Richard Ševčík

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Výška
189 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
269
Procento vítězství
62.1%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C SAM BŠM Brno 13 - 3.8 1.7 0 0.5/1 46.2 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. B SAM BŠM Brno 8 - 3.9 1.8 0 0.4/0.6 60.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off SAM BŠM Brno 3 - 4.0 2 0 0/0.7 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo A BŠM Brno 3 - 7.0 3.3 /5.7 0 0.3/2 16.7 1.3 1.7
2014/15 starší minižáci U13 - MČR-skupina B BŠM Brno 3 - 4.3 1.7 /5.3 0 1/4 25.0 2.3 -4.7
2014/15 starší minižáci U13 - MČR o 5. - 8. místo BŠM Brno 2 - 5.5 2.5 /6 0 0.5/1 50.0 3.5 -2.0
2015/16 žáci U15 - základní skupina C SAM Brno 2 - 4.0 1.5 /3.5 0 1/1 100.0 1.0 1.0
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C SAM BŠM Brno 18 - 11.3 5.1 /8.8 0 1.2/2.7 44.9 1.6 4.5
2015/16 žáci U15 - skupina D BBK Blansko 24 - 15.6 6.5 0 2.4/4.1 57.6 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR A SAM BŠM Brno 3 - 11.7 5.3 /8.3 0 1/2 50.0 3.0 4.7
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina A SAM BŠM Brno 3 20.3 10.3 5 /7.7 0 0.3/0.7 50.0 1.3 8.0
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo SAM BŠM Brno 2 26.0 10.0 3.5 /9.5 0 3/6 50.0 4.0 8.5
2016/17 žáci U15 - Skupina C SAM Brno 14 - 7.4 3 /6.9 0 1.4/2.6 51.4 1.9 0.3
2016/17 kadeti U17 - skupina C SAM BŠM Brno 4 - 4.8 2.3 0 0.3/0.5 50.0 - -
2016/17 žáci U15 - skupina F BBK Blansko 8 - 17.8 7.3 0.3 2.5/3.8 66.7 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga SAM Brno 14 - 6.6 2.6 /6.6 0 1.5/2.6 56.8 2.8 -1.4
2016/17 kadeti U17 - finálová skupina SAM BŠM Brno 2 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2016/17 žáci U15 - MČR skupina A SAM Brno 3 14.7 4.3 1.7 /4.7 0 1/1 100.0 3.3 1.7
2016/17 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo SAM Brno 2 16.5 3.0 1 /4 0 1/1.5 66.7 2.5 2.5
2017/18 kadeti U17 - o extraligu 17/18 SAM Brno 3 - 2.3 1 0 0.3/0.7 50.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina D SAM Brno B 1 - 15.0 5 0 5/6 83.3 - -
2017/18 kadeti U17 - 2. kolo SAM Brno B 2 - 5.5 2 0 1.5/2 75.0 - -
2017/18 junioři U19 - skupina B SAM Brno B 11 - 7.1 2.5 0.3 1.2/1.4 86.7 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část SAM Brno 21 18.7 5.0 2 /5 0.1 0.6/1 65.0 2.1 0.8
2017/18 junioři U19 - play-out B SAM Brno B 10 - 10.9 4 0.4 1.7/2.1 81.0 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out SAM Brno 6 19.5 6.3 2.2 /5.7 0.3 1/2 50.0 3.5 2.8
2018/19 junioři U19 - základní část SAM Brno 20 21.4 4.5 1.6 /4 0.2 0.7/1.2 60.9 3.3 -0.8
2018/19 kadeti U17 - základní část SAM Brno 22 17.8 7.1 2.5 /6.3 0.3 1.2/1.9 61.9 2.5 4.8
2018/19 junioři U19 - skupina C SAM Brno B 2 - 5.0 2 0 1/1.5 66.7 - -
2018/19 junioři U19 - play-out SAM Brno 2 27.0 6.0 2.5 /8.5 0 1/1 100.0 4.0 2.5
2018/19 kadeti U17 - play-off SAM Brno 2 17.5 8.0 3.5 /6.5 0 1/2 50.0 2.0 2.0
2019/20 muži - skupina C SA IMA Brno 15 - 3.0 0.8 0.2 0.8/1.1 75.0 - -
2019/20 junioři U19 - skupina B SAM Brno 14 - 7.1 2.6 0.5 0.4/0.8 45.5 - -
2019/20 junioři U19 - finálová skupina SAM Brno 7 - 7.1 2.1 0.6 1.1/1.7 66.7 - -
Průměr za kariéru 44.8 6.0 7.6 3.0 0.1 1.1/1.9 326.6 2.1 0.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 TJ Svitavy 19. 3. 2016 2015/16
2B body 15 BC Nový Jičín 6. 12. 2015 2015/16
3B body 2 BC Vysočina 7. 4. 2018 2017/18
Obranné doskoky 7 BK Klatovy 16. 4. 2016 2015/16
Útočné doskoky 5 BK Klatovy 16. 4. 2016 2015/16
Doskoky celkem 12 BK Klatovy 16. 4. 2016 2015/16
Body 34 BK Vyškov 8. 10. 2016 2016/17
Užitečnost 22 BC Nový Jičín 6. 12. 2015 2015/16
Asistence 4 BCM Orli Prostějov 28. 4. 2018 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
NH Ostrava 9 14:18 6.9 2.2 43.5 0.4 30.8 1.1/2.1 52.6 2.7
BK Loko Plzeň 6 20:12 9.2 3.7 46.8 0.2 33.3 1.3/2.2 61.5 2.3
BC Vysočina 6 0:00 8.7 3.0 0.0 0.7 0.0 0.7/1.0 66.7 3.3
Loko Trutnov 4 0:00 12.8 4.0 0.0 0.5 0.0 3.3/3.3 100.0 2.0
Tesla Pardubice 4 0:00 9.8 4.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 80.0 3.5
BK Vyškov 1 0:00 34.0 12.0 0.0 1.0 0.0 7.0/10.0 70.0 4.0
Sokol Pražský 4 23:13 8.3 2.5 47.6 0.8 42.9 1.0/2.0 50.0 2.8
Slavia Kroměříž 2 0:00 15.0 6.5 68.4 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
BC Nový Jičín 1 0:00 30.0 15.0 78.9 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 4 0:00 7.3 3.0 0.0 0.0 0.0 1.3/1.5 83.3 1.8
Slavia Kroměříž 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
BK Snakes Ostrava 4 0:00 6.3 3.0 70.6 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.5
NH Ostrava 2 0:00 12.5 5.5 57.9 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Slavoj Litoměřice 4 17:41 6.0 2.3 39.1 0.0 0.0 1.5/1.8 85.7 3.0
BCM Orli Prostějov 5 20:57 4.8 2.4 40.0 0.0 0.0 0.0/0.6 0.0 2.8
USK 4 19:35 6.0 2.0 38.1 0.3 33.3 1.3/1.3 100.0 2.8
Kanonýři Josefov 3 0:00 7.7 3.0 0.0 0.3 0.0 0.7/1.0 66.7 1.3
BK Opava 4 2:42 5.8 1.8 46.7 0.0 0.0 2.3/2.5 90.0 2.8
Synthesia Pardubice 3 7:54 7.7 3.7 157.1 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.7
BK Opava 4 0:00 5.5 2.3 75.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 0.3
Sokol Pražský 2 11:09 10.5 4.0 50.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 3.5
BC Vysočina 2 0:00 10.0 4.5 52.9 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
GBA Lions J. Hradec 3 0:00 6.3 2.7 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
PCE 4 21:52 4.8 2.0 29.6 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 3.8
Sokol Písek 4 19:16 4.5 2.0 27.6 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Pelhřimov 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
SK Žabovřesky 2 0:00 8.0 3.5 43.8 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
BK Pelhřimov 3 5:37 5.3 1.7 250.0 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 0.7
BK Klatovy 2 0:00 7.0 2.0 33.3 0.0 0.0 3.0/3.5 85.7 1.5
USK Praha 2 0:00 6.5 3.0 35.3 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 13.0 5.0 62.5 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
BK Klatovy 1 30:00 13.0 6.0 50.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
Synthesia Pardubice 3 5:16 4.3 1.7 29.4 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.3
Snakes Ostrava 3 8:11 4.0 1.7 27.8 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 1.3
USK Praha 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.0
Snakes Ostrava 2 24:20 6.0 2.5 41.7 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 4.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 5.5 2.5 41.7 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
SK Žabovřesky 1 0:00 11.0 5.0 62.5 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Snakes Ostrava 4 15:03 2.5 1.0 28.6 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BSK Modřany - Jižní Supi 2 0:00 5.0 0.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
PP HK 1 0:00 10.0 5.0 62.5 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Opava 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Synthesia Pardubice 4 14:15 2.0 0.5 16.7 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.3
BK Loko Plzeň 2 24:44 4.0 1.0 22.2 0.5 25.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Sokol pražský 2 17:53 4.0 1.5 60.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 4.0
BCM Orli Prostějov 2 22:58 4.0 2.0 44.4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Tygři Praha 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Pražský 2 8:33 4.0 1.0 33.3 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 3.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 7.0 2.0 40.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 3.0
USK 1 18:54 7.0 2.0 40.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
Sokol Písek 2 22:44 3.0 1.0 18.2 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
TJ Šumperk 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Levharti Chomutov 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SK Žabovřesky 2 0:00 2.5 0.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
KK Val. Meziříčí 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BA Sparta Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 4.0 1.0 20.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Renocar Podolí 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Karviná 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BARoun.l. U17B 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
OLM 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 2 21:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
SKB Zlín 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BC Kolín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0