Filip Kališ

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 17 let
Aktuální klub
Tygři Praha
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
174
Procento vítězství
51.1%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze NBK 2008 16 - 0.7 0.2 0 0.3/1 31.3 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze NBK 2009 15 - 4.9 2.1 0 0.7/2.3 32.4 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze NBK 2008 17 - 4.5 2.2 0 0.2/1.8 10.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze NBK 2007 7 - 2.9 1.3 0 0.3/1.1 25.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - S - 5. - 10. místo NBK 2007 8 - 5.6 2.8 0 0.1/1.1 11.1 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A NBK Praha 2004 12 - 7.2 2.8 0 1.5/2.5 60.0 - -
2017/18 žáci U15 - Základní fáze NBK Praha 14 - 10.8 5.1 0 0.5/1.9 26.9 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. C NBK Praha 2004 9 - 8.0 3 0 2/3.7 54.5 - -
2018/19 žáci U15 - skupina D NBK Praha 4 - 8.5 3.8 0 1/2.3 44.4 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A BŠ Tygři Praha 14 - 6.5 3.1 0 0.4/0.9 41.7 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga BŠ Tygři Praha 16 - 7.8 3.3 0.1 1.1/1.9 58.1 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část Tygři Praha 20 14.9 4.8 1.3 /2.4 0.4 1.1/1.8 62.9 1.8 5.5
2019/20 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 4 - 4.5 1.3 0.3 1.3/1.5 83.3 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B Tygři Praha B 2 - 26.5 11.5 0.5 2/4.5 44.4 - -
2019/20 junioři U19 - finálová skupina Tygři Praha 4 - 3.3 1.3 0 0.8/1 75.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 4 - 4.0 1.5 0.3 0.3/1 25.0 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část Tygři Praha 4 21.5 7.5 2.3 /4.8 0.8 0.8/1.3 60.0 2.5 7.0
2021/22 junioři U19 - skupina B Tygři Praha 4 4.0 5.3 1.5 /2 0.3 1.5/2.3 66.7 3.3 2.0
Průměr za kariéru 21.8 2.3 5.9 2.4 0.1 0.8/1.8 101.6 1.9 0.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 BVK Holice 13. 6. 2021
2B body 2 Levharti Chomutov 12. 6. 2021
3B body 1 Levharti Chomutov 12. 6. 2021
Obranné doskoky 3 BK Opava 13. 6. 2021
Útočné doskoky 2 BK Opava 13. 6. 2021
Doskoky celkem 5 BK Opava 13. 6. 2021
Body 8 Levharti Chomutov 12. 6. 2021
Užitečnost 5 Levharti Chomutov 12. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BK Brandýs n. L. 24. 3. 2018 2017/18
2B body 15 S.H.Počernice 10. 11. 2017 2017/18
3B body 2 BCM Orli Prostějov 20. 9. 2020 2020/21
Obranné doskoky 10 BCM Orli Prostějov 20. 9. 2020 2020/21
Útočné doskoky 5 Snakes Ostrava 15. 2. 2020 2019/20
Doskoky celkem 14 BCM Orli Prostějov 20. 9. 2020 2020/21
Body 30 S.H.Počernice 10. 11. 2017 2017/18
Užitečnost 21 BCM Orli Prostějov 20. 9. 2020 2020/21
Asistence 3 Sokol Pražský 16. 11. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina B Levharti Chomutov 0:00 8 2 100.0 1 100.0 1/1 100.0
13. 6. 2021 skupina B BK Opava 16:06 4 1 33.3 0 0.0 2/4 50.0
12. 6. 2021 skupina B Jižní Supi 0:00 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
13. 6. 2021 skupina B BVK Holice 0:00 5 1 100.0 0 0.0 3/4 75.0
Celkem 4 16:06 21 6 75.0 1 50.0 6/9 66.7
Průměr 4 4:01 5.3 1.5 75.0 0.3 50.0 1.5/2.3 66.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BCM Orli Prostějov 3 18:13 10.3 2.0 37.5 1.3 33.3 2.3/3.7 63.6 1.7
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 24.0 9.0 0.0 1.0 0.0 3.0/7.0 42.9 -
Královští Sokoli 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 4.5
BK Klatovy 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
BK Kladno 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Sokol Kbely 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
Sokol Žižkov 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 2 20:40 8.5 3.0 60.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.5
Levharti Chomutov 3 0:00 5.7 2.0 300.0 0.3 100.0 0.7/1.3 50.0 3.7
Sokol Písek 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.5
Porg Basket 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 4.0
Sokol Vyšehrad 5 0:00 3.2 1.4 0.0 0.0 0.0 0.4/2.0 20.0 1.8
Snakes Ostrava 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
BA Sparta Praha 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
Fio banka J. Hradec 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
NH Ostrava 2 12:16 6.5 2.0 80.0 0.5 33.3 1.0/1.0 100.0 1.0
USK Praha B 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 -
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BK Loko Plzeň 2 16:56 6.0 2.0 57.1 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.0
BASKET Brno B 2 17:15 6.0 1.5 75.0 1.0 66.7 0.0/0.0 0.0 3.5
BK Klatovy 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.0
Sokol Pražský 2 19:52 5.5 1.5 50.0 0.5 100.0 1.0/1.5 66.7 1.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BC Nový Jičín 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
USK Praha 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.5
USK 2 12:03 5.0 2.5 83.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Kbely 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 3.3
Porg Basket 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 2.0
BK Chomutov 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 13:36 2.7 0.7 33.3 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 1.3
Válečníci Děčín 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
TJ Sokol Pražský 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 4 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Opava 2 8:03 3.0 1.0 66.7 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
BC Vysočina 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VYS 1 0:00 5.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol Písek 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BA Nymburk 2 19:44 2.5 0.5 33.3 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
PORG Basket 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BVK Holice 1 0:00 5.0 1.0 100.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
BA Sparta Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
Jižní Supi 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Sokol Písek 2 10:31 1.5 0.5 50.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
BA Sparta 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Sokol Kbely B 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Tygři Brno 2 14:25 1.5 0.0 0.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Pražský 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
BA Sparta 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
GBA Lions J. Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SAM Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jižní Supi 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5