Martin Beber

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 24 let
Výška
192 cm

Kariéra

Sezony
3
Zápasy
76
Procento vítězství
42.1%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F- VAL
2013/14 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 2 - 1.0 0.5 0.0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina A Lokomotiva Plzeň 13 - 1.7 0.7 0.0 0 0.3/0.8 36.4 - -
2013/14 žáci U15 - liga sk. A Lokomotiva Plzeň 12 - 11.2 4.9 0.0 0 1.3/2.1 64.0 - -
2014/15 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 1 - 0.0 0 0.0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 11 - 1.0 0.5 0.0 0 0.1/0.4 25.0 - -
2014/15 junioři U19 - Oblastní přebor U 19 BK Lokomotiva Plzeň "B" 6 - 20.2 8.7 0.0 0 2.8/5.7 50.0 - -
2014/15 junioři U19 - Final 4 BK Lokomotiva Plzeň "B" 2 - 4.5 2 0.0 0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 2 - 0.0 0 0.0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 9 2.3 0.2 0.1 /0.3 33.3 0 0/0 0.0 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 14 - 0.9 0.3 /0.3 100.0 0 0.3/0.3 100.0 1.4 -0.6
2015/16 junioři U19 - U 19 OP BK Lokomotiva Plzeň "B" 4 - 9.3 4 0.0 0 1.3/1.8 71.4 - -
Průměr za kariéru 25.3 0.3 4.6 2.0 44.4 0.0 0.6/1.1 132.3 1.3 -0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BK Horejsek Děčín 12. 4. 2014 2013/14
2B body 16 SKB Strakonice 11. 10. 2014 2014/15
Obranné doskoky 1 Orli Prostějov 6. 2. 2016 2015/16
Doskoky celkem 1 Orli Prostějov 6. 2. 2016 2015/16
Body 37 SKB Strakonice 11. 10. 2014 2014/15
Užitečnost 2 Orli Prostějov 6. 2. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
SKB Strakonice 3 0:00 19.3 8.0 0.0 0.0 3.3/6.3 52.6 3.0
BK Sokolov 4 0:00 10.8 4.3 0.0 0.0 2.3/4.3 52.9 2.8
BK Klatovy 2 0:00 15.0 6.5 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 0.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 13.5 6.5 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
BK Horejsek Děčín 1 0:00 24.0 9.0 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
TJ Thermia K. Vary 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
WBA 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 3 0:00 1.3 0.3 100.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.7
Sokol Písek 5 0:00 0.8 0.4 200.0 0.0 0.0/0.4 0.0 1.0
Sršni Sokol Písek 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Slavoj Litoměřice 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lions J. Hradec 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BC Nový Jičín 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Pražský 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
PCE 1 3:35 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Královští Sokoli 1 0:05 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 0:14 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lions J. Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Slez. Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0