Orlando Duanes

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Aktuální klub
VŠB Ostrava
Výška
185 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
248
Procento vítězství
41.1%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina D NH Ostrava 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga B NH Ostrava 4 - 2.5 0.8 0 1/1 100.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina D NH Ostrava 14 - 4.3 1.9 0 0.6/1.4 42.1 - -
2013/14 žáci U15 - liga sk. B NH Ostrava 8 - 2.0 0.4 0.1 0.9/1.8 50.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. B NH Ostrava 8 - 4.6 1.9 0 0.9/2.3 38.9 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off NH Ostrava 2 - 3.0 1 0 1/2 50.0 - -
2014/15 žáci U15 - skupina C NH Ostrava 13 - 3.5 1.4 0 0.7/1.3 52.9 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina D NH Ostrava 14 - 10.4 4.4 0 1.5/2.1 72.4 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga NH Ostrava 14 - 1.6 0.7 0 0.1/0.2 66.7 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. B NH Ostrava 7 - 13.1 5.7 0.1 1.3/2.7 47.4 - -
2014/15 žáci U15 - MČR -skupina A NH Ostrava 3 3.3 0.0 0 0 0/0 0.0 0.7 -1.3
2014/15 žáci U15 - MČR o 5.- 8. místo NH Ostrava 2 1.5 0.0 0 0 0/0 0.0 - 0.5
2015/16 žáci U15 - základní skupina C NH Ostrava 12 - 12.9 5.5 /5.5 0.1 1.7/2.4 69.0 2.3 9.8
2015/16 žáci U15 - liga sk. B NH Ostrava 12 - 9.0 3.9 /3.9 0.2 0.7/1.5 44.4 0.8 7.4
2016/17 junioři U19 - skupina C Sokol Karviná 14 - 2.1 1 0 0.1/0.2 33.3 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část NH Ostrava 22 13.0 2.0 0.9 /2.5 0 0.2/0.2 100.0 0.5 0.5
2016/17 junioři U19 - play-out C Sokol Karviná 7 - 5.1 2.4 0 0.3/0.4 66.7 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out NH Ostrava 6 24.2 6.3 3.2 /6.3 0 0/0.5 0.0 1.8 4.3
2017/18 junioři U19 - skupina C NH Ostrava 10 - 0.6 0.3 0 0/0 0.0 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část NH Ostrava 22 13.6 2.5 1 /3.1 0 0.3/0.6 53.8 1.1 1.6
2017/18 junioři U19 - skupina C Sokol Karviná 4 - 8.5 3.3 0.3 1.3/2 62.5 - -
2017/18 junioři U19 - finálová skupina NH Ostrava 5 - 0.6 0.2 0 0.2/0.4 50.0 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out NH Ostrava 6 16.3 3.7 1.5 /3.8 0.2 0.2/0.3 50.0 2.5 2.2
2018/19 junioři U19 - skupina C BC Nový Jičín 8 - 8.3 3.6 0 1/1.1 88.9 - -
2018/19 junioři U19 - play-out C BC Nový Jičín 7 - 10.6 4 0.4 1.3/2.1 60.0 - -
2019/20 junioři U19 - skupina C NH Ostrava 12 - 3.9 1.7 0.2 0.1/0.1 100.0 - -
2019/20 junioři U19 - play-out C NH Ostrava 6 - 1.3 0.7 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 30.4 3.5 4.8 2.0 0.1 0.6/1.0 162.4 1.4 1.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 TOROLA Snakes Ostrava 30. 10. 2015 2015/16
2B body 10 BC Kolín 15. 2. 2015 2014/15
3B body 1 SK UP-BCM Olomouc 16. 2. 2014 2013/14
Obranné doskoky 8 BCM Orli Prostějov 14. 4. 2018 2017/18
Útočné doskoky 5 Sokol Písek 21. 1. 2017 2016/17
Doskoky celkem 9 BCM Orli Prostějov 14. 4. 2018 2017/18
Body 24 Gymn. Hladnov 5. 3. 2016 2015/16
Užitečnost 20 Gymn. Hladnov 5. 3. 2016 2015/16
Asistence 3 BA Sparta Praha 7. 1. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
TOROLA Snakes Ostrava 4 0:00 10.8 4.3 121.4 0.0 0.0 2.3/3.8 60.0 3.5
Slavia Kroměříž 10 0:00 4.1 2.0 0.0 0.0 0.0 0.1/0.1 100.0 0.9
BK Hladnov 6 0:00 6.8 2.7 0.0 0.3 0.0 0.5/0.7 75.0 1.5
BK Opava 4 0:00 9.8 3.8 0.0 0.0 0.0 2.3/2.3 100.0 3.5
BC Nový Jičín 4 0:00 9.5 4.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
BK Opava 6 0:00 6.2 2.3 116.7 0.2 100.0 1.0/1.7 60.0 1.3
NH Ostrava 6 0:00 5.8 2.2 0.0 0.2 0.0 1.0/2.2 46.2 2.0
BK Loko Plzeň 8 14:51 4.1 2.0 50.0 0.0 0.0 0.1/0.3 50.0 1.9
BC Kolín 2 0:00 15.0 6.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 3.5
BA Sparta Praha 4 29:15 7.5 3.8 48.4 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
SKB Zlín 9 0:00 3.2 1.4 0.0 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0 2.2
Slavia Kroměříž 4 0:00 7.0 3.3 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
BCM Orli Prostějov 6 16:47 4.0 1.8 57.9 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
BC Vysočina 3 0:00 7.7 3.3 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.7
BK Snakes Ostrava 4 0:00 5.8 2.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.8 45.5 1.5
BK Pelhřimov 4 0:00 5.3 2.5 142.9 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.5
BC Nový Jičín 7 0:00 2.9 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.4 66.7 1.6
KRN 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Maják Vyškov 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Sokol Písek 4 15:43 3.3 0.8 21.4 0.3 25.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Opava 7 0:00 1.7 0.9 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Slavoj Litoměřice 6 11:27 2.0 1.0 37.5 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0 1.3
USK 4 16:26 2.8 1.0 33.3 0.0 0.0 0.8/0.8 100.0 1.3
SKB Zlín 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.5
Královští Sokoli 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 0.5
SAM Brno 4 9:48 2.3 0.8 21.4 0.3 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Pardubice 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.7
Slavoj Litoměřice 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.3
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Sokol Pražský 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Snakes Ostrava 4 9:00 1.5 0.8 30.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
Lions J. Hradec 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Písek 3 0:00 1.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.0
Sokol Pražský 4 13:42 1.0 0.5 18.2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Vyšehrad 1 0:00 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Synthesia Pardubice 4 12:18 0.8 0.3 25.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jiskra Kyjov 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol Žižkov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Královští Sokoli 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Karviná 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -