Tadeáš Fanta

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
233
Procento vítězství
70%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 8 - 1.9 0.9 0 0.1/0.8 16.7 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 17 - 8.8 4.3 0 0.2/0.5 33.3 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U 12 Sokol Pražský 10 - 12.9 6.1 0 0.7/1.2 58.3 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) Sokol Pražský 9 - 13.7 6.8 0 0.1/0.1 100.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina B Jižní Supi 10 - 4.7 2.3 0 0.1/0.5 20.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 18 - 9.3 4.4 0 0.4/1.2 36.4 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Jižní Supi 8 - 3.3 1.3 0 0.8/1.3 60.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off Jižní Supi 4 - 1.3 0.5 0 0.3/1 25.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo B Sokol Pražský 3 - 9.7 4.3 /4.3 0 1/1 100.0 2.3 7.3
2014/15 starší minižáci U13 - MČR-skupina B Sokol Pražský 3 - 8.0 4 /4 0 0/1 0.0 1.7 5.3
2014/15 starší minižáci U13 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 - 9.5 4.5 /4.5 0 0.5/3.5 14.3 1.0 5.5
2015/16 žáci U15 - základní skupina A BSK Modřany - Jižní supi 12 - 4.5 2.1 /2.1 0 0.3/0.8 44.4 1.4 2.7
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A Sokol Pražský 18 - 13.6 6.2 /6.2 0.1 0.8/2 38.9 1.4 10.9
2015/16 žáci U15 - extraliga BSK Modřany - Jižní supi 6 - 6.0 2.5 /2.5 0 1/1.8 54.5 1.3 3.8
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR A Sokol Pražský 3 - 5.3 2.7 /2.7 0 0/0 0.0 1.0 4.3
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 27.0 10.7 5 /10 0 0.7/1.3 50.0 0.7 11.3
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo Sokol Pražský 2 27.5 15.5 7.5 /14.5 0 0.5/1.5 33.3 2.0 17.0
2016/17 žáci U15 - Skupina A Sokol Pražský 12 - 9.1 3.9 /3.9 0 1.3/2.4 51.7 0.3 7.6
2016/17 žáci U15 - Extraliga Sokol Pražský 14 - 9.1 4.1 /4.1 0 0.9/1.6 59.1 1.6 6.9
2016/17 žáci U15 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 27.7 4.0 1.3 /10.3 0 1.3/2 66.7 1.0 -1.0
2016/17 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 21.5 7.0 3.5 /9.5 0 0/0 0.0 2.0 5.0
2017/18 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 9 6.2 1.8 0.4 /1 0.2 0.2/0.7 33.3 0.4 1.1
2017/18 kadeti U17 - skupina B BŠ Tygři Praha 12 - 8.3 2.9 0.5 1/1.5 66.7 - -
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina BŠ Tygři Praha 6 - 4.7 1.3 0.7 0/0 0.0 - -
2017/18 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 1 8.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2017/18 kadeti U17 - Mistrovství ČR Sokol Pražský 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 16 16.7 4.9 1.8 /3.6 0.4 0.3/0.4 83.3 1.4 4.4
2018/19 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 5 10.0 3.4 0.8 /1.6 0.6 0/0.4 0.0 0.6 2.4
2019/20 junioři U19 - skupina B BSK Modřany - Jižní Supi 11 - 3.4 1.3 0.3 0/0.2 0.0 - -
2019/20 junioři U19 - play-out B BSK Modřany - Jižní Supi 2 - 3.0 0 1 0/0 0.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina B Jižní Supi 2 - 10.0 3.5 0.5 1.5/2 75.0 - -
Průměr za kariéru 25.9 2.8 7.3 3.2 0.1 0.5/1.0 124.5 1.1 2.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 Sj. BK Litoměřice 14. 2. 2015 2014/15
2B body 14 BKČ.B.U12B 17. 11. 2013 2013/14
3B body 2 BC Chrud. 14. 1. 2018 2017/18
Obranné doskoky 4 Kondoři Liberec 16. 4. 2016 2015/16
Útočné doskoky 4 Orli Prostějov 14. 4. 2016 2015/16
Doskoky celkem 8 Kondoři Liberec 16. 4. 2016 2015/16
Body 29 BKČ.B.U12B 17. 11. 2013 2013/14
Užitečnost 22 BŠ - Tygři Praha 30. 1. 2016 2015/16
Asistence 3 Orli Prostějov 14. 4. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BKČ.B.U12B 4 0:00 25.3 12.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 0.8
Sokol Písek 4 0:00 9.8 4.3 121.4 0.3 100.0 0.5/1.5 33.3 1.0
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 9.8 4.8 126.7 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.8
Sokol Vyšehrad 4 0:00 9.0 4.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.8
BC Kolín 4 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Kol U12B 2 0:00 14.5 7.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
Jižní Supi 3 0:00 8.7 4.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.0
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 13.0 5.5 100.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 0.5
USK Praha 4 0:00 6.5 3.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.5
Synthesia Pardubice 4 5:37 6.5 2.8 52.4 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 2.0
BA Sparta 4 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.8
Sokol Vyšehrad 3 0:00 7.3 3.3 200.0 0.0 0.0 0.7/2.7 25.0 2.0
Slavoj Litoměřice 3 0:00 7.3 3.3 100.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 -
BCM Orli Prostějov 3 12:05 7.0 2.7 50.0 0.0 0.0 1.7/3.0 55.6 1.3
BK Pelhřimov 2 0:00 10.0 4.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
USK Praha 3 0:00 6.7 3.0 100.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.7
BK Klatovy 3 8:01 6.7 3.3 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 3 12:31 6.7 3.0 81.8 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 2.3
BK Opava 2 0:00 9.5 4.0 100.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.0
BA Sparta Praha 4 0:00 4.5 1.8 100.0 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 1.3
Snakes Ostrava 2 0:00 9.0 4.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
BK Klatovy 2 0:00 8.5 4.0 100.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Lions J. Hradec 1 0:00 16.0 7.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 8.0 3.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
USK 5 6:35 3.2 0.8 50.0 0.4 33.3 0.4/0.4 100.0 1.2
Sokol Vyšehrad 2 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Vysočina 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BK Opava 1 30:00 14.0 7.0 63.6 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
GBA Sojky Pelhřimov 3 0:00 3.7 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.3
BK Loko Plzeň 2 21:21 5.0 2.5 62.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Žďár nad Sáz. 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Lions J. Hradec B 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
NH Ostrava 2 15:46 4.5 0.0 0.0 1.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 9.0 4.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
Sokol Písek 3 11:24 3.0 0.7 40.0 0.3 33.3 0.7/0.7 100.0 0.7
Sokol Pražský 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BA Sparta 1 0:00 8.0 3.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BK Pelhřimov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 3.5 1.0 100.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
GBA Lions J. Hradec 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 3 8:23 1.7 0.3 20.0 0.3 50.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 3 9:47 1.3 0.7 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
SAM Brno 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
R&J EBC Mělník 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Sparta 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 0.7
Sokol Pražský 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
SAM Brno 1 9:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 14:26 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -