Tatran Kohoutovice, z.s.

Základní informace

Trenér

od: 7. 9. 2019
Ing. Ota Rotrekl
ota.rotrekl@centrum.cz

Trenér

od: 10. 1. 2015
Jiří Hofírek
703 143 495
jiri.hofirek@centrum.cz

Trenér

od: 7. 9. 2019
Petr Beneš
pitris1997@gmail.com

Trenér

od: 16. 9. 2016
Dipl.-Kfm. Dalimil Ospalý
603 315 232
dospaly@hotmail.com

Statutární zástupce
Adresa

Tatran Kohoutovice, z.s.
Voříškova
62300 Brno - Kohoutovice

Další

IČ: 15527514
DIČ:
Počet týmů: 9

kolo datum a čas domácí / hosté kategorie soutěž
Turnaj 13 21. 1. 2022
17:45
junioři U19 nadregionální soutěž Preview
8. kolo 22. 1. 2022
09:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
8. kolo 22. 1. 2022
11:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
Turnaj 18 29. 1. 2022
09:00
nejmladší minižáci U11 OP nejmladší minižáci U11 Preview
Turnaj 18 29. 1. 2022
12:30
nejmladší minižáci U11 OP nejmladší minižáci U11 Preview
Turnaj 21 30. 1. 2022
11:00
junioři U19 nadregionální soutěž Preview
Turnaj 21 30. 1. 2022
13:00
junioři U19 nadregionální soutěž Preview
14. kolo 1. 2. 2022
20:40
muži Městský přebor I Preview
13. kolo 4. 2. 2022
18:15
muži Městský přebor I Preview
Turnaj 21 5. 2. 2022
00:00
mladší minižáci U12 OP mladší minižáci U12 Preview
Turnaj 21 5. 2. 2022
00:00
mladší minižáci U12 OP mladší minižáci U12 Preview
9. kolo 5. 2. 2022
09:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
9. kolo 5. 2. 2022
10:45
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
Turnaj 19 12. 2. 2022
00:00
nejmladší minižáci U11 OP nejmladší minižáci U11 Preview
Turnaj 19 12. 2. 2022
00:00
nejmladší minižáci U11 OP nejmladší minižáci U11 Preview
Turnaj 24 12. 2. 2022
00:00
junioři U19 nadregionální soutěž Preview
Turnaj 24 12. 2. 2022
00:00
junioři U19 nadregionální soutěž Preview
15. kolo 14. 2. 2022
00:00
muži Městský přebor I Preview
Turnaj 28 19. 2. 2022
09:00
mladší minižáci U12 OP mladší minižáci U12 Preview
Turnaj 28 19. 2. 2022
00:00
mladší minižáci U12 OP mladší minižáci U12 Preview
Turnaj 9 19. 2. 2022
00:00
přípravky U10 Přípravky U10 Preview
Turnaj 9 19. 2. 2022
00:00
přípravky U10 Přípravky U10 Preview
10. kolo 19. 2. 2022
00:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
10. kolo 20. 2. 2022
00:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
16. kolo 21. 2. 2022
00:00
muži Městský přebor I Preview
8. kolo 21. 2. 2022
00:00
Veteráni Liga veteránů Preview
Turnaj 22 26. 2. 2022
00:00
nejmladší minižáci U11 OP nejmladší minižáci U11 Preview
Turnaj 22 26. 2. 2022
00:00
nejmladší minižáci U11 OP nejmladší minižáci U11 Preview
17. kolo 28. 2. 2022
00:00
muži Městský přebor I Preview
18. kolo 7. 3. 2022
00:00
muži Městský přebor I Preview
11. kolo 12. 3. 2022
00:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
11. kolo 12. 3. 2022
00:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
9. kolo 14. 3. 2022
00:00
Veteráni Liga veteránů Preview
19. kolo 23. 3. 2022
19:30
muži Městský přebor I Preview
Turnaj 16 26. 3. 2022
00:00
přípravky U10 Přípravky U10 Preview
Turnaj 16 26. 3. 2022
00:00
přípravky U10 Přípravky U10 Preview
12. kolo 26. 3. 2022
00:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
12. kolo 27. 3. 2022
00:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
20. kolo 28. 3. 2022
00:00
muži Městský přebor I Preview
Turnaj 27 2. 4. 2022
00:00
nejmladší minižáci U11 OP nejmladší minižáci U11 Preview
Turnaj 27 2. 4. 2022
00:00
nejmladší minižáci U11 OP nejmladší minižáci U11 Preview
21. kolo 4. 4. 2022
00:00
muži Městský přebor I Preview
Turnaj 32 9. 4. 2022
00:00
mladší minižáci U12 OP mladší minižáci U12 Preview
Turnaj 32 9. 4. 2022
00:00
mladší minižáci U12 OP mladší minižáci U12 Preview
13. kolo 9. 4. 2022
00:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
13. kolo 10. 4. 2022
00:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
22. kolo 11. 4. 2022
00:00
muži Městský přebor I Preview
Turnaj 20 23. 4. 2022
09:00
přípravky U10 Přípravky U10 Preview
Turnaj 20 23. 4. 2022
11:00
přípravky U10 Přípravky U10 Preview
14. kolo 23. 4. 2022
11:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
14. kolo 23. 4. 2022
09:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
Turnaj 21 14. 5. 2022
00:00
přípravky U10 Přípravky U10 Preview
Turnaj 21 14. 5. 2022
00:00
přípravky U10 Přípravky U10 Preview

Hala

kapacita 50

SH ZŠ Chalabalova
Chalabalova 2,
623 00 Brno

Mapa


Hala

Sokolovna Babice n.Svitavou
Babice 141,
66401 Babice nad Svitavou

Mapa


Hala

kapacita 100

Základní škola
Komenského 151,
664 01 Bílovice nad Svitavou

Mapa


Hala

ZŠ Arménská
Arménská 21,
618 00 Brno

Mapa


Hala

ZŠ Plovdivská
Plovdivská 7,
616 00 Brno

Mapa