Kateřina Daňková

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 18 let
Aktuální klub
Žabiny Brno
Výška
174 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
173
Procento vítězství
56.6%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina E Žabiny Brno B 12 - 6.2 2.5 0 1.2/3.8 30.4 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina D BK Žabiny Brno B 16 - 4.3 1.8 0.1 0.4/1.4 30.4 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. D Žabiny Brno B 6 - 4.8 1.7 0 1.5/4 37.5 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina E Žabiny Brno 12 - 11.2 3.9 0.7 1.3/3.3 41.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina D Žabiny Brno B 16 - 9.4 3.8 0.3 1/2.5 40.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B Žabiny Brno 14 - 5.4 1.9 0.4 0.6/1.9 33.3 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina C Žabiny Brno B 12 - 7.3 2.1 0.5 1.6/3.5 45.2 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Liga sk. C Žabiny Brno 6 - 8.2 3.5 0.3 0.2/1.5 11.1 - -
2019/20 kadetky U17 - play-out C Žabiny Brno B 3 - 11.0 3 0.7 3/6.3 47.4 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina C Žabiny Brno B 3 - 7.0 2 0 3/3.3 90.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina C Žabiny Brno B 8 - 3.5 1.4 0 0.8/1.5 50.0 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část Žabiny Brno 26 21.4 4.8 1.5 /4.8 0.4 0.6/1.6 36.6 2.3 2.5
2021/22 juniorky U19 - play-out B Žabiny Brno B 10 - 9.8 2.4 1 2/3.5 57.1 - -
2021/22 kadetky U17 - MČR Žabiny Brno 3 21.7 3.7 1.3 /4 0 1/2.7 37.5 2.7 -0.3
2022/23 juniorky U19 - skupina B Žabiny Brno 8 9.0 3.4 1.3 /2 0.1 0.5/0.8 66.7 0.8 0.8
2022/23 juniorky U19 - Skupina C Žabiny Brno B 5 - 7.6 1.4 1.4 0.6/1.2 50.0 - -
Průměr za kariéru 26.7 4.3 6.6 2.2 0.4 1.0/2.4 117.4 1.9 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Basket Ostrava 19. 11. 2022
2B body 4 BK Frýdek-Místek 20. 11. 2022
3B body 3 Basket Ostrava 19. 11. 2022
Obranné doskoky 1 SBŠ Ostrava 10. 12. 2022
Doskoky celkem 1 SBŠ Ostrava 10. 12. 2022
Body 14 BK Frýdek-Místek 20. 11. 2022
Užitečnost 7 SBŠ Ostrava 10. 12. 2022
Asistence 1 Loko Trutnov 14. 1. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Basket Ostrava 20. 9. 2020 2020/21
2B body 9 BKHAV 8. 2. 2020 2019/20
3B body 4 SKB Tišnov 6. 10. 2018 2018/19
Obranné doskoky 7 ŠBK P-H Sadská 30. 4. 2022 2021/22
Útočné doskoky 5 SBŠ Ostrava 9. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 7 SBŠ Ostrava 9. 10. 2021 2021/22
Body 22 SKB Tišnov 6. 10. 2018 2018/19
Užitečnost 14 BK Strakonice 9. 4. 2022 2021/22
Asistence 5 Levhartice Chomutov 27. 2. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
1. 10. 2022 Skupina C BK Frýdek-Místek 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2022 Skupina C Basket Ostrava 0:00 4 0 0.0 1 0.0 1/2 50.0
15. 10. 2022 skupina B BK Havířov 6:10 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 8:28 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2022 Skupina C KP Brno 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
17. 11. 2022 skupina B K2 Prostějov 8:21 5 1 50.0 1 50.0 0/0 0
18. 11. 2022 skupina B BA Sparta Praha 0:29 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2022 Skupina C Basket Ostrava 0:00 11 0 0.0 3 0.0 2/4 50.0
20. 11. 2022 Skupina C BK Frýdek-Místek 0:00 14 4 0.0 2 0.0 0/0 0
10. 12. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 11:18 7 3 100.0 0 0.0 1/3 33.3
11. 12. 2022 skupina B BK Havířov 15:31 5 2 100.0 0 0.0 1/1 100.0
14. 1. 2023 skupina B Loko Trutnov 13:34 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 1. 2023 skupina B Sokol H. Králové 7:36 4 1 33.3 0 0.0 2/2 100.0
Celkem 13 71:27 65 17 106.3 8 88.9 7/12 58.3
Průměr 13 5:29 5.0 1.3 106.3 0.6 88.9 0.5/0.9 58.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Renocar Podolí 6 0:00 8.7 3.7 0.0 0.0 0.0 1.3/3.8 34.8 1.7
BK Blansko 6 0:00 7.2 2.8 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Basket Ostrava 5 9:30 8.4 2.4 240.0 0.6 100.0 1.8/2.6 69.2 2.4
BKHAV 3 0:00 12.0 5.0 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 2.7
BK Vyškov 6 0:00 5.8 2.3 0.0 0.2 0.0 0.7/2.0 33.3 0.7
KP Brno 6 0:00 5.8 2.0 0.0 0.3 0.0 0.8/4.0 20.8 1.8
Basket Ostrava 5 0:00 6.2 0.8 0.0 1.0 0.0 1.6/3.0 53.3 2.4
SBŠ Ostrava 4 0:00 7.5 2.3 0.0 0.8 0.0 0.8/1.8 42.9 1.8
OSK Olomouc 3 0:00 10.0 2.7 0.0 0.7 0.0 2.7/5.7 47.1 1.7
TJ Rožnov pod Radhoštěm 2 0:00 14.0 6.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
BSK TJ Jičín 3 0:00 9.3 1.7 0.0 1.3 0.0 2.0/3.3 60.0 2.0
Sokol Nusle 2 0:00 12.0 3.5 0.0 1.5 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
BA Sparta 3 22:39 7.7 3.3 58.8 0.0 0.0 1.0/3.3 30.0 3.0
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 4 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 2.8
BK Frýdek-Místek 2 0:00 10.0 3.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
K2 Prostějov 3 0:00 6.3 2.3 0.0 0.0 0.0 1.7/4.3 38.5 1.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.5 0.0 2.0/7.0 28.6 1.0
Levhartice Chomutov 2 22:14 8.0 2.5 41.7 0.5 33.3 1.5/2.0 75.0 2.0
BK Havířov 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
SBŠ Ostrava 2 27:39 7.0 3.0 42.9 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 3.0
KP Brno B 3 0:00 4.7 1.3 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
BK Strakonice 2 18:44 7.0 2.0 44.4 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 3.0
Studánka Pardubice 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 2.0
USK Praha 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
USK Praha 2 17:56 6.0 1.5 42.9 0.5 33.3 1.5/1.5 100.0 3.5
Sokol H. Králové 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
SBŠ Ostrava U14 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 3.0
SBŠ Ostrava 2 9:53 5.5 2.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
Studánka Pardubice 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.0 0.0 2.5/8.0 31.3 2.0
BSK Jičín 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.5 20.0 3.0
Sokol H. Králové B 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
K2 Prostějov 2 4:10 4.5 1.0 100.0 0.5 50.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Basket Slovanka 3 22:43 3.0 0.3 7.7 0.7 18.2 0.3/1.3 25.0 2.3
BC Vysočina 2 0:00 4.0 0.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Trutnov 2 24:35 4.0 0.5 8.3 1.0 66.7 0.0/3.0 0.0 3.5
Basket Ostrava 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 -
Žabiny Brno 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
HB Basket 3 19:29 2.7 0.7 20.0 0.3 33.3 0.3/0.7 50.0 1.0
KP Brno 2 19:08 3.5 1.0 28.6 0.5 16.7 0.0/2.0 0.0 2.5
ŠBK P-H Sadská 2 22:02 3.5 1.0 16.7 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
BK Havířov 2 10:50 3.5 1.5 75.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
KP Brno 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.0
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 2.5
SBŠ Ostrava U13 1 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/9.0 44.4 2.0
K2 Prostějov 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Tygři Praha 2 15:05 2.0 1.0 22.2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol H. Králové 1 7:36 4.0 1.0 33.3 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol H. Králové 2 22:14 1.5 0.5 11.1 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
KP Brno 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
FM 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
OSK Olomouc 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 1 0:29 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Trutnov 1 13:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0