Adéla Mešková

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
Levhartice Chomutov "C"
Výška
176 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
210
Procento vítězství
57.6%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 starší žákyně U15 - Krajský přebor starších žákyň U15 a mladších žákyň U14 BK Chomutov 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo - Nejmladší minižacrvo Levharti Chomutov 2 - 9.5 4 0 1.5/4 37.5 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Oblastní přebor finále 1. - 3. Levhartky Chomutov 1 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2014/15 Žákyně U15 - Oblastní přebor zákl. část Levhartky Chomutov 1 - 12.0 6 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - předkolo B Levhartky Chomutov 3 - 3.3 1.3 0 0.7/2 33.3 - -
2015/16 starší žákyně U15 - základní skupina A Levhartice Chomutov 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina A Levhartice Chomutov 16 - 7.4 3.2 0 1.1/3.8 28.3 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - Skupina A 6. - 8. místo Levhartice Chomutov 2 - 11.0 5 0 1/2.5 40.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - MČR skupina A Levhartky Chomutov 3 - 8.7 3.7 0 1.3/4 33.3 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - MČR o 5.-8. místo Levhartky Chomutov 2 - 9.0 3.5 0 2/5.5 36.4 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina B Levhartice Chomutov 3 - 13.7 6.7 0 0.3/1.3 25.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Skupina A Levhartice Chomutov 14 - 6.7 3.1 0 0.6/1.7 33.3 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina A Levhartice Chomutov 10 - 12.6 5.9 0 0.8/1.7 47.1 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A Levhartice Chomutov 12 - 9.5 4 0 1.5/2.3 66.7 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Liga sk. A Levhartice Chomutov 7 - 11.7 5.1 0.1 1/1.6 63.6 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - MČR skupina B Levhartice Chomutov 3 - 12.3 5.3 0 1.7/3 55.6 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo Levhartice Chomutov 2 - 9.0 3.5 0 2/3 66.7 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A Levhartice Chomutov 14 - 12.9 5.5 0 1.9/2.6 73.0 - -
2017/18 kadetky U17 - základní část Levhartice Chomutov 20 19.1 5.2 2.1 /5.1 0 1.1/1.5 70.0 1.8 2.8
2017/18 kadetky U17 - skupina A Levhartice Chomutov B 1 - 5.0 2 0 1/4 25.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Extraliga Levhartice Chomutov 14 - 8.8 3.6 0 1.6/2.2 74.2 - -
2017/18 kadetky U17 - play-out Levhartice Chomutov 6 11.5 4.7 1.5 /2.7 0.2 1.2/1.3 87.5 0.8 4.2
2017/18 starší žákyně U15 - MČR skupina B Levhartice Chomutov 3 - 11.3 4 0.3 2.3/3 77.8 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR o 1. - 4. místo Levhartice Chomutov 2 - 5.5 2 0 1.5/2 75.0 - -
2018/19 kadetky U17 - kvalifikace Levhartice Chomutov 3 - 2.3 1 0 0.3/0.7 50.0 - -
2018/19 kadetky U17 - základní část Levhartice Chomutov 18 17.8 3.4 1.3 /4 0 0.7/1 72.2 1.7 0.7
2018/19 juniorky U19 - skupina A Levhartice Chomutov 3 - 2.3 0.7 0.3 0/0 0.0 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out Levhartice Chomutov 5 17.4 3.6 1.4 /3.8 0 0.8/1.2 66.7 1.4 6.6
2019/20 kadetky U17 - základní část Levhartice Chomutov 16 13.4 2.8 1.2 /3.3 0.1 0.2/0.3 60.0 1.9 2.1
2019/20 juniorky U19 - skupina A Levhartice Chomutov 9 - 6.2 2.8 0 0.7/0.9 75.0 - -
2019/20 juniorky U19 - finálová skupina Levhartice Chomutov 3 - 3.3 1.7 0 0/0 0.0 - -
2020/21 ženy - skupina A Levhartice Chomutov B 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina A Levhartice Chomutov 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2021/22 ženy - ženy, oblastní přebor Levhartice Chomutov "C" 5 - 5.8 1.8 0.4 1/2.2 45.5 - -
Průměr za kariéru 23.2 5.1 7.0 3.0 0.0 1.0/1.8 157.6 1.5 0.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 BA Louny 1. 10. 2022
Body 3 BA Louny 1. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 USK Praha 1. 12. 2017 2017/18
2B body 11 BK Lvice Litoměřice 7. 1. 2017 2016/17
3B body 1 Biž. Jablonec n. N. 4. 2. 2017 2016/17
Obranné doskoky 8 SBŠ Ostrava 1. 5. 2019 2018/19
Útočné doskoky 6 BA Sparta 18. 1. 2020 2019/20
Doskoky celkem 10 SBŠ Ostrava 1. 5. 2019 2018/19
Body 25 BK Lvice Litoměřice 7. 1. 2017 2016/17
Užitečnost 16 BK Havířov 15. 4. 2018 2017/18
Asistence 2 BK Strakonice 19. 11. 2017 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
1. 10. 2022 ženy - oblastní soutěž BA Louny 3 0 0 3/4 75.0
Celkem 1 3 3/4 75.0
Průměr 1 3.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Strakonice 5 0:00 11.8 5.4 0.0 0.0 0.0 1.0/2.2 45.5 1.4
BA Sparta 5 0:00 11.4 5.0 0.0 0.0 0.0 1.4/1.8 77.8 1.2
BK Havířov 9 16:03 5.1 2.3 61.8 0.0 0.0 0.4/0.7 66.7 1.7
Basket Slovanka 5 0:00 8.0 3.6 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 40.0 1.8
Loko Karlovy Vary 5 0:00 7.6 3.4 0.0 0.0 0.0 0.8/2.2 36.4 1.0
DBaK 3 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.7 42.9 0.7
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.5
Loko Karlovy Vary 3 0:00 12.0 5.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.3
USK Praha 4 0:00 8.8 3.8 0.0 0.0 0.0 1.3/1.8 71.4 3.0
BK Strakonice 4 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.8
HB Basket 4 0:00 8.3 3.3 0.0 0.0 0.0 1.8/3.3 53.8 1.0
Basket Slovanka 3 0:00 10.7 3.3 0.0 0.3 0.0 3.0/3.3 90.0 2.0
Studánka Pardubice 5 19:33 6.4 3.0 42.9 0.0 0.0 0.4/0.6 66.7 2.0
Loko Trutnov 5 15:34 5.8 2.4 57.1 0.0 0.0 1.0/1.2 83.3 2.2
BK Klatovy 3 0:00 9.3 4.3 0.0 0.0 0.0 0.7/2.3 28.6 3.3
DBaK 2 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
KP Brno 7 15:51 3.6 1.3 27.3 0.0 0.0 1.0/1.7 58.3 1.0
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 25.0 11.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 -
Žabiny Brno 5 15:16 5.0 2.0 55.6 0.0 0.0 1.0/1.2 83.3 1.2
BA Sparta Praha 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
BC Slaný 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 3.0
KP Brno 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 3.0
Sokol Nilfisk H. Králové 3 0:00 7.3 3.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 1.7
DBaK 4 0:00 5.5 2.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BSK Jičín 3 0:00 7.0 3.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
Sokol Kladno 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Sokol Kladno 3 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 1.3
BKHAV 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.0
Lokomotiva Trutnov 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
OSK Olomouc 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
Válečnice Děčín 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BA Sparta 5 13:17 3.2 1.2 28.6 0.0 0.0 0.8/1.2 66.7 1.8
USK Praha 5 17:42 3.2 0.8 23.5 0.0 0.0 1.6/2.0 80.0 1.6
HB Basket 5 18:43 3.0 1.4 41.2 0.0 0.0 0.2/0.8 25.0 2.0
BC Slaný 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
SBŠ Ostrava 7 10:52 2.1 0.7 26.3 0.1 50.0 0.3/0.4 66.7 1.9
Sokol Nilfisk H. Králové 5 20:55 2.8 1.0 23.8 0.0 0.0 0.8/1.0 80.0 1.8
HB Basket Praha 5 0:00 2.8 0.8 0.0 0.0 0.0 1.2/2.4 50.0 1.2
SLUNETA Ústí n.L. k 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Havířov 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BSK TJ Jičín 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Strakonice 6 11:46 1.8 0.3 14.3 0.2 33.3 0.7/0.7 100.0 1.3
Sokol ZVUS H. Králové 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Basket Slovanka 3 21:41 3.3 1.3 40.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.3
Žabiny Brno 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Sokol Kladno 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BK Klatovy 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
HB Basket Praha 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
HB Basket 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Sokolov 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BKj. Kralupy n.V. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj BK Litoměřice 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
BA Louny 1 0:00 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Teplice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0