Východočeská liga mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 2
TJ Turnov
BSK TJ Jičín
13. 12. 2015
08:30
Sportovní hala TJ Tomáš Polda
Radek Michlík
77
65
18
17
37
28
52
42
Review
základní 1. kolo 1
TJ Jiskra Hořice
BK Přelouč "B"
13. 12. 2015
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Jan Pačovský
Miloš Šindelář
92
64
17
15
48
33
70
55
Review
základní 1. kolo 5
TJ Svitavy "C"
Sokol Nová Paka
13. 12. 2015
15:00
SH Na Střelnici Jan Zima
Jan Kvoch
63
77
11
24
33
40
48
64
Review
základní 1. kolo 3
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Sokol BK Chrudim "B"
12. 12. 2015
18:00
Hala TJ Miloš Šindelář
Karel Němec
75
63
19
17
29
29
50
41
Review
základní 1. kolo 4
Sokol Vysoké Mýto
BK Vysoká nad Labem
12. 12. 2015
18:00
SH ZŠ Sv. Čecha 1686 Jan Pačovský
Jan Kvoch
65
66
10
13
33
28
56
46
Review
základní 1. kolo 6
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
TJ SPŠ stavební Náchod
11. 12. 2015
20:00
SH Romana Šebrleho Pavel Theodor
Jan Kvoch
54
48
19
15
32
26
47
44
Review
základní 2. kolo 7
TJ Jiskra Hořice
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
3. 10. 2015
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Tomáš Brandejs
Quido Brejcha
68
56
16
14
32
37
47
44
Review
základní 2. kolo 8
BK Přelouč "B"
TJ SPŠ stavební Náchod
3. 10. 2015
17:00
Sportovní hala Přelouč Martin Tejchman
Petr Dočkal
44
50
16
10
29
18
36
37
Review
základní 2. kolo 11
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol Vysoké Mýto
3. 10. 2015
18:00
Hala TJ Lukáš Vacek
Jan Zima
67
73
15
16
28
33
50
51
Review
základní 2. kolo 12
TJ Sokol BK Chrudim "B"
BK Vysoká nad Labem
3. 10. 2015
18:00
hala TJ Sokol Chrudim Jaroslav Kolář
Jan Kvoch
74
62
15
22
31
36
50
50
Review
základní 2. kolo 9
TJ Turnov
TJ Svitavy "C"
3. 10. 2015
19:00
Sportovní hala TJ Tomáš Polda
Radek Michlík
90
71
23
9
37
35
62
57
Review
základní 2. kolo 10
BSK TJ Jičín
Sokol Nová Paka
4. 12. 2015
20:30
Sportovní areál Jičín - malá hala Tomáš Brandejs
Martin Svoboda
101
111
32
31
52
60
73
83
Review
základní 3. kolo 13
TJ Jiskra Hořice
TJ SPŠ stavební Náchod
4. 10. 2015
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Radek Cibulka
Radek Michlík
92
65
22
5
37
23
64
37
Review
základní 3. kolo 14
BK Přelouč "B"
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
4. 10. 2015
10:00
Sportovní hala Přelouč Jan Zima
Aleš Stojan
52
62
12
14
22
30
39
50
Review
základní 3. kolo 16
BSK TJ Jičín
TJ Svitavy "C"
4. 10. 2015
10:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Jan Kvoch
Lukáš Vacek
112
68
23
21
52
41
89
59
Review
základní 3. kolo 17
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Vysoká nad Labem
4. 10. 2015
10:00
Hala TJ Tomáš Brandejs
Petr Dočkal
62
94
15
24
29
45
45
67
Review
základní 3. kolo 18
TJ Sokol BK Chrudim "B"
Sokol Vysoké Mýto
4. 10. 2015
10:00
hala TJ Sokol Chrudim Miloš Šindelář
Martin Tejchman
62
69
17
21
29
37
49
51
Review
základní 3. kolo 15
TJ Turnov
Sokol Nová Paka
7. 11. 2015
18:00
Sportovní hala TJ Tomáš Polda
Aleš Stojan
80
54
18
10
43
22
55
42
Review
základní 4. kolo 19
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Sokol Vysoké Mýto
24. 1. 2016
10:00
SH Romana Šebrleho Luděk Maťátko
Radek Michlík
86
58
19
21
39
39
55
52
