Oblastní přebor I

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 3
SK Žabovřesky B
SKB Zlín B
26. 9. 2015
10:00
SH Rosnička Brno Jiří Sehnal
Milan Kozel
52
58
15
14
17
17
6
11
14
16
Review
Základní část 1. kolo 5
SKB Brno Černovice A
BCS Husovice A
26. 9. 2015
17:00
ZŠ Kneslova Matěj Anton
Jiří Bělouch
54
85
14
23
30
51
40
61
Review
Základní část 1. kolo 1
Tesla Brno
Jiskra Kyjov A
9. 1. 2016
17:10
SH Tesla Brno Jiří Bělouch
Radim Horký
57
80
8
22
28
16
11
18
10
24
Review
Základní část 1. kolo 6
Slovan Černá Pole A
BCS Husovice B
26. 9. 2015
18:00
Hala Univerzity Obrany Jiří Hofírek
Radim Horký
90
70
23
15
42
32
65
42
Review
Základní část 1. kolo 2
BC VYSOČINA B
TJ Třebíč
26. 9. 2015
19:00
Hala SMJ Jihlava Michal Scholze
Dominik Barták
77
46
16
14
36
21
54
29
Review
Základní část 2. kolo 10
SKB Brno Černovice A
BCS Husovice B
27. 9. 2015
10:00
ZŠ Kneslova Aleš Bilíček
Martin Veis
64
75
17
14
39
33
53
53
Review
Základní část 2. kolo 11
Slovan Černá Pole A
BCS Husovice A
27. 9. 2015
11:00
Hala Univerzity Obrany Robert Paulík
Milan Kozel
76
77
17
22
27
40
55
56
Review
Základní část 2. kolo 7
BK Vlci Žďár B
TJ Třebíč
27. 9. 2015
12:30
Hala 2. ZŠ Jiří Sehnal
Petr Kapounek
69
38
18
2
32
19
55
26
Review
Základní část 2. kolo 8
SK Žabovřesky B
TJ Slavia Kroměříž A
27. 9. 2015
13:00
SH Rosnička Brno Jiří Jedlička
Marek Vaníček
57
85
23
22
14
19
8
25
12
19
Review
Základní část 3. kolo 15
TJ Třebíč
SK Žabovřesky B
21. 11. 2015
17:00
Sportovní hala L. Pokorného Martin Veis
Zdeněk Buryšek
70
72
13
14
30
32
44
50
Review
Základní část 3. kolo 16
Tesla Brno
BC VYSOČINA B
3. 10. 2015
17:10
SH Tesla Brno Aleš Bilíček
Milan Kozel
55
77
11
19
27
39
39
62
Review
Základní část 3. kolo 12
BCS Husovice B
BCS Husovice A
9. 10. 2015
18:00
ISŠ Olomoucká Matěj Anton
Martin Veis
44
72
6
19
14
19
20
10
Review
Základní část 3. kolo 13
SKB Zlín B
SKB Brno Černovice A
3. 10. 2015
18:00
Sportovní hala Zelené Barbora Toboláková
Jan Helis
47
55
15
10
28
30
42
42
Review
Základní část 3. kolo 14
TJ Slavia Kroměříž A
Slovan Černá Pole A
23. 10. 2015
18:30
Hala TJ Slavia Vratislav Doležal
Zdeněk Latík
66
55
20
21
36
37
51
48
Review
Základní část 3. kolo 17
Jiskra Kyjov A
BK Vlci Žďár B
3. 10. 2015
19:00
Hala TJ Jiskra Milan Mikšík
Michal Mrázek
75
70
18
17
31
36
54
51
Review
Základní část 4. kolo 19
TJ Slavia Kroměříž A
SKB Brno Černovice A
4. 10. 2015
10:00
Hala TJ Slavia Barbora Toboláková
Štěpán Urbánek
74
60
21
11
42
32
59
43
Review
Základní část 4. kolo 21
Tesla Brno
BK Vlci Žďár B
4. 10. 2015
10:10
SH Tesla Brno Jiří Bělouch
Milan Kozel
76
67
19
17
41
30
60
50
Review
Základní část 4. kolo 22
Jiskra Kyjov A
BC VYSOČINA B
4. 10. 2015
12:00
Hala TJ Jiskra Milan Mikšík
Michal Mrázek
83
61
8
17
32
34
61
49
Review
Základní část 4. kolo 18
SKB Zlín B
Slovan Černá Pole A
21. 10. 2015
20:00
Sportovní hala Zelené David Vyplel
Barbora Toboláková
80
78
24
16
23
20
17
24
16
18
Review
Základní část 5. kolo 26
SKB Brno Černovice A
TJ Třebíč
17. 10. 2015
17:00
ZŠ Kneslova Martin Jansa
Milan Kozel
73
60
27
11
35
26
53
43
Review
Základní část 5. kolo 28
BCS Husovice B
TJ Slavia Kroměříž A
17. 10. 2015
18:00
ISŠ Olomoucká Martin Veis
Petr Mynarčík
70
74
14
22
33
35
54
55
Review
Základní část 5. kolo 23
BC VYSOČINA B
BK Vlci Žďár B
17. 10. 2015
19:00
Hala SMJ Jihlava Pavel Theodor
Petr Havlíček
68
63
11
17
26
26
42
45
58
58
68
63
Review
Základní část 5. kolo 24
SK Žabovřesky B
Tesla Brno
15. 10. 2015
20:30
SH Rosnička Brno Kamil Karafiát
Marek Vaníček
52
79
6
18
14
21
11
22
21
18
Review
Základní část 5. kolo 27
BCS Husovice A
SKB Zlín B
17. 10. 2015
20:30
SH Morenda Jiří Jedlička
Lenka Křičková
86
55
26
12
46
29
61
44
Review
Základní část 6. kolo 29
SK Žabovřesky B
Jiskra Kyjov A
18. 10. 2015
09:00
SH Rosnička Brno Tomáš Novotný
Jiří Bělouch
57
68
16
15
29
30
38
49
57
68
Review
Základní část 6. kolo 33
BCS Husovice B
SKB Zlín B
18. 10. 2015
10:00
ISŠ Olomoucká Aleš Bilíček
Radim Horký
86
47
25
15
21
6
21
13
Review
Základní část 6. kolo 31
Slovan Černá Pole A
TJ Třebíč
18. 10. 2015
11:00
Hala Univerzity Obrany Martin Jansa
Martin Veis
75
65
20
12
29
31
53
47
Review
Základní část 6. kolo 32
BCS Husovice A
TJ Slavia Kroměříž A
18. 10. 2015
13:00
SH Morenda Michal Kubiš
Jan Dudek
71
53
18
16
36
24
55
35
Review
Základní část 7. kolo 38
BC VYSOČINA B
SK Žabovřesky B
31. 10. 2015
15:00
Hala SMJ Jihlava Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
54
51
13
6
25
29
45
35
Review
Základní část 7. kolo 35
TJ Třebíč
BCS Husovice A
31. 10. 2015
17:00
Sportovní hala L. Pokorného Michal Bukovský
Martin Veis
72
84
20
18
34
38
55
49
Review
Základní část 7. kolo 36
Tesla Brno
SKB Brno Černovice A
31. 10. 2015
17:10
SH Tesla Brno Petr Kapounek
Radim Horký
63
38
15
8
16
11
16
9
16
10
Review
Základní část 7. kolo 37
Jiskra Kyjov A
Slovan Černá Pole A
31. 10. 2015
18:15
Hala TJ Jiskra Milan Mikšík
Jakub Petrák
69
70
17
20
36
40
56
55
Review
Základní část 7. kolo 34
SKB Zlín B
TJ Slavia Kroměříž A
31. 10. 2015
18:30
Sportovní hala Zelené Pavel Večeřa
Ivo Melichárek
73
70
19
21
19
14
13
22
22
13
Review
Základní část 8. kolo 40
TJ Třebíč
BCS Husovice B
1. 11. 2015
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Jiří Sehnal
Martin Jansa
67
53
20
9
41
23
52
40
Review
Základní část 8. kolo 44
BK Vlci Žďár B
SK Žabovřesky B
1. 11. 2015
11:30
Hala 2. ZŠ Michal Bukovský
Pavel Kučírek
83
44
17
10
44
21
63
30
Review
Základní část 8. kolo 42
Jiskra Kyjov A
SKB Brno Černovice A
1. 11. 2015
12:15
Hala TJ Jiskra Jakub Petrák
Milan Mikšík
71
64
13
22
39
37
58
53
Review
Základní část 8. kolo 41
Tesla Brno
Slovan Černá Pole A
30. 10. 2015
18:50
SH Tesla Brno Michal Škaroupka
Matěj Anton
64
53
18
11
15
15
20
15
11
12
Review
Základní část 9. kolo 46
SKB Brno Černovice A
BC VYSOČINA B
14. 11. 2015
16:30
ZŠ Kneslova Aleš Bilíček
Jiří Sehnal
56
69
20
23
36
34
43
55
Review
Základní část 9. kolo 49
BCS Husovice B
Jiskra Kyjov A
14. 11. 2015
17:00
ISŠ Olomoucká Petr Kapounek
Jiří Bělouch
87
83
23
21
42
43
67
66
Review
Základní část 9. kolo 47
Slovan Černá Pole A
BK Vlci Žďár B
14. 11. 2015
18:00
Hala Univerzity Obrany David Vyplel
Martin Jansa
71
63
20
13
12
6
23
19
16
25
Review
Základní část 9. kolo 50
SKB Zlín B
TJ Třebíč
14. 11. 2015
19:30
Sportovní hala Zelené Barbora Toboláková
Jan Helis
76
71
22
20
16
18
10
14
28
19
Review
Základní část 9. kolo 48
BCS Husovice A
Tesla Brno
11. 11. 2015
19:50
SH Morenda Ivo Melichárek
Jiří Sehnal
70
72
20
21
32
35
46
55
Review
Základní část 10. kolo 51
SKB Brno Černovice A
BK Vlci Žďár B
15. 11. 2015
10:00
ZŠ Kneslova Radim Horký
Jiří Sehnal
57
58
9
22
22
28
41
37
Review
Základní část 10. kolo 52
Slovan Černá Pole A
BC VYSOČINA B
15. 11. 2015
13:00
Hala Univerzity Obrany Matěj Anton
Martin Veis
86
45
21
12
23
10
21
13
21
10
Review
Základní část 10. kolo 53
BCS Husovice A
Jiskra Kyjov A
22. 11. 2015
13:00
SH Morenda Aleš Bilíček
Zdeněk Buryšek
59
64
17
11
36
32
47
50
Review
Základní část 10. kolo 55
TJ Slavia Kroměříž A
TJ Třebíč
15. 11. 2015
13:30
Hala TJ Slavia Vratislav Doležal
Zdeněk Latík
76
52
15
22
36
30
61
39
Review
Základní část 10. kolo 54
BCS Husovice B
Tesla Brno
13. 11. 2015
18:00
ISŠ Olomoucká Pavel Večeřa
Petr Mynarčík
69
52
15
12
27
29
49
44
Review
Základní část 11. kolo 59
BK Vlci Žďár B
BCS Husovice B
28. 11. 2015
16:00
Hala 2. ZŠ Michal Bukovský
Jaroslav Kočí
66
61
12
18
27
36
49
46
Review
Základní část 11. kolo 56
Tesla Brno
SKB Zlín B
28. 11. 2015
17:10
SH Tesla Brno Michal Škaroupka
Jiří Bělouch
81
57
19
12
22
15
19
13
21
17
Review
Základní část 11. kolo 57
Jiskra Kyjov A
TJ Slavia Kroměříž A
28. 11. 2015
19:00
Hala TJ Jiskra Václav Dolejš
Markéta Rozmanová
71
61
20
8
38
28
57
47
Review
Základní část 11. kolo 58
BC VYSOČINA B
BCS Husovice A
28. 11. 2015
19:00
Hala SMJ Jihlava Jiří Pilný
Tomáš Zítko
70
56
23
14
32
36
50
48
Review
Základní část 11. kolo 60
SK Žabovřesky B
SKB Brno Černovice A
26. 11. 2015
20:30
SH Rosnička Brno Aleš Bilíček
Petr Mynarčík
58
40
12
10
8
12
20
5
18
13
Review
Základní část 12. kolo 65
BK Vlci Žďár B
BCS Husovice A
29. 11. 2015
09:30
Hala 2. ZŠ Michal Bukovský
Jaroslav Kočí
56
78
21
23
35
40
42
58
Review
Základní část 12. kolo 63
Jiskra Kyjov A
SKB Zlín B
29. 11. 2015
10:45
Hala TJ Jiskra Vratislav Doležal
Josef Slavík
72
64
23
23
42
36
52
56
Review
Základní část 12. kolo 66
SK Žabovřesky B
Slovan Černá Pole A
29. 11. 2015
11:00
SH Rosnička Brno Michal Komprs
Kamil Karafiát
59
81
12
21
19
19
15
26
13
15
Review
Základní část 12. kolo 64
BC VYSOČINA B
BCS Husovice B
29. 11. 2015
12:00
Hala SMJ Jihlava Tomáš Zítko
Jiří Pilný
60
78
17
21
28
33
39
56
Review
Základní část 12. kolo 62
Tesla Brno
TJ Slavia Kroměříž A
27. 11. 2015
18:55
SH Tesla Brno Kamil Karafiát
Jiří Sehnal
60
57
8
19
14
15
13
13
25
10
Review
Základní část 13. kolo 72
TJ Slavia Kroměříž A
BK Vlci Žďár B
10. 1. 2016
12:00
Hala TJ Slavia Petr Novák
Jakub Válek
43
65
17
11
32
28
41
44
Review
Základní část 13. kolo 73
TJ Třebíč
Tesla Brno
12. 12. 2015
17:00
Sportovní hala L. Pokorného Michal Škaroupka
Jiří Bělouch
73
50
22
13
43
21
55
35
Review
Základní část 13. kolo 68
SKB Brno Černovice A
Slovan Černá Pole A
12. 12. 2015
17:00
ZŠ Kneslova Martin Jansa
Jiří Sehnal
51
64
16
12
30
32
47
46
Review
Základní část 13. kolo 71
SKB Zlín B
BC VYSOČINA B
12. 12. 2015
19:00
Sportovní hala Zelené Barbora Toboláková
Jan Helis
67
55
20
15
15
15
19
11
13
14
Review
Základní část 13. kolo 69
BCS Husovice A
SK Žabovřesky B
9. 12. 2015
20:40
SH Morenda Ivo Melichárek
Matěj Anton
75
36
20
16
38
26
58
31
Review
Základní část 14. kolo 75
BCS Husovice B
SK Žabovřesky B
13. 12. 2015
10:00
ISŠ Olomoucká Jiří Bělouch
Zdeněk Buryšek
64
55
17
10
28
24
47
40
Review
Základní část 14. kolo 76
SKB Zlín B
BK Vlci Žďár B
30. 1. 2016
10:00
Městská SH Zelené Zdeněk Plachý
Břetislav Kraváček
66
74
17
19
30
41
45
57
Review
Základní část 14. kolo 77
TJ Slavia Kroměříž A
BC VYSOČINA B
13. 12. 2015
10:00
Hala TJ Slavia Aleš Bilíček
Martin Veis
73
53
19
13
50
25
56
40
Review
Základní část 14. kolo 78
TJ Třebíč
Jiskra Kyjov A
13. 12. 2015
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Martin Jansa
Radim Horký
73
50
23
9
36
19
50
38
Review
Základní část 15. kolo 79
TJ Třebíč
BK Vlci Žďár B
9. 1. 2016
14:00
Sportovní hala L. Pokorného Petr Kapounek
Jiří Sehnal
56
81
13
22
26
40
39
59
Review
Základní část 15. kolo 82
BCS Husovice B
SKB Brno Černovice A
9. 1. 2016
17:00
ISŠ Olomoucká Aleš Bilíček
Tomáš Novotný
79
69
13
23
43
39
57
58
Review
Základní část 15. kolo 80
TJ Slavia Kroměříž A
SK Žabovřesky B
9. 1. 2016
18:00
Hala TJ Slavia Jakub Válek
Petr Novák
48
47
12
4
19
20
34
35
Review
Základní část 15. kolo 83
BCS Husovice A
Slovan Černá Pole A
9. 1. 2016
19:00
SH Morenda Michal Komprs
Michal Kubiš
74
50
23
11
38
25
57
33
Review
Základní část 16. kolo 85
TJ Třebíč
BC VYSOČINA B
10. 1. 2016
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Jiří Bělouch
Tomáš Novotný
75
59
19
20
39
30
61
47
Review
Základní část 16. kolo 89
BCS Husovice B
Slovan Černá Pole A
10. 1. 2016
10:00
ISŠ Olomoucká Martin Jansa
Milan Kozel
72
77
25
19
40
40
60
56
Review
Základní část 16. kolo 86
SKB Zlín B
SK Žabovřesky B
10. 1. 2016
11:00
Základní škola Slovenská Jakub Petrák
Michal Mrázek
70
60
17
14
23
12
19
12
11
22
Review
Základní část 16. kolo 84
Jiskra Kyjov A
Tesla Brno
10. 1. 2016
12:15
Hala TJ Jiskra Štefan Bešina
Petr Jakubík
56
75
17
20
6
18
15
18
18
19
Review
Základní část 16. kolo 88
BCS Husovice A
SKB Brno Černovice A
10. 1. 2016
14:00
SH Morenda Radim Horký
Zdeněk Buryšek
77
58
15
15
39
30
56
47
Review
Základní část 17. kolo 90
Slovan Černá Pole A
SKB Zlín B
23. 1. 2016
16:00
Hala Univerzity Obrany Jiří Sehnal
Milan Kozel
102
43
33
7
64
21
84
27
Review
Základní část 17. kolo 91
SKB Brno Černovice A
TJ Slavia Kroměříž A
23. 1. 2016
17:00
ZŠ Kneslova Jiří Bělouch
Zdeněk Buryšek
50
51
16
14
30
20
36
35
Review
Základní část 17. kolo 94
BC VYSOČINA B
Jiskra Kyjov A
23. 1. 2016
17:00
Hala SMJ Jihlava Michal Bukovský
Michal Martinčič
74
49
21
16
33
29
53
37
Review
Základní část 17. kolo 93
BK Vlci Žďár B
Tesla Brno
23. 1. 2016
18:00
Hala 2. ZŠ Jan Pačovský
Tomáš Zítko
73
52
9
11
37
28
52
46
Review
Základní část 18. kolo 98
SK Žabovřesky B
TJ Třebíč
24. 1. 2016
09:00
SH Rosnička Brno Tomáš Novotný
Radim Horký
56
52
16
15
29
26
36
41
Review
Základní část 18. kolo 99
BC VYSOČINA B
Tesla Brno
24. 1. 2016
10:00
Hala SMJ Jihlava Michal Bukovský
Jaroslav Kočí
83
33
21
12
41
21
59
30
Review
Základní část 18. kolo 100
BK Vlci Žďár B
Jiskra Kyjov A
27. 2. 2016
10:00
Hala 2. ZŠ Jaroslav Kočí
Karel Janík
79
59
22
13
38
22
61
32
Review
Základní část 18. kolo 97
Slovan Černá Pole A
TJ Slavia Kroměříž A
24. 1. 2016
11:00
Hala Univerzity Obrany Pavel Večeřa
Marek Vaníček
84
76
23
26
41
48
64
60
Review
Základní část 18. kolo 96
SKB Brno Černovice A
SKB Zlín B
27. 2. 2016
13:00
ZŠ Kneslova Michal Škaroupka
Milan Kozel
77
67
22
11
19
18
25
16
11
22
Review
Základní část 18. kolo 95
BCS Husovice A
BCS Husovice B
27. 1. 2016
19:50
SH Morenda Aleš Bilíček
Petr Mynarčík
95
40
30
16
45
23
72
29
Review
Základní část 19. kolo 104
TJ Slavia Kroměříž A
BCS Husovice A
6. 2. 2016
15:00
Hala TJ Slavia Vratislav Doležal
Tomáš Dokoupil
53
56
11
14
22
26
34
43
Review
Základní část 19. kolo 101
Jiskra Kyjov A
SK Žabovřesky B
6. 2. 2016
17:00
Hala TJ Jiskra Barbora Toboláková
Martin Sekáč
75
66
16
17
39
34
56
46
Review
Základní část 19. kolo 103
TJ Třebíč
Slovan Černá Pole A
6. 2. 2016
17:00
Sportovní hala L. Pokorného Michal Bukovský
Michal Martinčič
64
75
20
13
32
35
44
60
Review
Základní část 19. kolo 105
SKB Zlín B
BCS Husovice B
6. 2. 2016
18:15
Sportovní hala Zelené Vratislav Doležal
Josef Slavík
72
68
19
16
15
17
16
17
22
18
Review
Základní část 20. kolo 110
SKB Zlín B
BCS Husovice A
7. 2. 2016
08:30
Sportovní hala Zelené David Vyplel
Tomáš Dokoupil
60
73
14
20
10
17
10
17
26
19
Review
Základní část 20. kolo 106
BK Vlci Žďár B
BC VYSOČINA B
7. 2. 2016
09:30
Hala 2. ZŠ Aleš Bilíček
Marek Vaníček
81
80
11
21
30
44
60
63
Review
Základní část 20. kolo 111
TJ Slavia Kroměříž A
BCS Husovice B
7. 2. 2016
13:00
Hala TJ Slavia Vratislav Doležal
Zdeněk Latík
87
65
25
30
48
47
69
56
Review
Základní část 20. kolo 107
Tesla Brno
SK Žabovřesky B
5. 2. 2016
19:00
SH Tesla Brno Pavel Večeřa
Marek Vaníček
69
73
14
17
19
22
19
19
23
15
Review
Základní část 20. kolo 109
TJ Třebíč
SKB Brno Černovice A
25. 3. 2016
19:00
Sportovní hala L. Pokorného Pavel Večeřa
Martin Veis
43
33
12
8
18
19
34
26
Review
Základní část 21. kolo 116
SK Žabovřesky B
BK Vlci Žďár B
20. 2. 2016
14:00
SH Rosnička Brno Radim Horký
Milan Kozel
54
58
11
11
12
13
14
16
17
18
Review
Základní část 21. kolo 112
BCS Husovice B
TJ Třebíč
20. 2. 2016
17:00
ISŠ Olomoucká Petr Kapounek
Aleš Bilíček
89
66
18
20
44
38
67
53
Review
Základní část 21. kolo 114
SKB Brno Černovice A
Jiskra Kyjov A
20. 2. 2016
17:00
ZŠ Kneslova Matěj Anton
Tomáš Novotný
80
77
19
8
33
32
48
47
58
58
65
65
73
73
Review
Základní část 21. kolo 113
Slovan Černá Pole A
Tesla Brno
20. 2. 2016
18:00
Hala Univerzity Obrany Michal Škaroupka
Martin Jansa
76
74
28
21
49
44
58
56
Review
Základní část 22. kolo 121
SK Žabovřesky B
BC VYSOČINA B
21. 2. 2016
09:00
SH Rosnička Brno Michal Škaroupka
Martin Jansa
51
56
21
17
31
27
44
43
Review
Základní část 22. kolo 119
SKB Brno Černovice A
Tesla Brno
21. 2. 2016
10:00
ZŠ Kneslova Milan Kozel
Radim Horký
68
67
17
14
36
34
56
46
Review
Základní část 22. kolo 120
Slovan Černá Pole A
Jiskra Kyjov A
21. 2. 2016
11:00
Hala Univerzity Obrany Pavel Večeřa
Jiří Sehnal
61
71
13
18
30
40
37
54
Review
Základní část 22. kolo 118
BCS Husovice A
TJ Třebíč
21. 2. 2016
12:00
SH Morenda Aleš Bilíček
Marek Vaníček
80
63
31
14
41
31
62
41
Review
Základní část 22. kolo 117
TJ Slavia Kroměříž A
SKB Zlín B
11. 3. 2016
18:30
Hala TJ Slavia Barbora Toboláková
Zdeněk Latík
77
58
20
13
40
27
63
34
Review
Základní část 23. kolo 124
BC VYSOČINA B
Slovan Černá Pole A
5. 3. 2016
17:00
Hala SMJ Jihlava Kamil Karafiát
Marek Vaníček
71
55
30
10
45
33
60
44
Review
Základní část 23. kolo 127
TJ Třebíč
TJ Slavia Kroměříž A
5. 3. 2016
17:00
Sportovní hala L. Pokorného Aleš Bilíček
Matěj Anton
71
54
15
13
38
33
54
46
Review
Základní část 23. kolo 126
Tesla Brno
BCS Husovice B
5. 3. 2016
17:10
SH Tesla Brno Martin Jansa
Tomáš Novotný
90
67
21
16
28
11
17
27
24
13
Review
Základní část 23. kolo 123
BK Vlci Žďár B
SKB Brno Černovice A
5. 3. 2016
18:00
Hala 2. ZŠ Jan Dudek
Petr Jakubík
59
67
8
20
26
30
43
44
Review
Základní část 23. kolo 125
Jiskra Kyjov A
BCS Husovice A
5. 3. 2016
19:00
Hala TJ Jiskra Barbora Toboláková
Markéta Rozmanová
77
75
24
16
43
32
58
50
Review
Základní část 24. kolo 129
BC VYSOČINA B
SKB Brno Černovice A
6. 3. 2016
10:00
Hala SMJ Jihlava Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
67
54
14
22
27
34
47
47
Review
Základní část 24. kolo 130
BK Vlci Žďár B
Slovan Černá Pole A
6. 3. 2016
11:30
Hala 2. ZŠ Jan Dudek
Petr Jakubík
70
59
21
11
27
35
50
48
Review
Základní část 24. kolo 133
TJ Třebíč
SKB Zlín B
6. 3. 2016
12:00
Sportovní hala L. Pokorného Martin Jansa
Aleš Bilíček
77
55
17
11
36
27
53
42
Review
Základní část 24. kolo 132
Jiskra Kyjov A
BCS Husovice B
6. 3. 2016
12:15
Hala TJ Jiskra Markéta Rozmanová
Barbora Toboláková
78
64
24
11
40
24
63
32
Review
Základní část 24. kolo 131
Tesla Brno
BCS Husovice A
4. 3. 2016
19:00
SH Tesla Brno Tomáš Novotný
Martin Veis
42
67
13
14
11
13
13
18
5
22
Review
Základní část 25. kolo 137
BCS Husovice A
BK Vlci Žďár B
19. 3. 2016
15:00
SH Morenda Jiří Bělouch
Tomáš Novotný
71
69
14
17
28
41
47
54
Review
Základní část 25. kolo 134
TJ Slavia Kroměříž A
Tesla Brno
19. 3. 2016
16:00
Hala TJ Slavia Jiří Fanta
Jakub Válek
85
67
26
13
44
29
59
46
Review
Základní část 25. kolo 136
BCS Husovice B
BC VYSOČINA B
19. 3. 2016
17:00
ISŠ Olomoucká Pavel Večeřa
Jiří Sehnal
81
66
15
18
38
39
59
53
Review
Základní část 25. kolo 135
SKB Zlín B
Jiskra Kyjov A
19. 3. 2016
18:00
Sportovní hala Zelené Vratislav Doležal
Jan Helis
74
68
12
24
28
42
46
54
Review
Základní část 25. kolo 138
Slovan Černá Pole A
SK Žabovřesky B
19. 3. 2016
18:00
Hala Univerzity Obrany Robert Paulík
Radim Hofman
73
55
19
20
40
34
59
49
Review
Základní část 26. kolo 143
BCS Husovice B
BK Vlci Žďár B
20. 3. 2016
10:00
ISŠ Olomoucká Robert Paulík
Michal Škaroupka
68
56
12
15
30
21
50
33
Review
Základní část 26. kolo 140
SKB Zlín B
Tesla Brno
20. 3. 2016
11:00
Sportovní hala Zelené Pavel Večeřa
Kamil Karafiát
78
70
17
23
43
41
60
52
Review
Základní část 26. kolo 141
TJ Slavia Kroměříž A
Jiskra Kyjov A
20. 3. 2016
11:00
Hala TJ Slavia Michal Kubiš
Jakub Válek
91
69
18
10
44
27
67
46
Review
Základní část 26. kolo 142
BCS Husovice A
BC VYSOČINA B
20. 3. 2016
11:00
SH Morenda Aleš Bilíček
Tomáš Novotný
65
47
21
11
36
29
48
38
Review
Základní část 26. kolo 144
SKB Brno Černovice A
SK Žabovřesky B
20. 3. 2016
11:00
ZŠ Kneslova Radim Horký
Matěj Anton
59
57
11
14
28
23
42
38
Review
Základní část 27. kolo 149
BC VYSOČINA B
TJ Slavia Kroměříž A
2. 4. 2016
15:00
Hala SMJ Jihlava Michal Bukovský
Jaroslav Kočí
65
69
14
16
41
36
52
56
Review
Základní část 27. kolo 147
SK Žabovřesky B
BCS Husovice B
2. 4. 2016
17:00
SH Rosnička Brno Jiří Bělouch
Jiří Sehnal
59
58
18
11
18
20
11
19
12
9
Review
Základní část 27. kolo 148
BK Vlci Žďár B
SKB Zlín B
2. 4. 2016
18:00
Hala 2. ZŠ Tomáš Novotný
Radim Horký
72
52
18
9
38
27
56
40
Review
Základní část 27. kolo 150
Jiskra Kyjov A
TJ Třebíč
2. 4. 2016
19:00
Hala TJ Jiskra Milan Mikšík
Petr Novák
73
61
17
16
31
33
46
48
Review
Základní část 28. kolo 154
BC VYSOČINA B
SKB Zlín B
3. 4. 2016
10:00
Hala SMJ Jihlava Jaroslav Kočí
Michal Bukovský
113
44
33
12
55
23
88
34
Review
Základní část 28. kolo 156
Tesla Brno
TJ Třebíč
3. 4. 2016
10:10
SH Tesla Brno Matěj Anton
Jan Helis
62
55
16
20
14
10
20
12
12
13
Review
Základní část 28. kolo 151
Slovan Černá Pole A
SKB Brno Černovice A
3. 4. 2016
11:00
Hala Univerzity Obrany Jiří Sehnal
Martin Jansa
82
62
18
18
39
33
57
44
Review
Základní část 28. kolo 155
BK Vlci Žďár B
TJ Slavia Kroměříž A
3. 4. 2016
12:00
Hala 2. ZŠ Aleš Bilíček
Milan Kozel
66
76
27
12
39
27
53
54
Review
Základní část 28. kolo 152
SK Žabovřesky B
BCS Husovice A
31. 3. 2016
20:30
SH Rosnička Brno Ivo Melichárek
Marek Vaníček
40
71
7
26
20
39
27
58
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
32 Radek Šír Sokol Šlapanice 30 24 22.9 11.0 2.3 1.3 / 3.9 2.4/3.3 73.1 2.9
Roman Menšík ZLN 25 19 23.6 7.8 2.8 0.2 / 0.4 1.6/3.1 52.5 2.8
Jiří Pavlů 2xpa Motol A 26 13 1.0 8.9 2.7 0.5 2.2/3.2 66.7 1.6
16 Jan Koukal Tesla Brno 38 20 1.0 5.3 2.1 0.0 1.1/1.5 0.0* 1.2
Tomáš Vavřínek BK Vlci Žďár B 29 17 1.0 5.8 2.2 0.2 0.8/1.6 0.0* 1.6
Martin Macíček BK Pirelli A 30 6 1.0 13.8 4.8 1.2 0.7/1.0 0.0* 2.0
Ladislav Kavřík Renocar Podolí 40 14 1.0 5.4 2.0 0.1 0.9/0.9 0.0* 2.1
Michal Mrázek SBC Olom. 27 8 1.0 8.6 1.4 1.3 2.1/4.0 53.1 3.3
Pavel Číha BC Vysočina 29 2 1.0 12.0 4.5 0.0 3.0/8.0 37.5 3.5
Vít Burian Jiskra Humpolec 25 2 1.0 7.0 0.5 2.0 / 2.0 0.0/1.0 0.0* 3.5
Pavel Kříž TJ Třebíč 35 2 1.0 2.5 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Radek Chupík SK Žabovřesky 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Otakar Schober BC VYSOČINA B 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miloš Vrlík BCS Husovice B 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Teverný SK Žabovřesky B 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Špaček Jiskra Kyjov A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Holátko SKB Zlín B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Pokorný SKB Černovice A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Kalousek TJ Slavia Kroměříž A 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Vacek JBC mmcité Brno 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Sichler BCS Husovice A 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Tesla Brno 24 21.1 3.4 11.1 /19.5 57.0 23.6
Jiskra Kyjov A 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BC VYSOČINA B 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Třebíč 22 20.4 3.5 10.8 /19.2 56.4 24.4
SK Žabovřesky B 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SKB Zlín B 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SKB Černovice A 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BCS Husovice A 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Slovan Černá Pole A 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BCS Husovice B 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Vlci Žďár B 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Slavia Kroměříž A 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zítko Tomáš 3 1 2 0 - - -
Vyplel David 4 4 0 0 - - -
Veis Martin 10 2 8 0 - - -
Večeřa Pavel 10 10 0 0 - - -
Vaníček Marek 9 0 9 0 - - -
Válek Jakub 4 1 3 0 - - -
Urbánek Štěpán 1 0 1 0 - - -
Toboláková Barbora 9 7 2 0 - - -
Theodor Pavel 1 1 0 0 - - -
Škaroupka Michal 9 8 1 0 - - -
Slavík Josef 2 0 2 0 - - -
Scholze Michal 1 1 0 0 - - -
Sekáč Martin 1 0 1 0 - - -
Sehnal Jiří 15 6 9 0 - - -
Rozmanová Markéta 3 1 2 0 - - -
Plachý Zdeněk 1 1 0 0 - - -
Pilný Jiří 2 1 1 0 - - -
Petrák Jakub 3 2 1 0 - - -
Paulík Robert 4 4 0 0 - - -
Pačovský Jan 1 1 0 0 - - -
Novotný Tomáš 12 4 8 0 - - -
Novák Petr 3 1 2 0 - - -
Mynarčík Petr 4 0 4 0 - - -
Mrázek Michal 3 0 3 0 - - -
Mikšík Milan 6 4 2 0 - - -
Melichárek Ivo 7 5 2 0 - - -
Martinčič Michal 2 0 2 0 - - -
Latík Zdeněk 4 0 4 0 - - -
Kurz Vlastimil 1 0 1 0 - - -
Kučírek Pavel 3 0 3 0 - - -
Kubiš Michal 3 2 1 0 - - -
Křičková Lenka 1 0 1 0 - - -
Kraváček Břetislav 1 0 1 0 - - -
Kozel Milan 11 1 10 0 - - -
Komprs Michal 5 4 1 0 - - -
Kočí Jaroslav 8 4 4 0 - - -
Karafiát Kamil 7 4 3 0 - - -
Kapounek Petr 5 4 1 0 - - -
Jedlička Jiří 2 2 0 0 - - -
Jansa Martin 14 7 7 0 - - -
Janík Karel 1 0 1 0 - - -
Jakubík Petr 3 0 3 0 - - -
Horký Radim 13 4 9 0 - - -
Hofman Radim 1 0 1 0 - - -
Hofírek Jiří 1 1 0 0 - - -
Helis Jan 7 0 7 0 - - -
Havlíček Petr 1 0 1 0 - - -
Fanta Jiří 1 1 0 0 - - -
Dudek Jan 3 2 1 0 - - -
Doležal Vratislav 8 8 0 0 - - -
Dolejš Václav 1 1 0 0 - - -
Dokoupil Tomáš 2 0 2 0 - - -
Buryšek Zdeněk 5 0 5 0 - - -
Bukovský Michal 10 8 2 0 - - -
Bilíček Aleš 17 15 2 0 - - -
Bešina Štefan 1 1 0 0 - - -
Bělouch Jiří 12 7 5 0 - - -
Barták Dominik 1 0 1 0 - - -
Anton Matěj 9 5 4 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře