Oblastní přebor - 1.třída

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 2
BK Krnov 16/17
BK Snakes Ostrava 16/17
7. 11. 2015
17:30
Hala TJ Lokomotiva Martin Čarnecký
Ondřej K
72
79
15
27
31
47
48
61
Review
Základní část 1. kolo 73
Slavia Havířov 16/17
Frenštát p/R 16/17
6. 5. 2016
17:50
SPŠE Havířov Lukáš Příchodský
Jan Posker
20
0
*
Review
Základní část 1. kolo 1
TJ Sokol Karviná B 16/17
VŠB Ostrava B 16/17
18. 9. 2015
20:15
ZŠ Družby Karviná Lukáš Stáňa
Václav Sýkora
75
81
19
24
42
44
57
71
Review
Základní část 1. kolo 4
Basket Opava 2010 16/17
BC Nový Jičín B 16/17
18. 9. 2015
20:15
SIŠ Opava Martin Janovský
Ondřej Cikánek
63
56
16
15
30
33
47
43
Review
Základní část 1. kolo 3
BK Labrador Ostrava A 16/17
BK Labrador Ostrava B 16/17
16. 12. 2015
20:45
Hala TJ Mittal Ostrava Aleš Jurda
Zdeněk Pospíšil
84
50
31
10
40
24
66
35
Review
Základní část 2. kolo 7
VŠB Ostrava B 16/17
BK Krnov 16/17
2. 10. 2015
19:15
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava Přemysl Válek
Radim Kavka
88
73
26
21
47
44
71
60
Review
Základní část 2. kolo 8
Frenštát p/R 16/17
TJ Sokol Karviná B 16/17
2. 10. 2015
19:15
Městská sportovní hala Frenštát Jan Konvička
Daniel Panák
70
59
19
14
37
31
51
44
Review
Základní část 2. kolo 74
Basket Opava 2010 16/17
Slavia Havířov 16/17
2. 10. 2015
20:15
SIŠ Opava Ondřej Cikánek
Martin Opršal
75
72
17
21
36
32
59
46
Review
Základní část 2. kolo 6
BK Snakes Ostrava 16/17
BK Labrador Ostrava A 16/17
2. 10. 2015
20:30
ZŠ Dvorského Petr Opletal
Ondřej K
83
71
21
28
45
44
68
64
Review
Základní část 2. kolo 5
BK Labrador Ostrava B 16/17
BC Nový Jičín B 16/17
7. 10. 2015
20:45
Hala TJ Mittal Ostrava Přemysl Válek
Radim Kavka
46
89
5
23
20
42
33
61
Review
Základní část 3. kolo 9
BK Krnov 16/17
Frenštát p/R 16/17
17. 10. 2015
16:00
Hala TJ Lokomotiva Lukáš Příchodský
Zdeněk Pospíšil
67
69
18
20
40
31
58
53
Review
Základní část 3. kolo 75
Slavia Havířov 16/17
TJ Sokol Karviná B 16/17
20. 11. 2015
17:50
SPŠE Havířov Tomáš Holubek
Přemysl Válek
103
92
23
17
47
47
61
69
84
84
Review
Základní část 3. kolo 12
Basket Opava 2010 16/17
BK Labrador Ostrava B 16/17
16. 10. 2015
20:15
SIŠ Opava Michael Tichov
Jiří Siegfried
80
62
17
9
39
29
59
47
Review
Základní část 3. kolo 11
BK Snakes Ostrava 16/17
BC Nový Jičín B 16/17
16. 10. 2015
20:30
ZŠ Dvorského Václav Sýkora
Ondřej Kocurek
65
69
9
12
29
32
47
46
Review
Základní část 3. kolo 10
BK Labrador Ostrava A 16/17
VŠB Ostrava B 16/17
21. 10. 2015
20:45
Hala TJ Mittal Ostrava Aleš Jurda
Zdeněk Pospíšil
59
72
13
20
26
29
40
51
Review
Základní část 4. kolo 15
Frenštát p/R 16/17
BK Labrador Ostrava A 16/17
31. 10. 2015
15:30
Městská sportovní hala Frenštát Lukáš Bernáth
Daniel Panák
66
50
15
16
32
22
51
35
Review
Základní část 4. kolo 14
VŠB Ostrava B 16/17
BC Nový Jičín B 16/17
31. 10. 2015
17:00
Sportovní hala VŠB TU Martin Janovský
Radim Kavka
51
62
12
6
28
21
36
50
Review
Základní část 4. kolo 13
BK Snakes Ostrava 16/17
Basket Opava 2010 16/17
30. 10. 2015
20:00
ZŠ Dvorského Václav Sýkora
Ondřej Kocurek
71
47
23
16
33
25
54
36
Review
Základní část 4. kolo 16
TJ Sokol Karviná B 16/17
BK Krnov 16/17
30. 10. 2015
20:15
ZŠ Družby Karviná Robin Stančík
Aleš Jurda
76
83
14
25
38
38
64
59
Review
Základní část 4. kolo 76
BK Labrador Ostrava B 16/17
Slavia Havířov 16/17
4. 11. 2015
20:45
Hala TJ Mittal Ostrava Přemysl Válek
Radim Kavka
56
101
14
26
35
37
45
63
Review
Základní část 5. kolo 77
Slavia Havířov 16/17
BK Krnov 16/17
29. 1. 2016
18:15
SPŠE Havířov Adam Giecek
Přemysl Válek
74
78
7
25
31
47
53
64
Review
Základní část 5. kolo 18
Frenštát p/R 16/17
BC Nový Jičín B 16/17
27. 5. 2016
19:00
Městská sportovní hala Frenštát Zdeněk Pospíšil
Lukáš Příchodský
64
73
17
17
34
39
49
60
Review
Základní část 5. kolo 19
Basket Opava 2010 16/17
VŠB Ostrava B 16/17
13. 11. 2015
20:15
SIŠ Opava Martin Čarnecký
Martin Janovský
81
59
25
11
42
29
64
44
Review
Základní část 5. kolo 17
BK Labrador Ostrava A 16/17
TJ Sokol Karviná B 16/17
11. 11. 2015
20:45
Hala TJ Mittal Ostrava Přemysl Válek
Radim Kavka
69
89
27
19
46
47
58
66
Review
Základní část 5. kolo 20
BK Labrador Ostrava B 16/17
BK Snakes Ostrava 16/17
18. 11. 2015
20:45
Hala TJ Mittal Ostrava Tomáš Holubek
Jan Posker
67
101
14
28
32
54
47
77
Review
Základní část 6. kolo 21
VŠB Ostrava B 16/17
BK Labrador Ostrava B 16/17
28. 11. 2015
17:00
Sportovní hala VŠB TU Aleš Jurda
Jiří Smelty
94
81
26
15
46
37
67
50
Review
Základní část 6. kolo 24
BK Krnov 16/17
BK Labrador Ostrava A 16/17
28. 11. 2015
17:00
Hala TJ Lokomotiva Ota Baďura
Jakub Petrák
80
56
31
17
51
27
57
41
Review
Základní část 6. kolo 22
Frenštát p/R 16/17
Basket Opava 2010 16/17
27. 11. 2015
19:15
Městská sportovní hala Frenštát Tomáš Holubek
Jan Posker
76
58
25
16
43
36
64
52
Review
Základní část 6. kolo 78
BK Snakes Ostrava 16/17
Slavia Havířov 16/17
27. 11. 2015
20:00
ZŠ Dvorského Martin Janovský
Jiří Siegfried
95
74
25
15
50
45
74
59
Review
Základní část 6. kolo 23
TJ Sokol Karviná B 16/17
BC Nový Jičín B 16/17
27. 11. 2015
20:15
ZŠ Družby Karviná Václav Sýkora
Aleš Jurda
51
64
10
11
26
23
43
42
Review
Základní část 7. kolo 79
Slavia Havířov 16/17
BK Labrador Ostrava A 16/17
11. 12. 2015
17:50
SPŠE Havířov Jan Konvička
Daniel Panák
75
66
17
20
36
31
49
46
Review
Základní část 7. kolo 25
BK Krnov 16/17
BC Nový Jičín B 16/17
12. 2. 2016
19:00
Hala TJ Lokomotiva Zdeněk Pospíšil
Jonáš Kavan
64
76
24
18
40
42
48
61
Review
Základní část 7. kolo 26
Basket Opava 2010 16/17
TJ Sokol Karviná B 16/17
11. 12. 2015
20:15
SIŠ Opava Martin Janovský
Jiří Siegfried
72
60
27
12
45
29
64
47
Review
Základní část 7. kolo 28
BK Snakes Ostrava 16/17
VŠB Ostrava B 16/17
11. 3. 2016
20:15
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Daniel Holeš
76
58
21
15
45
27
57
34
Review
Základní část 7. kolo 27
BK Labrador Ostrava B 16/17
Frenštát p/R 16/17
9. 12. 2015
20:45
Hala TJ Mittal Ostrava Václav Sýkora
Lubor Suder
49
87
11
37
20
52
30
70
Review
Základní část 8. kolo 80
VŠB Ostrava B 16/17
Slavia Havířov 16/17
9. 1. 2016
17:00
Sportovní hala VŠB TU Přemysl Válek
Jiří Smelty
69
59
12
17
34
28
55
45
Review
Základní část 8. kolo 31
BK Krnov 16/17
Basket Opava 2010 16/17
9. 1. 2016
17:00
Hala TJ Lokomotiva Zdeněk Pospíšil
Kamil Vašťák
72
53
18
17
31
30
49
35
Review
Základní část 8. kolo 29
Frenštát p/R 16/17
BK Snakes Ostrava 16/17
8. 1. 2016
19:15
Městská sportovní hala Frenštát Filip Hudec
Daniel Panák
66
71
8
23
34
39
53
50
Review
Základní část 8. kolo 30
TJ Sokol Karviná B 16/17
BK Labrador Ostrava B 16/17
8. 1. 2016
20:15
ZŠ Družby Karviná Přemysl Válek
Jiří Smelty
98
60
29
14
51
26
76
39
Review
Základní část 8. kolo 32
BK Labrador Ostrava A 16/17
BC Nový Jičín B 16/17
13. 1. 2016
20:45
Hala TJ Mittal Ostrava Přemysl Válek
Radim Kavka
64
77
15
7
29
32
49
63
Review
Základní část 9. kolo 81
Slavia Havířov 16/17
BC Nový Jičín B 16/17
22. 1. 2016
17:50
SPŠE Havířov Adam Giecek
Lukáš Příchodský
78
86
23
24
43
45
64
74
Review
Základní část 9. kolo 36
VŠB Ostrava B 16/17
Frenštát p/R 16/17
20. 5. 2016
19:00
Sportovní hala VŠB TU Václav Sýkora
Přemysl Válek
42
52
14
13
23
27
32
44
Review
Základní část 9. kolo 33
Basket Opava 2010 16/17
BK Labrador Ostrava A 16/17
22. 1. 2016
20:15
SIŠ Opava Martin Janovský
Michael Tichov
101
63
24
14
48
35
75
55
Review
Základní část 9. kolo 35
BK Snakes Ostrava 16/17
TJ Sokol Karviná B 16/17
22. 1. 2016
20:15
ZŠ Dvorského Jan Menšík
Daniel Panák
66
84
25
20
39
39
52
54
Review
Základní část 9. kolo 34
BK Labrador Ostrava B 16/17
BK Krnov 16/17
22. 1. 2016
20:45
Hala TJ Mittal Ostrava Václav Sýkora
Přemysl Válek
61
87
20
15
29
44
41
68
Review
Základní část 10. kolo 37
VŠB Ostrava B 16/17
TJ Sokol Karviná B 16/17
6. 2. 2016
17:00
Sportovní hala VŠB TU Lukáš Stáňa
Václav Sýkora
54
75
20
23
34
35
42
55
Review
Základní část 10. kolo 82
Frenštát p/R 16/17
Slavia Havířov 16/17
5. 2. 2016
19:15
Městská sportovní hala Frenštát Jan Konvička
Daniel Panák
86
90
12
25
34
43
61
68
Review
Základní část 10. kolo 40
BC Nový Jičín B 16/17
Basket Opava 2010 16/17
4. 2. 2016
19:30
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Menšík
Filip Hudec
70
45
19
6
38
25
49
34
Review
Základní část 10. kolo 38
BK Snakes Ostrava 16/17
BK Krnov 16/17
5. 2. 2016
20:15
ZŠ Dvorského Přemysl Válek
Radim Kavka
77
69
15
17
32
29
52
46
Review
Základní část 10. kolo 39
BK Labrador Ostrava B 16/17
BK Labrador Ostrava A 16/17
23. 3. 2016
20:45
Hala TJ Mittal Ostrava Tomáš Holubek
Zdeněk Pospíšil
50
68
22
13
28
30
36
50
Review
Základní část 11. kolo 43
BK Krnov 16/17
VŠB Ostrava B 16/17
12. 3. 2016
16:00
Hala TJ Lokomotiva Přemysl Válek
Jonáš Kavan
89
48
24
5
38
19
63
38
Review
Základní část 11. kolo 83
Slavia Havířov 16/17
Basket Opava 2010 16/17
19. 2. 2016
17:50
SPŠE Havířov Jan Posker
Kamil Vašťák
57
74
13
26
30
43
46
56
Review
Základní část 11. kolo 44
TJ Sokol Karviná B 16/17
Frenštát p/R 16/17
19. 2. 2016
20:15
ZŠ Družby Karviná Adam Giecek
Zdeněk Pospíšil
81
46
23
14
47
26
66
40
Review
Základní část 11. kolo 41
BC Nový Jičín B 16/17
BK Labrador Ostrava B 16/17
19. 2. 2016
20:30
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Menšík
Radim Kavka
75
60
25
14
46
23
62
37
Review
Základní část 11. kolo 42
BK Labrador Ostrava A 16/17
BK Snakes Ostrava 16/17
17. 2. 2016
20:45
Hala TJ Mittal Ostrava Tomáš Holubek
Jan Posker
54
66
14
15
25
27
43
44
Review
Základní část 12. kolo 46
VŠB Ostrava B 16/17
BK Labrador Ostrava A 16/17
13. 5. 2016
19:00
Sportovní hala VŠB TU Adam Giecek
Aleš Jurda
58
70
10
19
22
33
45
55
Review
Základní část 12. kolo 47
BC Nový Jičín B 16/17
BK Snakes Ostrava 16/17
24. 3. 2016
19:00
SH Krytý bazén Filip Hudec
Vratislav Doležal
64
67
12
16
27
32
50
54
Review
Základní část 12. kolo 45
Frenštát p/R 16/17
BK Krnov 16/17
4. 3. 2016
19:15
Městská sportovní hala Frenštát Aleš Jurda
Zdeněk Pospíšil
75
58
22
11
43
25
59
43
Review
Základní část 12. kolo 84
TJ Sokol Karviná B 16/17
Slavia Havířov 16/17
4. 3. 2016
20:15
ZŠ Družby Karviná Adam Giecek
Jan Posker
86
81
26
16
55
36
69
56
Review
Základní část 12. kolo 48
BK Labrador Ostrava B 16/17
Basket Opava 2010 16/17
2. 3. 2016
20:45
hala SŠE Lipník nad Bečvou Václav Sýkora
Přemysl Válek
51
79
12
15
22
46
36
66
Review
Základní část 13. kolo 85
Slavia Havířov 16/17
BK Labrador Ostrava B 16/17
18. 3. 2016
17:50
SPŠE Havířov Radim Kavka
Jiří Smelty
100
63
35
13
57
33
70
41
Review
Základní část 13. kolo 52
BK Krnov 16/17
TJ Sokol Karviná B 16/17
26. 2. 2016
19:00
Hala TJ Lokomotiva Adam Giecek
Lukáš Příchodský
74
81
25
20
41
40
56
67
Review
Základní část 13. kolo 50
BC Nový Jičín B 16/17
VŠB Ostrava B 16/17
18. 3. 2016
20:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
Filip Hudec
85
44
14
19
39
26
59
36
Review
Základní část 13. kolo 49
Basket Opava 2010 16/17
BK Snakes Ostrava 16/17
18. 3. 2016
20:15
SIŠ Opava Martin Janovský
Daniel Filip
99
84
25
22
46
38
65
59
Review
Základní část 13. kolo 51
BK Labrador Ostrava A 16/17
Frenštát p/R 16/17
16. 3. 2016
20:45
Hala TJ Mittal Ostrava Michael Tichov
Přemysl Válek
60
43
11
10
25
18
46
32
Review
Základní část 14. kolo 86
BK Krnov 16/17
Slavia Havířov 16/17
2. 4. 2016
17:00
Hala TJ Lokomotiva Jan Posker
Ondřej Veselý
100
75
29
15
57
34
79
61
Review
Základní část 14. kolo 55
VŠB Ostrava B 16/17
Basket Opava 2010 16/17
2. 4. 2016
17:00
Sportovní hala VŠB TU Michael Tichov
Ondřej Cikánek
42
74
14
21
20
48
34
62
Review
Základní část 14. kolo 54
BC Nový Jičín B 16/17
Frenštát p/R 16/17
1. 4. 2016
20:00
SH Krytý bazén Petr Opletal
Ondřej Veselý
86
67
21
23
48
33
71
56
Review
Základní část 14. kolo 53
TJ Sokol Karviná B 16/17
BK Labrador Ostrava A 16/17
1. 4. 2016
20:15
ZŠ Družby Karviná Václav Sýkora
Ondřej Kocurek
82
68
21
10
37
33
66
43
Review
Základní část 14. kolo 56
BK Snakes Ostrava 16/17
BK Labrador Ostrava B 16/17
1. 4. 2016
20:15
ZŠ Dvorského Jan Posker
Aleš Jurda
86
64
26
14
49
27
67
48
Review
Základní část 15. kolo 87
Slavia Havířov 16/17
BK Snakes Ostrava 16/17
8. 4. 2016
17:50
SPŠE Havířov Lukáš Stáňa
Přemysl Válek
62
97
21
33
34
55
47
76
Review
Základní část 15. kolo 59
BC Nový Jičín B 16/17
TJ Sokol Karviná B 16/17
8. 4. 2016
20:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
Radim Kavka
80
74
24
18
51
41
60
56
Review
Základní část 15. kolo 58
Basket Opava 2010 16/17
Frenštát p/R 16/17
8. 4. 2016
20:10
SIŠ Opava Martin Janovský
Jiří Siegfried
80
40
21
18
40
30
59
38
Review
Základní část 15. kolo 57
BK Labrador Ostrava B 16/17
VŠB Ostrava B 16/17
6. 4. 2016
20:45
Hala TJ Mittal Ostrava Tomáš Holubek
Jan Posker
58
74
13
7
28
19
44
46
Review
Základní část 15. kolo 60
BK Labrador Ostrava A 16/17
BK Krnov 16/17
8. 4. 2016
20:45
Hala TJ Mittal Ostrava Filip Dombrovský
Marek Pörner
51
81
13
22
28
39
34
58
Review
Základní část 16. kolo 64
VŠB Ostrava B 16/17
BK Snakes Ostrava 16/17
16. 4. 2016
17:00
Sportovní hala VŠB TU Adam Giecek
Aleš Jurda
60
82
15
18
31
38
41
63
Review
Základní část 16. kolo 63
Frenštát p/R 16/17
BK Labrador Ostrava B 16/17
15. 4. 2016
19:15
Městská sportovní hala Frenštát Vratislav Doležal
Filip Hudec
74
54
15
12
39
25
56
40
Review
Základní část 16. kolo 61
BC Nový Jičín B 16/17
BK Krnov 16/17
15. 4. 2016
20:00
SH Krytý bazén Adam Giecek
Ondřej Veselý
97
66
23
22
52
35
76
49
Review
Základní část 16. kolo 62
TJ Sokol Karviná B 16/17
Basket Opava 2010 16/17
15. 4. 2016
20:15
ZŠ Družby Karviná Aleš Jurda
Jiří Smelty
88
80
27
16
45
36
64
60
Review
Základní část 16. kolo 88
BK Labrador Ostrava A 16/17
Slavia Havířov 16/17
13. 4. 2016
20:45
Hala TJ Mittal Ostrava Radim Kavka
Přemysl Válek
65
71
18
15
29
26
50
53
Review
Základní část 17. kolo 89
Slavia Havířov 16/17
VŠB Ostrava B 16/17
22. 4. 2016
18:15
SPŠE Havířov Přemysl Válek
Jiří Smelty
86
83
18
14
42
40
69
62
Review
Základní část 17. kolo 68
BC Nový Jičín B 16/17
BK Labrador Ostrava A 16/17
22. 4. 2016
20:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
Jonáš Kavan
83
59
23
20
50
30
67
46
Review
Základní část 17. kolo 67
Basket Opava 2010 16/17
BK Krnov 16/17
22. 4. 2016
20:10
SIŠ Opava Robin Stančík
Daniel Holeš
54
74
9
26
26
43
40
58
Review
Základní část 17. kolo 65
BK Snakes Ostrava 16/17
Frenštát p/R 16/17
13. 5. 2016
20:15
ZŠ Dvorského Přemysl Válek
Daniel Panák
82
59
20
20
48
25
60
46
Review
Základní část 17. kolo 66
BK Labrador Ostrava B 16/17
TJ Sokol Karviná B 16/17
22. 4. 2016
20:45
Hala TJ Mittal Ostrava Tomáš Holubek
Jan Posker
69
92
22
24
33
39
50
79
Review
Základní část 18. kolo 70
BK Krnov 16/17
BK Labrador Ostrava B 16/17
29. 4. 2016
19:00
Hala TJ Lokomotiva Lukáš Kapaňa
Ondřej Zatloukal
101
68
28
11
50
26
67
46
Review
Základní část 18. kolo 72
Frenštát p/R 16/17
VŠB Ostrava B 16/17
29. 4. 2016
19:15
Městská sportovní hala Frenštát Jan Konvička
Daniel Panák
79
83
13
23
39
43
57
68
Review
Základní část 18. kolo 90
BC Nový Jičín B 16/17
Slavia Havířov 16/17
29. 4. 2016
20:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
Filip Hudec
64
56
20
15
36
29
50
42
Review
Základní část 18. kolo 71
TJ Sokol Karviná B 16/17
BK Snakes Ostrava 16/17
29. 4. 2016
20:15
ZŠ Družby Karviná Adam Giecek
Přemysl Válek
77
101
19
19
41
38
53
74
Review
Základní část 18. kolo 69
BK Labrador Ostrava A 16/17
Basket Opava 2010 16/17
27. 4. 2016
20:45
Hala TJ Mittal Ostrava Michael Tichov
Jiří Smelty
72
68
15
25
35
43
58
53
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. N.Jičín B 18 16 2 1.356 1.084 34
2. Snakes Ostrava 18 15 3 1.449 1.216 33
3. Opava 2010 18 11 7 1.283 1.169 29
4. BK Krnov 18 10 8 1.388 1.258 28
5. Sokol Karviná B 18 10 8 1.420 1.321 28
6. Slavia Havířov 18 8 10 1.334 1.335 26
7. Frenštát p/R 18 8 10 1.119 1.163 25
8. VŠB Ostrava B 18 7 11 1.160 1.316 25
9. Labrador Ostrava A 18 5 13 1.149 1.295 23
10. Labrador Ostrava B 18 0 18 1.069 1.570 18
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
5 Michal Čarnecký UNL 36 38 32.2 8.3 1.8 1.2 / 3.7 1.2/1.8 0.0* 1.0
Šimon Sedlařík OST 30 13 20.2 6.5 0.9 1.4 / 4.1 0.5/0.8 0.0* 1.6
8 Robert Závada STHAV 28 14 10.7 3.5 1.3 0.2 / 0.8 0.3/0.6 0.0* 1.0
Lukáš Riemer Frenštát p/R 29 1 1.0 9.0 3.0 1.0 / 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Vojtěch Jančík OVA 25 8 9.4 0.5 0.1 0.0 / 0.9 0.3/0.5 0.0* 0.6
Tomáš Vlček BC Nový Jičín 32 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Remeš Opava 2010 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Mrkva Gymnázium Hladnov 26 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Radek Mairinger Sokol Karviná B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marian Čarnecký BK Krnov 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ludvík Magnusek Labrador Ostrava A 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Kudělka N.Jičín B 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Příchodský Snakes Ostrava 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikolas Hanák VŠB Ostrava B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
51 Tomáš Kraina Slavia Havířov 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Pečta Labrador Ostrava B 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zatloukal Ondřej 1 0 1 0 - - -
Veselý Ondřej 3 0 3 0 - - -
Vašťák Kamil 2 0 2 0 - - -
Válek Přemysl 20 11 9 0 - - -
Tichov Michael 5 4 1 0 - - -
Sýkora Václav 10 8 2 0 - - -
Suder Lubor 1 0 1 0 - - -
Stančík Robin 2 2 0 0 - - -
Stáňa Lukáš 3 3 0 0 - - -
Smelty Jiří 7 0 7 0 - - -
Siegfried Jiří 4 0 4 0 - - -
Příchodský Lukáš 5 2 3 0 - - -
Pospíšil Zdeněk 9 3 6 0 - - -
Posker Jan 10 3 7 0 - - -
Pörner Marek 1 0 1 0 - - -
Petrák Jakub 1 0 1 0 - - -
Panák Daniel 8 0 8 0 - - -
Opršal Martin 1 0 1 0 - - -
Opletal Petr 2 2 0 0 - - -
Menšík Jan 7 7 0 0 - - -
Konvička Jan 4 4 0 0 - - -
Kocurek Ondřej 3 0 3 0 - - -
Kavka Radim 11 2 9 0 - - -
Kavan Jonáš 3 0 3 0 - - -
Kapaňa Lukáš 1 1 0 0 - - -
K Ondřej 2 0 2 0 - - -
Jurda Aleš 10 5 5 0 - - -
Janovský Martin 8 7 1 0 - - -
Hudec Filip 6 2 4 0 - - -
Holubek Tomáš 7 7 0 0 - - -
Holeš Daniel 2 0 2 0 - - -
Giecek Adam 10 10 0 0 - - -
Filip Daniel 1 0 1 0 - - -
Dombrovský Filip 1 1 0 0 - - -
Doležal Vratislav 2 1 1 0 - - -
Čarnecký Martin 2 2 0 0 - - -
Cikánek Ondřej 3 1 2 0 - - -
Bernáth Lukáš 1 1 0 0 - - -
Baďura Ota 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře