Tereza Jandová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
HB Basket
Výška
182 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
298
Procento vítězství
48.3%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BK Prosek 19 - 1.5 0.7 0 0.1/0.2 25.0 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze BK Prosek 14 - 3.6 1.6 0 0.4/1 35.7 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BK Prosek 14 - 7.6 3.3 0 1/1.7 58.3 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze Sokol Horní Počernice 20 - 9.7 4.6 0 0.5/1.5 33.3 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G BK Pros U13 26 - 5.5 2.3 0 0.9/1.7 53.3 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Základní fáze BK Prosek 8 - 4.0 1.9 0 0.3/1.9 13.3 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Základní fáze Sokol Horní Počernice 7 - 8.0 3.7 0 0.6/2 28.6 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - F - 1.-4. místo Sokol Horní Počernice 9 - 4.4 2 0 0.4/1.4 30.8 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - S - 5.- 9. místo BK Prosek 4 - 14.8 6.5 0 1.8/5.3 33.3 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina D Basketbal Sokol H. Počernice 8 - 2.4 0.8 0.1 0.5/1.4 36.4 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Základní fáze S.H.Počernice 18 - 6.9 2.8 0.1 1.1/2.7 40.8 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. C Basketbal Sokol H. Počernice 8 - 7.8 2.1 0.5 2/4.3 47.1 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C Sokol Horní Počernice 3 - 4.7 1.7 0 1.3/1.7 80.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina C Basketbal Sokol H. Počernice 12 - 8.5 3.6 0.2 0.8/2.9 28.6 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina B Sokol Horní Počernice 11 - 13.9 5.3 0.7 1.2/2.5 46.4 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga USK Praha 8 - 0.6 0.3 /0.3 0 0.1/0.6 20.0 0.1 -
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A Basketbal Sokol H. Počernice 14 - 9.7 3.1 0.6 1.9/3.5 53.1 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina A Basketbal Sokol H. Počernice 3 - 4.7 0.7 0.7 1.3/2.7 50.0 1.0 2.3
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo Basketbal Sokol H. Počernice 2 - 9.5 3.5 0.5 1/1 100.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina B Basketbal Sokol H. Počernice 12 - 6.1 2.6 0.1 0.7/1.4 47.1 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga Basketbal Sokol H. Počernice 10 - 6.7 1.9 0.3 2/3.7 54.1 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina A HB Basket B 3 - 11.0 4.7 0 1.7/2.3 71.4 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část HB Basket 4 7.0 4.3 1 /2 0.3 1.5/2.8 54.5 1.8 2.0
2021/22 juniorky U19 - základní část HB Basket 3 6.3 1.3 0.3 /0.7 0 0.7/1.3 50.0 0.3 1.3
2021/22 juniorky U19 - skupina B HB Basket B 8 - 8.8 3.8 0.1 0.9/1.3 70.0 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část HB Basket 21 18.7 7.7 2.9 /5.8 0.2 1.4/2.9 47.5 2.0 8.5
2021/22 juniorky U19 - play-out A HB Basket B 8 - 8.6 3.6 0.1 1/2.1 47.1 - -
2021/22 kadetky U17 - MČR HB Basket 3 16.0 4.3 1.7 /6 0 1/2.3 42.9 3.3 1.0
2022/23 juniorky U19 - skupina A HB Basket 5 2.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.4 0.4
2022/23 juniorky U19 - Skupina A HB Basket B 3 - 8.7 3.7 0 1.3/2.7 50.0 - -
2022/23 ženy - Středočeská basketbalová liga žen HBB 7 - 10.3 4.4 0 1.4/3 47.6 - -
Průměr za kariéru 32.8 1.7 6.7 2.7 0.1 0.9/2.1 155.1 1.0 0.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BK ČB 17. 11. 2022
2B body 7 BK ČB 17. 11. 2022
Obranné doskoky 3 Tygři Praha 1. 12. 2022
Útočné doskoky 1 Tygři Praha 1. 12. 2022
Doskoky celkem 4 Tygři Praha 1. 12. 2022
Body 20 BK ČB 17. 11. 2022
Užitečnost 4 Tygři Praha 1. 12. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Sokol H. Králové 10. 10. 2021 2021/22
2B body 11 ČBrU13G 4. 3. 2017 2016/17
3B body 3 Sokol Nusle 14. 10. 2018 2018/19
Obranné doskoky 7 Tygři Praha 7. 12. 2021 2021/22
Útočné doskoky 9 KP Brno 27. 3. 2022 2021/22
Doskoky celkem 11 Tygři Praha 7. 12. 2021 2021/22
Body 26 Sokol Nusle 14. 10. 2018 2018/19
Užitečnost 25 KP Brno 27. 3. 2022 2021/22
Asistence 4 KP Brno 27. 3. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 3B TH TH %
24. 9. 2022 Středočeská basketbalová liga žen BraB 0:00 5 2 0 1/4 25.0
28. 9. 2022 skupina A USK Praha 0:00 0 0 0 0/0 0
2. 10. 2022 skupina A BK Strakonice 0:00 0 0 0 0/0 0
15. 10. 2022 skupina A Levhartice Chomutov 3:00 0 0 0 0/0 0
16. 10. 2022 skupina A Sluneta Ústí n.L. 0:00 0 0 0 0/0 0
22. 10. 2022 Středočeská basketbalová liga žen BenB 0:00 6 3 0 0/0 0
23. 10. 2022 Středočeská basketbalová liga žen BK Příbram 2000 0:00 13 6 0 1/2 50.0
5. 11. 2022 Středočeská basketbalová liga žen BK Pelhřimov 0:00 14 6 0 2/4 50.0
17. 11. 2022 skupina A USK Praha 0:00 0 0 0 0/0 0
17. 11. 2022 Skupina A BŠ Tygři Praha B 0:00 13 6 0 1/2 50.0
17. 11. 2022 Středočeská basketbalová liga žen BK ČB 0:00 20 7 0 6/8 75.0
19. 11. 2022 Středočeská basketbalová liga žen BC Kolín 0:00 6 3 0 0/1 0.0
20. 11. 2022 Středočeská basketbalová liga žen PodB 0:00 8 4 0 0/2 0.0
26. 11. 2022 Skupina A Sokol Kladno 0:00 3 1 0 1/2 50.0
27. 11. 2022 Skupina A DBaK 0:00 10 4 0 2/4 50.0
1. 12. 2022 skupina A Tygři Praha 7:06 0 0 0 0/0 0
Celkem 16 10:06 98 42 14/29 48.3
Průměr 16 0:37 6.1 2.6 0.0 0.9/1.8 48.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
DBaK 6 0:00 10.8 4.3 0.0 0.0 0.0 2.2/3.8 56.5 1.0
BA Sparta 9 0:00 5.9 2.8 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.9
USK Praha 5 0:00 8.2 4.0 0.0 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 0.8
Basket Slovanka 8 0:00 5.1 2.1 0.0 0.0 0.0 0.9/2.0 43.8 0.3
BA Sparta 5 0:00 7.6 3.4 0.0 0.0 0.0 0.8/2.2 36.4 0.6
USK Praha 4 0:00 8.8 3.3 0.0 0.0 0.0 2.3/4.8 47.4 1.3
ČBrU13G 4 0:00 8.8 3.5 0.0 0.0 0.0 1.8/3.0 58.3 0.5
Sla U13G 4 0:00 8.5 3.8 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 0.5
BC Benešov 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 3.5
Basket Říčany 2 0:00 14.0 5.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Basket Praha 5 0:00 5.2 2.4 0.0 0.0 0.0 0.4/0.8 50.0 1.0
KP Brno 3 15:17 8.7 3.0 50.0 0.0 0.0 2.7/4.3 61.5 1.3
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 0.5
BenU13G 4 0:00 6.3 2.5 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 55.6 0.3
DBaK 2 0:00 12.5 3.5 0.0 1.5 0.0 1.0/3.5 28.6 0.5
Pod U13G(ms) 4 0:00 5.8 2.5 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 -
Sokol Nilfisk H. Králové 3 0:00 7.7 3.0 0.0 0.3 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.5 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Žabiny Brno 4 14:03 5.8 2.5 52.6 0.0 0.0 0.8/2.8 27.3 1.8
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sokol H. Králové 2 26:43 11.0 3.0 40.0 0.0 0.0 5.0/9.5 52.6 1.5
Levhartice Chomutov 3 18:00 7.0 3.0 39.1 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.3
BK ČB 1 0:00 20.0 7.0 0.0 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 2.0
BA Sparta 4 0:00 4.8 1.8 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 55.6 0.8
HB Basket 4 0:00 4.8 2.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 0.8
Basket Slovanka 5 0:00 3.6 1.4 0.0 0.0 0.0 0.8/2.4 33.3 0.4
Tygři Praha 2 23:06 9.0 3.0 50.0 0.5 33.3 1.5/2.0 75.0 1.0
K2 Prostějov 2 0:00 9.0 1.5 0.0 1.0 0.0 3.0/4.5 66.7 1.5
BSK Jičín 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Basket Slovanka 2 0:00 9.0 1.5 0.0 1.5 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
Bor 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Sokol Kladno 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 1.7
Studánka Pardubice 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
DBaK 2 0:00 7.5 2.0 0.0 0.0 0.0 3.5/4.0 87.5 -
BK Kralupy junior 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
USK Praha 6 0:00 2.5 1.2 0.0 0.0 0.0 0.2/0.5 33.3 0.5
Loko Trutnov 2 13:08 7.5 3.5 63.6 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Loko Karlovy Vary 2 0:00 7.5 2.0 0.0 0.5 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 3 0:00 5.0 1.0 0.0 0.3 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BK Pelhřimov 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Basket Slovanka 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
BA Sparta Praha 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
BŠ Tygři Praha B 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Příbram 2000 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SBŠ Ostrava 2 22:39 6.5 2.5 38.5 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
Sokol H. Králové 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/4.0 25.0 1.5
BSK TJ Jičín 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
BK Loko K. Vary 1 0:00 12.0 3.0 0.0 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 1.0
USK Praha 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 2 18:42 6.0 2.5 50.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
KP Brno 2 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BA Sparta 2 9:27 5.5 1.5 50.0 0.5 100.0 1.0/2.5 40.0 4.0
Basket Ostrava 2 16:02 5.0 1.0 40.0 1.0 50.0 0.0/2.0 0.0 3.5
USK Praha 2 13:43 5.0 1.5 37.5 0.5 100.0 0.5/1.5 33.3 4.0
BK Strakonice 2 12:38 5.0 2.0 57.1 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
HB Basket Praha 6 0:00 1.7 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
BK Brandýs n.L. 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
PodB 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
USK Praha 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BC Kolín 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
KP Brno 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BenB 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BraB 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
SBŠ Ostrava 2 0:00 2.5 1.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 -
BA Sparta Praha 1 17:31 4.0 1.0 50.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Bra U13G 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BA Sparta 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Tygři Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Studánka Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KP Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 2 0:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Levhartice Chomutov 1 3:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BKHAV 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
HB Basket 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 1 7:06 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0