Julie Potůčková

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
HB Basket
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
318
Procento vítězství
57.5%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze HB Basket Praha 18 - 3.3 1.5 0 0.3/0.4 62.5 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Základní fáze HB Basket Praha 17 - 5.3 2.5 0 0.2/0.8 30.8 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze HB Basket Praha 23 - 14.9 7 0 1/2.7 36.1 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G HBB U12G(MS) 6 - 10.0 4.5 0 1/2.2 46.2 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "B" HBB U12G(MS) 6 - 14.0 6.5 0 1/2 50.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G HBU13G 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina A HB Basket Praha B 6 - 3.3 1.5 0 0.3/1 33.3 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A" HBB U12G(MS) 3 - 10.3 5 0 0.3/0.7 50.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Základní fáze HB Basket Praha 8 - 2.9 1.4 0 0.1/0.3 50.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Základní fáze HB Basket Praha 3 - 11.7 5 0 1.7/2.7 62.5 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G sk.A1 HBB U12G(MS) 3 - 13.0 6 0 1/2 50.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - S - 5.-8. místo HB Basket Praha 12 - 13.8 6.6 0 0.7/1.6 42.1 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - F - 1.- 4. místo HB Basket Praha 12 - 3.7 1.8 0 0.2/0.2 100.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. A HB Basket Praha B 9 - 5.4 2.3 0 0.8/1.6 50.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 9-12 HBB U12G(MS) 1 - 10.0 5 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 9-12 (B) HBB U12G(MS) 1 - 12.0 6 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina A HB Basket 9 - 4.2 2.1 0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Základní fáze HB Basket 18 - 6.8 3.1 0 0.7/1.8 37.5 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A HB Basket 11 - 1.9 0.7 0 0.5/0.7 62.5 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A2 HB Basket B 5 - 3.6 1.8 0 0/0.4 0.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A HB Basket 10 - 4.0 1.3 /1.3 0.3 0.5/0.7 71.4 1.4 2.4
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina A HB Basket 12 - 11.6 4.4 0.3 2/4 50.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina B HB Basket B 4 - 8.0 3 0.3 1.3/2 62.5 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga HB Basket 13 - 3.7 1 /1 0.5 0.1/0.3 25.0 0.7 2.8
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B1 HB Basket B 6 - 12.2 4.7 0.3 1.8/3 61.1 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Liga sk. B HB Basket 7 - 11.0 4.3 0.3 1.6/2.7 57.9 - -
2018/19 starší žákyně U15 - MČR HB Basket 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - skupina B HB Basket 3 - 7.3 2.7 0.3 1/1.7 60.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - 2. kolo HB Basket 2 - 15.5 5.5 1 1.5/1.5 100.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina A HB Basket 9 - 5.6 2.3 0.1 0.6/1.2 45.5 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A HB Basket B 8 - 4.8 2.1 0 0.5/1.5 33.3 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Liga sk. A HB Basket 5 - 6.6 2.2 0.4 1/2.6 38.5 - -
2019/20 kadetky U17 - play-out A HB Basket B 1 - 5.0 1 1 0/0 0.0 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina A HB Basket B 3 - 5.3 2 0.3 0.3/2 16.7 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část HB Basket 2 0.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.5 0.5
2020/21 kadetky U17 - skupina A HB Basket B 2 - 15.5 5.5 1 1.5/2 75.0 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část HB Basket 1 11.0 2.0 1 /2 0 0/0 0.0 1.0 -
2021/22 juniorky U19 - skupina B HB Basket B 8 - 5.5 1.5 0.8 0.3/1.1 22.2 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část HB Basket 26 22.2 6.3 2.1 /5.2 0.4 1/2.3 44.3 1.8 5.7
2021/22 juniorky U19 - play-out A HB Basket B 6 - 10.0 3.8 0.3 1.3/2.2 61.5 - -
2021/22 kadetky U17 - MČR HB Basket 3 22.7 5.0 1 /6.7 0 3/6 50.0 1.7 2.7
2022/23 juniorky U19 - skupina A HB Basket 4 10.3 1.3 0.5 /1.3 0 0.3/1 25.0 0.3 0.8
2022/23 ženy - Středočeská basketbalová liga žen HBB 4 - 4.0 1.8 0 0.5/2.5 20.0 - -
Průměr za kariéru 34.8 2.2 7.1 3.0 0.1 0.7/1.5 187.0 1.4 0.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 Kralupy junior 4. 12. 2022
2B body 4 Kralupy junior 4. 12. 2022
Obranné doskoky 2 Basket Slovanka 6. 11. 2022
Útočné doskoky 2 Basket Slovanka 6. 11. 2022
Doskoky celkem 4 Basket Slovanka 6. 11. 2022
Body 9 Kralupy junior 4. 12. 2022
Užitečnost 8 Basket Slovanka 6. 11. 2022
Asistence 1 Basket Slovanka 6. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Basket Slovanka 2. 12. 2018 2018/19
2B body 25 Basket Slovanka B 18. 10. 2015 2015/16
3B body 2 Loko Karlovy Vary 3. 10. 2020 2020/21
Obranné doskoky 7 Levhartice Chomutov 12. 3. 2022 2021/22
Útočné doskoky 8 USK Praha 13. 5. 2022 2021/22
Doskoky celkem 11 USK Praha 13. 5. 2022 2021/22
Body 50 Basket Slovanka B 18. 10. 2015 2015/16
Užitečnost 20 BK Strakonice 1. 5. 2022 2021/22
Asistence 8 USK Praha 9. 1. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
24. 9. 2022 Středočeská basketbalová liga žen BraB 0:00 2 1 0.0 0 0/2 0.0
15. 10. 2022 skupina A Levhartice Chomutov 16:16 0 0 0.0 0 0/2 0.0
16. 10. 2022 skupina A Sluneta Ústí n.L. 4:33 0 0 0.0 0 0/0 0
22. 10. 2022 Středočeská basketbalová liga žen BenB 0:00 4 2 0.0 0 0/0 0
23. 10. 2022 Středočeská basketbalová liga žen BK Příbram 2000 0:00 7 3 0.0 0 1/4 25.0
6. 11. 2022 skupina A Basket Slovanka 15:30 5 2 50.0 0 1/2 50.0
17. 11. 2022 skupina A USK Praha 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
20. 11. 2022 Středočeská basketbalová liga žen PodB 0:00 3 1 0.0 0 1/4 25.0
1. 12. 2022 skupina A Tygři Praha 4:22 0 0 0.0 0 0/0 0
3. 12. 2022 Středočeská basketbalová liga žen TJ Sok.Kl. 0:00 6 3 0.0 0 0/0 0
4. 12. 2022 Středočeská basketbalová liga žen Kralupy junior 0:00 9 4 0.0 0 1/1 100.0
Celkem 11 40:41 36 16 320.0 4/15 26.7
Průměr 11 3:41 3.3 1.5 320.0 0.0 0.4/1.4 26.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BCSlaU12G 6 0:00 9.5 4.3 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 41.7 2.0
USK Praha 6 0:00 9.3 4.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.7
BA Sparta 6 0:00 8.2 3.7 0.0 0.0 0.0 0.8/2.8 29.4 2.2
BA Sparta 8 0:00 5.4 2.5 0.0 0.0 0.0 0.4/0.5 75.0 1.3
USK Praha 6 0:00 7.0 3.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.2
BK Klatovy 3 0:00 12.0 5.3 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 44.4 0.7
BK Brandýs n.L. 2 0:00 18.0 5.5 0.0 1.0 0.0 4.0/4.5 88.9 1.5
Basket Slovanka B 2 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.5
DBaK 5 0:00 6.2 3.0 0.0 0.0 0.0 0.2/1.0 20.0 1.4
BKj. Kralupy n.V. 4 0:00 7.8 3.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.8 57.1 0.5
Bra U12G 2 0:00 15.5 7.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
USK Praha 8 0:00 3.9 1.9 0.0 0.0 0.0 0.1/0.3 50.0 1.9
Basket Slovanka 3 0:00 10.0 4.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.3
Sokol Horní Počernice 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BC Benešov 3 0:00 9.7 2.3 0.0 1.0 0.0 2.0/3.3 60.0 1.7
SKla U12G 2 0:00 14.5 7.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Loko Karlovy Vary 5 0:00 5.6 2.4 0.0 0.2 0.0 0.2/0.8 25.0 2.0
BK Strakonice 7 0:00 4.0 1.3 0.0 0.4 300.0 0.1/0.1 100.0 1.3
SLUNETA Ústí nad Labem 5 0:00 5.4 2.2 0.0 0.0 0.0 1.0/2.4 41.7 1.6
Bor 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
BA K. Vary 4 0:00 6.0 2.5 111.1 0.3 100.0 0.3/1.0 25.0 1.3
USK Praha 3 28:31 8.0 2.3 33.3 0.0 0.0 3.3/6.0 55.6 0.7
BK Chomutov 5 0:00 4.6 1.6 0.0 0.0 0.0 1.4/1.8 77.8 2.2
Loko Karlovy Vary 2 0:00 11.5 4.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BK Strakonice 3 19:09 7.7 1.7 71.4 1.3 100.0 0.3/0.7 50.0 1.7
USK Praha 4 0:00 5.3 2.0 0.0 0.0 0.0 1.3/1.5 83.3 1.0
Basket Slovanka 4 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.5/2.8 18.2 1.0
BK Strakonice 6 0:00 3.3 1.0 0.0 0.2 0.0 0.8/1.3 62.5 1.0
Basket Slovanka 2 0:00 9.5 1.5 0.0 0.5 0.0 5.0/10.0 50.0 0.5
DBaK 3 0:00 6.3 2.3 0.0 0.3 0.0 0.7/2.3 28.6 0.7
Sokol Kladno 2 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.5 44.4 1.5
Sokol H. Králové 2 22:59 8.5 2.5 31.3 1.0 33.3 0.5/1.0 50.0 0.5
ŠBK P-H Sadská 2 23:17 8.5 3.5 50.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sad U12G 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.5
Basket Ostrava 2 26:44 8.5 3.5 53.8 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
Loko Trutnov 2 22:33 8.5 4.0 66.7 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
TJ Sokol Nusle 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Sparta 2 0:00 8.0 3.0 600.0 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 1.5
DBaK 2 0:00 7.5 3.5 350.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
Basket Slovanka 3 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.7
Levhartice Chomutov 3 22:55 5.0 2.0 31.6 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.3
Basket Slovanka 2 22:41 7.0 1.5 33.3 0.5 20.0 2.5/6.0 41.7 1.0
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 4.3 1.7 100.0 0.3 100.0 0.0/1.3 0.0 2.0
Basket Říčany 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Kladno 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol Kladno 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.3
BA Sparta 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Žabiny Brno 3 0:00 3.7 0.7 100.0 0.7 100.0 0.3/0.7 50.0 -
BK Kralupy junior 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SBŠ Ostrava 2 25:54 5.0 1.0 20.0 0.5 25.0 1.5/4.0 37.5 3.0
KP Brno 2 21:19 4.5 1.0 16.7 0.5 100.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Kralupy junior 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Basket Slovanka 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 1.0
KP Brno 2 0:00 4.0 0.5 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BKj. Kralupy n.V. 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BA Sparta 2 11:39 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.5 20.0 1.5
DBaK 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Tygři Praha 4 7:19 1.8 0.3 50.0 0.0 0.0 1.3/2.0 62.5 1.3
USK Praha 2 0:00 3.5 1.0 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Příbram 2000 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
TJ Sok.Kl. 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno 4 12:58 1.5 0.3 9.1 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.3
BKj. Kralupy n.V. 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Slovanka 2 7:45 2.5 1.0 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 5.0 1.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
BenB 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
PodB 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BKHAV 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 2 5:23 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Tygřice Louny 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BraB 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Slovan Litoměřice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Tygři Praha 1 4:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n.L. 1 4:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Levhartice Chomutov 1 16:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
KP Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5