Brno Černovice B
13. 2. 2016
17:30
Hala TJ Slavia Pavel Večeřa
Ivo Melichárek
65
67
23
14
33
34
48
49
Review
Základní část 15. kolo 73
BK Vyškov
ASK Blansko
13. 2. 2016
18:00
SH Za parkem Vratislav Doležal
Josef Slavík
44
56
11
15
26
27
33
36
44
56
Review
Základní část 15. kolo 71
Sokol Hodonín
Sokol Šlapanice A
24. 2. 2016
19:00
SH Hodonín TEZA Roman Ratajský
Michal Ryšavý
63
75
12
18
34
37
50
60
Review
Základní část 16. kolo 78
TJ Sokol Podolí
ASK Blansko
14. 2. 2016
10:00
Sokolovna Podolí Petr Reichl
Petr Kapounek
60
97
18
19
25
45
45
70
Review
Základní část 16. kolo 79
Spartak Uherský Brod B
SKB Brno Černovice B
14. 2. 2016
10:00
Sportovní hala Zdeněk Šebesta
Michal Vybíral
74
82
21
14
37
41
51
65
Review
Základní část 16. kolo 80
TJ Slavia Kroměříž B
Slovan ČP
14. 2. 2016
11:00
Hala TJ Slavia Ivo Melichárek
Matěj Záruba
73
61
11
18
30
32
49
47
Review
Základní část 16. kolo 76
TJ Znojmo
Sokol Šlapanice A
14. 2. 2016
13:00
TJ Znojmo Roman Ratajský
Michal Ryšavý
63
56
14
17
31
26
49
44
Review
Základní část 17. kolo 82
Slovan ČP
BK Vyškov
27. 2. 2016
15:00
ZŠ Kneslova Michal Škaroupka
Milan Kozel
60
76
14
17
36
32
47
56
Review
Základní část 17. kolo 81
Sokol Šlapanice A
TJ Slavia Kroměříž B
27. 2. 2016
17:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Radim Horký
Petr Kapounek
61
49
13
8
35
28
46
35
Review
Základní část 17. kolo 83
SKB Brno Černovice B
TJ Sokol Podolí
27. 2. 2016
17:00
ZŠ Kneslova Aleš Bilíček
Marek Vaníček
85
59
19
11
42
32
65
44
Review
Základní část 17. kolo 84
ASK Blansko
TJ Znojmo
27. 2. 2016
17:30
SH Blansko Jiří Sehnal
Zdeněk Buryšek
76
38
22
7
47
17
65
27
Review
Základní část 18. kolo 86
Sokol Šlapanice A
Spartak Uherský Brod B
28. 2. 2016
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Petr Kapounek
Petr Reichl
61
51
19
15
31
26
54
32
Review
Základní část 18. kolo 88
Slovan ČP
TJ Sokol Podolí
28. 2. 2016
10:00
ZŠ Kneslova Tomáš Novotný
Aleš Bilíček
95
81
25
15
51
34
77
57
Review
Základní část 18. kolo 90
ASK Blansko
Sokol Hodonín
28. 2. 2016
10:30
SH Blansko Radim Horký
Milan Kozel
74
68
17
14
37
25
60
44
Review
Základní část 18. kolo 87
SKB Brno Černovice B
BK Vyškov
28. 2. 2016
12:00
ZŠ Kneslova Aleš Bilíček
Tomáš Novotný
72
64
18
15
36
35
54
45
Review
Základní část 19. kolo 92
Sokol Hodonín
SKB Brno Černovice B
12. 3. 2016
15:15
SH Hodonín TEZA Roman Ratajský
Michal Ryšavý
69
84
14
22
37
44
55
64
Review
Základní část 19. kolo 93
TJ Znojmo
Slovan ČP
12. 3. 2016
16:30
TJ Znojmo Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
63
75
13
22
26
41
50
53
Review
Základní část 19. kolo 95
BK Vyškov
TJ Slavia Kroměříž B
12. 3. 2016
17:30
SH Za parkem Vratislav Doležal
Josef Slavík
58
49
17
8
43
21
48
36
58
49
Review
Základní část 19. kolo 94
TJ Sokol Podolí
Spartak Uherský Brod B
12. 3. 2016
18:00
Sokolovna Podolí Milan Kozel
Tomáš Novotný
87
65
21
21
48
33
54
45
Review
Základní část 19. kolo 91
ASK Blansko
Sokol Šlapanice A
15. 1. 2016
20:00
SH Blansko Ivo Melichárek
Marek Vaníček
55
48
14
20
34
28
52
33
Review
Základní část 20. kolo 97
TJ Znojmo
SKB Brno Černovice B
13. 3. 2016
10:00
TJ Znojmo Michal Ryšavý
Roman Ratajský
87
74
13
17
35
41
56
54
Review
Základní část 20. kolo 99
BK Vyškov
Spartak Uherský Brod B
13. 3. 2016
10:00
SH Za parkem Petr Reichl
Zdeněk Buryšek
69
59
12
14
34
32
50
43
69
59
Review
Základní část 20. kolo 100
TJ Sokol Podolí
TJ Slavia Kroměříž B
13. 3. 2016
10:00
Sokolovna Podolí Tomáš Novotný
Aleš Bilíček
86
85
18
25
32
35
60
58
75
75
Review
Základní část 20. kolo 98
Sokol Hodonín
Slovan ČP
13. 3. 2016
13:00
SH Hodonín TEZA Tomáš Dokoupil
Štěpán Urbánek
77
96
23
24
45
45
63
64
Review
Základní část 21. kolo 101
Sokol Šlapanice A
TJ Sokol Podolí
9. 4. 2016
17:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Zdeněk Buryšek
Marek Vaníček
74
53
19
16
32
31
55
38
Review
Základní část 21. kolo 103
Spartak Uherský Brod B
Sokol Hodonín
9. 4. 2016
17:00
Sportovní hala Vratislav Doležal
Josef Slavík
51
63
12
16
22
30
34
47
Review
Základní část 21. kolo 102
TJ Slavia Kroměříž B
