Alex Dehier

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 22 let
Výška
190 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
106
Procento vítězství
50%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina D NH Ostrava 2 - 0.0 0 0 0/1 0.0 - -
2013/14 žáci U15 - liga sk. B NH Ostrava 5 - 0.8 0.2 0 0.4/1.2 33.3 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. B NH Ostrava 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off NH Ostrava 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2014/15 žáci U15 - skupina C NH Ostrava 9 - 1.6 0.7 0 0.2/1.4 15.4 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga NH Ostrava 9 - 4.2 1.7 0 0.9/1.7 53.3 - -
2014/15 žáci U15 - MČR -skupina A NH Ostrava 3 13.3 1.3 0.7 0 0/0 0.0 1.7 3.0
2014/15 žáci U15 - MČR o 5.- 8. místo NH Ostrava 2 9.5 3.0 1.5 0 0/1 0.0 1.0 4.5
2015/16 kadeti U17 - skupina B BCM Ostrava B 14 - 2.1 0.9 0 0.2/0.6 37.5 - -
2016/17 junioři U19 - skupina C NH Ostrava 9 - 3.0 1 0 1/1.8 56.3 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část NH Ostrava 20 13.4 2.0 0.8 /2.5 0.2 0.1/0.3 20.0 1.8 -0.4
2016/17 junioři U19 - play-out C NH Ostrava 8 - 1.6 0.6 0 0.4/0.4 100.0 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out NH Ostrava 2 7.5 1.5 0.5 /2.5 0 0.5/1 50.0 1.0 -1.5
2017/18 junioři U19 - skupina C NH Ostrava 14 - 0.9 0.4 0 0.1/0.1 100.0 - -
2017/18 junioři U19 - finálová skupina NH Ostrava 6 - 3.0 0.5 0.5 0.5/0.8 60.0 - -
Průměr za kariéru 21.2 3.2 2.0 0.8 0.1 0.3/0.7 105.2 1.3 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 Sokol Písek 8. 2. 2015 2014/15
2B body 8 Sokol Pražský 26. 4. 2015 2014/15
3B body 2 Snakes Ostrava B 8. 4. 2018 2017/18
Obranné doskoky 7 BA Sparta Praha 19. 3. 2017 2016/17
Útočné doskoky 2 Sokol Pražský 5. 2. 2017 2016/17
Doskoky celkem 7 BA Sparta Praha 19. 3. 2017 2016/17
Body 16 Sokol Pražský 26. 4. 2015 2014/15
Užitečnost 2 Sokol Pražský 29. 10. 2016 2016/17
Asistence 1 Sokol Písek 21. 1. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Pražský 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.5 14.3 -
Sokol Písek 3 0:00 4.3 1.3 0.0 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 1.0
BK Pelhřimov 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Karviná 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
Lions J. Hradec 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jiskra Kyjov 4 0:00 1.8 0.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 1.0
Slavia Kroměříž 6 0:00 1.2 0.5 0.0 0.0 0.0 0.2/0.3 50.0 0.8
SKB Zlín 5 0:00 1.4 0.6 0.0 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 2.6
Snakes Ostrava 2 11:59 3.5 1.0 28.6 0.5 33.3 0.0/0.5 0.0 2.0
BK Loko Plzeň 3 6:19 2.0 1.0 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Sokol Žižkov 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 -
Sokol Písek 2 19:29 2.5 0.5 25.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 3 5:03 1.7 0.7 33.3 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
BA Sparta Praha 2 25:13 2.5 1.0 22.2 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
USK Praha 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Hladnov 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
USK 2 12:01 1.5 0.0 0.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SKB Zlín 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Synthesia Pardubice 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
BK Opava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BC Nový Jičín 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Synthesia Pardubice 1 19:30 2.0 1.0 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 2 8:59 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 18:05 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Nový Jičín 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Jiskra Kyjov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
SAM BŠM Brno 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
TOROLA Snakes Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pelhřimov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BK Opava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Snakes Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Nový Jičín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0