Marek Lavička

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Výška
186 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
205
Procento vítězství
67.8%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2012/13 mladší minižáci U12 - Základní fáze SC Praha 4 11 - 6.5 2.8 0.0 0 0.0 0.9/3.9 23.3 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze SC Praha 4 12 - 10.2 4.5 0.0 0 0.0 1.2/3.3 35.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Jižní Supi 10 - 10.6 4.8 0.0 0 0.0 1/1.7 58.8 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 5 - 1.0 0.4 0.0 0 0.0 0.2/0.4 50.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 17 - 10.4 4.7 0.0 0 0.0 1/1.9 53.1 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U 12 Sokol Pražský 4 - 7.3 3.3 0.0 0 0.0 0.8/1 75.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) Sokol Pražský 3 - 18.7 9.3 0.0 0 0.0 0/0.3 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina B Jižní Supi 8 - 8.8 3.6 0.0 0.1 0.0 1.1/2.3 50.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 4 - 8.0 3.8 0.0 0 0.0 0.5/1.3 40.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Jižní Supi 3 - 4.0 1.3 0.0 0.3 0.0 0.3/1.3 25.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off Jižní Supi 4 - 6.3 1.8 0.0 0.5 0.0 1.3/3 41.7 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo B Sokol Pražský 3 - 3.3 1.7 /1.7 100.0 0 0.0 0/0.3 0.0 1.3 1.7
2014/15 starší minižáci U13 - MČR-skupina B Sokol Pražský 3 - 7.7 3.7 /3.7 100.0 0 0.0 0.3/2.7 12.5 2.7 2.7
2014/15 starší minižáci U13 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 - 9.5 3.5 /3.5 100.0 0 0.0 2.5/2.5 100.0 2.0 7.5
2015/16 žáci U15 - základní skupina A BSK Modřany - Jižní supi 8 - 6.6 2.5 /2.5 100.0 0.3 100.0 0.9/1.6 53.8 1.4 4.5
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A Sokol Pražský 9 - 12.4 5.7 /5.7 100.0 0 0.0 1.1/2.7 41.7 1.0 9.9
2016/17 žáci U15 - Skupina A Sokol Pražský 12 - 14.0 5.4 /5.4 100.0 0.4 100.0 1.9/3.1 62.2 2.1 10.8
2016/17 žáci U15 - Extraliga Sokol Pražský 12 - 11.0 4.4 /4.4 100.0 0 0.0 2.2/3.5 61.9 2.4 7.3
2016/17 žáci U15 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 25.0 15.3 6.3 /14 45.2 0 0.0 2.7/4 66.7 2.0 14.7
2016/17 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 28.0 16.5 6 /14 42.9 0.5 50.0 3/5.5 54.5 4.5 16.0
2017/18 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 21 15.9 2.5 1 /2.6 36.4 0.1 25.0 0.3/0.4 66.7 1.3 2.8
2017/18 kadeti U17 - skupina A BSK - Jižní Supi 4 - 9.5 3 0.0 0.5 0.0 2/3 66.7 - -
2017/18 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 3 16.3 4.3 1 /3 33.3 0.7 40.0 0.3/0.3 100.0 2.0 3.3
2017/18 kadeti U17 - Mistrovství ČR Sokol Pražský 2 12.5 4.5 1 /2.5 40.0 0.5 33.3 1/1 100.0 1.5 2.5
2018/19 junioři U19 - kvalifikace Sokol pražský 3 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0.7 0.0 - -
2018/19 junioři U19 - základní část Sokol pražský 8 6.4 1.0 0 /0.6 0.0 0.3 66.7 0.3/0.5 50.0 0.6 0.6
2018/19 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 20 26.6 9.2 2.9 /6.9 41.6 0.7 24.1 1.4/1.9 73.0 2.3 9.2
Průměr za kariéru 28.0 5.7 8.2 3.3 134.2 0.2 62.7 1.0/2.0 194.5 1.6 3.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 USK Praha 12. 3. 2017 2016/17
2B body 15 BKČ.B.U12B 17. 11. 2013 2013/14
3B body 2 BA Nymburk 29. 3. 2015 2014/15
Obranné doskoky 7 SAM Brno 21. 5. 2017 2016/17
Útočné doskoky 6 BCM Orli Prostějov 19. 5. 2017 2016/17
Doskoky celkem 11 BCM Orli Prostějov 3. 11. 2018 2018/19
Body 31 BK Ber U13(mix) 15. 3. 2014 2013/14
Užitečnost 26 Lions J. Hradec 18. 5. 2017 2016/17
Asistence 6 SAM Brno 10. 3. 2018 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
USK Praha 5 0:00 11.2 5.2 0.0 0.0 0.0 0.8/1.6 50.0 0.8
Synthesia Pardubice 7 22:07 6.0 1.6 44.0 0.7 31.3 0.7/0.7 100.0 1.9
BCM Orli Prostějov 2 15:12 20.5 8.0 55.2 0.0 0.0 4.5/7.0 64.3 2.5
BKČ.B.U12B 2 0:00 19.0 9.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 17.5 6.5 100.0 0.5 100.0 3.0/4.5 66.7 2.5
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 11.3 4.0 600.0 0.3 0.0 2.3/3.3 70.0 0.7
Sokol Vyšehrad 5 0:00 6.6 3.2 0.0 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 0.6
Snakes Ostrava 5 21:13 6.4 1.8 31.0 0.8 30.8 0.4/0.4 100.0 1.0
USK Praha 3 0:00 9.7 3.3 100.0 0.0 0.0 3.0/5.7 52.9 0.7
SAM Brno 4 21:52 7.0 2.3 40.9 0.5 25.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Klatovy 3 0:00 9.3 4.3 216.7 0.0 0.0 0.7/2.3 28.6 2.3
Sokol Vyšehrad 3 0:00 9.3 4.0 0.0 0.0 0.0 1.3/5.0 26.7 0.7
BK Opava 2 0:00 14.0 6.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 13.5 6.5 118.2 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 0.5
BA Sparta 5 0:00 5.4 2.2 0.0 0.0 0.0 1.0/3.4 29.4 1.6
Snakes Ostrava 2 0:00 13.0 6.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Kol U12B 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BK Loko Plzeň 3 23:08 7.3 3.0 75.0 0.0 0.0 1.3/1.7 80.0 1.7
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 22.0 10.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Písek 2 0:00 10.5 5.0 166.7 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
Slavoj Litoměřice 4 14:45 5.3 2.0 47.1 0.3 25.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BA Sparta 2 0:00 10.5 4.5 100.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.5
BK Klatovy 2 0:00 10.0 4.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.5
Sokol Pražský 3 0:00 6.7 3.0 0.0 0.0 0.0 0.7/2.3 28.6 -
Ben U13B 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
NH Ostrava 4 24:16 4.3 1.3 29.4 0.5 25.0 0.3/0.5 50.0 1.5
Pod U13B 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BA Sparta Praha 2 0:00 8.5 3.0 150.0 0.5 0.0 1.0/3.5 28.6 3.5
BCM Orli Prostějov 3 24:03 5.3 2.0 46.2 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 1.3
USK 5 16:25 3.0 0.8 25.0 0.2 33.3 0.8/1.0 80.0 2.4
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 -
Slavoj Litoměřice 2 0:00 6.5 2.0 100.0 0.5 100.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Sokol Písek 3 18:12 4.0 0.3 10.0 0.7 33.3 1.3/2.0 66.7 0.7
BK Pelhřimov 1 0:00 12.0 6.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
TJ Sokol Pražský 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BA Sparta 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 4.0
BK Klatovy 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BraU13B 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
USK Praha 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BARoun.l. U17B 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
Sokol Pražský 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 7:33 3.5 0.5 14.3 0.0 0.0 2.5/2.5 100.0 2.0
BA Sparta Praha 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 1 0:00 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
R&J EBC Mělník 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Loko Plzeň 2 3:04 1.5 0.0 0.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BCM Orli Prostějov 2 7:59 1.5 0.0 0.0 0.5 100.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Snakes Ostrava 2 8:36 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
PCE 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SAM Brno 1 11:57 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0