Jakub Dvořák

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Výška
158 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
250
Procento vítězství
79.2%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 14 - 7.1 3.4 0 0.2/0.8 27.3 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 15 - 14.9 6.9 0 1.1/2.1 51.6 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Jižní Supi 14 - 13.2 6.3 0 0.6/2.1 31.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 8 - 3.4 1.6 0 0.1/0.8 16.7 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 17 - 13.1 5.8 0 1.4/2.2 64.9 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U 12 Sokol Pražský 4 - 19.3 8.5 0 2.3/3.3 69.2 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) Sokol Pražský 4 - 12.0 5.8 0 0.5/0.8 66.7 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina B Sokol Pražský 6 - 6.5 2.5 0 1.5/1.8 81.8 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 19 - 11.7 5.3 0 1.2/2.3 52.3 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Sokol Pražský 1 - 5.0 2 0 1/2 50.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo B Sokol Pražský 3 - 9.3 4.7 /4.7 0 0/0.3 0.0 0.7 8.3
2014/15 starší minižáci U13 - MČR-skupina B Sokol Pražský 3 - 7.3 2.7 /2.7 0 2/2.3 85.7 0.3 6.7
2014/15 starší minižáci U13 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 - 9.0 3 /3 0 3/3.5 85.7 1.0 7.5
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A Sokol Pražský 18 - 13.4 6.4 /6.4 0.1 0.4/0.7 53.8 0.8 12.3
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR A Sokol Pražský 3 - 9.3 4.7 /4.7 0 0/0 0.0 1.7 7.7
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 13.0 4.7 2 /6 0 0.7/2 33.3 1.7 -
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo Sokol Pražský 2 9.0 2.0 0.5 /6 0 1/1 100.0 0.5 -1.0
2016/17 žáci U15 - Skupina A Sokol Pražský 11 - 8.5 3.4 /3.4 0.2 1.2/1.5 81.3 1.3 6.9
2016/17 žáci U15 - Extraliga Sokol Pražský 15 - 5.3 2.3 /2.3 0.1 0.2/0.9 23.1 1.7 2.9
2016/17 žáci U15 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 5.0 2.0 1 /1.3 0 0/0 0.0 0.7 0.7
2016/17 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 16.5 3.5 1.5 /3.5 0 0.5/1 50.0 2.5 0.5
2017/18 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 14 - 9.6 3.4 0.6 1/1.4 73.7 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out A BA Sparta Praha 9 - 17.3 5.3 1.7 1.7/2.1 78.9 - -
2018/19 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 3 - 8.7 3.3 0.7 0/0 0.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 2 - 2.5 0.5 0.5 0/0 0.0 - -
2018/19 junioři U19 - play-out A BA Sparta Praha 10 - 12.2 4.1 0.7 1.9/2.6 73.1 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina BA Sparta Praha 10 - 10.4 3.7 0.4 1.8/3.1 58.1 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 14 - 19.6 5.3 2.3 2.1/3.3 65.2 - -
2019/20 muži - Základní fáze BA Sparta A 13 - 19.9 4.4 2.8 2.8/4.4 64.9 - -
2019/20 junioři U19 - play-out A BA Sparta Praha 3 - 22.3 7.3 2 1.7/2.3 71.4 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 1 - 14.0 1 2 6/6 100.0 - -
2020/21 muži - Základní fáze BA Sparta A 1 - 12.0 5 0 2/3 66.7 - -
Průměr za kariéru 27.4 0.4 11.6 4.5 0.5 1.1/1.9 186.3 1.5 1.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Sršní D 19. 11. 2019 2019/20
2B body 16 ŠSK při 3.ZŠ Slaný 23. 10. 2016 2016/17
3B body 6 BA 2006 Roudnice n.L. 29. 9. 2019 2019/20
Obranné doskoky 5 Kondoři Liberec 20. 5. 2017 2016/17
Útočné doskoky 1 Orli Prostějov 14. 4. 2016 2015/16
Doskoky celkem 6 Kondoři Liberec 20. 5. 2017 2016/17
Body 41 Kondoři Liberec B 7. 3. 2020 2019/20
Užitečnost 39 ŠSK při 3.ZŠ Slaný 23. 10. 2016 2016/17
Asistence 2 Kondoři Liberec 20. 5. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA 2006 Roudnice n.L. 5 0:00 20.8 5.4 0.0 2.6 0.0 2.2/3.4 64.7 3.2
VYS 5 0:00 17.4 5.4 0.0 1.4 0.0 2.4/3.2 75.0 1.6
BSK - Jižní Supi 6 0:00 13.2 4.3 0.0 1.0 0.0 1.5/1.8 81.8 1.2
USK Praha 7 0:00 10.6 5.0 0.0 0.0 0.0 0.6/1.1 50.0 0.9
Sokol Vyšehrad 7 0:00 9.3 4.1 0.0 0.0 0.0 1.0/1.6 63.6 0.3
Danube Mavericks 2 0:00 32.0 6.5 0.0 5.0 0.0 4.0/4.5 88.9 2.0
BA Sparta 4 0:00 15.3 6.3 0.0 0.0 0.0 2.8/3.8 73.3 0.8
Sokol Vyšehrad 6 0:00 10.2 4.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.7 30.0 1.5
USK Praha 3 0:00 18.3 8.7 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 1.0
Sokol Písek 3 0:00 17.7 8.3 119.0 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 1.0
BARoun.l. U17B 4 0:00 13.3 4.0 0.0 1.3 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Tigers Č. Budějovice 3 0:00 16.7 6.3 0.0 1.0 0.0 1.0/1.7 60.0 2.3
Sokol Vyšehrad 3 0:00 16.7 8.0 114.3 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.0
BK Klatovy 5 0:00 9.8 2.8 0.0 1.2 0.0 0.6/1.0 60.0 2.8
Sokol Vyšehrad 5 0:00 9.6 3.6 0.0 0.4 0.0 1.2/1.4 85.7 1.6
Kol U12B 2 0:00 22.5 11.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
Levharti Chomutov 2 0:00 22.0 6.5 0.0 2.5 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
BA Sparta 4 0:00 10.8 4.8 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 41.7 1.5
Pod U13B 2 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Motol B 2 0:00 19.5 4.5 0.0 3.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
SLUNETA Ústí n. L. 4 0:00 9.5 2.8 0.0 0.8 0.0 1.8/2.3 77.8 1.3
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 8.0 3.8 125.0 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 1.0
Tygři Praha 2 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
Jižní Supi 4 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Kbely C 1 0:00 27.0 7.0 0.0 4.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Slovan Bohnice B 1 0:00 26.0 10.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sršní D 1 0:00 23.0 3.0 0.0 3.0 0.0 8.0/9.0 88.9 4.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 11.5 4.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 3.5
BC Loudilové 1 0:00 20.0 2.0 0.0 5.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Válečníci Děčín 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Sokol Vyšehrad C 1 0:00 19.0 4.0 0.0 2.0 0.0 5.0/9.0 55.6 3.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 2.0
BK Klatovy 3 2:34 6.0 3.0 112.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lions J. Hradec 1 0:00 17.0 7.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
Pod U17B 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 3.0
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 8.5 3.5 100.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 4.0
Technika Praha 1 0:00 16.0 1.0 0.0 4.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BA Sparta Praha 3 0:00 5.0 2.3 140.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
BraU13B 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Žižkov 2 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BSK Fenix Modřany A 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
BA Sparta 2 0:00 6.0 2.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Synthesia Pardubice 3 4:50 4.0 2.0 85.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
BCM Orli Prostějov 3 0:00 3.7 1.7 100.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
BK Klatovy 2 0:00 5.5 2.0 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Pelhřimov 2 0:00 5.5 2.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BK Opava 2 0:00 5.0 1.5 100.0 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Stavební fakulta B 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
VSK Iuridica A 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 5.0
Snakes Ostrava 2 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 3.0
BK Klatovy 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BK Opava 1 16:23 4.0 2.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Slavoj Litoměřice 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jižní Supi 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -