1. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část - skupina A 1. kolo 5
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha B
20. 9. 2015
16:00
Hala 6. ZŠ Jakub Kec
Karel Anton
Rudolf Výborný 71
76
17
21
36
41
58
59
Review
Základní část - skupina A 1. kolo 3
Sokol Písek Sršni
Basket Košíře
20. 9. 2015
17:00
Sportovní hala Sokol Petr Znamínko
Ludvík Dvořák
Josef Opava
90
69
21
10
42
28
65
47
Review
Základní část - skupina A 1. kolo 1
BK Lokomotiva Plzeň
KARA Trutnov
18. 9. 2015
19:00
Městská sportovní hala Petr Blahout
Matej Kovačovič
Martin Kučera
88
67
21
20
51
40
67
52
Review
Základní část - skupina A 1. kolo 2
GBA
Basketball Nymburk B
18. 9. 2015
19:30
Hala Kuncova Martin Kučírek
Michal Perlík
Petr Buršík
77
73
18
15
38
28
56
44
Review
Základní část - skupina A 1. kolo 4
SP BASKET
BK Kondoři Liberec
18. 9. 2015
19:30
Sokol pražský Štěpán Pokorný
Pavel Kuřitka
Ladislav Jirsa
66
36
21
8
39
13
58
27
Review
Základní část - skupina A 2. kolo 6
KARA Trutnov
USK Praha B
27. 9. 2015
17:00
3. ZŠ Stanislav Kučera
Jan Černý
Vladimír Zelinka 48
87
21
27
28
57
42
69
Review
Základní část - skupina A 2. kolo 9
Basketball Nymburk B
Sokol Písek Sršni
18. 10. 2015
19:00
ZŠ Komenského Tomáš Linhart
Pavel Kuřitka
Miroslav Macela
67
62
18
19
33
32
45
50
Review
Základní část - skupina A 2. kolo 10
BK Lokomotiva Plzeň
GBA
25. 9. 2015
19:00
Městská sportovní hala David Heinrich
Ludvík Dvořák
Pavel Volejník
66
54
16
14
32
26
48
39
Review
Základní část - skupina A 2. kolo 7
BK Kondoři Liberec
Slavoj BK Litoměřice
25. 9. 2015
19:30
Sportovní hala Kort Jakub Kec
Matěj Záruba
Roman Šikner 64
72
12
20
28
44
41
62
Review
Základní část - skupina A 2. kolo 8
Basket Košíře
SP BASKET
25. 9. 2015
20:15
Hala Šantrochova Marek Vondráček
Michal Scholze
Josef Matějček 54
73
16
15
33
31
48
52
Review
Základní část - skupina A 3. kolo 14
Slavoj BK Litoměřice
Basket Košíře
4. 10. 2015
16:00
Hala 6. ZŠ Štěpán Pokorný
Pavel Kuřitka
Rudolf Výborný
86
57
26
8
46
19
64
37
Review
Základní část - skupina A 3. kolo 11
GBA
KARA Trutnov
4. 10. 2015
17:00
Hala Kuncova Marek Vondráček
Karel Anton
Martin Kučera
79
60
17
20
34
42
60
52
Review
Základní část - skupina A 3. kolo 12
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
4. 10. 2015
17:00
Sportovní hala Sokol Jan Jeřáb
Vít Kučera
Petr Buršík 61
76
8
23
31
37
57
55
Review
Základní část - skupina A 3. kolo 15
USK Praha B
BK Kondoři Liberec
2. 10. 2015
19:00
SH Folimanka Rudolf Salvetr
Ladislav Neuman
Josef Matějček
75
62
19
18
40
35
59
47
Review
Základní část - skupina A 3. kolo 13
SP BASKET
Basketball Nymburk B
2. 10. 2015
19:30
Sokol pražský Jakub Kec
Matej Kovačovič
Luděk Laš 79
97
24
32
38
53
60
79
Review
Základní část - skupina A 4. kolo 16
KARA Trutnov
BK Kondoři Liberec
11. 10. 2015
14:00
3. ZŠ Petr Blahout
Michal Scholze
Antonín Ticháček
67
45
10
9
25
24
45
30
Review
Základní část - skupina A 4. kolo 19
BK Lokomotiva Plzeň
SP BASKET
9. 10. 2015
19:00
Městská sportovní hala Štěpán Pokorný
Pavel Kuřitka
Otakar Beneš
74
58
19
15
40
36
50
46
Review
Základní část - skupina A 4. kolo 18
Basketball Nymburk B
Slavoj BK Litoměřice
9. 10. 2015
19:30
ZŠ Komenského Ludvík Dvořák
Michal Perlík
Luděk Laš
73
68
17
20
31
35
46
54
Review
Základní část - skupina A 4. kolo 20
GBA
Sokol Písek Sršni
9. 10. 2015
19:30
Hala Kuncova Ladislav Neuman
Karel Anton
Josef Opava
76
67
17
16
28
28
47
40
Review
Základní část - skupina A 4. kolo 17
Basket Košíře
USK Praha B
9. 10. 2015
20:15
Hala Šantrochova Tomáš Linhart
Vít Kučera
Ladislav Jirsa 73
75
19
16
37
33
57
56
Review
Základní část - skupina A 5. kolo 23
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
18. 10. 2015
16:00
Hala 6. ZŠ Jakub Kec
Vít Kučera
Otakar Beneš
73
52
18
11
35
30
57
44
Review
Základní část - skupina A 5. kolo 21
Sokol Písek Sršni
KARA Trutnov
16. 10. 2015
19:00
Sportovní hala Sokol Jan Hošek
Vít Kučera
Petr Buršík
86
75
17
22
47
44
66
59
Review
Základní část - skupina A 5. kolo 22
SP BASKET
GBA
16. 10. 2015
19:30
Sokol pražský Martin Kučírek
Jan Černý
Pavel Volejník
90
58
18
14
47
30
66
42
Review
Základní část - skupina A 5. kolo 24
USK Praha B
Basketball Nymburk B
16. 10. 2015
19:30
SH Folimanka Ladislav Neuman
Ludvík Dvořák
Luděk Laš 73
86
19
18
41
45
58
65
Review
Základní část - skupina A 5. kolo 25
BK Kondoři Liberec
Basket Košíře
16. 10. 2015
19:30
Sportovní hala Kort Petr Baudyš
Michal Scholze
Roman Šikner 71
84
20
29
35
47
53
57
Review
Základní část - skupina A 6. kolo 26
KARA Trutnov
Basket Košíře
25. 10. 2015
14:00
3. ZŠ David Heinrich
Petr Lukeš
Antonín Ticháček
87
70
18
14
42
28
65
54
Review
Základní část - skupina A 6. kolo 27
Basketball Nymburk B
BK Kondoři Liberec
25. 10. 2015
19:00
ZŠ Komenského Michal Šafařík
Michal Scholze
Jan Schödlbauer
79
57
27
12
43
25
54
41
Review
Základní část - skupina A 6. kolo 28
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha B
23. 10. 2015
19:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Lucie Peterková
Martin Kučera 64
66
17
16
33
23
51
35
Review
Základní část - skupina A 6. kolo 30
Sokol Písek Sršni
SP BASKET
23. 10. 2015
19:00
Sportovní hala Sokol David Heinrich
Veronika Vávrová
Josef Opava
77
59
21
14
38
28
60
42
Review
Základní část - skupina A 6. kolo 29
GBA
Slavoj BK Litoměřice
23. 10. 2015
19:30
Hala Kuncova Jiří Smetana
Petr Baudyš
Ladislav Jirsa
68
61
24
12
33
32
49
47
Review
Základní část - skupina A 7. kolo 32
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
1. 11. 2015
16:00
Hala 6. ZŠ Petr Lukeš
Pavel Kuřitka
Rudolf Výborný
82
48
23
13
49
29
61
41
Review
Základní část - skupina A 7. kolo 31
SP BASKET
KARA Trutnov
15. 1. 2016
19:30
Sokol pražský Marek Vondráček
Ludvík Dvořák
Josef Matějček
82
56
21
18
37
30
59
36
Review
Základní část - skupina A 7. kolo 33
USK Praha B
GBA
30. 10. 2015
19:30
SH Folimanka Jan Kovář
Vít Kučera
Luděk Laš
70
59
27
21
39
37
57
42
Review
Základní část - skupina A 7. kolo 34
BK Kondoři Liberec
BK Lokomotiva Plzeň
30. 10. 2015
19:30
Sportovní hala Kort Matěj Záruba
Matej Kovačovič
Roman Šikner 48
60
14
15
31
28
40
39
Review
Základní část - skupina A 7. kolo 35
Basket Košíře
Basketball Nymburk B
30. 10. 2015
20:15
Hala Šantrochova Ladislav Neuman
Karel Anton
Antonín Ticháček
85
80
27
15
51
31
70
54
Review
Základní část - skupina A 8. kolo 36
KARA Trutnov
Basketball Nymburk B
8. 11. 2015
14:00
3. ZŠ Lukáš Ulrych
Ladislav Neuman
Vladimír Zelinka
84
77
19
17
42
36
62
61
Review
Základní část - skupina A 8. kolo 37
BK Lokomotiva Plzeň
Basket Košíře
6. 11. 2015
19:00
Městská sportovní hala Ludvík Dvořák
Jiří Smetana
Petr Buršík
89
66
21
21
45
44
64
55
Review
Základní část - skupina A 8. kolo 39
Sokol Písek Sršni
USK Praha B
6. 11. 2015
19:00
Sportovní hala Sokol Michal Šafařík
Michal Scholze
Pavel Volejník
77
62
20
15
38
34
55
42
Review
Základní část - skupina A 8. kolo 38
GBA
BK Kondoři Liberec
6. 11. 2015
19:30
Hala Kuncova Jan Baloun
Jan Černý
Josef Opava
67
65
23
10
33
27
46
46
Review
Základní část - skupina A 8. kolo 40
SP BASKET
Slavoj BK Litoměřice
6. 11. 2015
19:30
Sokol pražský Rudolf Salvetr
Petr Lukeš
Roman Šikner
65
63
16
18
37
32
51
56
Review
Základní část - skupina A 9. kolo 41
Slavoj BK Litoměřice
KARA Trutnov
15. 11. 2015
16:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Ludvík Dvořák
Otakar Beneš
79
69
27
14
49
34
69
45
Review
Základní část - skupina A 9. kolo 45
Basketball Nymburk B
BK Lokomotiva Plzeň
15. 11. 2015
19:00
ZŠ Komenského Michal Šafařík
Petr Baudyš
Petr Vávra
86
79
18
21
40
45
66
68
Review
Základní část - skupina A 9. kolo 43
BK Kondoři Liberec
Sokol Písek Sršni
13. 11. 2015
19:30
Sportovní hala Kort Tomáš Linhart
Matej Kovačovič
Roman Šikner 90
93
12
30
42
55
68
73
Review
Základní část - skupina A 9. kolo 42
USK Praha B
SP BASKET
13. 11. 2015
20:00
SH Folimanka Jan Hošek
Lukáš Ulrych
Antonín Ticháček 58
63
4
15
17
31
34
48
Review
Základní část - skupina A 9. kolo 44
Basket Košíře
GBA
13. 11. 2015
20:15
Hala Šantrochova Jan Jeřáb
Vít Kučera
Luděk Laš
74
66
17
15
35
30
53
53
Review
Základní část - skupina A 10. kolo 46
KARA Trutnov
BK Lokomotiva Plzeň
22. 11. 2015
14:00
3. ZŠ Michal Perlík
Matěj Záruba
Vladimír Zelinka 64
71
14
20
22
36
44
58
Review
Základní část - skupina A 10. kolo 47
Basketball Nymburk B
GBA
19. 11. 2015
18:30
ZŠ Komenského Michal Scholze
Jan Černý
Jan Schödlbauer
76
68
28
16
46
23
61
49
Review
Základní část - skupina A 10. kolo 49
BK Kondoři Liberec
SP BASKET
20. 11. 2015
19:30
Sportovní hala Kort Petr Baudyš
Pavel Kuřitka
Roman Šikner 55
77
10
26
28
38
43
58
Review
Základní část - skupina A 10. kolo 50
USK Praha B
Slavoj BK Litoměřice
20. 11. 2015
20:00
SH Folimanka Martin Kučírek
Matej Kovačovič
Josef Opava
89
64
22
17
49
38
66
48
Review
Základní část - skupina A 10. kolo 48
Basket Košíře
Sokol Písek Sršni
20. 11. 2015
20:15
Hala Šantrochova Štěpán Pokorný
Petr Lukeš
Petr Buršík
95
85
19
13
32
31
56
53
77
77
Review
Základní část - skupina A 11. kolo 55
GBA
BK Lokomotiva Plzeň
29. 11. 2015
18:00
Hala Kuncova Petr Baudyš
Ludvík Dvořák
Luděk Laš
75
71
17
17
33
30
51
46
Review
Základní část - skupina A 11. kolo 54
Sokol Písek Sršni
Basketball Nymburk B
27. 11. 2015
19:00
Sportovní hala Sokol Jakub Kec
Michal Perlík
Josef Opava 94
96
20
24
51
47
73
64
Review
Základní část - skupina A 11. kolo 52
Slavoj BK Litoměřice
BK Kondoři Liberec
27. 11. 2015
19:30
Hala 6. ZŠ Jan Baloun
Michal Scholze
Rudolf Výborný
83
43
23
13
41
20
63
30
Review
Základní část - skupina A 11. kolo 53
SP BASKET
Basket Košíře
27. 11. 2015
19:30
Sokol pražský Marek Vondráček
Lukáš Ulrych
Antonín Ticháček
75
49
20
18
38
29
65
42
Review
Základní část - skupina A 11. kolo 51
USK Praha B
KARA Trutnov
27. 11. 2015
20:00
SH Folimanka Ladislav Neuman
Karel Anton
Otakar Beneš
76
53
19
11
36
26
56
39
Review
Základní část - skupina A 12. kolo 56
KARA Trutnov
GBA
6. 12. 2015
14:00
3. ZŠ Petr Baudyš
Petr Lukeš
Vladimír Zelinka 72
80
9
17
33
38
55
55
Review
Základní část - skupina A 12. kolo 57
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
4. 12. 2015
19:00
Městská sportovní hala Tomáš Linhart
Michal Perlík
Josef Opava 68
88
27
26
44
51
54
77
Review
Základní část - skupina A 12. kolo 58
Basketball Nymburk B
SP BASKET
6. 12. 2015
19:00
ZŠ Komenského Michal Šafařík
Karel Anton
Petr Vávra 61
67
16
19
36
39
50
51
Review
Základní část - skupina A 12. kolo 60
BK Kondoři Liberec
USK Praha B
4. 12. 2015
19:30
Sportovní hala Kort Petr Znamínko
Ludvík Dvořák
Jan Schödlbauer
83
75
24
19
42
38
70
58
Review
Základní část - skupina A 12. kolo 59
Basket Košíře
Slavoj BK Litoměřice
4. 12. 2015
20:15
Hala Šantrochova Jiří Smetana
Ladislav Neuman
Josef Matějček 75
84
18
16
34
39
52
63
Review
Základní část - skupina A 13. kolo 63
Slavoj BK Litoměřice
Basketball Nymburk B
13. 12. 2015
16:00
Hala 6. ZŠ Michal Šafařík
Michal Scholze
Rudolf Výborný
100
56
23
13
55
22
74
41
Review
Základní část - skupina A 13. kolo 65
Sokol Písek Sršni
GBA
13. 12. 2015
19:00
Sportovní hala Sokol Jiří Smetana
Lucie Peterková
Josef Opava
73
68
30
13
51
27
67
45
Review
Základní část - skupina A 13. kolo 61
BK Kondoři Liberec
KARA Trutnov
11. 12. 2015
19:30
Sportovní hala Kort Petr Blahout
Michal Perlík
Roman Šikner
87
80
24
14
48
35
72
60
Review
Základní část - skupina A 13. kolo 64
SP BASKET
BK Lokomotiva Plzeň
11. 12. 2015
19:30
Sokol pražský Petr Baudyš
Pavel Kuřitka
Antonín Ticháček
60
54
16
15
30
32
38
42
Review
Základní část - skupina A 13. kolo 62
USK Praha B
Basket Košíře
11. 12. 2015
20:00
SH Folimanka Marek Vondráček
Lucie Peterková
Ivan Zachara
86
65
25
19
46
38
67
52
Review
Základní část - skupina A 14. kolo 69
Basketball Nymburk B
USK Praha B
17. 12. 2015
18:00
ZŠ Komenského Ladislav Neuman
Pavel Kuřitka
68
87
13
17
35
39
60
67
Review
Základní část - skupina A 14. kolo 68
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
18. 12. 2015
19:00
Městská sportovní hala Jakub Kec
Tomáš Linhart
Martin Kučera
68
63
15
27
34
40
56
57
Review
Základní část - skupina A 14. kolo 66
KARA Trutnov
Sokol Písek Sršni
18. 12. 2015
19:30
3. ZŠ Štěpán Pokorný
Michal Scholze
Miroslav Macela 74
77
16
14
36
41
59
59
Review
Základní část - skupina A 14. kolo 67
GBA
SP BASKET
18. 12. 2015
19:30
Hala Kuncova Petr Znamínko
Veronika Vávrová
Petr Buršík 57
64
20
18
32
35
47
51
Review
Základní část - skupina A 14. kolo 70
Basket Košíře
BK Kondoři Liberec
18. 12. 2015
20:15
Hala Šantrochova Ludvík Dvořák
Karel Anton
Luděk Laš 79
91
19
18
40
47
61
67
Review
Základní část - skupina A 15. kolo 74
Slavoj BK Litoměřice
GBA
10. 1. 2016
16:00
Hala 6. ZŠ Petr Baudyš
Ludvík Dvořák
Rudolf Výborný
83
65
28
14
48
40
67
52
Review
Základní část - skupina A 15. kolo 72
BK Kondoři Liberec
Basketball Nymburk B
8. 1. 2016
19:30
Sportovní hala Kort Vít Kučera
Matej Kovačovič
Roman Šikner 86
95
21
23
43
40
58
73
Review
Základní část - skupina A 15. kolo 75
SP BASKET
Sokol Písek Sršni
8. 1. 2016
19:30
Sokol pražský Petr Znamínko
Jan Černý
Petr Buršík
69
67
17
14
36
36
49
49
Review
Základní část - skupina A 15. kolo 73
USK Praha B
BK Lokomotiva Plzeň
8. 1. 2016
20:00
SH Folimanka Pavel Kuřitka
Michal Scholze
Josef Opava
79
75
19
29
43
51
57
60
69
69
Review
Základní část - skupina A 15. kolo 71
Basket Košíře
KARA Trutnov
8. 1. 2016
20:15
Hala Šantrochova Štěpán Pokorný
David Heinrich
Antonín Ticháček 76
84
12
23
36
41
52
62
Review
Základní část - skupina A 16. kolo 76
KARA Trutnov
SP BASKET
17. 1. 2016
14:00
3. ZŠ Jan Baloun
Karel Anton
Miroslav Macela 59
84
14
16
36
43
47
61
Review
Základní část - skupina A 16. kolo 77
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
15. 1. 2016
19:00
Sportovní hala Sokol Jakub Kec
Lucie Peterková
Josef Opava 69
80
16
15
32
40
59
54
Review
Základní část - skupina A 16. kolo 79
BK Lokomotiva Plzeň
BK Kondoři Liberec
15. 1. 2016
19:00
Městská sportovní hala Tomáš Linhart
Veronika Vávrová
Martin Kučera
86
76
20
12
44
32
68
58
Review
Základní část - skupina A 16. kolo 78
GBA
USK Praha B
15. 1. 2016
19:30
Hala Kuncova Jiří Smetana
Lukáš Ulrych
Otakar Beneš
81
79
24
27
43
45
61
71
Review
Základní část - skupina A 16. kolo 80
Basketball Nymburk B
Basket Košíře
15. 1. 2016
19:30
ZŠ Komenského Pavel Kuřitka
Michal Scholze
Petr Vávra
87
66
20
20
42
38
63
48
Review
Základní část - skupina A 17. kolo 85
Slavoj BK Litoměřice
SP BASKET
24. 1. 2016
16:00
Hala 6. ZŠ Jiří Smetana
Karel Anton
Otakar Beneš
74
53
23
15
40
26
50
37
Review
Základní část - skupina A 17. kolo 81
Basketball Nymburk B
KARA Trutnov
22. 1. 2016
19:30
ZŠ Komenského Tomáš Linhart
Matej Kovačovič
Luděk Laš
82
76
15
21
40
43
61
66
Review
Základní část - skupina A 17. kolo 83
BK Kondoři Liberec
GBA
22. 1. 2016
19:30
Sportovní hala Kort Petr Lukeš
Pavel Kuřitka
Roman Šikner
71
62
21
15
36
27
49
47
Review
Základní část - skupina A 17. kolo 84
USK Praha B
Sokol Písek Sršni
22. 1. 2016
20:00
SH Folimanka Ladislav Neuman
Ludvík Dvořák
Rudolf Výborný
69
66
10
10
34
34
52
48
Review
Základní část - skupina A 17. kolo 82
Basket Košíře
BK Lokomotiva Plzeň
22. 1. 2016
20:15
Hala Šantrochova Štěpán Pokorný
Michal Šafařík
Ivan Zachara
88
83
24
20
45
37
66
67
Review
Základní část - skupina A 18. kolo 86
KARA Trutnov
Slavoj BK Litoměřice
31. 1. 2016
14:00
3. ZŠ Petr Baudyš
Vít Kučera
Luděk Laš 71
87
19
24
35
51
55
73
Review
Základní část - skupina A 18. kolo 87
SP BASKET
USK Praha B
29. 1. 2016
18:15
Sokol pražský Tomáš Linhart
Lukáš Ulrych
Ladislav Jirsa
71
59
13
13
36
25
52
37
Review
Základní část - skupina A 18. kolo 88
Sokol Písek Sršni
BK Kondoři Liberec
29. 1. 2016
19:00
Sportovní hala Sokol Martin Kučírek
Matej Kovačovič
Martin Kučera 66
68
23
19
42
38
49
53
Review
Základní část - skupina A 18. kolo 90
BK Lokomotiva Plzeň
Basketball Nymburk B
29. 1. 2016
19:00
Městská sportovní hala Veronika Vávrová
Matěj Záruba
Pavel Volejník 61
73
14
20
26
39
41
49
Review
Základní část - skupina A 18. kolo 89
GBA
Basket Košíře
29. 1. 2016
19:30
Hala Kuncova Ladislav Neuman
Karel Anton
Jan Schödlbauer
74
66
21
16
39
29
57
44
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Martin Kříž Basketball Nymburk B 28 38 15.3 11.6 4.3 / 6.7 64.5 0.4 / 1.5 0.0* 1.7/3.8 43.8 2.1 5.3 7.5 1.6 1.0 1.4 0.0 3.7 2.3 16.0
10 Martin Novák PRO 28 48 5.7 7.9 2.8 / 4.8 59.0 0.3 / 1.3 0.0* 1.4/2.1 65.7 1.1 3.0 4.1 1.1 1.0 1.9 0.0 2.3 1.8 9.2
Miroslav Kvapil BK Opava B 28 21 27.8 15.8 5.5 / 9.7 56.9 0.9 / 4.0 21.4 2.2/2.9 75.4 2.1 5.9 8.0 1.3 1.4 1.9 0.0 3.0 2.1 18.4
14 Jan Rotrekl Sokol Šlapanice 36 22 31.5 14.2 2.9 / 6.2 46.3 1.9 / 4.9 39.3 2.8/3.7 75.3 0.6 4.1 4.7 2.2 1.0 2.4 0.0 3.4 2.8 13.5
17 Adam Urbánek OST 28 22 26.0 14.0 4.0 / 6.8 58.4 1.5 / 5.2 27.8 1.7/2.1 80.4 0.8 3.3 4.1 0.9 1.3 1.4 0.0 2.5 2.9 11.6
Petr Šafarčík USK Praha B 27 38 1.0 7.6 2.4 / 4.4 54.2 0.4 / 1.7 0.0* 1.7/2.5 69.5 0.4 3.1 3.5 2.6 0.4 2.1 0.0 2.7 2.8 8.0
10 Marek Sehnal Basketbal Olomouc 25 22 29.3 12.5 3.6 / 6.8 53.3 1.0 / 3.1 32.4 2.3/2.9 79.4 1.6 3.2 4.9 1.2 1.1 1.6 0.0 2.9 2.0 13.4
12 Richard Marek STHAV 43 40 11.1 6.9 3.0 / 5.3 55.7 0.0 / 0.2 0.0* 1.0/1.5 0.0* 1.1 2.7 3.8 0.5 0.3 0.7 0.0 1.6 0.6 8.7
Jaroslav Prášil ZLN 41 29 1.0 8.6 1.9 / 3.9 47.4 1.4 / 3.4 41.0 0.6/0.8 0.0* 0.4 1.2 1.6 1.0 0.6 1.1 0.0 1.1 1.9 5.8
15 Karel Aušprunk KOL 27 42 11.7 3.7 1.2 / 3.0 40.8 0.1 / 0.4 0.0* 1.1/1.5 0.0* 0.9 1.4 2.3 0.5 0.3 0.8 0.0 1.6 1.6 3.7
23 Martin Bašta SVI 29 40 14.5 3.9 0.3 / 0.7 0.0* 1.0 / 2.6 39.0 0.3/0.4 0.0* 0.1 0.7 0.8 0.2 0.2 0.7 0.0 0.7 1.0 2.0
Jiří Kysela GBA 31 24 17.6 3.5 1.2 / 2.4 49.1 0.3 / 0.9 0.0* 0.5/0.7 0.0* 0.8 1.0 1.8 0.9 0.9 1.0 0.0 0.9 1.3 3.7
13 Josef Potoček PCE 25 22 6.0 3.3 0.5 / 1.2 0.0* 0.7 / 1.7 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.3 0.4 0.6 0.2 0.2 0.5 0.0 0.2 0.8 1.6
Martin Hušek Sokol Písek 31 16 16.1 3.5 1.5 / 4.2 35.8 0.0 0.0* 0.5/1.1 0.0* 1.3 3.9 5.1 0.3 0.4 0.6 0.0 0.8 3.5 3.0
13 Michael Medvecký OVA 27 23 12.9 2.0 0.5 / 1.3 0.0* 0.2 / 1.2 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.3 0.7 1.0 0.3 0.2 0.7 0.0 0.3 1.8 -0.4
Lukáš Rovenský Synthesia Pardubice 25 5 18.8 3.6 1.4 / 4.0 35.0 0.2 / 1.2 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.8 2.0 2.8 1.2 0.8 1.0 0.2 0.6 1.4 3.2
Lukáš Bárta BK Kondoři Liberec 28 12 9.8 1.1 0.2 / 0.5 0.0* 0.1 / 0.3 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.3 0.8 1.1 0.4 0.3 0.5 0.1 1.0 1.8 0.9
Jan Štěpánek Slavoj Litoměřice 38 6 6.0 1.2 0.5 / 0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.2 0.5 0.7 0.3 0.2 0.0 0.0 0.5 1.5 1.0
9 Jan Veselý Basket Košíře 30 4 1.8 0.5 0.3 / 0.3 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5
15 Václav Bujnoch OPA 28 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jiří Hubálek SP BASKET 39 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
0 Michal Slezák KARA Trutnov 42 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
33 Martin Bartl JBC mmcité Brno 24 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
10 Tomáš Hampl HKR 33 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
BK Loko Plzeň 26 21.5 6.3 11.4 /18.7 60.9 12.8 25.8 38.7 13.4 8.2 11.5 19.3 22.3 1.5
KARA Trutnov 26 21.8 5.4 9.8 /15.8 62.1 10.3 26.0 36.2 11.3 6.0 10.3 18.7 19.0 0.9
GBA 26 18.7 7.7 9.8 /14.6 67.2 9.0 26.6 35.6 13.6 7.8 16.3 18.7 18.2 1.4
Basketball Nymburk B 28 23.3 6.3 11.6 /17.9 65.1 10.1 24.8 34.9 14.1 7.3 14.6 19.0 18.3 1.8
Sokol Písek 26 19.5 8.1 13.5 /21.3 63.2 10.5 28.5 39.0 9.9 8.2 13.7 21.0 22.7 1.6
Basket Košíře 26 21.6 5.4 14.3 /20.8 68.6 12.2 26.9 39.1 11.0 5.6 13.5 20.3 20.2 1.7
SP BASKET 26 20.6 5.0 13.5 /22.7 59.3 12.8 29.2 41.9 12.3 7.7 15.2 21.7 19.9 2.1
BK Kondoři Liberec 26 18.7 7.2 9.8 /14.9 65.8 8.4 21.7 30.1 8.5 7.0 11.9 18.0 22.2 1.6
Slavoj Litoměřice 30 19.0 8.4 11.2 /20.3 55.2 10.5 29.1 39.7 17.6 8.1 12.7 21.2 21.0 1.9
USK Praha B 28 19.5 6.9 12.2 /19.2 63.5 9.9 26.2 36.1 11.4 6.5 15.9 20.8 20.1 1.8
Start Havířov 26 19.6 6.4 10.8 /15.9 67.9 9.2 24.1 33.3 9.8 6.3 13.7 16.7 18.3 2.5
Basketbal Olomouc 28 22.0 6.3 11.9 /16.9 70.3 10.1 24.9 35.0 13.3 8.4 13.4 18.8 21.1 1.1
Synthesia Pardubice 26 21.5 7.8 9.0 /12.5 71.7 11.9 28.5 40.4 13.5 10.3 16.5 18.3 20.1 2.5
Královští sokoli 28 20.5 8.7 13.0 /19.5 66.7 12.8 28.7 41.4 15.8 6.9 12.9 20.7 19.4 2.2
Sokol Šlapanice 26 19.5 6.7 15.2 /23.0 66.2 10.8 29.5 40.3 11.7 7.2 16.7 21.5 20.8 1.9
JBC mmcité Brno 28 19.9 7.0 14.6 /22.4 65.2 11.9 26.6 38.5 11.0 8.0 17.4 21.2 23.9 1.8
SKB Zlín 26 18.8 7.5 13.2 /19.4 67.9 8.5 22.0 30.5 11.5 9.3 14.3 20.3 18.3 1.0
BK Opava B 28 22.2 7.9 12.6 /19.5 64.5 10.6 25.6 36.2 15.0 11.1 14.9 20.8 23.2 1.8
BC Vysočina 26 21.6 6.2 11.7 /19.7 59.6 11.6 26.3 37.8 9.7 9.2 15.8 20.3 19.4 1.2
VŠB Ostrava 26 23.7 4.9 12.3 /20.0 61.7 10.5 26.7 37.1 11.5 6.6 15.4 20.3 20.4 2.2
Rozhodčí Z 1. 2. 3.
Znamínko Petr 7 7 0 0
Zatloukal Ondřej 14 9 4 1
Záruba Matěj 18 1 15 2
Vyplel David 10 7 3 0
Vondráček Marek 10 10 0 0
Večeřa Pavel 10 6 4 0
Vávrová Veronika 10 3 7 0
Ulrych Lukáš 13 5 7 1
Šafařík Michal 11 9 2 0
Stáňa Lukáš 16 0 16 0
Smetana Jiří 12 10 1 1
Scholze Michal 19 5 13 1
Salvetr Rudolf 5 5 0 0
Pokorný Štěpán 12 11 1 0
Peterková Lucie 10 0 10 0
Perlík Michal 12 4 8 0
Paulík Robert 2 2 0 0
Neuman Ladislav 16 12 4 0
Nejezchleb Petr 5 3 2 0
Lukeš Petr 12 3 7 2
Linhart Tomáš 14 11 3 0
Kuřitka Pavel 17 3 14 0
Kurz Vlastimil 4 4 0 0
Kučírek Martin 7 5 2 0
Kučera Vít 17 4 13 0
Kučera Stanislav 2 2 0 0
Kubiš Michal 9 2 7 0
Kovář Jan 20 11 8 1
Kovačovič Matej 16 0 15 1
Komprs Michal 14 8 5 1
Kec Jakub 9 9 0 0
Karafiát Kamil 16 6 9 1
Kapl Antonín 8 8 0 0
Kapaňa Lukáš 7 7 0 0
Jeřáb Jan 6 6 0 0
Jedlička Jiří 4 3 1 0
Hošek Jan 6 6 0 0
Holubek Tomáš 15 13 2 0
Heinrich David 5 4 1 0
Fanta Jiří 16 2 14 0
Dvořák Ludvík 16 4 11 1
Dolinek Ivo 11 11 0 0
Černý Jan 16 0 16 0
Čarnecký Martin 18 1 15 2
Blahout Petr 8 7 1 0
Bernáth Lukáš 4 0 4 0
Baudyš Petr 16 10 5 1
Baloun Jan 5 5 0 0
Anton Karel 14 0 14 0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
Komisař N MIN AVG MAX o
Zelinka Vladimír 26 5.500 7.365 8.500 0.767
Zachara Ivan 30 5.000 6.967 9.000 1.224
Výborný Rudolf 28 5.000 7.571 9.000 1.041
Volejník Pavel 10 6.500 7.350 8.000 0.502
Vávra Petr 14 6.500 7.357 7.500 0.295
Valoušek Zdeněk 35 6.500 7.286 8.500 0.613
Ticháček Antonín 20 6.000 7.225 8.500 0.580
Štěnička Dušan 16 7.000 7.938 8.500 0.583
Šikner Roman 26 6.000 7.231 8.000 0.421
Schödlbauer Jan 17 6.500 7.294 8.500 0.456
Ringsmuth Zdeněk 6 6.500 7.000 7.500 0.289
Reichl Petr 30 5.000 7.533 8.500 0.806
Opava Josef 28 6.500 7.500 8.500 0.627
Matějček Josef 10 7.000 7.450 8.000 0.350
Macela Miroslav 19 6.500 6.947 7.500 0.320
Latík Zdeněk 19 7.000 7.605 9.000 0.640
Laš Luděk 27 7.000 8.093 8.500 0.361
Kunc Radovan 27 6.000 7.407 8.500 0.861
Kukla Jiří 9 7.000 7.389 8.000 0.458
Kučera Martin 25 5.500 7.240 8.500 0.776
Kašparová Renáta 32 6.000 7.438 8.500 0.496
Jirsa Ladislav 8 6.000 7.188 8.000 0.704
Hlaváček Pavel 13 6.500 7.269 8.000 0.465
Cígler Vilém 18 7.000 7.333 8.000 0.333
Buršík Petr 22 7.000 7.523 9.000 0.574
Beneš Otakar 23 6.000 7.413 8.000 0.545
Andrle Petr 2 7.500 7.500 7.500 0.000
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře