Alan Rufer

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Výška
198 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
231
Procento vítězství
52.8%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina B BK Pelhřimov 2 - 4.5 1.5 0.0 0 0.0 1.5/3 50.0 - -
2011/12 starší minižactvo U13 - skupina B BK Pelhřimov 4 - 4.8 2 0.0 0 0.0 0.8/3.3 23.1 - -
2011/12 starší minižactvo U13 - skupina S1 BK Pelhřimov 4 - 6.5 3.3 0.0 0 0.0 0/0.8 0.0 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina S1 BK Pelhřimov 6 - 5.5 2.2 0.0 0 0.0 1.2/4 29.2 - -
2011/12 starší minižactvo U13 - skupina F2 BK Pelhřimov 2 - 7.0 3 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina F1 BK Pelhřimov 4 - 8.0 3.8 0.0 0 0.0 0.5/2.8 18.2 - -
2012/13 starší minižactvo U13 - skupina C BK Pelhřimov 3 - 5.7 2.7 0.0 0 0.0 0.3/1 33.3 - -
2012/13 starší minižactvo U13 - skupina F1 BK Pelhřimov 4 - 3.8 1.8 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina C BC Vysočina 13 - 5.4 2.5 0.0 0.1 0.0 0.1/0.5 16.7 - -
2013/14 starší minižactvo + U14 a ml. žákyně - Skupina F1 BK Sojky Pelhřimov 2 - 5.5 2.5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. B BC Vysočina 7 - 6.7 3 0.0 0.1 0.0 0.3/0.9 33.3 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off BC Vysočina 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/2 0.0 - -
2014/15 žáci U15 - skupina C BK Pelhřimov 14 - 8.5 3.1 0.0 0.1 0.0 1.9/4.2 45.8 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga BK Pelhřimov 14 - 10.2 3.9 0.0 0.1 0.0 2.1/4.9 42.6 - -
2015/16 kadeti U17 - skupina A Kondoři Liberec 22 - 10.0 3.8 0.0 0.2 0.0 1.9/3.5 52.6 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off Kondoři Liberec 3 - 6.3 2 0.0 0.3 0.0 1.3/2.7 50.0 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina A Kondoři Liberec 2 - 9.0 3.5 0.0 0 0.0 2/4.5 44.4 - -
2016/17 junioři U19 - skupina A Kondoři Liberec 14 - 9.4 3 0.0 0.4 0.0 2.4/3.8 62.3 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část Kondoři Liberec 20 31.0 11.3 4.1 /8.3 49.1 0.3 20.0 2.5/4.2 58.3 2.1 14.1
2016/17 junioři U19 - play-out A Kondoři Liberec 10 - 9.9 3.2 0.0 0.5 0.0 2/2.6 76.9 - -
2016/17 kadeti U17 - play-off Kondoři Liberec 3 33.0 10.0 3 /6.7 45.0 1 42.9 1/4 25.0 3.0 8.7
2017/18 junioři U19 - základní část Kondoři Liberec 22 26.5 9.3 2.6 /7.7 34.3 0.6 28.0 2.1/3.3 64.4 2.3 7.1
2017/18 junioři U19 - play-out Kondoři Liberec 6 20.8 7.7 2.3 /6.2 37.8 0.5 42.9 1.5/2.7 56.3 3.3 6.0
2018/19 muži - skupina B BK Kondoři Liberec 20 - 9.0 3 0.0 0.8 0.0 0.9/1.4 63.0 - -
2018/19 junioři U19 - základní část Kondoři Liberec 20 26.3 11.2 3.4 /7.4 46.3 0.5 18.8 3/4.7 63.8 2.7 11.3
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník BK Kondoři Liberec 1 - 10.0 2 /2 100.0 2 100.0 0/0 0.0 5.0 5.0
2018/19 muži - play-off B BK Kondoři Liberec 4 - 7.5 2.3 0.0 0.8 0.0 0.8/1.8 42.9 - -
2018/19 junioři U19 - play-off Kondoři Liberec 3 23.7 7.3 3 /5.3 56.3 0.3 25.0 0.3/0.7 50.0 1.3 6.3
Průměr za kariéru 28.9 8.8 8.7 3.1 46.1 0.3 34.7 1.6/3.0 144.0 2.3 3.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 TOROLA Snakes Ostrava 29. 11. 2014 2014/15
2B body 9 Levharti Chomutov 10. 10. 2015 2015/16
3B body 3 Slavoj Litoměřice 9. 4. 2018 2017/18
Obranné doskoky 13 Sokol Pražský 7. 1. 2017 2016/17
Útočné doskoky 5 BCM Orli Prostějov 14. 3. 2018 2017/18
Doskoky celkem 14 Sokol Pražský 7. 1. 2017 2016/17
Body 24 Levharti Chomutov 10. 10. 2015 2015/16
Užitečnost 32 Sokol Pražský 7. 1. 2017 2016/17
Asistence 6 Sokol Pražský 7. 1. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
USK 7 25:57 11.3 3.4 45.3 0.9 42.9 1.9/2.7 68.4 2.0
Slavoj Litoměřice 8 14:16 9.6 2.4 59.4 1.0 61.5 1.9/3.4 55.6 1.9
SAM Brno 4 28:30 14.8 4.8 47.5 0.8 25.0 3.0/3.8 80.0 3.3
Válečníci Děčín 4 0:00 14.8 4.8 0.0 0.3 0.0 4.5/6.5 69.2 2.8
BK Loko Plzeň 6 22:55 9.8 3.2 38.8 0.0 0.0 3.5/5.2 67.7 2.3
VYS 4 0:00 12.8 4.0 0.0 0.5 0.0 3.3/3.5 92.9 2.0
BA LYNX Liberec 4 0:00 12.0 4.3 0.0 1.0 0.0 0.5/1.3 40.0 2.3
USK 5 33:40 9.0 3.0 42.9 0.6 37.5 1.2/3.8 31.6 2.6
Sokol pražský 6 27:53 7.5 2.0 29.3 0.2 7.1 3.0/4.3 69.2 3.2
BA Sparta Praha 4 0:00 10.3 3.0 0.0 0.5 0.0 2.8/3.5 78.6 2.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 5 0:00 8.0 2.2 550.0 1.0 250.0 0.6/1.4 42.9 2.6
Lions J. Hradec 7 0:00 5.6 2.7 0.0 0.0 0.0 0.1/0.3 50.0 1.6
BA Sparta Praha 2 23:48 18.5 6.0 63.2 0.0 0.0 6.5/8.0 81.3 3.0
Sokol Písek 4 26:05 9.3 3.0 50.0 0.3 14.3 2.5/3.3 76.9 2.3
PCE 4 30:37 9.0 2.5 34.5 0.8 30.0 1.8/3.5 50.0 2.8
Snakes Ostrava 3 24:59 11.0 3.7 55.0 0.3 20.0 2.7/5.3 50.0 2.3
BC Kolín 2 0:00 16.0 7.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 10.3 3.3 0.0 0.7 0.0 1.7/4.7 35.7 2.7
BK Loko Plzeň 2 31:54 15.5 6.5 86.7 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.0
Sokol Písek 2 0:00 14.5 4.5 0.0 0.5 0.0 4.0/9.0 44.4 2.5
SLUNETA Ústí n. L. 4 0:00 6.8 2.5 0.0 0.3 0.0 1.0/2.8 36.4 1.5
Lions J. Hradec 3 0:00 9.0 4.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.0
Sokol Pražský 2 35:53 12.5 4.0 80.0 1.0 100.0 1.5/5.5 27.3 2.0
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 12.5 4.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 31:25 11.5 4.0 44.4 0.0 0.0 3.5/5.5 63.6 1.5
BVK Holice 2 0:00 11.5 3.5 0.0 0.5 0.0 3.0/3.0 100.0 3.5
Sokol Žižkov 4 0:00 5.8 2.3 0.0 0.3 0.0 0.5/1.5 33.3 0.3
BK Žďár n. S. 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 3 26:34 7.0 3.0 39.1 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 2.3
Synthesia Pardubice 2 31:20 10.5 4.0 42.1 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 2.5
BC Benešov 2 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.5 88.9 2.5
BCM Orli Prostějov 2 33:23 10.0 3.5 35.0 0.0 0.0 3.0/3.5 85.7 3.0
Sršni Písek 3 0:00 6.7 3.0 0.0 0.0 0.0 0.7/4.0 16.7 2.0
SAM BŠM Brno 3 0:00 6.3 2.0 0.0 0.3 0.0 1.3/2.7 50.0 2.7
Sokol Písek 2 26:08 8.5 3.5 50.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
BSK Č. Budějovice h 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/4.3 23.1 1.3
Sokol Pražský 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
Válečníci Děčín 2 0:00 8.0 2.0 0.0 0.5 0.0 2.5/4.0 62.5 2.5
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
BK Strakonice d. 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 1.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 7.5 2.0 0.0 0.5 0.0 2.0/4.0 50.0 3.5
USK Praha 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 5.0
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 7.0 1.5 0.0 0.0 0.0 4.0/7.5 53.3 3.0
NH Ostrava 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Snakes Ostrava 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Lions J. Hradec 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BSK Č. Budějovice 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
BK Vlci Žďár 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Bra 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sršni Písek 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BK Strakonice d. 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Snakes Ostrava 1 36:49 10.0 2.0 20.0 1.0 50.0 3.0/7.0 42.9 2.0
NH Ostrava 1 35:08 10.0 5.0 45.5 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.0
BK Opava 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
Tesla Pardubice 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Žižkov C 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Opava 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.5
Sokol BK Chrudim 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0