Žofia Vajdová

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
HB Basket
Výška
176 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
284
Procento vítězství
61.3%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 mladší minižákyně U12 - Základní fáze HB Basket Praha 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze HB Basket Praha 17 - 2.2 1.1 0 0.1/0.3 40.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13 HBU13G 20 - 0.5 0.3 0 0/0.6 0.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Základní fáze HB Basket Praha 11 - 3.9 1.6 0 0.6/1.3 50.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G HBB U12G(MS) 4 - 2.5 1.3 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "B" HBB U12G(MS) 4 - 3.0 1.5 0 0/1 0.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G HBU13G 13 - 2.2 1 0 0.2/0.5 28.6 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina A HB Basket Praha B 7 - 1.4 0.3 0 0.9/2 42.9 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Základní fáze HB Basket Praha 8 - 3.9 1.6 0 0.6/2.5 25.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - F - 1.- 4. místo HB Basket Praha 12 - 1.4 0.7 0 0.1/1.3 6.7 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. A HB Basket Praha B 12 - 3.6 1.3 0 1.1/3.8 28.3 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A HB Basket 4 - 3.5 0.3 0.8 0.8/1.5 50.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina A HB Basket 12 - 4.3 1.8 0.2 0.3/1.4 23.5 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina A HB Basket B 11 - 10.1 3.4 0.4 2.3/4.3 53.2 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A HB Basket 13 - 1.5 0.6 0 0.3/0.9 33.3 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A2 HB Basket B 9 - 7.2 2.9 0.1 1.1/2.8 40.0 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina B HB Basket B 2 - 2.0 1 0 0/0.5 0.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A HB Basket 13 - 2.8 0.7 /0.7 0.3 0.5/1.3 35.3 2.5 -0.5
2018/19 kadetky U17 - skupina A HB Basket B 13 - 1.8 0.6 0.1 0.4/1.2 31.3 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina B HB Basket B 6 - 7.7 2.7 0.5 0.8/4.3 19.2 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga HB Basket 16 - 3.8 1 /1 0.2 1.3/2.9 43.5 1.9 0.3
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B1 HB Basket B 3 - 15.0 4.3 1 3.3/7 47.6 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out A HB Basket B 7 - 3.4 1 0.1 1/2 50.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - MČR HB Basket 3 14.7 3.3 1 /2.3 0 1.3/2 66.7 2.7 2.0
2019/20 juniorky U19 - skupina A BKj. Kralupy n.V. 14 - 6.1 2.2 0.3 0.9/2 42.9 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A HB Basket B 11 - 8.2 3 0.2 1.6/3.8 42.9 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out A BKj. Kralupy n.V. 4 - 6.8 2 0.3 2/4.8 42.1 - -
2019/20 kadetky U17 - play-out A HB Basket B 3 - 10.3 1.3 1.3 3.7/5.3 68.8 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina B BKj. Kralupy n.V. 3 - 9.7 4.3 0 1/3.3 30.0 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část HB Basket 4 7.8 3.0 1.3 /2 0 0.5/2.8 18.2 2.0 -1.0
2021/22 ženy - Středočeská basketbalová liga žen HBB 13 - 6.4 2.3 0.4 0.6/1.2 50.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B HB Basket B 6 - 8.2 3.3 0.2 1/2.5 40.0 - -
2021/22 juniorky U19 - play-out A HB Basket B 1 - 7.0 2 1 0/0 0.0 - -
2022/23 juniorky U19 - Skupina A HB Basket B 1 - 9.0 2 1 2/4 50.0 - -
2022/23 ženy - Středočeská basketbalová liga žen HBB 2 - 11.5 4.5 0.5 1/2 50.0 - -
Průměr za kariéru 31.6 0.3 4.2 1.5 0.2 0.7/2.0 127.8 1.5 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 DBaK 30. 9. 2022
2B body 6 BraB 24. 9. 2022
3B body 1 BraB 24. 9. 2022
Body 16 BraB 24. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Loko Karlovy Vary 15. 2. 2020 2019/20
2B body 7 BK Lvice Litoměřice 22. 1. 2018 2017/18
3B body 3 Loko Karlovy Vary 15. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 3 BK Chomutov 5. 5. 2019 2018/19
Doskoky celkem 3 BK Chomutov 5. 5. 2019 2018/19
Body 19 Loko Karlovy Vary 15. 2. 2020 2019/20
Užitečnost 7 Žabiny Brno 5. 1. 2019 2018/19
Asistence 1 Sluneta Ústí n.L. 4. 5. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
24. 9. 2022 Středočeská basketbalová liga žen BraB 16 6 1 1/2 50.0
28. 9. 2022 Středočeská basketbalová liga žen BK ČB 7 3 0 1/2 50.0
30. 9. 2022 Skupina A DBaK 9 2 1 2/4 50.0
Celkem 3 32 11 2 4/8 50.0
Průměr 3 10.7 3.7 0.7 1.3/2.7 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Loko Karlovy Vary 6 0:00 8.5 2.2 0.0 0.7 0.0 2.2/4.5 48.1 1.7
BK Lvice Litoměřice 6 0:00 7.2 2.5 750.0 0.0 0.0 2.2/4.3 50.0 2.5
Basket Slovanka B 7 0:00 5.9 2.0 0.0 0.1 0.0 1.4/2.7 52.6 1.7
Sokol Kladno 4 0:00 10.0 3.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.3 46.2 1.0
DBaK 5 0:00 7.6 2.0 0.0 0.6 0.0 1.8/3.0 60.0 0.6
BraB 3 0:00 11.0 3.7 0.0 0.7 0.0 1.7/3.0 55.6 1.0
BC Benešov 2 0:00 15.0 4.5 0.0 1.0 0.0 3.0/9.5 31.6 1.5
BA Tygřice Louny 3 0:00 9.3 3.0 0.0 0.3 0.0 2.3/4.7 50.0 2.3
Sokol Nusle 5 0:00 4.8 1.2 0.0 0.4 0.0 1.2/2.8 42.9 1.4
Levhartice Chomutov 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.0
Žabiny Brno 3 6:35 7.7 1.0 75.0 1.0 100.0 2.7/4.7 57.1 2.0
BK Klatovy 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
Kralupy junior 2 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
DBaK 6 0:00 3.2 1.2 0.0 0.0 0.0 0.8/2.2 38.5 1.8
Basket Říčany 2 0:00 9.0 1.5 0.0 1.0 0.0 3.0/6.5 46.2 1.0
BCKol 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.3 0.0 0.0/1.0 0.0 1.3
BA K. Vary 3 0:00 5.0 1.7 125.0 0.3 100.0 0.7/2.3 28.6 2.7
Sokol Kladno 3 0:00 5.0 1.7 0.0 0.0 0.0 1.7/5.0 33.3 2.3
TJ Sokol Nusle 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n.L. 4 3:20 3.3 0.8 75.0 0.5 200.0 0.3/1.0 25.0 1.3
Loko Karlovy Vary 6 0:00 2.2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.2/1.5 11.1 2.2
B. Jablonec n. N. 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Horní Počernice 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/8.0 25.0 4.0
BK Chomutov 3 3:28 3.7 0.7 50.0 0.7 100.0 0.3/1.0 33.3 2.7
BA Čel 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
DBaK 3 0:00 3.7 1.0 0.0 0.0 0.0 1.7/4.0 41.7 0.7
BKj. Kralupy n.V. 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
KlS U13G 4 0:00 2.5 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.8 0.0 1.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 1.0
BK Strakonice 3 4:08 3.0 0.7 66.7 0.3 100.0 0.7/1.3 50.0 2.7
SBŠ Ostrava 2 0:00 4.5 2.0 100.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.0
USK Praha 2 0:00 4.0 0.5 100.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.5
BKHAV 2 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Bor 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
DBaK 2 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 200.0 1.0/3.0 33.3 2.5
BK Strakonice 3 0:00 2.7 0.7 100.0 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 2.3
TJ Sok.Kl. 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BenB 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Žabiny Brno 1 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BA Sparta 5 0:00 1.4 0.6 0.0 0.0 0.0 0.2/1.6 12.5 2.0
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BK ČB 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 3.5 1.0 100.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
USK Praha 5 0:00 1.2 0.6 0.0 0.0 0.0 0.0/1.4 0.0 2.0
BSK Jičín 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sad U12G 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
SLUNETA Ústí nad Labem 4 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.8
Sokol Kladno 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BA Sparta Praha 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BenU13G 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Sparta 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
Sla U13G 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
USK Praha 4 0:00 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 1.5
Basket Slovanka 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Slovan Litoměřice 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.5 14.3 1.0
BA Sparta 1 18:10 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
BK Strakonice 5 0:00 0.4 0.2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0 1.8
USK Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BC Slaný 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
KP Brno 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BA Sparta 3 0:00 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
BA Sparta 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
KP Brno 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
USK Praha 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0