Ondřej Vodička

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Výška
179 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
127
Procento vítězství
49.6%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Sj. BK Litoměřice 5 - 1.0 0.4 /0.4 0 0.2/1 20.0 1.4 -1.2
2015/16 mladší žáci U14 - 9. - 12. místo Sj. BK Litoměřice 3 - 3.3 1.3 /1.3 0 0.7/1 66.7 - 3.0
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A Slavoj BK Litoměřice 3 16.0 4.3 1.3 /1.7 0 1.7/3.3 50.0 3.0 4.0
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 1.-4. místo Slavoj BK Litoměřice 2 14.5 3.5 1.5 /2.5 0 0.5/2 25.0 2.0 5.5
2016/17 žáci U15 - Skupina A Slavoj Litoměřice 13 - 1.8 0.8 /0.8 0 0.1/0.5 16.7 1.0 0.4
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B Sj. BK Litoměřice 12 - 8.9 3.2 /3.2 0.3 1.6/2.8 57.6 1.8 5.9
2016/17 žáci U15 - Extraliga Slavoj Litoměřice 11 - 3.5 1.3 /1.3 0.1 0.6/1.4 46.7 1.1 1.6
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sj. BK Litoměřice 14 - 8.1 3 /3 0.2 1.4/2.5 57.1 1.6 5.4
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina B Sj. BK Litoměřice 3 26.3 8.7 3.3 /7 0 2/2.3 85.7 2.0 10.0
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo Sj. BK Litoměřice 2 28.0 8.5 2.5 /9.5 0 3.5/5 70.0 0.5 15.0
2017/18 žáci U15 - Skupina B Slavoj Litoměřice 14 - 11.9 4.3 0.5 1.8/3.2 55.6 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga Slavoj Litoměřice 10 - 11.3 3.7 0.9 1.2/2.6 46.2 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina B Slavoj Litoměřice 3 30.0 12.7 3.3 1.3 2/3.7 54.5 3.7 7.3
2017/18 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo Slavoj Litoměřice 2 28.5 6.0 2 0 2/3.5 57.1 3.5 5.0
2018/19 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 18 10.2 2.6 0.4 /1.6 0.4 0.3/0.4 75.0 1.0 1.2
2018/19 kadeti U17 - play-out Slavoj Litoměřice 4 21.5 3.0 1.3 /3.3 0 0.5/0.5 100.0 1.8 3.3
2019/20 kadeti U17 - skupina A Slavoj Litoměřice 7 - 7.1 2.7 0.1 1.3/2.6 50.0 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out A Slavoj Litoměřice 1 - 14.0 7 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 25.4 5.0 6.4 2.2 0.3 1.0/1.9 186.8 1.6 2.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Sluneta Ústí n. L. 28. 9. 2016 2016/17
2B body 9 Synthesia Pardubice 17. 9. 2017 2017/18
3B body 3 BA Sparta 3. 3. 2018 2017/18
Obranné doskoky 7 BC Vysočina 23. 4. 2017 2016/17
Útočné doskoky 12 BC Vysočina 23. 4. 2017 2016/17
Doskoky celkem 19 BC Vysočina 23. 4. 2017 2016/17
Body 22 Synthesia Pardubice 17. 9. 2017 2017/18
Užitečnost 22 BC Vysočina 23. 4. 2017 2016/17
Asistence 3 BK Loko Plzeň 26. 4. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Synthesia Pardubice 5 0:00 10.2 4.0 1.000.0 0.6 0.0 0.4/0.6 66.7 2.0
BK Klatovy 3 0:00 14.0 5.7 0.0 0.3 0.0 1.7/2.0 83.3 1.0
Sokol Pražský 5 0:00 8.0 2.4 1.200.0 0.4 0.0 2.0/3.8 52.6 2.6
Basket Poděbrady 2 0:00 16.5 6.0 0.0 0.5 0.0 3.0/7.5 40.0 1.5
USK Praha 5 0:00 6.0 2.4 100.0 0.2 100.0 0.6/1.8 33.3 1.6
Jižní Supi 2 0:00 14.0 5.5 100.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 13.0 3.5 100.0 0.5 100.0 4.5/5.0 90.0 1.5
USK Praha 3 0:00 7.7 2.3 700.0 0.7 0.0 1.0/2.0 50.0 2.3
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 11.0 4.5 100.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 1.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 9.5 4.0 800.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
BSK Modřany - Jižní supi 3 0:00 5.7 1.7 166.7 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
BA Sparta 4 0:00 4.3 1.0 0.0 0.8 0.0 0.0/1.3 0.0 0.3
BK Opava 2 0:00 8.5 4.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 -
Tygři JBC Brno 1 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Horejsek Děčín A 2 0:00 8.5 2.5 100.0 1.0 100.0 0.5/1.0 50.0 3.5
NH Ostrava 2 13:47 7.5 1.0 40.0 1.5 50.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 2.0
Synthesia Pardubice 3 0:00 4.3 1.7 100.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 10.0 4.0 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
BC Vysočina 1 25:46 9.0 4.0 36.4 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
Válečníci Děčín 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 2.0
BC VYSOČINA 2 16:00 4.5 1.5 60.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
USK 4 15:27 2.0 1.0 44.4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
NH Ostrava 2 15:00 4.0 0.5 12.5 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 0.5
Snakes Ostrava 2 0:00 3.5 1.0 100.0 0.5 100.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 3.5 1.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
BK Loko Plzeň 3 14:05 2.0 0.7 28.6 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.3
BA Sparta Praha 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BK Pelhřimov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SAM Brno 1 9:06 5.0 1.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 14:48 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
Sokol Pražský 1 16:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Pelhřimov 1 24:09 2.0 1.0 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Louny 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Snakes Ostrava 2 14:54 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 2 3:12 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 1:41 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 3:02 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0