Martin Škoda

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
255
Procento vítězství
67.1%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 mladší minižáci U12 - Základní fáze SC Praha 4 15 - 5.7 2.2 0 1.3/2.1 59.4 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze SC Praha 4 12 - 7.7 3.5 0 0.7/3.8 17.8 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Jižní Supi 4 - 3.3 1.5 0 0.3/2 12.5 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 7 - 2.3 1 0 0.3/0.9 33.3 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 18 - 7.9 3.7 0 0.4/1.4 32.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U 12 Sokol Pražský 7 - 10.7 4.9 0 1/1.9 53.8 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) Sokol Pražský 6 - 9.2 4.3 0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 19 - 5.6 2.6 0 0.5/1.2 39.1 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo B Sokol Pražský 3 - 5.0 1.3 /1.3 0 2.3/3.3 70.0 2.7 1.3
2014/15 starší minižáci U13 - MČR-skupina B Sokol Pražský 2 - 1.0 0.5 /0.5 0 0/0 0.0 2.5 -1.5
2014/15 starší minižáci U13 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A Sokol Pražský 19 - 7.5 3.5 /3.5 0 0.5/1.4 37.0 1.7 4.8
2015/16 žáci U15 - skupina B BK Brandýs n.L. 4 - 9.8 4.3 0 1.3/2 62.5 - -
2015/16 žáci U15 - liga sk. A BK Brandýs n.L. 9 - 8.7 3.6 /3.6 0 1.6/3.1 50.0 3.7 3.4
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR A Sokol Pražský 3 - 4.7 2 /2 0 0.7/1.7 40.0 2.7 1.0
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 9.3 2.0 1 /2.7 0 0/2 0.0 1.0 -1.7
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo Sokol Pražský 2 12.5 5.0 2 /4.5 0 1/5 20.0 1.5 2.5
2016/17 žáci U15 - Skupina A Sokol Pražský 14 - 7.0 2.7 /2.7 0.1 1.4/2.6 52.8 2.1 3.6
2016/17 žáci U15 - Extraliga Sokol Pražský 15 - 3.4 1.3 /1.3 0.1 0.5/1.1 50.0 2.3 0.5
2016/17 žáci U15 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 7.7 1.7 0.3 /1.7 0.3 0/0 0.0 1.0 0.3
2016/17 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 2.5 1.0 0.5 /0.5 0 0/0 0.0 0.5 -
2017/18 kadeti U17 - skupina A BSK - Jižní Supi 11 - 3.6 1.3 0.2 0.5/1.3 42.9 - -
2017/18 kadeti U17 - Základní fáze Fenix Modřany 16 - 14.5 6.3 0.3 1.1/1.8 62.1 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out A BSK - Jižní Supi 9 - 7.3 3.2 0.1 0.6/1.1 50.0 - -
2018/19 junioři U19 - skupina A BSK Modřany - Jižní Supi 1 - 1.0 0 0 1/2 50.0 - -
2018/19 junioři U19 - skupina B BSK Modřany - Jižní Supi 6 - 4.3 1.8 0.2 0.2/0.3 50.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A BSK - Jižní Supi 14 - 10.4 4.1 0.6 0.5/1.1 46.7 - -
2018/19 junioři U19 - play-out B BSK Modřany - Jižní Supi 2 - 3.5 0.5 0.5 1/2 50.0 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina BSK - Jižní Supi 9 - 7.3 3 0.2 0.7/1.4 46.2 - -
2019/20 junioři U19 - skupina B BSK Modřany - Jižní Supi 12 - 4.6 1.6 0.3 0.4/0.5 83.3 - -
2019/20 junioři U19 - play-out B BSK Modřany - Jižní Supi 4 - 4.0 1 0.5 0.5/0.5 100.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina B Jižní Supi 2 - 2.0 0.5 0 1/1 100.0 - -
Průměr za kariéru 28.3 0.3 6.7 2.8 0.1 0.7/1.6 151.3 1.9 0.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 Sokol Vyšehrad B 6. 3. 2018 2017/18
2B body 12 Porg Basket 7. 11. 2017 2017/18
3B body 3 BA Sparta Praha 6. 10. 2018 2018/19
Obranné doskoky 4 Kondoři Liberec 16. 4. 2016 2015/16
Útočné doskoky 1 Orli Prostějov 14. 4. 2016 2015/16
Doskoky celkem 5 Kondoři Liberec 16. 4. 2016 2015/16
Body 28 Porg Basket 7. 11. 2017 2017/18
Užitečnost 14 Kondoři Liberec 21. 2. 2016 2015/16
Asistence 1 Synthesia Pardubice 19. 5. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Porg Basket 3 0:00 18.3 8.3 0.0 0.0 0.0 1.7/2.3 71.4 0.7
BARoun.l. U17B 6 0:00 9.0 3.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.3 37.5 3.2
BA Sparta Praha 8 0:00 6.6 2.3 0.0 0.5 0.0 0.6/1.0 62.5 2.6
USK Praha 6 0:00 7.7 3.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.7
BA Sparta 4 0:00 9.3 3.0 100.0 0.3 100.0 2.5/4.8 52.6 3.8
Tigers Č. Budějovice 4 0:00 8.8 3.3 0.0 0.5 0.0 0.8/1.8 42.9 1.0
Sokol Žižkov 2 0:00 17.5 8.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 -
Sokol Vyšehrad 6 0:00 5.8 1.8 0.0 0.0 0.0 2.2/3.7 59.1 1.7
Sokol Vyšehrad 5 0:00 6.8 2.6 0.0 0.4 0.0 0.4/1.2 33.3 2.2
Sokol Žižkov C 3 0:00 11.3 4.7 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 75.0 4.7
Sokol Vyšehrad 6 0:00 5.0 2.2 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.7
Bol U12B 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Klatovy 4 0:00 7.0 2.8 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.8
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 13.0 5.0 100.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Jižní Supi 4 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 7.7 3.3 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.3
TJ Sokol Pražský 3 0:00 7.7 3.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 3.0
Levharti Chomutov 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
TJ Sokol Kbely 2 0:00 10.0 3.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta 3 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 2.3
Sokol Písek 2 0:00 9.0 4.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.8
Kralupy Junior (ms) 1 0:00 17.0 7.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 8.0 3.5 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
BK Klatovy 3 4:00 4.7 2.3 58.3 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.3
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 7.0 3.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 4 0:00 3.0 0.3 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
Kol U12B 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BA Sparta 4 0:00 2.8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 3.0
BC Vysočina 3 0:00 3.7 0.3 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 3 4:45 3.7 1.0 60.0 0.3 50.0 0.7/1.3 50.0 2.0
Sokol Pražský 3 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.7/2.7 25.0 2.3
GBA Sojky Pelhřimov 3 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.7
BK Pelhřimov 2 0:00 5.0 1.5 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 0.5
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 10.0 5.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
BK Kladno 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BA Sparta Praha 2 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.0
Lions J. Hradec 1 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BK Beroun 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tesla Pardubice 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SAM Brno 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
USK Praha 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
Pod U17B 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Klatovy 1 0:00 5.0 1.0 100.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
BCM Orli Prostějov 3 0:48 1.3 0.7 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
GBA Lions J. Hradec 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Opava 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Opava 1 4:18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA Lions J. Hradec B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -