Dominik Holaň

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 21 let
Aktuální klub
Slovan Černá Pole B
Výška
191 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
263
Procento vítězství
62.4%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo D Snakes Ostrava 3 - 6.0 2 0.3 1/1.7 60.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR sk. A Snakes Ostrava 3 15.3 2.7 1.3 0 0/0.7 0.0 0.3 2.3
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo Snakes Ostrava 2 15.0 1.0 0.5 0 0/0 0.0 2.0 -2.5
2014/15 mladší žáci U14 - skupina D BK Snakes Ostrava 10 - 8.3 3.9 0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 žáci U15 - Základní část Snakes FM 4 - 11.8 5 0.3 1/2 50.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. B BK Snakes Ostrava 8 - 5.3 2.5 0 0.3/1 25.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off BK Snakes Ostrava 3 - 9.3 3.7 0 2/2.7 75.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - MČR - skupina A BK Snakes Ostrava 3 21.0 7.7 3 0 1.7/2.3 71.4 1.0 7.3
2014/15 mladší žáci U14 - MČR o 5.- 8. místo BK Snakes Ostrava 2 23.0 2.0 0.5 0 1/2 50.0 0.5 -3.0
2015/16 kadeti U17 - skupina B BCM Ostrava B 3 - 5.3 2.7 0 0/1 0.0 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina C TOROLA Snakes Ostrava 14 - 14.6 6.2 /6.2 0.1 2/3.6 54.9 2.6 10.4
2015/16 žáci U15 - extraliga TOROLA Snakes Ostrava 12 - 11.6 4.8 /4.8 0.3 1.2/1.8 63.6 2.7 8.3
2015/16 žáci U15 - MČR skupina B TOROLA Snakes Ostrava 3 28.0 8.0 2 /5.7 0.3 3/4.3 69.2 1.7 7.3
2015/16 žáci U15 - MČR o 5.-8. místo TOROLA Snakes Ostrava 2 27.0 13.5 5.5 /9 0 2.5/2.5 100.0 3.5 10.0
2016/17 junioři U19 - skupina C Snakes Ostrava B 11 - 5.6 1.8 0.4 0.9/1.3 71.4 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 20 5.4 1.2 0.5 /1.2 0.1 0/0.2 0.0 0.7 0.4
2016/17 kadeti U17 - skupina C SKB Zlín 2 - 8.5 2.5 0.5 2/2 100.0 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out C SKB Zlín 5 - 17.2 5.4 1 3.4/5.2 65.4 - -
2016/17 junioři U19 - play-out C Snakes Ostrava B 10 - 5.7 2.1 0.3 0.6/0.8 75.0 - -
2016/17 kadeti U17 - play-off Snakes Ostrava 3 3.7 1.7 0.3 /1 0.3 0/0 0.0 0.3 1.3
2016/17 kadeti U17 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 2.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 - -0.5
2017/18 junioři U19 - skupina C Snakes Ostrava B 5 - 10.0 2.6 1.4 0.6/2 30.0 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 22 21.6 8.1 2 /5.3 1 1.2/1.6 75.0 2.1 5.7
2017/18 kadeti U17 - play-off Snakes Ostrava 3 30.0 12.7 4 /8.3 1 1.7/2.3 71.4 2.3 11.7
2017/18 kadeti U17 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 13.0 3.5 1 /1.5 0.5 0/0 0.0 3.0 2.0
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ SNAK A 2 14.0 7.0 0.5 /2 2 0/1 0.0 1.0 4.0
2018/19 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 22 7.5 3.1 0.6 /0.8 0.5 0.4/0.5 75.0 1.0 2.0
2018/19 junioři U19 - skupina C Snakes Ostrava B 5 - 16.4 4 2.4 1.2/2.4 50.0 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník SNAK A 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 2.0 -2.0
2018/19 junioři U19 - play-out C Snakes Ostrava B 2 - 15.0 2.5 2.5 2.5/4.5 55.6 - -
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo SNAK A 6 12.8 4.5 0 /0.5 1.5 0/0.2 0.0 1.0 3.8
2018/19 junioři U19 - play-off Snakes Ostrava 4 3.8 0.8 0 /0.3 0 0.8/1 75.0 0.5 2.0
2019/20 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 22 16.8 8.4 1.5 /3.4 1.6 0.5/0.8 64.7 0.7 7.9
2019/20 muži - skupina Východ SNAK A 10 12.8 8.5 1.3 /2.8 1.8 0.5/0.6 83.3 0.9 8.1
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo SNAK A 1 11.0 3.0 0 /0 1 0/0 0.0 2.0 -2.0
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD SNAK A 1 2.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 - -1.0
2021/22 muži - skupina C SK Basket RENOCAR 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - play-off C Renocar Podolí 2 - 9.5 2.5 1.5 0/0 0.0 - -
2022/23 muži - Základní část Slovan Černá Pole B 8 - 23.3 4.9 3.8 2.3/2.9 78.3 - -
Průměr za kariéru 24.5 7.5 7.7 2.3 0.8 0.9/1.4 163.9 1.4 3.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 Slezi Basket 17. 10. 2022
2B body 10 Slezi Basket 17. 10. 2022
3B body 8 Basket Kohouti A 26. 9. 2022
Body 37 Slezi Basket 17. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Slezi Basket 17. 10. 2022 2022/23
2B body 11 Gymn. Hladnov 14. 11. 2015 2015/16
3B body 8 Basket Kohouti A 26. 9. 2022 2022/23
Obranné doskoky 8 Slavoj Litoměřice 15. 4. 2018 2017/18
Útočné doskoky 7 Sokol Pražský 5. 5. 2016 2015/16
Doskoky celkem 10 Slavoj Litoměřice 15. 4. 2018 2017/18
Body 37 Slezi Basket 17. 10. 2022 2022/23
Užitečnost 33 BK Loko Plzeň 10. 11. 2019 2019/20
Asistence 4 USK 24. 11. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
26. 9. 2022 Základní část Basket Kohouti A 32 3 8 2/2 100.0
3. 10. 2022 Základní část VSK Univerzita Brno 35 6 7 2/2 100.0
11. 10. 2022 Základní část VSK VETUNI 11 4 1 0/0 0
17. 10. 2022 Základní část Slezi Basket 37 10 3 8/12 66.7
25. 10. 2022 Základní část VSK Mendelu Brno 10 3 1 1/2 50.0
31. 10. 2022 Základní část BK B4N Brno 29 9 3 2/2 100.0
9. 11. 2022 Základní část Sokol Brno II 15 4 2 1/1 100.0
14. 11. 2022 Základní část SalesiánSport Brno-Líšeň 17 0 5 2/2 100.0
Celkem 8 186 39 30 18/23 78.3
Průměr 8 23.3 4.9 3.8 2.3/2.9 78.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slavoj Litoměřice 7 19:14 8.4 2.4 47.2 0.7 21.7 1.4/2.1 66.7 2.1
NH Ostrava 6 0:00 9.0 2.3 0.0 1.3 0.0 0.3/0.8 40.0 1.2
BK Loko Plzeň 4 14:48 11.8 1.0 57.1 3.0 57.1 0.8/1.8 42.9 1.3
BC Nový Jičín 7 0:00 6.3 1.4 0.0 0.9 0.0 0.9/1.4 60.0 1.9
SK Basket RENOCAR 4 0:00 10.8 1.5 0.0 2.5 0.0 0.3/0.3 100.0 1.3
Synthesia Pardubice 3 10:15 14.0 5.7 81.0 0.3 50.0 1.7/2.7 62.5 2.3
Slavia Kroměříž 4 0:00 10.3 2.8 0.0 0.8 0.0 2.5/3.5 71.4 1.3
Slavia Kroměříž 3 0:00 13.0 4.3 0.0 1.0 0.0 1.3/3.7 36.4 3.0
Slezi Basket 1 0:00 37.0 10.0 0.0 3.0 0.0 8.0/12.0 66.7 1.0
Slavoj Litoměřice 4 17:58 8.8 2.0 57.1 1.5 35.3 0.3/0.3 100.0 0.8
VSK Univerzita Brno 1 0:00 35.0 6.0 0.0 7.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol Písek 8 9:15 4.1 0.9 53.8 0.6 38.5 0.5/0.5 100.0 1.3
Sokol Pražský 3 16:35 11.0 4.3 68.4 0.0 0.0 2.3/3.3 70.0 1.7
BK Opava B 3 4:25 10.7 1.7 250.0 1.7 250.0 2.3/2.3 100.0 2.0
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 16.0 6.5 100.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Basket Kohouti A 1 0:00 32.0 3.0 0.0 8.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
SKB Zlín 5 0:00 6.4 2.4 0.0 0.4 0.0 0.4/0.6 66.7 1.6
BK Opava 2 0:00 14.5 3.5 0.0 2.0 0.0 1.5/2.0 75.0 -
Slavia Kroměříž 2 0:00 14.5 6.5 100.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
BK B4N Brno 1 0:00 29.0 9.0 0.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BA Sparta Praha 3 0:00 9.3 3.7 0.0 0.0 0.0 2.0/2.7 75.0 1.0
BC Nový Jičín 2 0:00 13.5 4.5 0.0 0.0 0.0 4.5/6.5 69.2 2.5
Sokol Písek 8 6:29 3.0 0.4 50.0 0.5 44.4 0.8/1.0 75.0 0.8
BK Žďár n. S. 3 0:00 8.0 3.3 0.0 0.0 0.0 1.3/1.7 80.0 1.3
Basketbal Olomouc 3 13:20 8.0 2.0 66.7 1.3 44.4 0.0/0.7 0.0 1.0
USK 4 13:27 5.5 1.3 62.5 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Synthesia Pardubice 4 15:53 5.5 1.3 50.0 0.8 42.9 0.8/1.0 75.0 1.5
BCM Orli Prostějov 4 14:19 5.3 0.8 33.3 1.3 35.7 0.0/0.5 0.0 0.5
BK Loko Plzeň 4 11:58 5.0 1.8 46.7 0.3 14.3 0.8/0.8 100.0 0.8
ZLN 3 5:28 6.3 2.0 66.7 0.7 33.3 0.3/0.3 100.0 1.0
Sokol Karviná 4 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 0.8
Sokol Písek 2 0:00 8.5 3.5 100.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 4.0
SalesiánSport Brno-Líšeň 1 0:00 17.0 0.0 0.0 5.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol Pražský 5 10:12 3.4 0.0 0.0 1.0 55.6 0.4/0.4 100.0 1.0
PCE 4 10:51 4.0 0.5 33.3 0.8 14.3 0.8/1.0 75.0 1.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
USK 4 14:47 3.8 1.3 27.8 0.0 0.0 1.3/2.0 62.5 1.8
BC Nový Jičín 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Písek 2 18:25 7.5 0.0 0.0 2.5 45.5 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Brno II 1 0:00 15.0 4.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Olomouc 1 0:00 13.0 3.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BCM Orli Prostějov 3 22:29 4.3 1.7 45.5 0.3 11.1 0.0/0.7 0.0 3.7
BA Nymburk 2 12:42 6.5 1.0 50.0 1.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.5
PLZ 2 11:20 6.0 0.0 0.0 2.0 66.7 0.0/0.5 0.0 1.0
BK Pardubice 1 15:43 12.0 0.0 0.0 4.0 66.7 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol pražský 4 8:10 2.8 0.3 16.7 0.8 37.5 0.0/0.0 0.0 0.5
VSK VETUNI 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
VSK Mendelu Brno 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
SK Žabovřesky 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Jiskra Kyjov 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
NH Ostrava 4 12:37 2.5 1.3 45.5 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
USK Praha 2 11:38 4.5 1.5 37.5 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
BC Nový Jičín 1 13:15 8.0 0.0 0.0 2.0 66.7 2.0/3.0 66.7 2.0
GBA J. Hradec 2 12:10 4.0 1.5 75.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BC Kolín 2 11:35 4.0 1.0 50.0 0.5 14.3 0.5/1.0 50.0 0.5
OLM 2 0:00 4.0 0.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 4.0 0.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 2 13:00 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Olomouc 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BC Vysočina 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Vysočina 1 12:03 6.0 0.0 0.0 2.0 66.7 0.0/0.0 0.0 -
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 2 0:00 2.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
USK Praha 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
Tesla Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Karviná 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 14:54 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články