Pavel Michalička

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 23 let
Aktuální klub
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno
Výška
203 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
196
Procento vítězství
48.5%
Počet klubů
7

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina D Snakes Ostrava 8 - 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 1.5 0.5
2011/12 žáci U15 - divize C Sokol Karviná 5 - 2.0 0.8 0 0.4/0.8 50.0 - -
2011/12 žáci U15 - divize C2 Sokol Karviná 12 - 1.6 0.8 0 0.1/0.2 50.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga B Snakes Ostrava 6 - 1.3 0.7 /0.7 0 0/0.3 0.0 0.2 0.8
2011/12 mladší žáci U14 - play-off Snakes Ostrava 3 - 3.0 1.3 /1.3 0 0.3/0.7 50.0 1.3 1.3
2011/12 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 5 12.0 0.2 0 /2.2 0 0.2/0.4 50.0 1.6 -0.6
2012/13 žáci U15 - divize B Sokol Karviná 5 - 5.8 2.6 0.2 0/0 0.0 - -
2012/13 žáci U15 - liga skupina B Sokol Karviná 5 - 5.4 2.6 0 0.2/0.4 50.0 - -
2012/13 kadeti U17 - play-out B Sokol Karviná 4 - 0.5 0.3 0 0/0 0.0 - -
2013/14 kadeti U17 - základní část BCM Mor. Ostrava 12 - 4.4 2 0 0.4/0.9 45.5 - -
2013/14 kadeti U17 - skupina B Sokol Karviná 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2013/14 kadeti U17 - play-out BCM Mor. Ostrava 4 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2013/14 kadeti U17 - play-out B Sokol Karviná 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2014/15 junioři U19 - skupina B NH Ostrava 3 - 2.3 0.3 0 1.7/2 83.3 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část BCM Slez. Ostrava 14 - 2.4 1.1 0 0.1/0.6 22.2 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina B Sokol Karviná 8 - 8.3 3.5 0 1.3/2.1 58.8 - -
2014/15 junioři U19 - play-out B NH Ostrava 3 - 2.0 1 0 0/0.7 0.0 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off BCM Slez. Ostrava 3 - 1.7 0.7 0 0.3/0.3 100.0 - -
2014/15 kadeti U17 - Mistrovství ČR BCM Slez. Ostrava 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 junioři U19 - základní část BCM Ostrava 10 6.1 1.2 0.6 /1.5 0 0/0.2 0.0 0.3 2.0
2015/16 junioři U19 - skupina B Sokol Karviná 15 - 7.9 3.3 0 1.3/2.4 52.8 - -
2015/16 junioři U19 - play-out BCM Ostrava 6 13.7 3.2 1.5 /4 0 0.2/0.8 20.0 1.2 2.5
2015/16 junioři U19 - play-out B Sokol Karviná 2 - 16.5 6.5 0 3.5/6 58.3 - -
2016/17 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 9 7.4 2.8 1.2 /2.9 0 0.3/0.4 75.0 0.9 2.1
2016/17 junioři U19 - skupina C Snakes Ostrava B 11 - 8.6 3.7 0 1.2/3 39.4 - -
2016/17 muži - Základní část - skupina B SNAK A 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 junioři U19 - play-out C Snakes Ostrava B 6 - 8.2 3.5 0 1.2/1.7 70.0 - -
2016/17 muži - Play out 13. - 20. místo SNAK A 3 20.3 6.0 3 /5.7 0 0/0 0.0 2.0 4.3
2016/17 junioři U19 - play-off Snakes Ostrava 2 1.5 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 - -0.5
2017/18 muži - skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 4 - 3.0 1.3 0 0.5/0.5 100.0 - -
2018/19 muži - skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 2 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 3 - 4.7 2.3 0 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - základní 1 - 8.0 4 0 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - Základní část Slovan Černá Pole B 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2020/21 muži - základní Slovan Černá Pole C 3 - 12.0 4.7 0 2.7/5.3 50.0 - -
2020/21 muži - skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 3 - 4.3 1.7 0 1/1 100.0 - -
Průměr za kariéru 18.7 1.8 4.1 1.8 0.0 0.5/1.0 112.5 1.3 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Kanonýři Josefov 14. 11. 2015 2015/16
2B body 8 Kanonýři Josefov 9. 4. 2016 2015/16
3B body 1 Lions J. Hradec 6. 10. 2012 2012/13
Obranné doskoky 5 BK Loko Plzeň 9. 4. 2016 2015/16
Útočné doskoky 4 Sokol Pražský 19. 4. 2012 2011/12
Doskoky celkem 6 Sokol Pražský 19. 4. 2012 2011/12
Body 19 Kanonýři Josefov 9. 4. 2016 2015/16
Užitečnost 15 BC Vysočina 12. 2. 2017 2016/17
Asistence 3 BK Loko Plzeň 19. 11. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Sokol Karviná 5 0:00 12.4 5.4 0.0 0.0 1.6/2.8 57.1 1.8
Kanonýři Josefov 2 0:00 17.0 6.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 3.0
Jiskra Kyjov 5 0:00 6.2 3.0 0.0 0.0 0.2/1.0 20.0 1.4
BC Nový Jičín 5 0:00 6.0 2.6 0.0 0.0 0.8/1.4 57.1 1.4
BK Opava 4 0:00 6.3 2.5 0.0 0.0 1.3/2.8 45.5 2.3
Tesla Pardubice 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.0 3.5/4.5 77.8 1.5
Sokol Karviná 3 0:00 7.7 3.7 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.7
Slavia Kroměříž 4 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 1.5/2.8 54.5 1.0
BC Vysočina 3 15:01 7.3 3.3 52.6 0.0 0.7/1.3 50.0 2.3
SKB Zlín 4 4:56 5.5 2.8 137.5 0.0 0.0/0.8 0.0 0.8
NH Ostrava 5 0:00 4.2 1.6 0.0 0.0 1.0/3.4 29.4 1.8
SAM BŠM Brno 5 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Sok Hodonín 1 0:00 19.0 7.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 -
BC Nový Jičín 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
BK Loko Plzeň 4 12:39 3.5 1.5 35.3 0.0 0.5/1.3 40.0 1.5
USK 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
BC Kolín 1 0:00 11.0 3.0 0.0 0.0 5.0/5.0 100.0 2.0
Jiskra Kyjov 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 2.0
Baskeťáci TJ Sokol Josefov 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
USK Praha B 1 25:52 10.0 5.0 45.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SAM BŠM Brno 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Opava 5 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0 0.8
BK Vyškov 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 4.0
BA Sparta Praha 3 0:00 3.0 1.3 100.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
Basket Poděbrady 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tesla Pardubice 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
TJ Třebíč B 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Sokol Pražský 5 0:00 1.4 0.6 0.0 0.0 0.2/0.2 100.0 1.0
BK B&W Opava 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
SK UP-BCM Olomouc 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
BC Vysočina 1 31:18 6.0 3.0 75.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
WBA 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BCM Slez. Ostrava 3 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 1.7
Královští Sokoli 3 18:15 1.7 0.7 22.2 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
USK 1 2:38 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Sokol Písek 3 5:35 1.3 0.7 40.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.3
SK Žabovřesky 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
VSK Mendelu B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK B&W Opava 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Loko Plzeň 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BVK Holice 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BK Pardubice 2 4:44 1.5 0.5 20.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BK Brandýs n.L. 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava B 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Slavia MBA Kroměříž 2 8:06 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol H. Králové 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jiskra Kyjov 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Sokol Pražský 1 15:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sršni Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol pražský 2 3:39 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PCE 1 1:55 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KK Val. Meziříčí 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Nový Jičín 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sršni Sokol Písek 1 13:32 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -