Zuzana Šťovíčková

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 20 let
Aktuální klub
Sokol Nusle B
Výška
164 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
287
Procento vítězství
45.3%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze BK Prosek 17 - 3.8 1.7 0 0.4/2.4 15.0 - -
2013/14 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BK Prosek 18 - 6.2 2.9 0 0.4/1.6 27.6 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - Základní fáze BK Prosek 21 - 7.4 3.1 0 1.2/2.8 42.4 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - Krajský přebor mladších žákyň U14 KraJ U14 10 - 3.3 1.5 0 0.3/0.9 33.3 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13 BK Pros U13 28 - 10.6 4.7 0 1.1/3.1 35.6 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina B BK Prosek 20 - 9.8 4.2 0 1.5/3.6 40.3 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - Skupina B 9. - 11. místo BK Prosek 2 - 9.0 4 0 1/3 33.3 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Skupina B Sokol Nusle 14 - 5.9 2.6 0.1 0.4/1.3 33.3 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Liga sk. B Sokol Nusle 12 - 11.8 3.6 1.2 1.1/2.7 40.6 - -
2016/17 kadetky U17 - play-out B Sokol Nusle 10 - 4.1 1.5 0.2 0.5/1.1 45.5 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina B Sokol Nusle 12 - 3.8 1.3 0.3 0.1/0.3 33.3 - -
2017/18 juniorky U19 - skupina A Sokol Nusle B 7 - 8.4 2.6 1 0.3/0.6 50.0 - -
2017/18 kadetky U17 - play-out B Sokol Nusle 10 - 4.4 1.8 0.2 0.2/0.6 33.3 - -
2017/18 juniorky U19 - Skupina 1-4 Sokol Nusle B 6 - 7.3 2.8 0.5 0.2/0.2 100.0 - -
2018/19 juniorky U19 - základní část Sokol Nusle 2 7.5 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2018/19 kadetky U17 - skupina A Sokol Nusle 12 - 8.1 3.1 0.3 0.9/1.5 61.1 - -
2018/19 juniorky U19 - skupina A Sokol Nusle B 16 - 10.4 3.6 0.8 1/1.6 61.5 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out A Sokol Nusle 9 - 11.3 3.8 0.3 2.8/4 69.4 - -
2018/19 juniorky U19 - play-out Sokol Nusle 1 11.0 4.0 1 /3 0 2/2 100.0 3.0 5.0
2019/20 juniorky U19 - o postup do extraligy Sokol Nusle 1 - 4.0 1 0 2/2 100.0 - -
2019/20 juniorky U19 - základní část Sokol Nusle 9 8.0 1.3 0.3 /1.7 0.1 0.3/0.7 50.0 1.2 -1.7
2019/20 juniorky U19 - skupina B Sokol Nusle B 12 - 9.7 2.8 0.3 3.2/5.6 56.7 - -
2019/20 ženy - Základní fáze Sokol Nusle B 4 - 2.8 0.8 0.3 0.5/1 50.0 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out B Sokol Nusle B 3 - 8.7 2.3 0.3 3/4.3 69.2 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina B Sokol Nusle 3 - 4.7 1.3 0 2/3.3 60.0 - -
2020/21 ženy - Základní fáze Sokol Nusle B 1 - 7.0 2 0 3/4 75.0 - -
2021/22 ženy - Základní fáze Sokol Nusle B 20 - 4.8 1.4 0.5 0.6/1.4 42.9 - -
2022/23 ženy - Základní fáze Sokol Nusle B 7 - 7.7 2.3 0.6 1.4/2.7 52.6 - -
Průměr za kariéru 26.1 0.3 7.1 2.7 0.3 1.0/2.1 128.4 1.9 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 BK Pirelli A 2. 11. 2022
2B body 5 Legendy Litoměřice B 5. 10. 2022
3B body 2 Sokol Dolní Počernice A 19. 10. 2022
Body 14 Sokol Dolní Počernice A 19. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Basket Slovanka B 10. 11. 2019 2019/20
2B body 10 DBaK 15. 3. 2019 2018/19
3B body 4 Basket Říčany 18. 2. 2017 2016/17
Obranné doskoky 2 SBŠ Ostrava 14. 4. 2019 2018/19
Útočné doskoky 2 USK Praha 20. 2. 2020 2019/20
Doskoky celkem 2 SBŠ Ostrava 14. 4. 2019 2018/19
Body 28 DBaK 15. 3. 2019 2018/19
Užitečnost 5 SBŠ Ostrava 14. 4. 2019 2018/19
Asistence 2 KP Brno 28. 9. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
5. 10. 2022 Základní fáze Legendy Litoměřice B 10 5 0 0/2 0.0
13. 10. 2022 Základní fáze BLC Sparta 5 2 0 1/4 25.0
19. 10. 2022 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 14 3 2 2/2 100.0
25. 10. 2022 Základní fáze DSK Basketball B 4 2 0 0/0 0
2. 11. 2022 Základní fáze BK Pirelli A 10 1 1 5/5 100.0
9. 11. 2022 Základní fáze Babynec 1 0 0 1/2 50.0
16. 11. 2022 Základní fáze BC Libo 10 3 1 1/4 25.0
Celkem 7 54 16 4 10/19 52.6
Průměr 7 7.7 2.3 0.6 1.4/2.7 52.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sluneta Ústí n.L. 8 0:00 8.4 3.0 0.0 0.3 0.0 1.6/2.8 59.1 2.9
Válečnice Děčín 7 0:00 8.3 2.9 0.0 0.7 0.0 0.4/1.1 37.5 2.3
DBaK 4 0:00 12.8 5.0 0.0 0.5 0.0 1.3/2.8 45.5 2.5
Basket Říčany 4 0:00 11.8 3.8 0.0 1.0 0.0 1.3/2.3 55.6 2.3
BASlov U13 4 0:00 11.5 4.8 0.0 0.3 0.0 1.3/3.0 41.7 1.0
Basket Slovanka B 7 0:00 6.1 2.6 0.0 0.1 0.0 0.6/0.6 100.0 1.7
Sla U13G 4 0:00 10.8 4.8 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 41.7 0.8
BC Kolín 6 0:00 5.8 2.3 0.0 0.3 0.0 0.2/0.3 50.0 1.0
Loko Trutnov 2 0:00 17.5 8.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
BA Sparta 3 0:00 10.3 5.0 0.0 0.0 0.0 0.3/3.0 11.1 2.3
Slovan Litoměřice 3 0:00 10.3 4.7 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
USK Praha 3 0:00 9.7 3.3 0.0 0.0 0.0 3.0/4.7 64.3 0.7
OSK Olomouc 2 0:00 14.0 3.0 0.0 2.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.5
ŠBK P-H Sadská 3 0:00 8.3 2.7 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.5 14.3 2.0
Sokol Dolní Počernice A 4 0:00 6.0 1.5 0.0 0.8 0.0 0.8/1.0 75.0 1.5
HB Basket Praha 3 0:00 7.3 2.7 0.0 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 1.0
HB Basket Praha 3 0:00 7.3 3.3 0.0 0.0 0.0 0.7/2.3 28.6 3.3
KlS U13G 4 0:00 5.3 2.0 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 38.5 2.3
HBU13G 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.5 0.0 1.5/5.5 27.3 2.0
Lokomotiva Trutnov 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 1.0
BA Sparta 3 0:00 6.7 3.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.0
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 6.3 1.0 0.0 0.3 0.0 3.3/4.7 71.4 2.0
USK Praha 3 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 1.3
Studánka Pardubice 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 3.5
TJ Sokol Nusle 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.5
DSK Basketball B 4 0:00 4.3 1.5 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 41.7 2.0
BC Libo 3 0:00 5.7 1.7 0.0 0.7 0.0 0.3/1.3 25.0 2.3
BK Brandýs n.L. 4 0:00 4.3 1.3 0.0 0.3 0.0 1.0/1.8 57.1 0.8
Panter Javorník 1 0:00 16.0 5.0 0.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
USK Praha 3 0:00 5.3 2.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.7
Loko Karlovy Vary 3 0:00 5.3 1.7 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 75.0 1.7
USK Praha 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Legendy Litoměřice B 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
B. Jablonec n. N. 2 0:00 7.5 1.5 0.0 0.5 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BK Prosek A 3 0:00 5.0 1.0 0.0 0.3 0.0 2.0/3.3 60.0 1.7
BLC Sparta 3 0:00 4.7 2.0 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 2.7
Basket Říčany 3 0:00 4.7 1.7 0.0 0.3 0.0 0.3/2.0 16.7 2.3
BK Pirelli A 2 0:00 7.0 1.5 0.0 0.5 0.0 2.5/2.5 100.0 1.0
Babynec 3 0:00 4.3 1.0 0.0 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
USK Praha 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 4.5
Basket Slovanka 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
ADFORS Basket Litomyšl 4 0:00 3.0 0.8 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
KP Brno 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.5
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Aritma Praha B 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Strakonice 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Basket Slovanka 3 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.7 27.3 2.7
SBŠ Ostrava 2 5:27 4.0 1.0 66.7 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BSK Jičín 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Žabiny Brno 1 16:04 5.0 2.0 33.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
HB Basket Praha 4 0:00 1.3 0.5 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 12.5 1.8
USK Praha 3 13:03 1.3 0.0 0.0 0.3 50.0 0.3/0.7 50.0 1.7
BK Žďár n. S. 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
KP Brno 1 16:47 3.0 1.0 25.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Studánka Pardubice 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
USK Praha B 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Basket Slovanka 2 7:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Studánka Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol H. Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Trutnov 1 1:18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Strakonice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -