Proč se registrovat?

Se spuštěním nového webu na adrese cz.basketball jsme pro vás připravili možnost vytvoření vlastního účtu, který vám otevře dveře k plnohodnotnému využívání všech funkcí na novém webu.

Doména .basketball

Díky přechodu na doménu .basketball namísto .cz se CZ BASKETBALL zařadil do mezinárodní basketbalové rodiny. Mezinárodní basketbalová federace už delší čas sama tuto doménu využívá (viz fiba.basketball) a chce jejím prostřednictvím spojit celý basketbalový svět. Jsme rádi, že jsme se mohli k této iniciativě připojit. Díky tomu se sjednotí i naše webová rodina. Navštívit můžete tyto weby:

cz.basketball

nbl.basketball

zbl.baskeball

fanshop.cz.basketball

Chystáme pro vás ještě weby věnované basketbalu 3x3 a mládežnickým rozvojovým programům.

Také naše účty na sociálních sítích Facebook, Instagram nebo YouTube najdet pod názvem CZ.BASKETBALL.

Jak se registrovat

Pro registraci stačí v primárním menu kliknout na možnost "Přihlásit".

Pokud ještě nemáte vytvořený účet klikněte na "Zargestrujte se".

Pro registraci je potřeba vyplnit všechny údaje. Po odeslání žádosti o registraci vám bude zaslán konfirmační email. Po jeho potvrzení bude váš účet plně aktivní.

Co registrací získám

Díky registraci si budete moct nastavit zkratky ke svým oblíbeným soutěžím, týmům nebo hráčům. K nim se dostanete ze speciálního boxu přímo na hlavní stránce cz.basketball

Výsledky svých oblíbených soutěží získáte jdiným kliknutím ve přehledu zápasů na hlavní stránce. Nebo k nim získáte rychlý přístup v hlavním menu.

Bonusy pro vás

1. Předplatné iDNES Premium na 3 měsíce za 1 Kč

Při registraci nebo kdykoliv později v průběhu trvání speciální nabídky si můžete zaškrtnutím políčka "Mám zájem o předplatné iDNES Preimum na 3 měsíce za 1 Kč" zažádat o zaslání speciálního kódu, který vám umožní přístup do prémiové sekce našeho mediálního partnera.

S členstvím v iDNES Premium získáte spoustu výhod jako prémiové články, digitální předplatné 10 titulů, exkluzivní zdravotní péči či e-knihy, audioknihy a filmy zdarma, možnost vyhrát v soutěžích zajímavé ceny a mnoho dalšího. Pro vás, basketbalové fanoušky, navíc vznikla nová speciální sekce Basket Premium. Top basketbalové články najdete na tomto odkazu.

2. Kapitánská výzva

Vzhledem k blížícímu se play-off Kooperativa NBL se můžete zapojit do speciální akce "Kapitánská výzva" a podpořit tak svůj oblíbený tým. Po nahrání videa na Instagram navíc zdarma obdržíte tričko a kšiltovku z limitované edice "Make Kooperativa NBL Live again". Více informací k projektu najdete zde.

Věříme, že si nový web včetně jeho funkcí a bonusů užijete.

Reklama
Detail článku - Kooperativa