TJ Znojmo
9. 4. 2016
17:30
Hala TJ Slavia Barbora Toboláková
Břetislav Kraváček
89
39
23
12
52
22
73
32
Review
Základní část 21. kolo 105
SKB Brno Černovice B
ASK Blansko
24. 2. 2016
20:15
ZŠ Kneslova Jiří Hofírek
Petr Mynarčík
54
42
18
11
33
22
46
32
Review
Základní část 22. kolo 110
Slovan ČP
ASK Blansko
10. 4. 2016
10:00
ZŠ Kneslova Aleš Bilíček
Petr Mynarčík
69
78
18
14
40
40
60
63
Review
Základní část 22. kolo 107
Spartak Uherský Brod B
TJ Znojmo
10. 4. 2016
13:00
Sportovní hala Tomáš Dokoupil
Barbora Toboláková
76
48
22
14
39
25
55
31
Review
Základní část 22. kolo 108
TJ Slavia Kroměříž B
Sokol Hodonín
10. 4. 2016
13:30
Hala TJ Slavia Petr Novák
Michal Kubiš
68
57
19
20
33
32
49
45
Review
Základní část 22. kolo 106
Sokol Šlapanice A
BK Vyškov
18. 3. 2016
19:15
Sportovní hala Sokola Šlapanice Aleš Bilíček
Jiří Sehnal
72
60
19
18
36
28
52
47
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. ASK Blansko 18 16 2 1.293 1.020 34
2. 18 12 6 1.288 1.209 30
3. BK Vyškov 18 11 7 1.187 1.119 29
4. SKB Černovice B 18 11 7 1.246 1.141 29
5. Sok. Šlapanice A 18 10 8 1.161 1.120 28
6. TJ Znojmo 18 7 11 1.085 1.331 25
7. Sokol Podolí 18 7 11 1.298 1.448 25
8. Sok Hodonín 18 7 11 1.299 1.285 25
9. Slavia Kroměříž B 18 5 13 1.157 1.186 23
10. Sp Uherský Brod B 18 4 14 1.074 1.229 22
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
22 David Slouka Tesla Brno 29 21 1.0 9.9 3.4 0.4 1.8/3.0 60.3 1.9
Jakub Novák Uherský Brod 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Lukáš Sova Sokol Šlapanice 29 2 3.0 0.0 0.0 0.0 / 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Marek 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Doležal TJ Znojmo 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Otisk ASK Blansko 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Novák Slavia Kroměříž B 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hendrych Sok. Šlapanice A 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladislav Rohánek SKB Černovice A 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kremitovský SKB Černovice B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Červenka BK Vyškov 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Radek Kadlčík Sokol Podolí 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Fialík Sok Hodonín 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Šibor TJ Slavia Kroměříž A 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Rechtik SBC Olom. 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
22 David Slouka Tesla Brno 29
7 Lukáš Sova Sokol Šlapanice 29
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Záruba Matěj 1 0 1 0 - - -
Vybíral Michal 5 3 2 0 - - -
Víšek Jiří 2 1 1 0 - - -
Veis Martin 3 2 1 0 - - -
Večeřa Pavel 1 1 0 0 - - -
Vaníček Marek 11 2 9 0 - - -
Urbánek Štěpán 1 0 1 0 - - -
Ulrichová Barbora 1 0 1 0 - - -
Toboláková Barbora 5 4 1 0 - - -
Škaroupka Michal 1 1 0 0 - - -
Šebesta Zdeněk 4 2 2 0 - - -
Slavík Josef 7 0 7 0 - - -
Sehnal Jiří 8 2 6 0 - - -
Ryšavý Michal 6 2 4 0 - - -
Reichl Petr 5 4 1 0 - - -
Ratajský Roman 8 4 4 0 - - -
Plachý Zdeněk 2 0 2 0 - - -
Novotný Tomáš 9 6 3 0 - - -
Novák Petr 1 1 0 0 - - -
Nehoda Pavel 1 1 0 0 - - -
Mynarčík Petr 5 0 5 0 - - -
Menšík Jan 1 1 0 0 - - -
Melichárek Ivo 3 2 1 0 - - -
Kučírek Pavel 3 0 3 0 - - -
Kubiš Michal 1 0 1 0 - - -
Kubeš Michal 3 0 3 0 - - -
Kraváček Břetislav 3 1 2 0 - - -
Kozel Milan 4 1 3 0 - - -
Konvička Jan 1 0 1 0 - - -
Kočí Jaroslav 3 3 0 0 - - -
Kapounek Petr 8 5 3 0 - - -
Juránek Zdeněk 1 1 0 0 - - -
Jansa Martin 4 3 1 0 - - -
Janík Karel 1 0 1 0 - - -
Jakubík Petr 2 1 1 0 - - -
Chaloupka Libor 2 1 1 0 - - -
Horký Radim 5 4 1 0 - - -
Hofírek Jiří 1 1 0 0 - - -
Hendrych Jan 1 0 1 0 - - -
Hecl Jan 1 0 1 0 - - -
Fanta Jiří 1 1 0 0 - - -
Doležal Vratislav 6 6 0 0 - - -
Dolejš Václav 2 1 1 0 - - -
Dokoupil Tomáš 4 3 1 0 - - -
Buryšek Zdeněk 9 2 7 0 - - -
Bilíček Aleš 15 11 4 0 - - -
Bělouch Jiří 2 1 1 0 - - -
Anton Matěj 6 5 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře