Tomáš Beeldman

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Výška
189 cm

Kariéra

Sezony
2
Zápasy
68
Procento vítězství
57.4%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 žáci U15 - Skupina C BK Opava 5 - 9.6 4.2 /4.2 0 1.2/1.8 66.7 1.0 8.0
2016/17 žáci U15 - skupina G BK Krnov 12 - 37.3 15.6 0.8 3.7/7.7 47.8 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga BK Opava 15 - 7.5 3 /3 0 1.5/2.5 57.9 1.9 4.5
2016/17 žáci U15 - MČR skupina A BK Opava 3 20.7 6.3 2 /3.7 0 2.3/4.7 50.0 3.0 8.0
2016/17 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo BK Opava 2 13.0 1.0 0.5 /1.5 0 0/0 0.0 1.5 0.5
2017/18 junioři U19 - skupina C KRN 14 - 18.6 6.3 0.9 3.2/5.2 61.6 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina E Krnov 14 - 21.4 9 0.4 2.3/4 57.1 - -
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina BK Opava 3 - 9.0 4 0 1/1 100.0 - -
Průměr za kariéru 34.0 1.3 17.9 7.1 0.4 2.3/4.2 220.6 2.4 1.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 SAM Brno 26. 11. 2017 2017/18
2B body 25 SK Bruntál 10. 11. 2016 2016/17
3B body 4 BC Nový Jičín 8. 10. 2016 2016/17
Obranné doskoky 4 Kondoři Liberec 18. 5. 2017 2016/17
Útočné doskoky 3 Kondoři Liberec 18. 5. 2017 2016/17
Doskoky celkem 7 Kondoři Liberec 18. 5. 2017 2016/17
Body 58 SK Bruntál 10. 11. 2016 2016/17
Užitečnost 16 BCM Orli Prostějov 17. 11. 2016 2016/17
Asistence 1 Kondoři Liberec 18. 5. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Start Havířov 4 0:00 25.8 11.8 0.0 0.0 2.3/4.3 52.9 3.5
SK UP Olomouc B 4 0:00 24.8 10.8 0.0 0.3 2.5/4.5 55.6 3.0
SK Bruntál 2 0:00 46.0 20.0 0.0 1.0 3.0/5.0 60.0 1.5
Sokol Karviná 2 0:00 43.0 15.5 0.0 2.0 6.0/16.0 37.5 1.0
SAM Brno 4 0:00 20.5 7.8 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 2.5
BC Nový Jičín 2 0:00 39.5 16.0 0.0 2.0 1.5/3.5 42.9 3.0
SK UP Olomouc 2 0:00 31.5 14.0 0.0 0.0 3.5/5.5 63.6 3.0
Maják Vyškov 4 0:00 15.5 4.3 0.0 1.5 2.5/4.5 55.6 4.0
Sokol Karviná 2 0:00 27.0 9.5 0.0 1.0 5.0/8.5 58.8 3.5
Snakes B 3 0:00 14.3 5.0 0.0 0.7 2.3/3.7 63.6 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 13.5 6.0 100.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 13.5 6.0 100.0 0.0 1.5/1.5 100.0 -
Slavoj Litoměřice 2 0:00 9.0 3.5 100.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 9.0 3.5 100.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Snakes Ostrava 3 12:50 5.7 2.3 77.8 0.0 1.0/2.7 37.5 2.0
Žďár nad Sáz. 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
USK Praha 1 0:00 6.0 2.0 100.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
BC Kolín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SK Žabovřesky 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0