Review
základní 4. kolo 23
TJ Jiskra Hořice
TJ Turnov
17. 10. 2015
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Miloš Šindelář
Radek Michlík
79
69
20
15
37
32
53
46
Review
základní 4. kolo 24
BK Přelouč "B"
BSK TJ Jičín
17. 10. 2015
17:00
Sportovní hala Přelouč Lukáš Vacek
Jan Zima
56
85
20
20
37
43
47
62
Review
základní 4. kolo 20
TJ SPŠ stavební Náchod
BK Vysoká nad Labem
17. 10. 2015
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Petr Dočkal
Jaroslav Kolář
56
80
18
16
33
35
43
60
Review
základní 4. kolo 22
Sokol Nová Paka
TJ Sokol BK Chrudim "B"
16. 10. 2015
19:00
SH ZŠ Nová Paka Pavel Theodor
Jan Kvoch
82
64
30
10
52
25
64
46
Review
základní 4. kolo 21
TJ Svitavy "C"
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
17. 10. 2015
20:00
SH Na Střelnici Karel Němec
Martin Tejchman
70
61
25
13
42
31
54
48
Review
základní 5. kolo 29
TJ Jiskra Hořice
BSK TJ Jičín
18. 10. 2015
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Martin Tejchman
Karel Svoboda
78
83
21
14
36
41
60
62
Review
základní 5. kolo 30
BK Přelouč "B"
TJ Turnov
18. 10. 2015
10:00
Sportovní hala Přelouč Quido Brejcha
Aleš Stojan
63
87
15
23
32
47
56
68
Review
základní 5. kolo 28
Sokol Nová Paka
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
18. 10. 2015
10:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Polda
Jan Zima
109
63
27
15
59
32
86
49
Review
základní 5. kolo 25
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
BK Vysoká nad Labem
18. 10. 2015
10:00
SH Romana Šebrleho Jan Kvoch
Miloš Šindelář
67
72
17
22
36
40
48
59
Review
základní 5. kolo 26
TJ SPŠ stavební Náchod
Sokol Vysoké Mýto
18. 10. 2015
10:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Radek Michlík
Jaroslav Kolář
49
70
4
19
16
36
32
51
Review
základní 5. kolo 27
TJ Svitavy "C"
TJ Sokol BK Chrudim "B"
18. 10. 2015
10:00
SH Na Střelnici Petr Dočkal
Lukáš Vacek
56
60
9
11
22
30
37
51
Review
základní 6. kolo 35
Sokol Vysoké Mýto
TJ Svitavy "C"
7. 2. 2016
13:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Roman Mareš
Karel Němec
78
64
20
17
37
36
59
46
Review
základní 6. kolo 32
BSK TJ Jičín
TJ SPŠ stavební Náchod
31. 10. 2015
15:30
Sportovní areál Jičín - malá hala Michal Scholze
Michaela Scholzová
74
72
22
14
41
37
58
50
Review
základní 6. kolo 31
TJ Turnov
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
31. 10. 2015
18:00
Sportovní hala TJ Jan Kvoch
Lukáš Vacek
82
77
18
19
45
32
65
50
Review
základní 6. kolo 33
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Jiskra Hořice
31. 10. 2015
18:00
Hala TJ Aleš Stojan
Radek Michlík
77
76
14
18
33
36
50
56
Review
základní 6. kolo 34
TJ Sokol BK Chrudim "B"
BK Přelouč "B"
31. 10. 2015
18:00
hala TJ Sokol Chrudim Karel Němec
Petr Dočkal
91
48
18
13
35
23
58
33
Review
základní 6. kolo 36
BK Vysoká nad Labem
Sokol Nová Paka
31. 10. 2015
19:00
SH Vysoká nad Labem Luděk Maťátko
Miloš Šindelář
77
61
17
8
38
34
54
45
Review
základní 7. kolo 37
TJ Turnov
TJ SPŠ stavební Náchod
1. 11. 2015
08:30
Sportovní hala TJ Radek Michlík
Tomáš Polda
68
42
12
9
24
17
51
27
Review
základní 7. kolo 39
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Přelouč "B"
1. 11. 2015
10:00
Hala TJ Jan Zima
Luděk Maťátko
67
46
26
5
43
18
58
36
Review
základní 7. kolo 40
TJ Sokol BK Chrudim "B"
TJ Jiskra Hořice
1. 11. 2015
10:00
hala TJ Sokol Chrudim Miloš Šindelář
Karel Němec
59
67
10
18
21
29
37
45
Review
základní 7. kolo 42
BK Vysoká nad Labem
TJ Svitavy "C"
1. 11. 2015
10:00
SH Vysoká nad Labem Jan Kvoch
Petr Dočkal
86
59
21
17
45
36
70
46
Review
základní 7. kolo 38
BSK TJ Jičín
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
1. 11. 2015
14:30
Sportovní areál Jičín - malá hala Martin Tejchman
Lukáš Vacek
67
63
10
18
34
39
47
46
Review
základní 7. kolo 41
Sokol Vysoké Mýto
Sokol Nová Paka
1. 11. 2015
14:45
SH ZŠ Sv. Čecha 1686 Aleš Stojan
Petr Hruša
86
74
25
23
46
42
63
59
Review
základní 8. kolo 43
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
TJ Svitavy "C"
14. 11. 2015
17:00
SH Romana Šebrleho Miloš Šindelář
Jan Zima
49
33
7
9
21
22
32
26
Review
základní 8. kolo 46
BK Přelouč "B"
BK Vysoká nad Labem
14. 11. 2015
17:30
Sportovní hala Přelouč Petr Dočkal
Jaroslav Kolář
67
76
18
22
39
38
54
53
Review
základní 8. kolo 44
TJ SPŠ stavební Náchod
Sokol Nová Paka
14. 11. 2015
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Jan Kvoch
Quido Brejcha
49
64
15
12
28
25
40
53
Review
základní 8. kolo 47
TJ Turnov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
21. 11. 2015
18:00
Sportovní hala TJ Radek Michlík
Aleš Stojan
85
54
22
16
42
26
61
35
Review
základní 8. kolo 48
BSK TJ Jičín
TJ Sokol BK Chrudim "B"
14. 11. 2015
18:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Martin Tejchman
Radek Michlík
72
62
19
12
32
21
47
42
Review
základní 8. kolo 45
TJ Jiskra Hořice
Sokol Vysoké Mýto
19. 12. 2015
19:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Martin Tejchman
Tomáš Polda
52
63
6
13
26
28
40
52
Review
základní 9. kolo 50
TJ SPŠ stavební Náchod
TJ Svitavy "C"
15. 11. 2015
10:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Petr Dočkal
Aleš Stojan
60
48
13
15
31
30
38
43
Review
základní 9. kolo 49
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Sokol Nová Paka
15. 11. 2015
10:00
SH Romana Šebrleho Quido Brejcha
Radek Michlík
85
65
28
11
46
31
65
50
Review
základní 9. kolo 52
BK Přelouč "B"
Sokol Vysoké Mýto
15. 11. 2015
10:00
Sportovní hala Přelouč Martin Tejchman
Jan Kvoch
93
98
29
28
57
46
74
74
Review
základní 9. kolo 53
TJ Turnov
TJ Sokol BK Chrudim "B"
15. 11. 2015
10:00
Sportovní hala TJ Miloš Šindelář
Jan Pačovský
78
47
30
10
41
25
64
34
Review
základní 9. kolo 51
TJ Jiskra Hořice
BK Vysoká nad Labem
22. 11. 2015
11:30
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Jaroslav Kolář
Jan Kvoch
78
92
13
28
33
51
51
65
Review
základní 9. kolo 54
BSK TJ Jičín
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15. 11. 2015
11:30
Sportovní areál Jičín - malá hala Jan Zima
Jaroslav Kolář
75
57
13
15
34
32
50
49
Review
základní 10. kolo 60
Sokol Nová Paka
BK Přelouč "B"
28. 11. 2015
17:00
SH ZŠ Nová Paka Jan Zima
Quido Brejcha
72
55
19
20
35
33
54
41
Review
základní 10. kolo 55
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
28. 11. 2015
18:00
Hala TJ Jaroslav Kolář
Miloš Šindelář
57
74
14
19
29
46
42
64
Review
základní 10. kolo 57
Sokol Vysoké Mýto
TJ Turnov
28. 11. 2015
18:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Jan Kvoch
Martin Tejchman
85
80
20
20
36
38
56
53
Review
základní 10. kolo 58
BK Vysoká nad Labem
BSK TJ Jičín
28. 11. 2015
18:00
SH Vysoká nad Labem Michal Šafařík
Tomáš Polda
77
56
27
6
44
24
61
40
Review
základní 10. kolo 59
TJ Svitavy "C"
TJ Jiskra Hořice
28. 11. 2015
19:30
SH Na Střelnici Petr Dočkal
Radek Michlík
90
61
19
11
41
23
69
42
Review
základní 10. kolo 56
TJ Sokol BK Chrudim "B"
TJ SPŠ stavební Náchod
15. 1. 2016
20:00
hala TJ Sokol Chrudim Petr Dočkal
Jan Kvoch
71
51
14
13
35
25
52
36
Review
základní 11. kolo 66
Sokol Nová Paka
TJ Jiskra Hořice
29. 11. 2015
10:00
SH ZŠ Nová Paka Martin Tejchman
Tomáš Polda
98
56
21
10
47
28
68
37
Review
základní 11. kolo 62
TJ Sokol BK Chrudim "B"
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
29. 11. 2015
10:00
hala TJ Sokol Chrudim Luděk Maťátko
Petr Dočkal
38
55
10
13
30
26
36
42
Review
základní 11. kolo 63
Sokol Vysoké Mýto
BSK TJ Jičín
29. 11. 2015
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Aleš Stojan
Jan Zima
64
57
12
15
30
33
47
50
Review
základní 11. kolo 65
TJ Svitavy "C"
BK Přelouč "B"
29. 11. 2015
10:00
SH Na Střelnici Radek Michlík
Miloš Šindelář
71
55
12
11
34
18
54
36
Review
základní 11. kolo 64
BK Vysoká nad Labem
TJ Turnov
29. 11. 2015
10:30
SH Vysoká nad Labem Quido Brejcha
Jan Kvoch
72
60
16
15
34
32
55
41
Review
základní 11. kolo 61
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ SPŠ stavební Náchod
16. 1. 2016
20:00
Hala TJ Jaroslav Kolář
Jan Zima
90
65
18
13
46
30
73
46
Review
základní 12. kolo 69
TJ Sokol BK Chrudim "B"
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13. 12. 2015
10:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Karel Svoboda
Luděk Maťátko
61
84
21
19
31
41
51
62
Review
základní 12. kolo 71
Sokol Nová Paka
TJ Svitavy "C"
12. 12. 2015
10:30
SH ZŠ Nová Paka Jan Zima
Radek Michlík
82
61
25
23
43
31
61
52
Review
základní 12. kolo 72
TJ SPŠ stavební Náchod
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
12. 12. 2015
14:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Karel Svoboda
Aleš Stojan
47
70
11
14
25
35
35
52
Review
základní 12. kolo 67
BK Přelouč "B"
TJ Jiskra Hořice
12. 12. 2015
15:00
Sportovní hala Přelouč Jaroslav Kolář
Tomáš Polda
108
70
26
10
52
27
86
47
Review
základní 12. kolo 68
BSK TJ Jičín
TJ Turnov
12. 12. 2015
15:30
Sportovní areál Jičín - malá hala Martin Svoboda
Lukáš Hartig
83
60
13
20
35
32
62
47
Review
základní 12. kolo 70
BK Vysoká nad Labem
Sokol Vysoké Mýto
11. 12. 2015
19:30
SH Vysoká nad Labem Michal Scholze
Dominik Barták
96
73
22
20
44
45
66
57
Review
základní 13. kolo 78
Sokol Vysoké Mýto
TJ Sokol BK Chrudim "B"
9. 1. 2016
09:30
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Michal Scholze
Martin Tejchman
76
85
20
20
37
45
58
63
Review
základní 13. kolo 75
Sokol Nová Paka
TJ Turnov
9. 1. 2016
17:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Polda
Radek Michlík
72
67
18
19
35
31
57
54
Review
základní 13. kolo 74
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
BK Přelouč "B"
9. 1. 2016
17:00
SH Romana Šebrleho Martin Tejchman
Miloš Šindelář
90
45
19
9
36
27
63
35
Review
základní 13. kolo 76
TJ Svitavy "C"
BSK TJ Jičín
9. 1. 2016
17:00
SH Na Střelnici Petr Dočkal
Karel Němec
57
60
13
17
28
27
41
41
Review
základní 13. kolo 73
TJ SPŠ stavební Náchod
TJ Jiskra Hořice
9. 1. 2016
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Jan Zima
Aleš Stojan
66
70
11
11
27
23
42
39
61
61
Review
základní 13. kolo 77
BK Vysoká nad Labem
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
9. 1. 2016
18:00
SH Vysoká nad Labem Jan Černý
Michal Scholze
77
63
26
21
36
37
55
50
Review
základní 14. kolo 82
Sokol Nová Paka
BSK TJ Jičín
10. 1. 2016
10:00
SH ZŠ Nová Paka Aleš Stojan
Jan Zima
85
66
17
9
40
18
61
43
Review
základní 14. kolo 79
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
TJ Jiskra Hořice
10. 1. 2016
10:00
SH Romana Šebrleho Karel Němec
Martin Tejchman
73
52
20
10
40
24
56
39
Review
základní 14. kolo 80
TJ SPŠ stavební Náchod
BK Přelouč "B"
10. 1. 2016
10:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Petr Dočkal
Lukáš Vacek
43
65
10
15
21
36
31
55
Review
základní 14. kolo 83
Sokol Vysoké Mýto
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10. 1. 2016
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Tomáš Polda
Radek Michlík
101
46
22
7
51
17
76
34
Review
základní 14. kolo 84
BK Vysoká nad Labem
TJ Sokol BK Chrudim "B"
10. 1. 2016
10:30
SH Vysoká nad Labem Jan Kvoch
Miloš Šindelář
82
47
17
14
34
26
59
41
Review
základní 14. kolo 81
TJ Svitavy "C"
TJ Turnov
10. 1. 2016
14:00
SH Na Střelnici Tomáš Polda
Radek Michlík
54
82
9
12
24
30
39
52
Review
základní 15. kolo 90
TJ Turnov
BK Přelouč "B"
Bude upřesněno
-
Sportovní hala TJ
20
0
*
Review
základní 15. kolo 87
TJ Sokol BK Chrudim "B"
TJ Svitavy "C"
23. 1. 2016
17:00
hala TJ Sokol Chrudim Karel Svoboda
Miloš Šindelář
95
50
22
19
43
31
66
39
Review
základní 15. kolo 88
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol Nová Paka
23. 1. 2016
18:00
Hala TJ Aleš Stojan
Radek Michlík
64
91
14
19
30
52
44
71
Review
základní 15. kolo 89
BSK TJ Jičín
TJ Jiskra Hořice
23. 1. 2016
19:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Jan Zima
Tomáš Polda
82
71
21
17
48
36
72
50
Review
základní 15. kolo 85
BK Vysoká nad Labem
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
23. 1. 2016
19:30
SH Vysoká nad Labem Petr Dočkal
Martin Tejchman
73
78
17
21
38
44
58
59
Review
základní 15. kolo 86
Sokol Vysoké Mýto
TJ SPŠ stavební Náchod
23. 1. 2016
20:00
SH ZŠ Sv. Čecha 1686 Vladislav Trmač
Karel Němec
75
49
9
14
27
21
49
38
Review
základní 16. kolo 96
BSK TJ Jičín
BK Přelouč "B"
Bude upřesněno
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
20
0
*
Review
základní 16. kolo 95
TJ Turnov
TJ Jiskra Hořice
24. 1. 2016
08:30
Sportovní hala TJ Dominik Barták
Jan Kvoch
78
63
15
12
35
38
57
55
Review
základní 16. kolo 94
TJ Sokol BK Chrudim "B"
Sokol Nová Paka
24. 1. 2016
10:00
hala TJ Sokol Chrudim Vladislav Trmač
Petr Dočkal
61
72
10
22
32
32
50
54
Review
základní 16. kolo 93
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Svitavy "C"
24. 1. 2016
10:00
Hala TJ Tomáš Polda
Aleš Stojan
58
69
15
23
36
32
49
51
Review
základní 16. kolo 91
Sokol Vysoké Mýto
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
17. 10. 2015
18:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Jan Kvoch
Tomáš Polda
68
52
15
15
34
27
55
42
Review
základní 16. kolo 92
BK Vysoká nad Labem
TJ SPŠ stavební Náchod
4. 3. 2016
20:00
SH Vysoká nad Labem Jan Kvoch
Petr Dočkal
79
57
14
13
29
26
54
38
Review
základní 17. kolo 99
BK Přelouč "B"
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
6. 2. 2016
14:00
Sportovní hala Přelouč Jan Kvoch
Karel Němec
92
84
30
14
55
38
74
54
Review
základní 17. kolo 101
Sokol Nová Paka
Sokol Vysoké Mýto
6. 2. 2016
17:00
SH ZŠ Nová Paka Aleš Stojan
Miloš Šindelář
96
56
29
16
54
31
72
50
Review
základní 17. kolo 98
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
BSK TJ Jičín
6. 2. 2016
17:00
SH Romana Šebrleho Petr Dočkal
Karel Svoboda
78
47
15
8
39
20
58
36
Review
základní 17. kolo 100
TJ Jiskra Hořice
TJ Sokol BK Chrudim "B"
6. 2. 2016
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Roman Mareš
Jan Zima
58
77
13
18
28
40
49
60
Review
základní 17. kolo 97
TJ SPŠ stavební Náchod
TJ Turnov
6. 2. 2016
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Radek Michlík
Lukáš Vacek
54
50
16
11
34
29
46
35
Review
základní 17. kolo 102
TJ Svitavy "C"
BK Vysoká nad Labem
6. 2. 2016
17:30
SH Na Střelnici Jaroslav Kolář
Martin Tejchman
64
78
8
13
25
38
44
58
Review
základní 18. kolo 108
Sokol Nová Paka
BK Vysoká nad Labem
7. 2. 2016
10:00
SH ZŠ Nová Paka Jan Zima
Jaroslav Kolář
92
83
25
19
55
50
73
62
Review
základní 18. kolo 103
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
TJ Turnov
7. 2. 2016
10:00
SH Romana Šebrleho Radek Michlík
Petr Dočkal
50
60
14
13
23
26
36
38
Review
základní 18. kolo 104
TJ SPŠ stavební Náchod
BSK TJ Jičín
7. 2. 2016
10:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Jan Kvoch
Miloš Šindelář
69
65
18
24
31
42
43
57
Review
základní 18. kolo 105
TJ Jiskra Hořice
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
7. 2. 2016
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Aleš Stojan
Karel Svoboda
82
71
28
16
50
37
64
53
Review
základní 18. kolo 106
BK Přelouč "B"
TJ Sokol BK Chrudim "B"
7. 2. 2016
10:00
Sportovní hala Přelouč Martin Tejchman
Lukáš Vacek
75
89
18
23
44
38
58
62
Review
základní 18. kolo 107
TJ Svitavy "C"
Sokol Vysoké Mýto
31. 10. 2015
14:30
SH Na Střelnici Tomáš Polda
Jan Zima
68
53
12
12
33
25
46
45
Review
základní 19. kolo 109
Sokol Nová Paka
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
20. 2. 2016
17:00
hala ZŠ Husitská Petr Dočkal
Jan Zima
71
54
15
16
36
31
49
40
Review
základní 19. kolo 110
TJ Svitavy "C"
TJ SPŠ stavební Náchod
20. 2. 2016
17:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Lukáš Vacek
Roman Mareš
73
79
19
14
33
33
54
54
Review
základní 19. kolo 113
TJ Sokol BK Chrudim "B"
TJ Turnov
20. 2. 2016
17:00
hala TJ Sokol Chrudim Radek Michlík
Karel Svoboda
71
78
27
17
36
39
49
53
Review
základní 19. kolo 111
BK Vysoká nad Labem
TJ Jiskra Hořice
20. 2. 2016
18:00
SH Vysoká nad Labem Radek Cibulka
Jan Pačovský
55
58
11
21
27
31
39
42
Review
základní 19. kolo 114
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BSK TJ Jičín
20. 2. 2016
18:00
Hala TJ Miloš Šindelář
Karel Němec
80
73
17
18
36
38
60
62
Review
základní 19. kolo 112
Sokol Vysoké Mýto
BK Přelouč "B"
20. 2. 2016
19:15
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Tomáš Polda
Aleš Stojan
87
60
29
15
48
25
63
45
Review
základní 20. kolo 116
Sokol Nová Paka
TJ SPŠ stavební Náchod
21. 2. 2016
10:00
SH ZŠ Nová Paka Lukáš Vacek
Karel Svoboda
79
72
23
19
43
34
58
52
Review
základní 20. kolo 117
Sokol Vysoké Mýto
TJ Jiskra Hořice
21. 2. 2016
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Radek Michlík
Jan Zima
81
70
20
15
40
31
61
53
Review
základní 20. kolo 119
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Turnov
21. 2. 2016
10:00
Hala TJ Petr Dočkal
Tomáš Polda
86
63
22
23
40
35
72
50
Review
základní 20. kolo 120
TJ Sokol BK Chrudim "B"
BSK TJ Jičín
21. 2. 2016
10:00
hala TJ Sokol Chrudim Radek Cibulka
Pavel Šmíd
51
63
14
19
28
39
41
52
Review
základní 20. kolo 118
BK Vysoká nad Labem
BK Přelouč "B"
21. 2. 2016
10:30
SH Vysoká nad Labem Miloš Šindelář
Roman Mareš
77
61
12
14
32
26
43
50
Review
základní 20. kolo 115
TJ Svitavy "C"
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
21. 2. 2016
15:00
SH Na Střelnici Aleš Stojan
Karel Němec
40
68
2
22
13
40
21
59
Review
základní 21. kolo 125
BK Přelouč "B"
TJ Svitavy "C"
5. 3. 2016
13:00
Sportovní hala Přelouč Jaroslav Kolář
Karel Svoboda
74
69
21
19
40
44
65
48
Review
základní 21. kolo 126
TJ Jiskra Hořice
Sokol Nová Paka
5. 3. 2016
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Martin Svoboda
Radek Michlík
66
75
7
13
23
41
53
56
Review
základní 21. kolo 123
BSK TJ Jičín
Sokol Vysoké Mýto
5. 3. 2016
17:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Tomáš Polda
Jan Zima
85
77
16
22
42
42
64
58
Review
základní 21. kolo 121
TJ SPŠ stavební Náchod
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
5. 3. 2016
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Petr Dočkal
Aleš Stojan
71
61
21
16
43
36
54
50
Review
základní 21. kolo 124
TJ Turnov
BK Vysoká nad Labem
5. 3. 2016
18:00
Sportovní hala TJ Miloš Šindelář
Jan Kvoch
66
68
13
18
38
35
51
55
Review
základní 21. kolo 122
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
TJ Sokol BK Chrudim "B"
5. 3. 2016
19:00
SH Romana Šebrleho Karel Němec
Roman Mareš
76
61
29
6
43
27
61
41
Review
základní 22. kolo 129
TJ Turnov
Sokol Vysoké Mýto
6. 3. 2016
08:30
Sportovní hala TJ Pavel Šmíd
Radek Michlík
79
61
18
15
37
36
61
47
Review
základní 22. kolo 132
BK Přelouč "B"
Sokol Nová Paka
6. 3. 2016
10:00
Sportovní hala Přelouč Jaroslav Kolář
Karel Němec
59
110
18
24
35
47
45
79
Review
základní 22. kolo 127
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
6. 3. 2016
10:00
SH Romana Šebrleho Jan Kvoch
Karel Svoboda
69
59
15
16
31
28
51
43
Review
základní 22. kolo 128
TJ SPŠ stavební Náchod
TJ Sokol BK Chrudim "B"
6. 3. 2016
10:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Jan Zima
Roman Mareš
72
57
15
6
34
27
57
33
Review
základní 22. kolo 130
BSK TJ Jičín
BK Vysoká nad Labem
6. 3. 2016
10:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Petr Dočkal
Miloš Šindelář
73
79
12
14
32
33
40
46
66
66
Review
základní 22. kolo 131
TJ Jiskra Hořice
TJ Svitavy "C"
6. 3. 2016
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Tomáš Polda
Aleš Stojan
85
76
21
11
46
35
68
53
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Michal Miřejovský BK Přelouč "B" 39 10 1.0 20.4 5.0 1.4 6.2/7.8 79.5 1.1
Přemysl Richtr BK Přelouč 25 15 1.0 9.8 3.4 0.7 1.0/2.4 41.7 1.7
Lukáš Doležal TJ Jiskra Havlíčkův 30 14 1.0 6.9 2.4 0.3 1.3/2.8 46.2 1.6
28 Kryštof Havlín Sokol Darren Chrudim 24 22 1.0 4.0 0.6 0.7 0.5/0.7 0.0* 0.9
Lukáš Plašil KARA Trutnov 46 14 19.6 4.6 1.9 0.0 0.9/1.8 0.0* 3.4
7 Pavel Prouza TJ SPŠ stavební Náchod 47 15 1.0 4.2 1.0 0.6 0.4/0.8 0.0* 2.1
Lukáš Šejvl Pod 29 7 1.0 7.3 2.7 0.1 1.4/2.0 71.4 3.4
Miroslav Krajcigr BC Vysočina 27 1 1.0 36.0 4.0 8.0 / 8.0 4.0/4.0 100.0 2.0
Matěj Strniště OLM 29 7 1.0 2.0 0.6 0.0 0.9/1.1 0.0* 1.0
Štěpán Žďárek BJ 36 1 1.0 12.0 3.0 2.0 / 2.0 0.0/2.0 0.0 4.0
13 Petr Dušek Tesla Pardubice 29 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Jiří Tomšíček Basketbal Svitavy 33 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Zdeněk Hanzlík BC Spartak Rychnov n 59 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Slezák Sokol Nová Paka 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Špaček TJ Svitavy "C" 56 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Plemeník BSK TJ Jičín 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Jeníček BK Kondoři Liberec 26 3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Milan Cvrček TJ Turnov 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Pour BK Vysoká nad Labem 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Luňák TJ Jiskra Hořice 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
TJ Jiskra Hořice 24 17.6 7.1 13.0 /21.2 61.4 21.2
BK Přelouč "B" 22 14.2 8.1 10.4 /16.4 63.6 19.3
TJ Turnov 23 22.1 6.1 9.4 /16.4 57.4 20.4
BSK TJ Jičín 25 21.1 5.4 14.2 /24.1 59.0 22.1
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 24 20.2 5.7 10.3 /19.2 53.8 23.3
TJ Sokol BK Chrudim "B" 26 17.2 6.8 11.1 /19.2 57.8 15.4
Sokol Vysoké Mýto 28 22.2 5.4 10.6 /20.1 52.9 19.2
BK Vysoká nad Labem 26 25.0 4.9 11.5 /20.9 55.0 19.9
TJ Svitavy "C" 24 16.6 6.5 9.9 /19.2 51.6 20.3
Sokol Nová Paka 24 23.0 6.7 14.5 /23.0 63.0 19.5
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 26 21.3 4.0 12.5 /22.5 55.7 17.0
TJ SPŠ stavební Náchod 28 18.9 4.8 11.2 /20.3 55.3 17.9
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zima Jan 27 10 17 0 1.2 1.5 1.3
Vacek Lukáš 11 4 7 0 1.4 1.4 1.4
Trmač Vladislav 2 2 0 0 2.8 2.5 2.6
Theodor Pavel 3 2 1 0 1.5 1.2 1.3
Tejchman Martin 21 14 7 0 1.1 1.4 1.3
Šmíd Pavel 3 2 1 0 1.5 1.3 1.4
Šindelář Miloš 21 9 12 0 1.7 1.7 1.7
Šafařík Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Svoboda Martin 3 2 1 0 1.0 2.0 1.5
Svoboda Karel 10 3 7 0 2.0 1.6 1.8
Stojan Aleš 23 11 12 0 1.2 1.3 1.3
Scholzová Michaela 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Scholze Michal 4 3 1 0 1.3 1.5 1.4
Polda Tomáš 25 14 11 0 1.1 1.3 1.2
Pačovský Jan 5 2 3 0 1.3 1.5 1.4
Němec Karel 13 4 9 0 2.1 2.4 2.3
Michlík Radek 28 11 17 0 1.3 1.6 1.4
Maťátko Luděk 5 3 2 0 1.3 1.2 1.3
Mareš Roman 10 4 6 0 1.1 1.4 1.2
Kvoch Jan 27 14 13 0 1.5 1.5 1.5
Kolář Jaroslav 13 8 5 0 1.6 2.3 1.9
Hruša Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hartig Lukáš 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Dočkal Petr 27 16 11 0 1.1 1.3 1.2
Černý Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Cibulka Radek 3 3 0 0 1.5 1.0 1.3
Brejcha Quido 6 3 3 0 1.5 1.6 1.5
Brandejs Tomáš 3 3 0 0 1.2 1.8 1.5
Barták Dominik 2 1 1 0 1.0 2.3 1.6
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře