Barbora Michalinová

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 20 let
Aktuální klub
Slovan Varnsdorf
Výška
164 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
169
Procento vítězství
47.3%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2020/21 juniorky U19 - skupina B B. Jablonec n. N. 1 - 7.0 3 0 1/4 25.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina D B. Jablonec n. N. 11 - 12.7 5.9 0.1 0.6/1.7 36.8 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. B B. Jablonec n. N. 11 - 18.3 7.5 0.6 1.3/3.4 37.8 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C Biž. Jablonec n. N. 20 - 9.6 3.8 0.3 1.2/2.8 43.6 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C-Final 4 Biž. Jablonec n. N. 1 - 12.0 3 2 0/0 0.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C - o 3.místo Biž. Jablonec n. N. 1 - 7.0 1 1 2/4 50.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina C Slovan Varnsdorf 9 - 7.1 2.8 0.1 1.2/3.1 39.3 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina C1 Slovan Varnsdorf 7 - 7.3 2.4 0.7 0.3/1.1 25.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - základní Bižuterie Jablonec nad Nisou - kval 14 - 7.6 3.2 0 1.2/2.4 51.5 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Final Four Bižuterie Jablonec nad Nisou - kval 2 - 3.0 1.5 0 0/1 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina C Slovan Varnsdorf 12 - 5.3 2.5 0 0.3/1.5 22.2 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. B Slovan Varnsdorf 10 - 8.2 3.8 0 0.6/1.5 40.0 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out B Basket Severočesko 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina B Basket Severočesko 14 - 3.9 1.3 0 1.4/2.2 61.3 - -
2019/20 kadetky U17 - finálová skupina Basket Severočesko 4 - 5.3 1.5 0.3 1.5/2.3 66.7 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina B Basket Severočesko 2 - 6.0 2 0.5 0.5/5.5 9.1 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A B. Jablonec n. N. 3 - 3.3 0.7 /0.7 0.7 0/0.7 0.0 1.3 1.3
2021/22 juniorky U19 - základní část B. Jablonec n. N. 20 16.7 4.6 1.5 /5.2 0.2 1.1/2.4 43.8 1.9 -
2022/23 juniorky U19 - Skupina B B. Jablonec n. N. 6 - 3.3 0.8 0.2 1.2/2.5 46.7 - -
2022/23 ženy - skupina B B. Jablonec n. N. 1 - 4.0 1 0 2/2 100.0 - -
2022/23 juniorky U19 - play-out A B. Jablonec n. N. 7 - 2.0 0.4 0 1.1/1.4 80.0 - -
2023/24 juniorky U19 - Skupina A Slovan Varnsdorf 12 - 19.8 5.9 1.3 4.2/7.4 56.2 - -
Průměr za kariéru 15.4 2.0 8.3 3.1 0.3 1.2/2.6 75.9 2.1 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 Sokol Toužim 2. 12. 2023
2B body 14 Sokol Toužim 2. 12. 2023
3B body 4 BC Kolín 21. 10. 2023
Body 36 Sokol Toužim 2. 12. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Sokol Toužim 2. 12. 2023 2023/24
2B body 19 PORG Basket 11. 3. 2018 2017/18
3B body 4 BC Kolín 21. 10. 2023 2023/24
Obranné doskoky 4 Studánka Pardubice 18. 9. 2021 2021/22
Útočné doskoky 3 Žabiny Brno 3. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 6 BA Sparta Praha 15. 10. 2021 2021/22
Body 42 PORG Basket 11. 3. 2018 2017/18
Užitečnost 6 Studánka Pardubice 18. 9. 2021 2021/22
Asistence 2 Studánka Pardubice 18. 9. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
7. 10. 2023 Skupina A SKB Česká Třebová 6 1 0 4/7 57.1
8. 10. 2023 Skupina A BC Kolín 11 3 0 5/8 62.5
21. 10. 2023 Skupina A BC Kolín 26 5 4 4/5 80.0
11. 11. 2023 Skupina A BK Medvědi Tábor 28 11 1 3/6 50.0
12. 11. 2023 Skupina A Sokol Kladno 28 8 2 6/13 46.2
2. 12. 2023 Skupina A Sokol Toužim 36 14 0 8/11 72.7
3. 12. 2023 Skupina A BCM Sokolov 11 2 1 4/6 66.7
13. 1. 2024 Skupina A Válečnice Děčín 18 7 1 1/2 50.0
14. 1. 2024 Skupina A Válečnice Děčín 17 2 4 1/5 20.0
28. 1. 2024 Skupina A SKB Česká Třebová 16 5 0 6/8 75.0
17. 2. 2024 Skupina A Sokol Kladno 19 5 1 6/12 50.0
18. 2. 2024 Skupina A BK Medvědi Tábor 21 8 1 2/6 33.3
Celkem 12 237 71 15 50/89 56.2
Průměr 12 19.8 5.9 1.3 4.2/7.4 56.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Medvědi Tábor 2 0:00 24.5 9.5 0.0 1.0 0.0 2.5/6.0 41.7 2.5
Sokol Kladno 2 0:00 23.5 6.5 0.0 1.5 0.0 6.0/12.5 48.0 3.0
Loko Trutnov 4 0:00 9.8 4.5 0.0 0.0 0.0 0.8/3.5 21.4 1.3
BC Kolín 2 0:00 18.5 4.0 0.0 2.0 0.0 4.5/6.5 69.2 3.5
Sokol Toužim 1 0:00 36.0 14.0 0.0 0.0 0.0 8.0/11.0 72.7 3.0
BK Brandýs n. L. 5 0:00 7.2 2.8 0.0 0.2 0.0 1.0/3.4 29.4 3.6
Válečnice Děčín 2 0:00 17.5 4.5 0.0 2.5 0.0 1.0/3.5 28.6 4.5
TJ Sokol Nusle 2 0:00 17.5 7.5 0.0 0.5 0.0 1.0/3.5 28.6 0.5
BK Brandýs n.L. 2 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Basket Slovanka 2 0:00 15.5 5.5 0.0 1.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.0
Válečnice Děčín 4 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.8
Lokomotiva Trutnov 4 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 1.8
SKB Česká Třebová 2 0:00 11.0 3.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.5 66.7 2.5
USK Praha 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
BSK TJ Jičín 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Studánka Pardubice 2 19:45 7.0 3.0 40.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
Basket Říčany 3 0:00 4.7 1.7 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 2.3
BA Sparta Praha 2 24:30 6.0 2.5 38.5 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
BCM Sokolov 1 0:00 11.0 2.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 5.0
K2 Prostějov 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Lvice Litoměřice 5 0:00 2.0 0.4 0.0 0.2 100.0 0.6/1.6 37.5 1.0
Loko Trutnov 1 22:34 10.0 2.0 33.3 1.0 50.0 3.0/5.0 60.0 1.0
USK Praha B 3 0:00 3.0 0.7 0.0 0.3 0.0 0.7/2.3 28.6 1.7
Basketbal Sokol Horní Počernice 2 0:00 4.5 0.5 0.0 0.0 0.0 3.5/4.0 87.5 2.0
KP Brno 2 11:52 4.5 1.0 25.0 0.5 33.3 1.0/4.0 25.0 2.5
HB Basket Praha 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
Sokol Nusle 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.0
Tygři Praha 1 0:00 7.0 1.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 3.0
Žabiny Brno 2 19:03 3.5 0.5 12.5 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 2.0
Basket Slovanka 2 12:50 3.0 1.0 40.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
HB Basket 1 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SBŠ Ostrava 2 14:52 2.5 0.5 16.7 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 0.5
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 5.0 1.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol H. Králové 1 17:12 4.0 2.0 25.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BC Benešov 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BŠ Tygři Praha B 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Strakonice 2 17:55 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.5
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
DBaK 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
DBaK 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 1 12:28 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -