Kooperativa NBL

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2014/15

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 1
BK KVIS Pardubice
NH Ostrava
26. 9. 2014
17:00
enteria arena Petr Hruša
Marek Vondráček
Petr Znamínko
Zdeněk Ringsmuth
84
71
27
18
40
39
64
54
Review
Základní část 1. kolo 4
Ariete Prostějov
USK Praha
29. 9. 2014
17:45
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Vilém Cígler
79
70
24
16
46
40
65
59
Review
Základní část 1. kolo 5
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
22. 9. 2014
17:45
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Vyklický
Jan Baloun
David Heinrich
Zdeněk Ringsmuth
85
66
20
24
40
40
62
54
Review
Základní část 1. kolo 2
BK Děčín
BK Lions Jindřichův Hradec
27. 9. 2014
18:00
Sportcentrum ČEZ Stanislav Kučera
Ilona Kučerová
Jakub Kec
Rudolf Výborný
97
81
14
15
41
29
77
48
Review
Základní část 1. kolo 6
BK Opava
BC GEOSAN Kolín
27. 9. 2014
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Ivor Matějek
Tomáš Holubek
Jiří Leun
85
68
25
16
41
33
63
57
Review
Základní část 1. kolo 3
Tuři Svitavy
mmcité Brno
27. 9. 2014
19:30
SH Na Střelnici Václav Lukeš
Antonín Kapl
Lukáš Kapaňa
Pavel Hlaváček
80
71
23
14
39
32
61
53
Review
Základní část 2. kolo 7
NH Ostrava
BC GEOSAN Kolín
1. 10. 2014
17:30
SH Ostrava-Tatran Stanislav Kučera
Robert Paulík
Antonín Kapl
Zdeněk Latík
99
66
31
15
56
33
79
55
Review
Základní část 2. kolo 8
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
1. 10. 2014
18:00
Sportcentrum SLUNETA Václav Lukeš
Jan Hošek
Jan Jeřáb
Josef Matějček
90
76
23
16
40
29
55
43
70
70
Review
Základní část 2. kolo 9
USK Praha
ERA Basketball Nymburk
24. 2. 2015
18:00
SH Folimanka Robert Vyklický
Marek Vondráček
Petr Znamínko
Josef Matějček 55
69
19
15
29
35
35
56
Review
Základní část 2. kolo 12
BK KVIS Pardubice
BK Děčín
1. 10. 2014
18:00
enteria arena Ivo Dolinek
Ilona Kučerová
Jan Baloun
Pavel Hlaváček
79
70
22
16
42
31
58
49
Review
Základní část 2. kolo 10
mmcité Brno
Ariete Prostějov
1. 10. 2014
18:30
SH Morenda Petr Hruša
Marek Vondráček
Tomáš Holubek
Vilém Cígler 66
91
17
23
40
43
47
69
Review
Základní část 2. kolo 11
BK Lions Jindřichův Hradec
Tuři Svitavy
1. 10. 2014
19:00
Městská sportovní hala Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Jiří Jedlička
Pavel Volejník 71
83
14
27
33
38
51
58
Review
Základní část 3. kolo 15
Ariete Prostějov
BK Lions Jindřichův Hradec
5. 10. 2014
17:00
Sportcentrum DDM 1 Stanislav Kučera
Ivor Matějek
Lukáš Kapaňa
Zdeněk Latík
117
93
26
31
54
57
87
74
Review
Základní část 3. kolo 18
BC GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
4. 10. 2014
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Petr Hruša
Ilona Kučerová
Josef Matějček 73
80
23
18
43
44
63
62
Review
Základní část 3. kolo 13
BK Děčín
NH Ostrava
4. 10. 2014
18:00
Sportcentrum ČEZ Jan Hošek
Marek Vondráček
David Heinrich
Pavel Volejník
76
55
20
12
39
20
59
42
Review
Základní část 3. kolo 14
Tuři Svitavy
BK KVIS Pardubice
4. 10. 2014
18:00
SH Na Střelnici Ivo Dolinek
Petr Znamínko
Tomáš Holubek
Petr Andrle 79
86
16
24
42
35
53
53
69
69
Review
Základní část 3. kolo 16
ERA Basketball Nymburk
mmcité Brno
2. 1. 2015
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Vyklický
Stanislav Kučera
Jan Baloun
Pavel Hlaváček
99
66
26
17
53
30
73
46
Review
Základní část 3. kolo 17
BK Opava
USK Praha
4. 10. 2014
18:00
Víceúčelová hala Opava Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Antonín Kapl
Vilém Cígler
89
84
23
17
44
47
65
69
Review
Základní část 4. kolo 19
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
8. 10. 2014
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Robert Paulík
Lukáš Kapaňa
Jiří Leun
89
66
21
12
48
30
67
53
Review
Základní část 4. kolo 20
USK Praha
BC GEOSAN Kolín
8. 10. 2014
18:00
SH Folimanka Stanislav Kučera
Marek Vondráček
David Heinrich
Pavel Volejník
80
76
16
17
29
39
60
58
Review
Základní část 4. kolo 23
BK KVIS Pardubice
Ariete Prostějov
8. 10. 2014
18:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Robert Vyklický
Ivor Matějek
Jan Baloun
Petr Andrle
102
94
23
25
44
46
69
63
86
86
Review
Základní část 4. kolo 24
BK Děčín
Tuři Svitavy
8. 10. 2014
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Petr Hruša
Jakub Kec
Rudolf Výborný
83
67
22
23
47
31
68
47
Review
Základní část 4. kolo 21
mmcité Brno
BK Opava
8. 10. 2014
18:30
SH Morenda Jan Hošek
Ilona Kučerová
Jan Jeřáb
Zdeněk Ringsmuth 69
93
27
30
48
53
62
74
Review
Základní část 4. kolo 22
BK Lions Jindřichův Hradec
ERA Basketball Nymburk
31. 10. 2014
19:00
Městská sportovní hala Robert Vyklický
Jan Baloun
Jakub Kec
Josef Matějček 88
105
17
28
40
48
59
70
Review
Základní část 5. kolo 26
Ariete Prostějov
BK Děčín
12. 10. 2014
17:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Marek Vondráček
Petr Znamínko
Zdeněk Latík
87
72
27
18
45
36
67
47
Review
Základní část 5. kolo 30
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
12. 10. 2014
17:00
Sportcentrum SLUNETA Stanislav Kučera
Ilona Kučerová
Jan Baloun
Rudolf Výborný 82
86
19
18
36
36
60
60
Review
Základní část 5. kolo 29
BC GEOSAN Kolín
mmcité Brno
11. 10. 2014
17:45
SOU Spojů Kolín Ivo Dolinek
Jan Hošek
Jakub Kec
Josef Matějček
79
64
28
20
44
40
70
50
Review
Základní část 5. kolo 27
ERA Basketball Nymburk
BK KVIS Pardubice
21. 11. 2014
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Vyklický
Jan Hošek
Jan Baloun
Zdeněk Ringsmuth
86
85
24
17
48
45
74
61
Review
Základní část 5. kolo 28
BK Opava
BK Lions Jindřichův Hradec
11. 10. 2014
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivor Matějek
Tomáš Holubek
Jiří Jedlička
Pavel Hlaváček 90
94
10
25
35
46
58
68
81
81
Review
Základní část 5. kolo 25
Tuři Svitavy
NH Ostrava
13. 10. 2014
20:20
SH Na Střelnici Ivo Dolinek
Petr Hruša
Antonín Kapl
Zdeněk Ringsmuth
70
67
26
23
36
39
58
53
Review
Základní část 6. kolo 36
Tuři Svitavy
Ariete Prostějov
15. 10. 2014
17:00
SH Na Střelnici Jan Hošek
Jakub Kec
Jan Jeřáb
Petr Andrle
73
64
17
16
29
37
49
51
Review
Základní část 6. kolo 31
NH Ostrava
USK Praha
15. 10. 2014
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Ivor Matějek
Jiří Jedlička
Jiří Leun
66
61
16
21
31
34
46
49
Review
Základní část 6. kolo 34
BK KVIS Pardubice
BK Opava
15. 10. 2014
18:00
enteria arena Robert Vyklický
Stanislav Kučera
David Heinrich
Josef Matějček
102
74
25
21
51
38
82
56
Review
Základní část 6. kolo 35
BK Děčín
ERA Basketball Nymburk
28. 11. 2014
18:00
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Jan Hošek
Jan Jeřáb
Pavel Hlaváček 62
94
7
28
35
58
49
75
Review
Základní část 6. kolo 32
mmcité Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
15. 10. 2014
18:30
SH Morenda Marek Vondráček
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Vilém Cígler 74
90
20
22
40
48
57
68
Review
Základní část 6. kolo 33
BK Lions Jindřichův Hradec
BC GEOSAN Kolín
15. 10. 2014
19:00
Městská sportovní hala Robert Paulík
Jan Baloun
Petr Znamínko
Zdeněk Latík 85
90
25
17
49
41
62
68
Review
Základní část 7. kolo 37
Ariete Prostějov
NH Ostrava
19. 10. 2014
17:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Hruša
Marek Vondráček
Lukáš Kapaňa
Zdeněk Ringsmuth
93
77
29
18
51
39
72
58
Review
Základní část 7. kolo 41
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Lions Jindřichův Hradec
19. 10. 2014
17:00
Sportcentrum SLUNETA Václav Lukeš
Jan Hošek
Jakub Kec
Rudolf Výborný
91
85
23
16
38
41
62
59
Review
Základní část 7. kolo 42
USK Praha
mmcité Brno
18. 10. 2014
17:30
SH Folimanka Petr Hruša
Jan Baloun
Petr Znamínko
Pavel Hlaváček
76
64
20
17
34
33
57
46
Review
Základní část 7. kolo 40
BC GEOSAN Kolín
BK KVIS Pardubice
18. 10. 2014
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Ilona Kučerová
David Heinrich
Pavel Volejník 82
88
20
19
32
35
56
58
Review
Základní část 7. kolo 39
BK Opava
BK Děčín
20. 10. 2014
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Stanislav Kučera
Ivor Matějek
Pavel Hlaváček 67
78
14
21
31
44
51
58
Review
Základní část 7. kolo 38
ERA Basketball Nymburk
Tuři Svitavy
23. 1. 2015
19:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Ivo Dolinek
Jan Baloun
Lukáš Kapaňa
Pavel Hlaváček
94
71
23
21
41
32
71
56
Review
Základní část 8. kolo 48
Ariete Prostějov
ERA Basketball Nymburk
26. 10. 2014
17:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Ivor Matějek
Antonín Kapl
Petr Andrle
111
101
22
19
43
44
63
62
84
84
95
95
Review
Základní část 8. kolo 44
BK Lions Jindřichův Hradec
USK Praha
25. 10. 2014
18:00
Městská sportovní hala Robert Vyklický
Ilona Kučerová
David Heinrich
Zdeněk Ringsmuth
76
58
19
20
35
34
54
47
Review
Základní část 8. kolo 45
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
25. 10. 2014
18:00
enteria arena Ivor Matějek
Robert Paulík
Tomáš Holubek
Pavel Hlaváček
77
74
17
28
45
44
68
57
Review
Základní část 8. kolo 46
BK Děčín
BC GEOSAN Kolín
25. 10. 2014
18:00
Sportcentrum ČEZ Jan Hošek
Jan Baloun
Petr Znamínko
Josef Matějček
75
59
23
22
44
37
54
43
Review
Základní část 8. kolo 43
mmcité Brno
NH Ostrava
25. 10. 2014
18:30
SH Morenda Václav Lukeš
Marek Vondráček
Lukáš Kapaňa
Pavel Volejník
79
73
22
24
42
39
60
53
Review
Základní část 8. kolo 47
Tuři Svitavy
BK Opava
25. 10. 2014
19:30
SH Na Střelnici Petr Hruša
Jakub Kec
Jan Jeřáb
Vilém Cígler
87
76
29
23
56
46
69
59
Review
Základní část 9. kolo 51
BC GEOSAN Kolín
Tuři Svitavy
29. 10. 2014
17:45
SOU Spojů Kolín Ivor Matějek
Jan Hošek
Jakub Kec
Pavel Hlaváček
81
69
16
19
36
40
56
58
Review
Základní část 9. kolo 49
ERA Basketball Nymburk
NH Ostrava
26. 2. 2015
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Václav Lukeš
Ivor Matějek
Jan Hošek
Petr Andrle
80
68
20
11
40
34
63
49
Review
Základní část 9. kolo 52
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Děčín
27. 10. 2014
18:00
Sportcentrum SLUNETA Robert Vyklický
Petr Hruša
Marek Vondráček
Zdeněk Ringsmuth 74
86
20
28
37
48
57
76
Review
Základní část 9. kolo 53
USK Praha
BK KVIS Pardubice
29. 10. 2014
18:00
SH Folimanka Václav Lukeš
Stanislav Kučera
Jan Baloun
Pavel Volejník 72
76
19
25
37
38
55
60
Review
Základní část 9. kolo 54
mmcité Brno
BK Lions Jindřichův Hradec
29. 10. 2014
18:30
SH Morenda Petr Hruša
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Vilém Cígler 70
78
25
18
39
30
54
54
Review
Základní část 9. kolo 50
BK Opava
Ariete Prostějov
29. 10. 2014
19:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Robert Paulík
Jiří Jedlička
Petr Andrle
88
70
29
23
50
37
63
51
Review
Základní část 10. kolo 59
Ariete Prostějov
BC GEOSAN Kolín
2. 11. 2014
17:00
Sportcentrum DDM 1 Stanislav Kučera
Robert Paulík
Tomáš Holubek
Zdeněk Latík
103
75
18
22
42
47
77
57
Review
Základní část 10. kolo 55
NH Ostrava
BK Lions Jindřichův Hradec
3. 11. 2014
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Zdeněk Ringsmuth 64
69
17
21
35
40
47
44
Review
Základní část 10. kolo 56
BK KVIS Pardubice
mmcité Brno
1. 11. 2014
18:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Jan Jeřáb
Petr Andrle
87
72
17
15
44
33
70
54
Review
Základní část 10. kolo 57
BK Děčín
USK Praha
1. 11. 2014
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Marek Vondráček
Petr Znamínko
Rudolf Výborný
77
63
21
19
45
30
68
49
Review
Základní část 10. kolo 58
Tuři Svitavy
SLUNETA Ústí nad Labem
1. 11. 2014
18:00
SH Na Střelnici Stanislav Kučera
Ilona Kučerová
David Heinrich
Vilém Cígler 74
80
16
19
32
38
50
61
Review
Základní část 10. kolo 60
ERA Basketball Nymburk
BK Opava
12. 12. 2014
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Ivo Dolinek
Jan Hošek
David Heinrich
Pavel Hlaváček
75
54
21
17
39
25
61
37
Review
Základní část 11. kolo 62
BC GEOSAN Kolín
ERA Basketball Nymburk
27. 3. 2015
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Jan Hošek
Petr Blahout
Josef Matějček 73
84
25
17
43
34
56
50
Review
Základní část 11. kolo 63
SLUNETA Ústí nad Labem
Ariete Prostějov
5. 11. 2014
18:00
Sportcentrum SLUNETA Jan Hošek
Jakub Kec
Petr Blahout
Rudolf Výborný 87
100
26
15
40
46
61
65
Review
Základní část 11. kolo 64
Tuři Svitavy
USK Praha
5. 11. 2014
18:00
SH Na Střelnici Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Petr Nejezchleb
Pavel Hlaváček
66
65
19
12
28
27
54
44
Review
Základní část 11. kolo 65
mmcité Brno
BK Děčín
5. 11. 2014
18:30
SH Morenda Ivo Dolinek
Marek Vondráček
Lukáš Kapaňa
Zdeněk Latík
74
72
18
18
44
34
56
50
Review
Základní část 11. kolo 61
BK Opava
NH Ostrava
5. 11. 2014
19:00
Víceúčelová hala Opava Stanislav Kučera
Ivor Matějek
Martin Janovský
Jiří Leun
73
63
20
16
36
37
52
46
Review
Základní část 11. kolo 66
BK Lions Jindřichův Hradec
BK KVIS Pardubice
5. 11. 2014
19:00
Městská sportovní hala Václav Lukeš
Petr Znamínko
Jan Jeřáb
Zdeněk Ringsmuth
98
97
15
26
44
49
78
76
Review
Základní část 12. kolo 71
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
18. 1. 2015
17:00
Sportcentrum SLUNETA Petr Hruša
Marek Vondráček
Jan Jeřáb
Josef Matějček 55
85
19
17
28
39
43
57
Review
Základní část 12. kolo 67
NH Ostrava
BK KVIS Pardubice
8. 11. 2014
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Petr Nejezchleb
Jiří Leun 81
87
21
21
45
51
63
68
Review
Základní část 12. kolo 70
USK Praha
Ariete Prostějov
8. 11. 2014
17:30
SH Folimanka Marek Vondráček
Ilona Kučerová
Jan Baloun
Zdeněk Ringsmuth
108
100
26
21
42
35
58
56
85
85
Review
Základní část 12. kolo 72
BC GEOSAN Kolín
BK Opava
8. 11. 2014
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Petr Znamínko
Jakub Kec
Pavel Hlaváček 72
76
24
14
42
25
55
52
Review
Základní část 12. kolo 68
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Děčín
8. 11. 2014
18:00
Městská sportovní hala Ivor Matějek
Robert Paulík
Lukáš Kapaňa
Pavel Volejník 86
88
24
28
46
44
65
61
Review
Základní část 12. kolo 69
mmcité Brno
Tuři Svitavy
8. 11. 2014
18:30
SH Morenda Jan Hošek
Petr Blahout
Jan Jeřáb
Vilém Cígler 74
83
21
24
40
40
55
60
Review
Základní část 13. kolo 77
Tuři Svitavy
BK Lions Jindřichův Hradec
12. 11. 2014
17:00
SH Na Střelnici Marek Vondráček
Petr Znamínko
Petr Blahout
Vilém Cígler 89
97
29
23
42
46
64
76
Review
Základní část 13. kolo 73
BC GEOSAN Kolín
NH Ostrava
12. 11. 2014
17:45
SOU Spojů Kolín Robert Paulík
Petr Nejezchleb
Jakub Kec
Josef Matějček 64
69
18
16
30
32
44
41
Review
Základní část 13. kolo 74
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
12. 11. 2014
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Jiří Jedlička
Pavel Hlaváček
85
58
21
17
49
29
64
46
Review
Základní část 13. kolo 76
Ariete Prostějov
mmcité Brno
12. 11. 2014
18:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Tomáš Holubek
Pavel Večeřa
Zdeněk Latík
105
77
32
24
59
43
83
60
Review
Základní část 13. kolo 78
BK Děčín
BK KVIS Pardubice
12. 11. 2014
18:00
Sportcentrum ČEZ Jan Hošek
Jan Baloun
Jan Jeřáb
Zdeněk Ringsmuth
93
78
15
15
42
34
62
65
Review
Základní část 13. kolo 75
ERA Basketball Nymburk
USK Praha
30. 12. 2014
18:30
SH Královka Robert Vyklický
Petr Znamínko
David Heinrich
Pavel Hlaváček
68
48
17
14
34
27
49
43
Review
Základní část 14. kolo 84
SLUNETA Ústí nad Labem
BC GEOSAN Kolín
16. 11. 2014
17:00
Sportcentrum SLUNETA Stanislav Kučera
Jan Hošek
David Heinrich
Rudolf Výborný
83
66
21
17
42
36
63
52
Review
Základní část 14. kolo 79
NH Ostrava
BK Děčín
15. 11. 2014
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Martin Janovský
Jiří Leun 75
84
17
23
37
48
57
64
Review
Základní část 14. kolo 80
BK KVIS Pardubice
Tuři Svitavy
15. 11. 2014
18:00
enteria arena Václav Lukeš
Petr Hruša
Petr Blahout
Petr Andrle
103
74
24
21
50
32
73
57
Review
Základní část 14. kolo 81
BK Lions Jindřichův Hradec
Ariete Prostějov
15. 11. 2014
18:00
Městská sportovní hala Robert Paulík
Antonín Kapl
Pavel Večeřa
Pavel Volejník 85
88
23
17
45
45
59
74
Review
Základní část 14. kolo 83
USK Praha
BK Opava
17. 11. 2014
18:00
SH Folimanka Robert Vyklický
Marek Vondráček
Vlastimil Kurz
Josef Matějček 61
63
26
16
37
26
51
46
Review
Základní část 14. kolo 82
mmcité Brno
ERA Basketball Nymburk
14. 11. 2014
18:30
SH Morenda Ivo Dolinek
Jakub Kec
Jan Jeřáb
Pavel Hlaváček 62
88
5
25
27
42
38
68
Review
Základní část 15. kolo 90
Tuři Svitavy
BK Děčín
22. 11. 2014
17:00
SH Na Střelnici Ivo Dolinek
Marek Vondráček
Lukáš Kapaňa
Pavel Hlaváček 63
78
17
18
36
42
51
62
Review
Základní část 15. kolo 85
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
20. 11. 2014
18:00
Sportcentrum SLUNETA Robert Vyklický
Ilona Kučerová
Petr Znamínko
Pavel Volejník
87
80
21
23
41
50
62
60
Review
Základní část 15. kolo 86
BC GEOSAN Kolín
USK Praha
22. 11. 2014
18:00
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Robert Paulík
Pavel Večeřa
Josef Matějček
73
58
13
14
33
30
51
43
Review
Základní část 15. kolo 87
BK Opava
mmcité Brno
22. 11. 2014
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Hruša
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Jiří Leun
93
81
23
17
44
41
68
56
Review
Základní část 15. kolo 88
ERA Basketball Nymburk
BK Lions Jindřichův Hradec
17. 2. 2015
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Ivo Dolinek
Jan Hošek
Jan Jeřáb
Josef Matějček
90
67
31
21
60
37
73
54
Review
Základní část 15. kolo 89
Ariete Prostějov
BK KVIS Pardubice
24. 11. 2014
18:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Hruša
Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Zdeněk Latík
86
81
32
23
45
43
65
58
Review
Základní část 16. kolo 91
NH Ostrava
Tuři Svitavy
26. 11. 2014
17:30
SH Ostrava-Tatran Stanislav Kučera
Antonín Kapl
Jiří Jedlička
Pavel Hlaváček
99
80
33
15
60
42
86
60
Review
Základní část 16. kolo 92
BK Děčín
Ariete Prostějov
26. 11. 2014
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Petr Hruša
Jan Hošek
Rudolf Výborný
91
75
23
14
41
32
64
54
Review
Základní část 16. kolo 93
BK KVIS Pardubice
ERA Basketball Nymburk
10. 1. 2015
18:00
enteria arena Robert Vyklický
Jan Hošek
Jan Jeřáb
Pavel Volejník 75
88
14
19
36
38
51
60
Review
Základní část 16. kolo 94
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Opava
26. 11. 2014
18:00
Městská sportovní hala Robert Vyklický
Vlastimil Kurz
Pavel Večeřa
Zdeněk Ringsmuth
81
78
20
12
45
34
60
52
Review
Základní část 16. kolo 95
mmcité Brno
BC GEOSAN Kolín
27. 11. 2014
18:00
SH Morenda Ivo Dolinek
Marek Vondráček
Martin Janovský
Vilém Cígler 57
76
19
17
29
37
39
59
Review
Základní část 16. kolo 96
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
26. 11. 2014
18:00
SH Folimanka Robert Paulík
Jan Baloun
Petr Nejezchleb
Pavel Volejník
67
63
17
12
32
30
50
47
Review
Základní část 17. kolo 98
SLUNETA Ústí nad Labem
mmcité Brno
30. 11. 2014
17:00
Sportcentrum SLUNETA Stanislav Kučera
Marek Vondráček
David Heinrich
Rudolf Výborný
99
94
19
20
48
45
79
70
Review
Základní část 17. kolo 102
Ariete Prostějov
Tuři Svitavy
30. 11. 2014
17:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Antonín Kapl
Lukáš Kapaňa
Vilém Cígler
69
68
13
25
33
41
53
54
Review
Základní část 17. kolo 97
USK Praha
NH Ostrava
29. 11. 2014
17:30
SH Folimanka Petr Hruša
Ivor Matějek
Petr Znamínko
Josef Matějček 76
78
24
22
40
39
54
56
68
68
Review
Základní část 17. kolo 99
BC GEOSAN Kolín
BK Lions Jindřichův Hradec
29. 11. 2014
17:45
SOU Spojů Kolín Jan Hošek
Ilona Kučerová
Jakub Kec
Petr Andrle 84
86
25
14
47
34
71
48
Review
Základní část 17. kolo 100
BK Opava
BK KVIS Pardubice
29. 11. 2014
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Robert Paulík
Jiří Jedlička
Zdeněk Ringsmuth
101
77
26
22
53
47
86
60
Review
Základní část 17. kolo 101
ERA Basketball Nymburk
BK Děčín
12. 3. 2015
18:00
SH Královka Robert Vyklický
Petr Hruša
Jan Hošek
Pavel Hlaváček
74
66
12
12
23
27
41
46
62
62
Review
Základní část 18. kolo 103
NH Ostrava
Ariete Prostějov
3. 12. 2014
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Jiří Leun
78
75
21
20
49
43
69
63
Review
Základní část 18. kolo 105
BK Děčín
BK Opava
1. 12. 2014
18:00
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Stanislav Kučera
Jakub Kec
Zdeněk Ringsmuth
78
77
18
18
41
30
62
59
Review
Základní část 18. kolo 106
BK KVIS Pardubice
BC GEOSAN Kolín
3. 12. 2014
18:00
enteria arena Václav Lukeš
Marek Vondráček
Jan Baloun
Pavel Volejník
66
64
17
19
41
37
55
53
Review
Základní část 18. kolo 107
BK Lions Jindřichův Hradec
SLUNETA Ústí nad Labem
3. 12. 2014
18:00
Městská sportovní hala Jan Hošek
Jan Jeřáb
Petr Blahout
Josef Matějček 97
113
24
28
51
47
72
77
Review
Základní část 18. kolo 108
mmcité Brno
USK Praha
3. 12. 2014
18:30
SH Morenda Robert Vyklický
Antonín Kapl
Lukáš Kapaňa
Vilém Cígler
80
74
20
26
43
40
56
55
Review
Základní část 18. kolo 104
Tuři Svitavy
ERA Basketball Nymburk
17. 10. 2014
20:00
SH Na Střelnici Ivor Matějek
Robert Paulík
Marek Vondráček
Pavel Hlaváček 75
92
21
21
40
48
61
71
Review
Základní část 19. kolo 111
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
7. 12. 2014
17:00
Sportcentrum SLUNETA Petr Hruša
Marek Vondráček
Ilona Kučerová
Pavel Volejník
99
92
26
26
52
46
78
69
Review
Základní část 19. kolo 109
NH Ostrava
mmcité Brno
6. 12. 2014
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Martin Janovský
Petr Andrle
95
73
20
13
51
36
71
59
Review
Základní část 19. kolo 110
USK Praha
BK Lions Jindřichův Hradec
6. 12. 2014
17:30
SH Folimanka Robert Paulík
Jan Baloun
Pavel Večeřa
Rudolf Výborný 68
78
23
19
41
36
48
58
Review
Základní část 19. kolo 112
BC GEOSAN Kolín
BK Děčín
6. 12. 2014
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Stanislav Kučera
Petr Blahout
Pavel Hlaváček 76
78
18
21
39
47
58
66
Review
Základní část 19. kolo 113
BK Opava
Tuři Svitavy
6. 12. 2014
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Lukáš Kapaňa
Zdeněk Latík
98
74
25
12
51
27
71
51
Review
Základní část 19. kolo 114
ERA Basketball Nymburk
Ariete Prostějov
18. 3. 2015
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Vyklický
Marek Vondráček
Jan Jeřáb
Zdeněk Ringsmuth
83
75
18
24
35
40
57
64
Review
Základní část 20. kolo 117
Tuři Svitavy
BC GEOSAN Kolín
10. 12. 2014
17:00
SH Na Střelnici Robert Paulík
Jan Jeřáb
Petr Blahout
Zdeněk Latík
94
64
28
17
51
26
69
41
Review
Základní část 20. kolo 115
NH Ostrava
ERA Basketball Nymburk
20. 3. 2015
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Robert Paulík
Lukáš Kapaňa
Jiří Leun 78
89
27
27
46
50
60
70
Review
Základní část 20. kolo 119
BK KVIS Pardubice
USK Praha
10. 12. 2014
17:30
enteria arena Ivor Matějek
Jan Baloun
Jiří Jedlička
Pavel Hlaváček
88
84
27
23
49
42
65
59
78
78
Review
Základní část 20. kolo 116
BK Opava
Ariete Prostějov
10. 12. 2014
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Vlastimil Kurz
Pavel Večeřa
Jiří Leun 67
81
15
18
34
40
48
61
Review
Základní část 20. kolo 118
BK Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
10. 12. 2014
18:00
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Jan Hošek
David Heinrich
Josef Matějček
90
72
30
15
46
36
69
51
Review
Základní část 20. kolo 120
BK Lions Jindřichův Hradec
mmcité Brno
10. 12. 2014
18:00
Městská sportovní hala Marek Vondráček
Petr Znamínko
Jakub Kec
Vilém Cígler
91
67
31
14
54
27
67
45
Review
Základní část 21. kolo 124
SLUNETA Ústí nad Labem
Tuři Svitavy
14. 12. 2014
17:00
Sportcentrum SLUNETA Václav Lukeš
Petr Hruša
Petr Blahout
Rudolf Výborný 86
99
18
23
40
48
64
76
Review
Základní část 21. kolo 125
BC GEOSAN Kolín
Ariete Prostějov
13. 12. 2014
17:45
SOU Spojů Kolín Ivo Dolinek
Robert Paulík
Tomáš Holubek
Petr Andrle
79
70
12
17
35
33
47
52
Review
Základní část 21. kolo 121
BK Lions Jindřichův Hradec
NH Ostrava
15. 12. 2014
18:00
Městská sportovní hala Robert Vyklický
Petr Hruša
Pavel Večeřa
Zdeněk Ringsmuth
76
61
24
13
42
34
61
44
Review
Základní část 21. kolo 123
BK Děčín
USK Praha
13. 12. 2014
18:00
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Marek Vondráček
Petr Znamínko
Pavel Volejník
81
62
20
15
42
24
64
45
Review
Základní část 21. kolo 126
BK Opava
ERA Basketball Nymburk
6. 2. 2015
18:00
Víceúčelová hala Opava Robert Paulík
Stanislav Kučera
Lukáš Kapaňa
Jiří Leun 60
81
15
17
27
44
47
65
Review
Základní část 21. kolo 122
mmcité Brno
BK KVIS Pardubice
13. 12. 2014
18:30
SH Morenda Stanislav Kučera
Jan Baloun
Jan Jeřáb
Zdeněk Ringsmuth 74
82
19
27
42
49
63
68
Review
Základní část 22. kolo 127
NH Ostrava
BK Opava
17. 12. 2014
17:30
SH Ostrava-Tatran Jan Hošek
Vlastimil Kurz
Petr Nejezchleb
Zdeněk Latík 59
66
14
22
32
29
48
47
Review
Základní část 22. kolo 128
ERA Basketball Nymburk
BC GEOSAN Kolín
12. 2. 2015
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Paulík
Marek Vondráček
Jiří Jedlička
Zdeněk Ringsmuth
108
81
23
25
54
45
84
69
Review
Základní část 22. kolo 129
Ariete Prostějov
SLUNETA Ústí nad Labem
17. 12. 2014
18:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Antonín Kapl
Pavel Večeřa
Pavel Hlaváček
92
86
18
18
42
40
64
63
Review
Základní část 22. kolo 130
USK Praha
Tuři Svitavy
17. 12. 2014
18:00
SH Folimanka Václav Lukeš
Marek Vondráček
David Heinrich
Pavel Volejník
86
66
26
17
49
29
70
54
Review
Základní část 22. kolo 131
BK Děčín
mmcité Brno
17. 1. 2015
18:00
Sportcentrum ČEZ Stanislav Kučera
Jan Baloun
David Heinrich
Rudolf Výborný
91
62
19
14
45
28
66
43
Review
Základní část 22. kolo 132
BK KVIS Pardubice
BK Lions Jindřichův Hradec
17. 12. 2014
18:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Ivo Dolinek
Jan Jeřáb
Jiří Jedlička
Petr Andrle
101
84
23
26
57
46
73
60
Review
Základní část 23. kolo 136
Ariete Prostějov
USK Praha
20. 12. 2014
17:00
Sportcentrum DDM 1 Ivor Matějek
Marek Vondráček
Jiří Jedlička
Zdeněk Latík
87
58
30
10
50
28
69
43
Review
Základní část 23. kolo 133
BK KVIS Pardubice
NH Ostrava
20. 12. 2014
18:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Václav Lukeš
Jakub Kec
Martin Janovský
Josef Matějček
89
73
21
16
38
42
60
54
Review
Základní část 23. kolo 134
BK Děčín
BK Lions Jindřichův Hradec
20. 12. 2014
18:00
Sportcentrum ČEZ Stanislav Kučera
Jan Hošek
Jan Baloun
Rudolf Výborný
86
83
20
27
39
37
61
50
Review
Základní část 23. kolo 135
Tuři Svitavy
mmcité Brno
28. 1. 2015
18:00
SH Na Střelnici Petr Hruša
Jan Jeřáb
Lukáš Kapaňa
Petr Andrle
73
62
21
19
44
31
60
45
Review
Základní část 23. kolo 138
BK Opava
BC GEOSAN Kolín
20. 12. 2014
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Robert Paulík
Petr Nejezchleb
Jiří Leun
85
74
17
22
46
39
63
58
Review
Základní část 24. kolo 139
NH Ostrava
BC GEOSAN Kolín
30. 12. 2014
17:00
SH Ostrava-Tatran Petr Hruša
Ivor Matějek
Pavel Večeřa
Jiří Leun
88
72
26
15
53
39
72
57
Review
Základní část 24. kolo 143
BK Lions Jindřichův Hradec
Tuři Svitavy
30. 12. 2014
17:00
Městská sportovní hala Václav Lukeš
Vlastimil Kurz
Jiří Jedlička
Pavel Volejník
88
80
21
20
42
44
71
60
Review
Základní část 24. kolo 140
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
30. 12. 2014
18:00
Sportcentrum SLUNETA Stanislav Kučera
Marek Vondráček
Jan Jeřáb
Rudolf Výborný 83
91
14
24
31
43
51
66
Review
Základní část 24. kolo 144
BK KVIS Pardubice
BK Děčín
29. 12. 2014
18:00
enteria arena Ivo Dolinek
Ilona Kučerová
Antonín Kapl
Zdeněk Ringsmuth
92
87
26
18
46
44
71
59
Review
Základní část 24. kolo 142
mmcité Brno
Ariete Prostějov
30. 12. 2014
18:30
SH Morenda Jan Hošek
Jakub Kec
Lukáš Kapaňa
Vilém Cígler 68
87
15
22
33
48
50
70
Review
Základní část 25. kolo 147
Ariete Prostějov
BK Lions Jindřichův Hradec
4. 1. 2015
17:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Petr Nejezchleb
Zdeněk Latík
85
77
23
15
43
33
61
53
Review
Základní část 25. kolo 150
BC GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
3. 1. 2015
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Ivor Matějek
Ilona Kučerová
Petr Andrle
87
74
23
21
45
35
59
50
Review
Základní část 25. kolo 145
BK Děčín
NH Ostrava
3. 1. 2015
18:00
Sportcentrum ČEZ Jan Hošek
Petr Blahout
Jakub Kec
Rudolf Výborný
86
66
19
12
45
25
58
48
Review
Základní část 25. kolo 146
Tuři Svitavy
BK KVIS Pardubice
3. 1. 2015
18:00
SH Na Střelnici Marek Vondráček
Jan Jeřáb
Lukáš Kapaňa
Vilém Cígler
90
82
27
30
52
46
65
67
Review
Základní část 25. kolo 149
BK Opava
USK Praha
3. 1. 2015
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Jiří Leun
78
54
18
24
37
27
60
44
Review
Základní část 26. kolo 151
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
7. 1. 2015
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Vlastimil Kurz
Pavel Večeřa
Zdeněk Latík
67
60
14
19
30
35
47
52
Review
Základní část 26. kolo 152
USK Praha
BC GEOSAN Kolín
7. 1. 2015
18:00
SH Folimanka Stanislav Kučera
Robert Paulík
Petr Znamínko
Pavel Volejník
69
66
21
17
37
27
58
46
Review
Základní část 26. kolo 155
BK KVIS Pardubice
Ariete Prostějov
7. 1. 2015
18:00
enteria arena Ivor Matějek
Jan Hošek
Jakub Kec
Zdeněk Ringsmuth 83
98
11
25
42
54
66
74
Review
Základní část 26. kolo 156
BK Děčín
Tuři Svitavy
7. 1. 2015
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Marek Vondráček
Petr Blahout
Josef Matějček
86
63
20
21
43
33
69
48
Review
Základní část 26. kolo 153
mmcité Brno
BK Opava
7. 1. 2015
18:30
SH Morenda Petr Hruša
Jan Jeřáb
Martin Janovský
Vilém Cígler
82
78
19
13
42
31
60
50
Review
Základní část 27. kolo 158
Ariete Prostějov
BK Děčín
11. 1. 2015
17:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Hruša
Marek Vondráček
Pavel Večeřa
Pavel Hlaváček 76
91
26
20
51
40
67
65
Review
Základní část 27. kolo 162
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
11. 1. 2015
17:00
Sportcentrum SLUNETA Robert Vyklický
Jan Baloun
David Heinrich
Rudolf Výborný
78
66
16
16
35
28
54
41
Review
Základní část 27. kolo 161
BC GEOSAN Kolín
mmcité Brno
10. 1. 2015
17:45
SOU Spojů Kolín Ivo Dolinek
Ilona Kučerová
Lukáš Kapaňa
Josef Matějček
88
71
24
24
49
39
68
56
Review
Základní část 27. kolo 160
BK Opava
BK Lions Jindřichův Hradec
10. 1. 2015
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivor Matějek
Antonín Kapl
Jiří Jedlička
Jiří Leun
100
68
22
19
48
39
72
52
Review
Základní část 27. kolo 157
Tuři Svitavy
NH Ostrava
12. 1. 2015
18:00
SH Na Střelnici Stanislav Kučera
Robert Paulík
Petr Nejezchleb
Petr Andrle
76
69
17
12
38
30
56
52
Review
Základní část 28. kolo 168
Tuři Svitavy
Ariete Prostějov
17. 1. 2015
17:00
SH Na Střelnici Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Tomáš Holubek
Pavel Hlaváček 65
91
9
19
27
40
47
69
Review
Základní část 28. kolo 163
NH Ostrava
USK Praha
17. 1. 2015
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Robert Paulík
Martin Janovský
Jiří Leun
79
57
23
8
40
16
53
37
Review
Základní část 28. kolo 164
SLUNETA Ústí nad Labem
mmcité Brno
16. 1. 2015
18:00
Sportcentrum SLUNETA Jan Hošek
Ilona Kučerová
Petr Znamínko
Zdeněk Ringsmuth
77
69
24
13
48
41
59
59
Review
Základní část 28. kolo 165
BK Lions Jindřichův Hradec
BC GEOSAN Kolín
17. 1. 2015
18:00
Městská sportovní hala Robert Vyklický
Václav Lukeš
Petr Blahout
Vilém Cígler
95
82
23
28
45
48
75
62
Review
Základní část 28. kolo 166
BK KVIS Pardubice
BK Opava
19. 1. 2015
18:00
enteria arena Robert Vyklický
Ivor Matějek
Jan Baloun
Petr Andrle
83
67
20
19
38
36
64
48
Review
Základní část 29. kolo 169
Ariete Prostějov
NH Ostrava
25. 1. 2015
17:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Antonín Kapl
Jiří Jedlička
Zdeněk Latík
78
69
20
19
40
39
52
53
Review
Základní část 29. kolo 174
USK Praha
mmcité Brno
24. 1. 2015
17:30
SH Folimanka Marek Vondráček
Petr Znamínko
David Heinrich
Josef Matějček
72
56
19
14
39
30
61
45
Review
Základní část 29. kolo 172
BC GEOSAN Kolín
BK KVIS Pardubice
24. 1. 2015
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Jan Hošek
Jan Jeřáb
Rudolf Výborný
70
64
20
14
34
37
50
51
Review
Základní část 29. kolo 171
BK Opava
BK Děčín
24. 1. 2015
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Hruša
Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Jiří Leun 73
77
23
21
31
37
48
60
Review
Základní část 29. kolo 173
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Lions Jindřichův Hradec
26. 1. 2015
18:00
Sportcentrum SLUNETA Václav Lukeš
Marek Vondráček
Jakub Kec
Pavel Volejník
86
73
24
12
42
28
60
50
Review
Základní část 30. kolo 179
Tuři Svitavy
BK Opava
31. 1. 2015
17:00
SH Na Střelnici Václav Lukeš
Jan Hošek
Ilona Kučerová
Pavel Hlaváček 69
97
17
21
39
39
52
68
Review
Základní část 30. kolo 175
NH Ostrava
mmcité Brno
31. 1. 2015
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Lukáš Kapaňa
Zdeněk Latík
92
85
26
20
52
39
69
66
Review
Základní část 30. kolo 176
BK Lions Jindřichův Hradec
USK Praha
31. 1. 2015
18:00
Městská sportovní hala Petr Hruša
Ivor Matějek
Jiří Jedlička
Pavel Volejník 76
86
11
19
29
39
54
61
Review
Základní část 30. kolo 177
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
31. 1. 2015
18:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Stanislav Kučera
Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Josef Matějček
98
82
28
20
54
39
70
62
Review
Základní část 30. kolo 178
BK Děčín
BC GEOSAN Kolín
21. 1. 2015
18:00
Sportcentrum ČEZ Stanislav Kučera
Marek Vondráček
Jakub Kec
Zdeněk Ringsmuth
86
73
19
11
38
23
63
50
Review
Základní část 31. kolo 183
BC GEOSAN Kolín
Tuři Svitavy
4. 2. 2015
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Ivo Dolinek
Lukáš Kapaňa
Pavel Hlaváček
77
76
17
23
36
35
65
58
Review
Základní část 31. kolo 182
Ariete Prostějov
BK Opava
2. 2. 2015
18:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Hruša
Ivor Matějek
Jan Jeřáb
Zdeněk Ringsmuth
62
48
11
12
29
27
47
35
Review
Základní část 31. kolo 184
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Děčín
4. 2. 2015
18:00
Sportcentrum SLUNETA Petr Hruša
Jan Hošek
Jan Baloun
Rudolf Výborný
75
74
22
19
36
38
57
62
Review
Základní část 31. kolo 185
USK Praha
BK KVIS Pardubice
4. 2. 2015
18:00
SH Folimanka Robert Paulík
Antonín Kapl
David Heinrich
Pavel Volejník 78
80
16
13
37
36
60
57
Review
Základní část 31. kolo 186
mmcité Brno
BK Lions Jindřichův Hradec
4. 2. 2015
18:30
SH Morenda Marek Vondráček
Jakub Kec
Petr Znamínko
Vilém Cígler
82
68
22
19
41
34
61
54
Review
Základní část 32. kolo 191
Ariete Prostějov
BC GEOSAN Kolín
8. 2. 2015
17:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Marek Vondráček
Tomáš Holubek
Petr Andrle
87
60
26
19
44
38
70
45
Review
Základní část 32. kolo 187
NH Ostrava
BK Lions Jindřichův Hradec
7. 2. 2015
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Vlastimil Kurz
Jiří Jedlička
Jiří Leun
94
84
13
24
49
35
56
57
Review
Základní část 32. kolo 189
USK Praha
BK Děčín
8. 2. 2015
17:30
SH Folimanka Václav Lukeš
Petr Hruša
Petr Znamínko
Josef Matějček 64
74
23
18
33
40
45
62
Review
Základní část 32. kolo 188
BK KVIS Pardubice
mmcité Brno
7. 2. 2015
18:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Hošek
Jan Baloun
Antonín Kapl
Pavel Hlaváček
85
58
28
9
49
26
68
40
Review
Základní část 32. kolo 190
Tuři Svitavy
SLUNETA Ústí nad Labem
7. 2. 2015
19:30
SH Na Střelnici Stanislav Kučera
Ivor Matějek
Jan Jeřáb
Vilém Cígler
80
72
20
20
45
37
60
56
Review
Základní část 33. kolo 193
BK Opava
NH Ostrava
11. 2. 2015
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Vlastimil Kurz
Antonín Kapl
Vilém Cígler 69
84
22
17
38
41
51
67
Review
Základní část 33. kolo 195
SLUNETA Ústí nad Labem
Ariete Prostějov
11. 2. 2015
18:00
Sportcentrum SLUNETA Václav Lukeš
Ilona Kučerová
David Heinrich
Josef Matějček 82
86
26
26
41
52
57
71
Review
Základní část 33. kolo 196
USK Praha
Tuři Svitavy
11. 2. 2015
18:00
SH Folimanka Marek Vondráček
Jan Baloun
Jiří Jedlička
Rudolf Výborný
75
60
16
22
30
29
51
46
Review
Základní část 33. kolo 198
BK Lions Jindřichův Hradec
BK KVIS Pardubice
11. 2. 2015
18:00
Městská sportovní hala Robert Paulík
Jakub Kec
Petr Znamínko
Pavel Volejník 91
116
21
30
41
56
65
86
Review
Základní část 33. kolo 197
mmcité Brno
BK Děčín
11. 2. 2015
18:30
SH Morenda Jan Hošek
Jan Jeřáb
Tomáš Holubek
Pavel Hlaváček 73
79
9
22
22
44
52
54
Review
Základní část 34. kolo 202
USK Praha
Ariete Prostějov
14. 2. 2015
17:30
SH Folimanka Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Jiří Jedlička
Pavel Hlaváček
77
71
17
18
34
42
55
53
Review
Základní část 34. kolo 204
BC GEOSAN Kolín
BK Opava
14. 2. 2015
17:45
SOU Spojů Kolín Robert Paulík
Jan Hošek
Jan Jeřáb
Petr Andrle
94
85
23
20
47
39
68
60
Review
Základní část 34. kolo 199
NH Ostrava
BK KVIS Pardubice
16. 2. 2015
18:00
SH Ostrava-Tatran Petr Hruša
Ivor Matějek
Lukáš Kapaňa
Jiří Leun 79
89
19
24
31
47
56
62
Review
Základní část 34. kolo 200
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Děčín
14. 2. 2015
18:00
Městská sportovní hala Robert Vyklický
Václav Lukeš
David Heinrich
Zdeněk Ringsmuth 81
83
23
25
51
44
67
66
Review
Základní část 34. kolo 201
mmcité Brno
Tuři Svitavy
14. 2. 2015
18:30
SH Morenda Ivo Dolinek
Marek Vondráček
Jakub Kec
Vilém Cígler
78
75
15
14
37
30
67
48
Review
Základní část 35. kolo 209
Tuři Svitavy
BK Lions Jindřichův Hradec
25. 2. 2015
17:00
SH Na Střelnici Petr Hruša
Marek Vondráček
Tomáš Holubek
Petr Andrle 78
85
7
29
35
44
47
65
Review
Základní část 35. kolo 205
BC GEOSAN Kolín
NH Ostrava
25. 2. 2015
17:45
SOU Spojů Kolín Jan Hošek
Jan Baloun
Jakub Kec
Zdeněk Ringsmuth
84
70
15
15
46
29
58
47
Review
Základní část 35. kolo 206
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
26. 2. 2015
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Stanislav Kučera
Robert Paulík
Jiří Leun 77
86
24
28
39
48
63
66
Review
Základní část 35. kolo 208
Ariete Prostějov
mmcité Brno
25. 2. 2015
18:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Lukáš Kapaňa
Zdeněk Latík
82
69
26
24
57
37
71
56
Review
Základní část 35. kolo 210
BK Děčín
BK KVIS Pardubice
25. 2. 2015
18:00
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Václav Lukeš
Jan Jeřáb
Pavel Volejník
72
59
16
17
38
33
53
48
Review
Základní část 36. kolo 216
SLUNETA Ústí nad Labem
BC GEOSAN Kolín
1. 3. 2015
17:00
Sportcentrum SLUNETA Jan Hošek
Ilona Kučerová
Jan Jeřáb
Rudolf Výborný
97
78
34
21
54
38
75
55
Review
Základní část 36. kolo 211
NH Ostrava
BK Děčín
28. 2. 2015
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Robert Paulík
Antonín Kapl
Zdeněk Latík
88
67
17
14
39
32
66
53
Review
Základní část 36. kolo 215
USK Praha
BK Opava
28. 2. 2015
17:30
SH Folimanka Petr Hruša
Marek Vondráček
Jan Baloun
Pavel Volejník 58
64
16
14
39
30
48
41
Review
Základní část 36. kolo 212
BK KVIS Pardubice
Tuři Svitavy
2. 3. 2015
18:00
hala Sportovní gymnázium Ivo Dolinek
Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Pavel Hlaváček
88
75
29
15
56
28
75
53
Review
Základní část 36. kolo 213
BK Lions Jindřichův Hradec
Ariete Prostějov
28. 2. 2015
18:00
Městská sportovní hala Ivor Matějek
Stanislav Kučera
David Heinrich
Pavel Hlaváček 81
108
23
26
34
56
57
91
Review
Základní část 37. kolo 222
Tuři Svitavy
BK Děčín
4. 3. 2015
17:00
SH Na Střelnici Jan Hošek
Vlastimil Kurz
Jan Jeřáb
Pavel Hlaváček 72
77
20
15
34
32
49
64
Review
Základní část 37. kolo 218
BC GEOSAN Kolín
USK Praha
4. 3. 2015
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Stanislav Kučera
David Heinrich
Pavel Volejník
81
75
14
15
32
33
57
45
Review
Základní část 37. kolo 217
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
4. 3. 2015
18:00
Sportcentrum SLUNETA Robert Vyklický
Marek Vondráček
Petr Blahout
Josef Matějček
71
70
18
20
38
40
52
54
Review
Základní část 37. kolo 219
BK Opava
mmcité Brno
4. 3. 2015
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Tomáš Holubek
Lukáš Kapaňa
Jiří Leun
83
67
18
24
35
44
63
54
Review
Základní část 37. kolo 221
Ariete Prostějov
BK KVIS Pardubice
4. 3. 2015
18:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Ivor Matějek
Antonín Kapl
Zdeněk Latík
83
72
22
16
36
36
54
61
Review
Základní část 38. kolo 223
NH Ostrava
Tuři Svitavy
7. 3. 2015
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Lukáš Kapaňa
Jiří Leun
91
84
15
17
41
40
67
65
Review
Základní část 38. kolo 228
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
7. 3. 2015
17:30
SH Folimanka Robert Vyklický
Petr Hruša
Vlastimil Kurz
Rudolf Výborný 81
92
27
23
38
41
54
58
75
75
Review
Základní část 38. kolo 224
BK Děčín
Ariete Prostějov
9. 3. 2015
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Stanislav Kučera
Marek Vondráček
Zdeněk Ringsmuth 74
82
19
22
30
47
52
64
Review
Základní část 38. kolo 226
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Opava
7. 3. 2015
18:00
Městská sportovní hala Václav Lukeš
Ivor Matějek
Petr Znamínko
Josef Matějček
90
74
23
25
41
41
57
58
Review
Základní část 38. kolo 227
mmcité Brno
BC GEOSAN Kolín
7. 3. 2015
18:30
SH Morenda Jan Hošek
Jan Jeřáb
Martin Janovský
Vilém Cígler
108
86
20
15
53
36
80
71
Review
Základní část 39. kolo 231
BC GEOSAN Kolín
BK Lions Jindřichův Hradec
11. 3. 2015
17:45
SOU Spojů Kolín Robert Vyklický
Stanislav Kučera
Petr Blahout
Pavel Volejník
106
86
23
21
50
39
83
66
Review
Základní část 39. kolo 229
USK Praha
NH Ostrava
11. 3. 2015
18:00
SH Folimanka Václav Lukeš
Marek Vondráček
Jan Baloun
Josef Matějček
69
56
14
13
32
26
53
35
Review
Základní část 39. kolo 232
BK Opava
BK KVIS Pardubice
11. 3. 2015
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Lukáš Kapaňa
Jiří Leun
102
86
26
15
51
34
84
59
Review
Základní část 39. kolo 234
Ariete Prostějov
Tuři Svitavy
11. 3. 2015
18:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Robert Paulík
Martin Janovský
Zdeněk Latík
97
71
23
17
42
30
61
50
Review
Základní část 39. kolo 230
mmcité Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
11. 3. 2015
18:30
SH Morenda Jan Hošek
Jakub Kec
Petr Znamínko
Vilém Cígler
76
73
19
22
41
42
55
44
Review
Základní část 40. kolo 235
NH Ostrava
Ariete Prostějov
15. 3. 2015
18:00
SH Ostrava-Tatran Ivor Matějek
Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Zdeněk Ringsmuth 70
86
20
16
31
43
54
63
Review
Základní část 40. kolo 237
BK Děčín
BK Opava
15. 3. 2015
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Petr Hruša
Jakub Kec
Rudolf Výborný
82
65
21
23
50
32
71
49
Review
Základní část 40. kolo 238
BK KVIS Pardubice
BC GEOSAN Kolín
14. 3. 2015
18:00
enteria arena Robert Paulík
Jan Hošek
Jan Jeřáb
Petr Andrle
94
50
25
11
48
22
64
37
Review
Základní část 40. kolo 239
BK Lions Jindřichův Hradec
SLUNETA Ústí nad Labem
14. 3. 2015
18:00
Městská sportovní hala Ivor Matějek
Marek Vondráček
David Heinrich
Vilém Cígler
83
80
18
24
44
38
59
50
Review
Základní část 40. kolo 240
mmcité Brno
USK Praha
14. 3. 2015
18:30
SH Morenda Petr Hruša
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Zdeněk Latík
72
61
18
17
36
31
51
48
Review
Základní část 41. kolo 244
BC GEOSAN Kolín
BK Děčín
18. 3. 2015
17:45
SOU Spojů Kolín Ivor Matějek
Robert Paulík
Petr Blahout
Petr Andrle
71
68
21
20
32
40
50
52
Review
Základní část 41. kolo 242
USK Praha
BK Lions Jindřichův Hradec
18. 3. 2015
18:00
SH Folimanka Václav Lukeš
Ilona Kučerová
Jan Baloun
Josef Matějček
84
80
17
19
46
35
68
55
Review
Základní část 41. kolo 243
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
18. 3. 2015
18:00
Sportcentrum SLUNETA Petr Hruša
Jan Hošek
Petr Znamínko
Pavel Volejník 68
87
16
23
39
45
53
66
Review
Základní část 41. kolo 245
BK Opava
Tuři Svitavy
18. 3. 2015
18:00
Víceúčelová hala Opava Stanislav Kučera
Vlastimil Kurz
Tomáš Holubek
Pavel Hlaváček
103
59
21
21
43
26
71
50
Review
Základní část 41. kolo 241
mmcité Brno
NH Ostrava
18. 3. 2015
18:30
SH Morenda Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Lukáš Kapaňa
Vilém Cígler
93
87
20
29
48
46
68
62
Review
Základní část 42. kolo 248
Ariete Prostějov
BK Opava
22. 3. 2015
17:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Marek Vondráček
Petr Znamínko
Zdeněk Latík 79
92
23
21
43
36
67
65
Review
Základní část 42. kolo 249
Tuři Svitavy
BC GEOSAN Kolín
21. 3. 2015
17:00
SH Na Střelnici Jan Hošek
Jan Baloun
Jan Jeřáb
Vilém Cígler
82
55
19
15
36
32
60
40
Review
Základní část 42. kolo 250
BK Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
23. 3. 2015
18:00
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Václav Lukeš
Jan Jeřáb
Rudolf Výborný
102
62
31
14
50
33
71
54
Review
Základní část 42. kolo 251
BK KVIS Pardubice
USK Praha
21. 3. 2015
18:00
hala Sportovní gymnázium Stanislav Kučera
Ivor Matějek
David Heinrich
Josef Matějček
86
74
17
21
43
39
61
55
Review
Základní část 42. kolo 252
BK Lions Jindřichův Hradec
mmcité Brno
21. 3. 2015
18:00
Městská sportovní hala Marek Vondráček
Jakub Kec
Petr Blahout
Pavel Volejník
110
99
18
29
44
54
82
77
Review
Základní část 43. kolo 253
BK Lions Jindřichův Hradec
NH Ostrava
25. 3. 2015
18:00
Městská sportovní hala Václav Lukeš
Stanislav Kučera
David Heinrich
Zdeněk Ringsmuth 106
108
16
27
43
48
73
70
95
95
Review
Základní část 43. kolo 254
mmcité Brno
BK KVIS Pardubice
25. 3. 2015
18:00
SH Morenda Jan Hošek
Jan Jeřáb
Lukáš Kapaňa
Vilém Cígler 77
78
16
16
43
39
53
57
Review
Základní část 43. kolo 255
USK Praha
BK Děčín
25. 3. 2015
18:00
SH Folimanka Ivo Dolinek
Robert Paulík
Petr Znamínko
Pavel Volejník 74
83
16
22
32
51
51
63
Review
Základní část 43. kolo 256
SLUNETA Ústí nad Labem
Tuři Svitavy
25. 3. 2015
18:00
Sportcentrum SLUNETA Marek Vondráček
Jakub Kec
Petr Blahout
Rudolf Výborný
90
65
33
14
57
31
69
49
Review
Základní část 43. kolo 257
BC GEOSAN Kolín
Ariete Prostějov
25. 3. 2015
18:00
SOU Spojů Kolín Robert Vyklický
Ivor Matějek
Jan Baloun
Pavel Hlaváček 89
98
29
24
51
47
66
74
Review
Základní část 44. kolo 259
NH Ostrava
BK Opava
28. 3. 2015
18:00
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Martin Janovský
Jiří Leun
68
61
13
17
23
28
46
40
Review
Základní část 44. kolo 261
Ariete Prostějov
SLUNETA Ústí nad Labem
28. 3. 2015
18:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Hruša
Jan Jeřáb
Tomáš Holubek
Petr Andrle
100
69
24
20
48
39
74
55
Review
Základní část 44. kolo 262
Tuři Svitavy
USK Praha
28. 3. 2015
18:00
SH Na Střelnici Stanislav Kučera
Václav Lukeš
Lukáš Kapaňa
Zdeněk Ringsmuth
90
74
25
10
45
34
69
54
Review
Základní část 44. kolo 263
BK Děčín
mmcité Brno
28. 3. 2015
18:00
Sportcentrum ČEZ Marek Vondráček
Jakub Kec
David Heinrich
Rudolf Výborný
92
73
29
16
53
36
67
59
Review
Základní část 44. kolo 264
BK KVIS Pardubice
BK Lions Jindřichův Hradec
28. 3. 2015
18:00
hala Sportovní gymnázium Ivor Matějek
Robert Paulík
Petr Znamínko
Pavel Hlaváček
99
71
27
14
49
33
76
47
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
4 Donald Robinson LJH 33 45 32.2 18.2 5.2/10.1 51.2 1.6/4.9 32.1 3.1/3.8 80.7 0.7 3.7 4.4 2.6 1.6 2.7 0.0 4.6 2.5 17.6
34 Clayton Scott Vette UNL 33 44 33.0 18.1 7.2/13.3 54.5 0.2/0.6 0.0* 2.9/5.1 57.3 2.8 4.9 7.7 0.9 1.0 1.7 0.0 4.3 2.2 19.8
44 Cory Abercrombie SVI 36 42 33.8 18.5 7.5/12.1 61.9 0.1/0.7 0.0* 3.1/4.5 70.1 3.4 4.7 8.1 1.0 0.8 3.6 0.0 4.7 2.9 20.7
15 Lamb Autrey LJH 32 43 33.6 16.7 5.7/10.6 53.3 0.9/2.7 33.0 2.8/3.5 78.3 2.6 4.8 7.4 4.4 2.1 3.2 0.0 4.1 2.5 21.7
25 Pavel Slezák PRO 37 52 28.6 13.6 2.3/4.1 56.9 2.0/5.2 39.4 2.9/3.4 86.3 0.8 1.8 2.7 1.8 1.5 1.2 0.0 3.6 2.2 14.6
2 Hernst Laroche UNL 33 45 30.2 15.4 4.3/8.6 50.3 1.1/2.6 40.3 3.6/4.8 75.1 0.8 3.0 3.8 4.8 1.7 2.5 0.0 5.9 2.4 19.8
34 Taylor Hunter Rohde OVA 32 41 31.2 16.0 6.5/10.8 60.1 0.0/0.0 0.0* 2.9/4.3 66.9 2.9 4.5 7.4 0.9 0.5 1.5 0.0 4.4 3.6 18.5
24 Jakub Šiřina OPA 34 52 32.1 12.2 2.6/5.2 50.2 1.8/5.8 31.6 1.5/1.8 0.0* 0.4 2.8 3.2 5.3 1.6 2.8 0.0 3.3 2.6 13.3
24 Dylan Talley PRO 32 39 27.8 16.2 4.5/8.3 54.0 1.2/3.8 31.1 3.7/4.6 79.6 1.5 3.7 5.2 2.3 1.2 1.8 0.0 4.3 2.0 18.2
4 Dušan Pandula PCE 37 37 30.4 16.8 4.4/8.2 54.0 1.5/4.2 35.7 3.5/4.8 73.6 1.2 3.5 4.8 2.7 1.6 2.8 0.0 5.0 2.9 17.7
55 James Tucker DEC 32 48 25.6 12.9 2.0/4.4 46.2 2.2/5.1 43.1 2.3/2.7 85.2 0.6 2.9 3.5 3.5 0.8 2.0 0.0 2.6 1.7 14.0
6 Radim Klečka OPA 32 50 26.4 12.2 3.5/6.7 51.9 1.2/2.7 42.3 1.8/2.1 84.0 0.5 1.9 2.4 3.1 2.0 2.2 0.0 2.7 2.7 12.3
3 Joseph Wall PCE 32 46 30.7 13.3 2.7/5.3 51.0 2.2/5.6 39.4 1.2/1.8 0.0* 1.9 3.8 5.7 1.5 0.9 1.3 0.0 1.9 3.2 12.7
11 Jakub Blažek OPA 42 48 28.6 12.6 2.6/4.7 54.7 1.3/3.9 31.7 3.7/4.1 89.4 1.3 2.8 4.1 1.4 1.0 1.5 0.0 4.0 2.5 13.9
33 Stanislav Votroubek SVI 41 42 34.5 14.3 3.3/6.4 51.7 2.0/5.6 35.0 1.9/2.2 83.0 0.6 5.9 6.5 1.4 1.0 0.9 0.0 2.3 2.5 15.9
24 Jakub Krakovič BRN 31 42 27.9 14.0 5.6/11.6 48.6 0.0/0.1 0.0* 2.8/4.1 67.8 2.0 3.5 5.5 1.3 0.9 2.2 0.0 3.6 3.6 12.5
12 Francis Gerard Dougherty OVA 30 39 33.6 15.1 5.2/10.2 51.4 0.8/2.3 36.0 2.1/3.3 65.4 2.7 5.1 7.8 1.4 1.2 2.1 0.0 3.4 2.3 17.8
4 Tomáš Vyoral DEC 29 52 29.2 11.3 2.8/6.2 45.1 1.0/3.3 30.2 2.7/3.2 86.0 0.8 2.8 3.6 3.8 1.3 2.1 0.0 3.3 1.9 13.3
8 Roman Marko PRO 35 54 27.4 10.6 2.2/3.8 57.8 1.4/4.1 34.8 1.9/2.7 69.4 0.8 2.7 3.5 3.4 1.6 1.6 0.0 2.8 2.4 12.9
22 Jiří Jelínek DEC 35 52 18.7 10.5 3.0/5.6 53.4 0.8/2.2 37.9 1.9/2.5 77.1 1.4 2.9 4.4 0.8 0.7 1.3 0.0 2.2 3.4 9.7
6 Michal Šotnar SVI 29 42 30.8 12.9 2.4/4.5 53.2 1.8/5.0 36.7 2.6/3.5 75.2 0.8 2.5 3.4 5.6 1.3 2.6 0.1 4.2 3.0 15.6
11 David Šteffel PRO 37 53 20.1 10.1 4.2/7.8 54.1 0.0/0.1 0.0* 1.6/2.6 63.5 1.4 3.1 4.5 0.9 0.6 1.2 0.0 2.5 2.7 10.7
14 Martin Gniadek OPA 32 47 27.6 11.4 3.9/6.0 64.5 0.7/2.6 27.5 1.5/1.9 0.0* 1.7 3.6 5.3 2.2 0.9 1.6 0.0 2.9 3.4 13.5
10 Mitja Nikolić USK 31 33 35.6 16.1 4.0/7.5 53.0 1.6/5.0 31.9 3.3/4.3 77.3 0.9 4.4 5.2 2.2 0.7 2.5 0.0 4.0 2.2 15.8
33 Jan Tomanec PRO 36 50 22.2 10.5 3.1/5.6 55.4 0.9/3.4 26.0 1.7/2.2 77.8 2.0 3.1 5.1 0.7 0.9 1.5 0.0 2.2 2.5 10.6
15 Jakub Houška DEC 40 50 27.0 10.5 3.6/6.8 53.1 0.5/1.3 0.0* 1.9/2.5 74.6 2.7 4.7 7.4 1.3 0.8 1.3 0.0 3.4 3.2 14.8
8 Corey Muirhead OVA 38 40 33.1 13.0 4.6/8.0 58.2 0.3/1.7 0.0* 2.8/4.0 69.2 1.3 5.3 6.6 3.0 1.6 2.7 0.0 4.7 1.8 18.7
44 Lukáš Feštr USK 28 42 34.4 12.2 3.0/6.6 45.2 1.2/3.5 34.5 2.6/2.9 88.6 0.5 2.7 3.1 3.4 0.7 2.5 0.0 3.6 2.8 11.5
5 Darryl Dawon Bryant KOL 32 25 30.5 19.3 5.2/12.8 41.1 0.7/2.3 31.0 6.7/7.7 86.5 0.6 2.8 3.4 4.5 1.4 3.0 0.1 7.2 2.9 19.8
20 Levell Sanders PCE 46 44 28.7 10.9 2.9/5.9 48.8 0.9/2.4 36.4 2.4/2.8 87.7 0.9 2.8 3.7 4.2 1.0 2.3 0.0 3.1 2.4 13.3
9 Petr Dokoupil OPA 34 52 23.6 9.0 1.0/2.3 42.1 2.0/5.5 36.7 1.0/1.1 0.0* 0.5 1.3 1.8 1.0 0.8 1.0 0.0 1.3 2.3 5.6
13 Matej Krusić USK 35 40 28.4 11.6 4.5/6.9 65.7 0.0/0.0 0.0* 2.6/3.4 77.6 2.6 4.5 7.1 1.0 0.4 2.0 0.0 3.6 4.0 14.6
13 Tomáš Mrviš PRO 31 53 24.6 8.7 1.7/3.8 45.8 1.2/3.9 31.4 1.5/2.2 69.0 1.0 2.3 3.4 2.0 1.0 1.5 0.0 2.2 2.6 7.9
34 Stanislav Zuzák LJH 42 39 29.4 11.5 3.2/6.7 47.3 0.9/2.6 36.0 2.4/3.1 78.3 1.8 4.4 6.1 1.2 1.0 1.1 0.0 2.6 3.2 12.7
11 Michal Mareš USK 29 42 32.1 10.6 2.0/4.3 47.0 1.4/3.7 38.3 2.4/2.8 84.6 0.5 1.9 2.3 1.9 0.7 2.3 0.0 3.3 3.0 8.5
15 Aleš Chán KOL 41 29 27.0 15.3 5.8/10.1 57.1 0.1/0.4 0.0* 3.3/4.4 76.4 2.3 4.6 6.9 1.3 0.2 2.3 0.0 4.3 2.1 19.4
21 Ryley Wayne Beaumont OVA 30 41 25.6 10.5 3.1/5.1 60.6 1.0/3.6 28.4 1.3/1.9 0.0* 1.3 3.3 4.6 1.1 0.8 1.4 0.0 1.8 2.0 10.5
21 Pavel Bosák DEC 40 50 21.8 8.3 2.5/5.2 47.3 0.8/2.2 37.8 0.9/1.2 0.0* 0.6 2.6 3.2 2.1 0.6 1.5 0.0 1.8 2.7 7.4
8 Pavel Novák LJH 38 42 27.2 9.7 3.2/6.1 52.7 0.4/1.9 0.0* 2.0/2.9 67.8 2.4 3.2 5.6 1.0 1.5 1.4 0.0 2.8 3.5 10.6
44 Ladislav Pecka UNL 31 45 25.1 9.0 3.6/6.8 53.3 0.0/0.3 0.0* 1.7/2.2 75.0 2.0 4.3 6.2 0.9 0.8 1.1 0.0 2.0 2.9 11.3
53 Admir Alič UNL 38 44 26.0 9.2 2.1/3.9 54.1 1.1/3.0 36.6 1.6/2.2 72.9 0.8 2.7 3.5 1.8 0.6 2.0 0.0 2.0 2.6 8.1
12 Ondřej Kohout PCE 31 35 24.7 11.5 4.5/7.5 59.8 0.1/0.8 0.0* 2.1/2.6 79.1 2.0 3.5 5.5 1.1 0.7 1.8 0.0 3.1 2.9 13.5
7 Radek Nečas PRO 41 53 26.3 7.6 3.0/6.2 48.6 0.1/0.3 0.0* 1.2/2.0 58.9 2.2 5.0 7.2 3.5 1.5 2.1 0.0 2.4 2.8 13.6
6 Štefan Ličartovský KOL 37 42 25.9 9.5 1.5/3.7 41.4 1.8/4.6 38.7 1.0/1.9 0.0* 0.5 1.7 2.2 1.9 0.9 2.1 0.0 2.3 2.8 6.0
11 Adam Číž OVA 30 37 35.2 10.7 2.5/5.9 42.4 1.2/4.8 24.7 2.2/3.0 73.0 0.6 3.4 4.0 5.0 1.2 2.4 0.1 3.9 2.8 11.9
8 Viktor Cvek OPA 33 52 29.2 7.3 2.3/3.6 63.2 0.7/1.8 0.0* 0.8/1.4 0.0* 1.4 4.6 5.9 1.7 1.3 1.3 0.0 2.1 2.6 11.6
16 Tomáš Vošlajer LJH 31 45 25.5 8.4 2.6/6.2 41.2 0.3/1.2 0.0* 2.3/3.4 67.5 2.2 3.5 5.6 1.3 0.8 1.6 0.0 3.1 3.5 9.2
23 Lukáš Bažant DEC 32 52 20.4 7.2 2.0/3.7 54.7 0.7/2.2 33.0 1.0/1.5 0.0* 1.0 2.4 3.5 0.9 0.7 1.2 0.0 1.2 1.3 7.4
33 Luboš Stria DEC 41 40 29.5 9.1 1.9/4.2 44.6 1.4/3.8 36.2 1.3/1.6 0.0* 0.6 2.7 3.3 2.6 1.0 2.2 0.0 2.4 2.3 9.1
9 Filip Zbránek OVA 31 43 24.9 8.5 1.3/3.0 43.8 1.6/4.5 34.9 1.1/1.5 0.0* 0.7 1.3 2.1 1.4 0.7 1.7 0.0 2.0 2.9 5.2
14 Ladislav Horák KOL 35 39 24.4 9.0 2.9/6.2 47.1