Přemysl Kořínek

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 23 let
Aktuální klub
BK Hladnov
Výška
182 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
210
Procento vítězství
64.8%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 starší minižáci U13 - MČR skupina B Snakes A 3 8.3 2.7 1 0 0.7/1 66.7 1.0 0.3
2012/13 starší minižáci U13 - MČR o pořadí Snakes A 2 6.5 1.5 0.5 0 0.5/1 50.0 - -1.0
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina D BK Snakes Ostrava 14 - 8.5 3.8 0 0.9/1.8 52.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. B BK Snakes Ostrava 8 - 11.0 3.8 0 3.5/6.8 51.9 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off BK Snakes Ostrava 2 - 7.0 3 0 1/1 100.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR sk. B BK Snakes Ostrava 3 15.7 4.7 1.7 0 1.3/2.3 57.1 4.7 -2.3
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo BK Snakes Ostrava 2 28.5 10.0 4 0 2/3 66.7 2.5 4.5
2014/15 kadeti U17 - skupina B BCM Ostrava 6 - 1.8 0.3 0.3 0.2/0.3 50.0 - -
2014/15 žáci U15 - skupina C TOROLA Snakes Ostrava 14 - 11.8 3.3 1.1 1.8/2.4 73.5 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga TOROLA Snakes Ostrava 16 - 7.0 1.8 0.9 0.7/0.9 73.3 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out B BCM Ostrava 2 - 5.5 2 0.5 0/0 0.0 - -
2014/15 žáci U15 - MČR-skupina B TOROLA Snakes Ostrava 3 23.3 4.7 1.3 0.7 0/0.7 0.0 1.7 -0.3
2014/15 žáci U15 - MČR o 5.- 8. místo TOROLA Snakes Ostrava 2 23.5 9.0 1.5 2 0/0 0.0 2.0 3.0
2015/16 kadeti U17 - základní část BCM Ostrava 10 - 5.2 0.8 /0.8 1.1 0.3/0.3 100.0 1.8 2.9
2015/16 kadeti U17 - skupina B BCM Ostrava B 18 - 8.9 2.3 0.8 1.9/2.6 72.3 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off BCM Ostrava B 3 - 12.3 3 1.3 2.3/3.3 70.0 - -
2016/17 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 6 6.0 1.2 0.3 /0.5 0.2 0/0 0.0 0.8 -0.3
2016/17 junioři U19 - skupina C Snakes Ostrava B 10 - 11.5 2.1 2 1.3/2.6 50.0 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 20 13.6 4.5 1 /3.2 0.6 0.7/1.2 60.9 1.4 0.4
2016/17 junioři U19 - play-out C Snakes Ostrava B 8 - 15.5 4.6 1.9 0.6/1.6 38.5 - -
2016/17 kadeti U17 - play-off Snakes Ostrava 3 16.3 5.0 1 /2 0.7 1/1.3 75.0 2.0 1.0
2016/17 kadeti U17 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 12.5 2.5 0.5 /2.5 0 1.5/3 50.0 3.5 -
2017/18 muži - skupina C BK Hladnov 2 - 1.5 0 0.5 0/0 0.0 - -
2017/18 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 6 4.2 0.7 0.2 /0.7 0 0.3/0.7 50.0 0.5 -0.2
2017/18 junioři U19 - skupina C Snakes Ostrava B 2 - 26.0 8 1.5 5.5/8 68.8 - -
2017/18 junioři U19 - finálová skupina Snakes Ostrava B 2 - 15.0 2.5 3 1/3.5 28.6 - -
2017/18 muži - Skupina D 7. - 12. místo SNAK A 6 15.8 7.5 2 /3.8 1 0.5/0.7 75.0 1.8 3.5
2017/18 muži - play-off C BK Hladnov 1 - 3.0 0 1 0/0 0.0 - -
2017/18 junioři U19 - play-off Snakes Ostrava 4 0.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ SNAK A 3 4.0 3.7 0 /0 1 0.7/1.3 50.0 1.0 1.0
2018/19 muži - skupina C BK Hladnov 12 - 6.8 1.5 0.8 1.3/1.7 75.0 - -
2018/19 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 4 16.0 8.0 1 /2 1.8 0.8/0.8 100.0 2.5 3.3
2018/19 junioři U19 - skupina C Snakes Ostrava B 8 - 25.5 5.4 3.1 5.4/7.4 72.9 - -
2018/19 junioři U19 - play-out C Snakes Ostrava B 1 - 16.0 4 1 5/7 71.4 - -
2022/23 muži - skupina C BK Hladnov 2 - 3.0 0.5 0.5 0.5/1 50.0 - -
Průměr za kariéru 26.3 4.0 8.0 2.1 0.9 1.2/2.0 225.0 2.0 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 TJ Třebíč 25. 9. 2022
2B body 1 TJ Třebíč 25. 9. 2022
3B body 1 Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 24. 9. 2022
Body 3 Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 24. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 Slavia Kroměříž 24. 11. 2018 2018/19
2B body 13 Slavia Kroměříž 1. 10. 2017 2017/18
3B body 7 BC Nový Jičín 8. 12. 2018 2018/19
Obranné doskoky 4 BA Nymburk 13. 5. 2017 2016/17
Útočné doskoky 2 Slavoj Litoměřice 18. 2. 2017 2016/17
Doskoky celkem 5 BA Nymburk 13. 5. 2017 2016/17
Body 40 SKB Zlín 25. 3. 2017 2016/17
Užitečnost 22 Sokol Písek 15. 10. 2016 2016/17
Asistence 4 Kondoři Liberec 12. 11. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
24. 9. 2022 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 3 0 1 0/0 0
25. 9. 2022 skupina C TJ Třebíč 3 1 0 1/2 50.0
Celkem 2 6 1 1 1/2 50.0
Průměr 2 3.0 0.5 0.5 0.5/1.0 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slavia Kroměříž 4 0:00 30.3 8.8 0.0 2.5 0.0 5.3/7.0 75.0 2.0
BC Nový Jičín 4 0:00 17.3 3.8 0.0 2.5 0.0 2.3/4.3 52.9 1.5
SKB Zlín 2 0:00 29.5 8.0 0.0 4.5 0.0 0.0/1.5 0.0 1.5
Sokol Písek 6 8:11 8.8 1.5 75.0 1.5 52.9 1.3/1.5 88.9 1.3
NH Ostrava 5 0:00 9.0 2.0 0.0 1.4 0.0 0.8/2.4 33.3 2.4
Jiskra Kyjov 2 0:00 20.5 3.5 0.0 2.5 0.0 6.0/9.0 66.7 3.0
Sokol Karviná 4 0:00 9.5 1.5 0.0 1.8 0.0 1.3/2.0 62.5 2.0
Královští Sokoli 4 0:00 9.3 3.3 0.0 0.0 0.0 2.8/5.5 50.0 3.0
Sokol Vyšehrad (ms) 3 0:00 12.3 3.0 0.0 1.3 0.0 2.3/3.3 70.0 1.3
BK Pelhřimov 2 0:00 14.5 3.0 0.0 2.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.5
Slavoj Litoměřice 4 0:00 7.3 2.3 0.0 0.8 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 14.0 6.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Olomouc 1 0:00 27.0 6.0 0.0 3.0 0.0 6.0/8.0 75.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 12.0 4.0 0.0 0.5 0.0 2.5/3.0 83.3 3.5
BC Vysočina 2 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.5
BK Opava 3 0:00 8.0 2.7 0.0 0.7 0.0 0.7/0.7 100.0 1.7
BK Opava 3 0:00 7.7 2.0 0.0 1.0 0.0 0.7/1.0 66.7 2.3
Tesla Pardubice 3 0:00 7.7 2.3 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.0 0.0 2.5/7.0 35.7 3.5
SK UP-BCM Olomouc 3 0:00 6.7 1.7 0.0 1.0 0.0 0.3/0.7 50.0 3.7
Sokol Písek 2 16:09 10.0 2.0 40.0 2.0 66.7 0.0/0.5 0.0 1.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sokol Písek 2 0:00 9.5 2.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Slavia Kroměříž 3 0:00 6.3 2.3 0.0 0.3 0.0 0.7/1.7 40.0 2.7
BA Sparta Praha 2 20:37 8.5 2.0 57.1 1.5 27.3 0.0/0.0 0.0 1.5
NH Ostrava 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 2 0:00 7.5 1.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Žižkov 1 0:00 15.0 3.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
SKB Zlín 3 0:00 5.0 1.0 0.0 0.3 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 15.0 2.0 0.0 3.0 0.0 2.0/7.0 28.6 2.0
Sokol Pražský 3 0:00 4.7 1.0 0.0 0.7 0.0 0.7/2.0 33.3 1.7
BC Vysočina 1 0:00 13.0 2.0 0.0 2.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
SKB Zlín 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
ZLN 1 8:48 11.0 0.0 0.0 3.0 75.0 2.0/4.0 50.0 3.0
USK 3 11:17 3.3 0.7 16.7 0.7 25.0 0.0/0.0 0.0 1.7
Slavoj Litoměřice 2 16:55 5.0 1.5 75.0 0.5 20.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BC Nový Jičín 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
Sokol Pražský 3 8:39 3.0 0.3 16.7 0.3 20.0 1.3/1.7 80.0 2.7
Slavoj Litoměřice 3 12:36 2.7 0.7 20.0 0.3 16.7 0.3/0.7 50.0 1.7
Slavia Kroměříž 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Synthesia Pardubice 3 16:32 2.3 0.7 33.3 0.3 16.7 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha B 2 12:12 3.5 1.0 100.0 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Pelhřimov 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BCM Orli Prostějov 2 11:35 2.5 1.0 40.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
NH Ostrava 2 7:26 2.5 0.5 20.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
USK Praha 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Vysočina 1 17:54 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SK Žabovřesky 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 5.0
Sršni Písek 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Loko Plzeň 2 8:52 1.5 0.0 0.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
Sršni Sokol Písek 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
TJ Třebíč 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
Sokol Písek 1 2:22 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol pražský 1 2:15 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Olomouc 1 3:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
PCE 1 2:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0