Viktorie Strnadová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 18 let
Aktuální klub
ŠBK P-H Sadská
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
320
Procento vítězství
76.6%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A ŠBKsad (D) 8 - 3.5 1.6 0.0 0 0.0 0.3/1.1 22.2 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A (3 na 3) ŠBKsad (D) 6 - 3.7 1.8 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace o národní finále U11G ŠBK Sad U11G (kv) 3 - 0.7 0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 9-11 ŠBKsad (D) 4 - 9.0 4 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina 9-11 (3na3) ŠBKsad (D) 3 - 14.7 7 0.0 0 0.0 0.7/0.7 100.0 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX ŠBKsad (D) 32 - 7.1 3.3 0.0 0 0.0 0.6/1.6 36.0 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace nejmladších minižákyň o NF ŠBK Sad U11G (kv) 6 - 7.3 3 0.0 0 0.0 1.3/3 44.4 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Nejmladší minižákyně U11G ŠBKSad U11G 8 - 19.3 8.8 0.0 0 0.0 1.8/2.5 70.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Nejmladší minižákyně U11G B ŠBKSad U11G 8 - 14.9 7 0.0 0 0.0 0.9/1.9 46.7 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Sad U12G 9 - 8.9 3.7 0.0 0 0.0 1.6/2.1 73.7 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "B" Sad U12G 9 - 6.8 2.8 0.0 0 0.0 1.2/1.4 84.6 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Skupina o 1-3 místo ŠBKSad U11G 3 - 18.0 8.7 0.0 0 0.0 0.7/2 33.3 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Skupina o 1-3 místo "B" ŠBKSad U11G 4 - 13.8 6.8 0.0 0 0.0 0.3/0.8 33.3 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G Sad U13G 23 - 8.5 3.8 0.0 0 0.0 0.9/1.8 51.2 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B" Sad U12G 9 - 14.6 6.6 0.0 0 0.0 1.4/2.4 59.1 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G sk.B2 Sad U12G 9 - 9.4 4.2 0.0 0 0.0 1/2.2 45.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o NF U12 finále ŠBK SadU12G (kv) 4 - 16.8 7.3 0.0 0 0.0 2.3/3.3 69.2 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 Sad U12G 4 - 11.5 5 0.0 0 0.0 1.5/3 50.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 (B) Sad U12G 4 - 16.3 7 0.0 0 0.0 2.3/3.3 69.2 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina D ŠBK Parker-Hannifin Sadská 11 - 7.4 2.6 0.0 0.1 0.0 1.8/3.3 55.6 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "B" Sad U13G 9 - 10.7 4.6 0.0 0 0.0 1.6/2.9 53.8 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13G B1 Sad U13G 9 - 8.8 3.8 0.0 0.1 0.0 0.9/2.1 42.1 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 - 3.7 1.6 0.0 0 0.0 0.4/1.5 28.6 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Umístění 1-2 Sad U13G 2 - 7.0 2.5 0.0 0 0.0 2/2 100.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B ŠBK P-H Sadská 12 - 5.8 2.3 /2.3 100.0 0.1 100.0 0.8/1.4 58.8 1.3 3.9
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina D ŠBK Parker-Hannifin Sadská 9 - 10.3 4.3 0.0 0 0.0 1.7/3.3 50.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. A ŠBK P-H Sadská 5 - 6.0 2.8 /2.8 100.0 0 0.0 0.4/1.4 28.6 3.0 2.0
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A ŠBK Parker-Hannifin Sadská 5 - 6.8 3.2 0.0 0 0.0 0.4/1.6 25.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina B ŠBK Parker-Hannifin Sadská 3 - 5.7 2.3 100.0 0 0.0 1/3 33.3 1.3 2.3
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 - 3.0 1.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina C ŠBK P-H Sadská 2 - 5.5 2.5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2019/20 kadetky U17 - 2. kolo ŠBK P-H Sadská 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina B ŠBK P-H Sadská 14 - 7.1 3.1 0.0 0 0.0 0.8/1.4 57.9 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga ŠBK P-H Sadská 8 - 3.8 1.1 0.0 0.4 0.0 0.4/1.1 33.3 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina B ŠBK P-H Sadská 3 - 1.3 0.3 0.0 0 0.0 0.7/2.7 25.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B ŠBK P-H Sadská 2 - 7.5 3 0.0 0.5 0.0 0/1 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina A ŠBK P-H Sadská 2 - 4.5 2 /2 100.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5 2.0
2021/22 kadetky U17 - 2. kolo ŠBK P-H Sadská 2 - 4.0 1 /1 100.0 0 0.0 2/2 100.0 2.5 1.5
2021/22 juniorky U19 - skupina C ŠBK P-H Sadská 10 - 10.1 4.1 0.0 0.1 0.0 1.6/3.1 51.6 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část ŠBK P-H Sadská 24 26.1 4.6 1.8 /6.3 28.0 0.1 15.0 0.8/1.2 62.1 2.1 1.4
2021/22 juniorky U19 - finálová skupina ŠBK P-H Sadská 7 - 5.0 2.3 0.0 0 0.0 0.4/0.6 75.0 - -
2022/23 juniorky U19 - Skupina B ŠBK P-H Sadská 8 - 4.0 1.3 0.0 0.1 0.0 1.1/2.3 50.0 - -
Průměr za kariéru 32.0 2.0 8.0 3.4 52.8 0.0 11.5 0.9/1.8 201.9 1.4 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 B. Jablonec n. N. 14. 1. 2023
2B body 5 Basketbal Sokol Horní Počernice 28. 9. 2022
3B body 1 Sokol Nusle 10. 12. 2022
Body 11 Basketbal Sokol Horní Počernice 28. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Loko Trutnov 1. 12. 2018 2018/19
2B body 14 BenU11G 3. 10. 2015 2015/16
3B body 2 DBaK 22. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 7 BK Strakonice 6. 2. 2022 2021/22
Útočné doskoky 6 BK Strakonice 6. 2. 2022 2021/22
Doskoky celkem 13 BK Strakonice 6. 2. 2022 2021/22
Body 31 BenU11G 3. 10. 2015 2015/16
Užitečnost 21 BK Strakonice 6. 2. 2022 2021/22
Asistence 3 Loko Trutnov 13. 11. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
28. 9. 2022 Skupina B Basketbal Sokol Horní Počernice 11 5 0 1/2 50.0
16. 10. 2022 Skupina B Sokol Nusle 2 1 0 0/4 0.0
6. 11. 2022 Skupina B B. Jablonec n. N. 1 0 0 1/2 50.0
23. 11. 2022 Skupina B BK Brandýs n.L. 0 0 0 0/2 0.0
10. 12. 2022 Skupina B Sokol Nusle 5 1 1 0/0 0
11. 12. 2022 Skupina B BK Lvice Litoměřice 3 1 0 1/2 50.0
14. 1. 2023 Skupina B B. Jablonec n. N. 6 1 0 4/4 100.0
15. 1. 2023 Skupina B BK Brandýs n.L. 4 1 0 2/2 100.0
Celkem 8 32 10 1 9/18 50.0
Průměr 8 4.0 1.3 0.1 1.1/2.3 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BraU11G 8 0:00 14.1 6.9 0.0 0.0 0.0 0.4/0.9 42.9 1.1
BenU11G 4 0:00 24.0 11.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Bra U12G 8 0:00 10.3 5.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 0.8
BCSlaU12G 8 0:00 9.8 4.0 0.0 0.0 0.0 1.8/2.1 82.4 0.1
SKla U12G 4 0:00 15.8 6.5 0.0 0.0 0.0 2.8/4.8 57.9 -
Pod U13G(ms) 8 0:00 7.9 3.4 0.0 0.0 0.0 1.1/2.5 45.0 0.6
Pastelka U12G 4 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BSK Jičín 7 0:00 6.4 3.0 0.0 0.0 0.0 0.4/2.0 21.4 1.6
SokKla U12G(kv) 2 0:00 19.5 8.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 0.5
BK Stud.Pard.U12G 4 0:00 9.3 3.5 0.0 0.0 0.0 2.3/2.8 81.8 0.8
BK Lvice Litoměřice 4 0:00 8.8 3.5 155.6 0.0 0.0 1.8/2.8 63.6 2.0
Loko Trutnov 2 0:00 17.0 6.5 0.0 0.0 0.0 4.0/6.5 61.5 4.0
BK Strakonice 2 33:05 15.5 6.0 50.0 0.5 33.3 2.0/2.5 80.0 4.0
USK Praha 6 0:00 5.0 1.7 0.0 0.2 0.0 1.2/2.8 41.2 1.8
Bra U13G 4 0:00 7.3 3.0 0.0 0.0 0.0 1.3/1.5 83.3 1.5
K2 Prostějov 4 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 2.5
BSK TJ Jičín 4 0:00 7.0 3.0 150.0 0.3 100.0 0.3/0.3 100.0 2.3
Žabiny Brno B 1 0:00 25.0 12.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Lokomotiva Trutnov 3 0:00 8.0 3.7 275.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 3.0
ČBrU13G 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Sla U13G 4 0:00 5.8 2.8 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 2.0
BenU13G 3 0:00 7.7 3.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 0.7
Sluneta Ústí n.L. 4 0:00 5.5 2.5 333.3 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.3
BK Brandýs n.L. 4 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BC Ben U11 G (kv) 3 0:00 7.0 2.7 0.0 0.0 0.0 1.7/3.7 45.5 1.3
BA Sparta Praha 4 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.0
TJ Sokol Nusle 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
DBaK 2 0:00 9.0 2.5 166.7 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Basket Ostrava 2 34:38 8.5 3.5 46.7 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
USK Praha 4 0:00 4.0 1.5 600.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.8
KP Brno B 1 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 0.0 4.0/9.0 44.4 1.0
USK Praha 2 29:21 7.5 2.0 18.2 1.0 66.7 0.5/1.0 50.0 3.0
Basket Slovanka 4 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.0
Basketbal Sokol Horní Počernice 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BC Slaný 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Žabiny Brno 2 17:54 4.5 2.0 40.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Levhartice Chomutov 1 33:12 9.0 4.0 44.4 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Basket Ostrava 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
BK Strakonice 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
DBaK 2 0:00 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.5
K2 Prostějov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 2.0
B. Jablonec n. N. 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.0
Sokol Nusle 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/2.0 0.0 3.5
Sokol H. Králové B 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BC Ben (mix-kv) 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
BA Sparta 2 24:44 3.0 1.0 14.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
SBŠ Ostrava 2 29:50 3.0 1.5 27.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
HB Basket 2 32:38 3.0 1.5 42.9 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Válečnice Děčín 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Basket Slovanka 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
K2 Prostějov 1 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
SLUNETA Ústí nad Labem 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Bižuterie Jablonec n.N. 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Tygři Praha 2 28:25 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Tygři Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 2.0 0.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BA K. Vary 2 0:00 2.0 0.5 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
BA Sparta 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Loko Trutnov 2 30:00 2.0 0.5 7.7 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Sokol H. Králové 2 15:22 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Nilfisk H. Králové 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
HB Basket 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Basket Slovanka B 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/8.0 25.0 2.0
Tygři Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BaŘíč U11G 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KP Brno 2 14:53 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 1 10:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KP Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0