Každý koš pomáhá i při Olma Nárdoním finále ml. minižákyň v Jičíně

Náš klub se rozhodl podpořit charitativní akci Každý koš pomáhá při pořádání Olma Národního finále mladších minižákyň 2012, které se uskuteční ve Sportovním areálu Jičín v termínu 4.–6. května 2012.

 

Tato charitativní akce je zaměřena na pomoc Okresní organizaci Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením v Jičíně a jsme zaregistrováni pod názvem OO SPMP Jičín – APROPO.

 

Přáním organizátorů je, aby každé utkání mělo jednoho nebo ideálně několik sponzorů z řad trenérů, rodičů, diváků popř. firem a společností finančně se podílejících na zajištění OLMA Národního finále mladších minižákyň 2012.


Popis průběhu akce v Jičíně

 

1. Jak tuto akci podpořit?
Přihlásit se jako sponzor u pořadatelů a následně přispět částkou 1 Kč za každý vstřelený bod v daném utkání (např. při skóre utkání 54:43 sponzor uhradí částku 97 Kč).

 

2. Má to smysl?
Pro Vás možná nepodstatných a nic neřešitelných 97 Kč, ale pro obdarované v těžké životní situaci, vynásobeno počtem utkání a počtem sponzorů, může jít o cenné prostředky pro jejich činnost.

 

3. Kolik zápasů mohu sponzorovat?
Celá akce je dobrovolná, takže záleží pouze na Vaší solidaritě a ochotě. Můžete si vybrat jedno, dvě, tři… utkání, stejně jako podpořit akci sponzoringem všech 28 utkání.

 

4. Jak bude naloženo s částkou?
Jak již uvádíme výše, podpora půjde do organizace APROPO, konkrétně na akci Letní integrační tábor, který se odehraje v atmosféře řeckých olympijských her.

 

5. Kde se mám přihlásit a jak se mohu zúčastnit?
Ve Sportovním areálu bude pověřená osoba oslovovat všechny přítomné a rozdávat informace o charitativní akci. Stačí, když nahlásíte své jméno a po skončení utkání uhradíte součet skóre v hotovosti dané osobě z organizačního výboru. Proti úhradě dostanete doklad. Nebo se přihlásit předem na email a zde uvést Vaše jméno a utkání, které chcete sponzorovat.


Děkuji všem, kteří přemýšlejí o podpoře této akce a věnovali několik minut přečtení této zprávy. Prosím, podpořte akci Každý koš pomáhá.

 

Text: David Streubel, ředitel turnaje

 


 

Nejmladší basketbalisté si zahrají také v Ústí nad Labem:

 

Od neděle 6. 5. do úterý 8. 5. 2012 se do Ústí nad Labem sjede dvanáctka nejlepších týmů z republiky kategorie mladších minižáků a bude bojovat o vítězství v Národním finále.

 

Mladší minižáci se utkají ve dvou ústeckých halách. V hale kolejí UJEP a v největší sportovní hale v Ústí nad Labem ve SPORTCENTRU SLUNETA. Součástí třídenních basketbalových klání bude i beseda s hráči týmu Matonni NBL SLUNETA Ústí nad Labem.

Účastníky Národního finále je dvanáct nejlepších celků z oblastních soutěží České republiky. Severočeský kraj má hned dvojí zastoupení v Litoměřicích a domácím Ústím.

 

Účastníci Národního finále 2012:

BK Pardubice

Sršni Písek

Slavoj Litoměřice

Snakes Ostrava

BK Prostějov

BK Loko Plzeň

Sokol pražský

SAM Brno

BK Opava

BK Ústí nad Labem

Basketball Nymburk

Baskeťáci Josefov

 

Zdroj: www.bkusti.cz

Autor:
Reklama
OH