Alma Bahor

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 21 let
Aktuální klub
Sokol Nusle B
Výška
162 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
283
Procento vítězství
42.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze BK Prosek 18 - 2.5 1.2 0 0.2/0.6 30.0 - -
2012/13 nejmladší minižákyně U11 - Soutěž Kra 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BK Prosek 9 - 0.8 0.3 0 0.1/0.4 25.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - Základní fáze BK Prosek 19 - 1.2 0.5 0 0.2/0.3 50.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13 BK Pros U13 24 - 2.9 1.3 0 0.3/1.2 21.4 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina B BK Prosek 20 - 3.7 1.5 0 0.7/1.2 60.9 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - Skupina B 9. - 11. místo BK Prosek 2 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Skupina B Sokol Nusle 14 - 3.5 1.4 0 0.8/2.2 35.5 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Liga sk. B Sokol Nusle 14 - 5.6 2.1 0.2 0.6/1.9 34.6 - -
2016/17 kadetky U17 - play-out B Sokol Nusle 4 - 3.8 1 0.3 1/2 50.0 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina B Sokol Nusle 14 - 2.4 0.8 0.1 0.4/0.9 50.0 - -
2017/18 juniorky U19 - skupina A Sokol Nusle B 8 - 2.4 0.9 0 0.6/1.6 38.5 - -
2017/18 kadetky U17 - play-out B Sokol Nusle 9 - 3.0 1 0.3 0/1.2 0.0 - -
2017/18 juniorky U19 - Skupina 1-4 Sokol Nusle B 6 - 6.8 2.3 0.3 1.2/2.5 46.7 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina A Sokol Nusle 14 - 2.8 0.8 0.1 0.8/1.6 50.0 - -
2018/19 juniorky U19 - skupina A Sokol Nusle B 15 - 7.9 2.7 0.5 1.2/2.1 58.1 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out A Sokol Nusle 10 - 5.7 2.1 0.1 1.2/2.2 54.5 - -
2019/20 juniorky U19 - základní část Sokol Nusle 20 8.2 2.6 0.8 /1.8 0.3 0.3/0.7 38.5 1.0 0.8
2019/20 juniorky U19 - skupina B Sokol Nusle B 6 - 9.7 3.7 0.2 1.8/4.2 44.0 - -
2019/20 ženy - Základní fáze Sokol Nusle B 14 - 5.0 1.4 0.3 1.4/2.7 52.6 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out B Sokol Nusle B 4 - 14.5 5 0.5 3/3.5 85.7 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina B Sokol Nusle 3 - 5.3 1 0.3 2.3/4.7 50.0 - -
2020/21 ženy - Základní fáze Sokol Nusle B 1 - 8.0 3 0 2/5 40.0 - -
2021/22 ženy - Základní fáze Sokol Nusle B 19 - 4.4 1.4 0.3 0.8/2.4 34.8 - -
2022/23 ženy - Základní fáze Sokol Nusle B 13 - 4.6 1.8 0 0.9/2.7 34.3 - -
Průměr za kariéru 25.7 0.6 3.9 1.4 0.1 0.7/1.6 89.6 1.3 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 BC Libo 16. 11. 2022
2B body 4 Aritma Praha B 14. 12. 2022
Body 11 BC Libo 16. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Sokol D. Počernice 1. 3. 2019 2018/19
2B body 10 Wizards P10 17. 3. 2019 2018/19
3B body 3 Loko Trutnov 25. 10. 2019 2019/20
Obranné doskoky 5 Basket Slovanka 7. 12. 2019 2019/20
Útočné doskoky 3 Studánka Pardubice 23. 2. 2020 2019/20
Doskoky celkem 5 Basket Slovanka 7. 12. 2019 2019/20
Body 23 Basket Pastelka MB 26. 1. 2020 2019/20
Užitečnost 8 Loko Trutnov 25. 10. 2019 2019/20
Asistence 1 Žabiny Brno 29. 9. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
5. 10. 2022 Základní fáze Legendy Litoměřice B 4 2 0 0/0 0
19. 10. 2022 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 1 0 0 1/2 50.0
2. 11. 2022 Základní fáze BK Pirelli A 5 2 0 1/1 100.0
9. 11. 2022 Základní fáze Babynec 7 3 0 1/4 25.0
16. 11. 2022 Základní fáze BC Libo 11 3 0 5/10 50.0
30. 11. 2022 Základní fáze TJ ČZU Praha 0 0 0 0/0 0
6. 12. 2022 Základní fáze Basket Říčany 6 3 0 0/0 0
14. 12. 2022 Základní fáze Aritma Praha B 8 4 0 0/0 0
12. 1. 2023 Základní fáze Legendy Litoměřice B 2 1 0 0/0 0
18. 1. 2023 Základní fáze BLC Sparta 3 1 0 1/6 16.7
25. 1. 2023 Základní fáze Babynec 4 1 0 2/6 33.3
26. 1. 2023 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 7 3 0 1/4 25.0
1. 2. 2023 Základní fáze DSK Basketball B 2 1 0 0/2 0.0
Celkem 13 60 24 12/35 34.3
Průměr 13 4.6 1.8 0.0 0.9/2.7 34.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sluneta Ústí n.L. 7 0:00 7.7 2.9 0.0 0.4 0.0 0.7/1.3 55.6 1.9
Válečnice Děčín 6 0:00 7.0 1.7 0.0 0.7 0.0 1.7/3.0 55.6 1.3
BC Kolín 4 0:00 7.8 3.0 0.0 0.5 0.0 0.3/0.5 50.0 1.0
Babynec 6 0:00 5.2 1.2 0.0 0.2 0.0 2.3/4.2 56.0 1.8
BLC Sparta 4 0:00 7.5 2.3 0.0 0.8 0.0 0.8/3.0 25.0 2.3
BK Prosek A 5 0:00 5.4 1.2 0.0 0.6 0.0 1.2/3.2 37.5 1.6
BC Libo 4 0:00 6.3 1.5 0.0 0.3 0.0 2.5/4.5 55.6 2.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 11.5 3.5 0.0 0.5 0.0 3.0/5.0 60.0 0.5
BK Pirelli A 4 0:00 5.8 2.8 0.0 0.0 0.0 0.3/2.5 10.0 2.5
Loko Karlovy Vary 4 0:00 5.0 1.3 0.0 0.3 0.0 1.8/3.5 50.0 1.3
Basket Slovanka 2 24:59 9.5 3.0 40.0 0.5 33.3 2.0/4.5 44.4 2.0
Sokol Dolní Počernice A 5 0:00 3.8 1.2 0.0 0.0 0.0 1.4/3.2 43.8 0.8
Aritma Praha B 4 0:00 4.3 1.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 1.8
Lokomotiva Trutnov 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
Basket Slovanka B 8 0:00 2.1 0.5 0.0 0.1 0.0 0.8/1.4 54.5 1.3
Slovan Litoměřice 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
USK Praha 4 0:00 4.0 1.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.3
ADFORS Basket Litomyšl 4 0:00 3.0 1.0 0.0 0.3 0.0 0.3/1.8 14.3 0.5
Sla U13G 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 1.5
TJ Sokol Nusle 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
ŠBK P-H Sadská 4 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.0
Legendy Litoměřice B 4 0:00 2.8 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 3.0
Basket Říčany 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 1.0
Loko Trutnov 2 6:53 5.5 0.5 50.0 1.5 100.0 0.0/0.0 0.0 0.5
DBaK 4 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Basket Říčany 4 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 0.8
DSK Basketball B 3 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 0.3
USK Praha 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 2.5
HBU13G 4 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.5
BK Brandýs n.L. 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.3
BK Strakonice 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
HB Basket Praha 4 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
KP Brno 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
BK Brandýs n.L. 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
Basket Slovanka 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 0.5
BA Sparta Praha 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OSK Olomouc 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 2 7:30 3.0 1.5 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 2 12:10 2.5 0.5 100.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 1.5
Panter Javorník 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 0.5
Studánka Pardubice 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BSK Jičín 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK Praha 3 0:00 1.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
BA Sparta 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Studánka Pardubice 2 7:27 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Strakonice 2 4:50 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
USK Praha 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Studánka Pardubice 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BSK TJ Jičín 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Loko Trutnov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
KlS U13G 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BASlov U13 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KP Brno 1 9:48 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Žabiny Brno 2 8:44 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
HB Basket Praha 3 0:00 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
BK Havířov 2 1:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
HB Basket Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol H. Králové 1 5:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Žďár n. S. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
TJ ČZU Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0