Daniela Alscherová

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
TJ Sokol Kladno
Výška
176 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
244
Procento vítězství
44.3%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž SlaB 24 - 2.8 1.3 0 0.2/0.8 22.2 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13 Sla U13G 22 - 3.0 1.3 0 0.5/1.1 41.7 - -
2013/14 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o Národní finále BC Sl 4 - 11.0 5.3 0 0.5/3.5 14.3 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - skupina B BA Sparta Praha 2 - 6.0 3 0 0/0.5 0.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - Základní fáze BA Sparta 7 - 4.7 2.1 0 0.4/1.1 37.5 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13 Sla U13G 18 - 4.7 2.2 0 0.3/1.2 22.7 - -
2014/15 starší žákyně U15 - Krajský přebor starších žákyň U15 SpaB U15 1 - 2.0 1 0 0/2 0.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - extraliga sk. A BA Sparta Praha 2 - 1.0 0 0 1/1 100.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - předkolo C Sla U13G 3 - 8.0 3.7 0 0.7/2.7 25.0 - -
2015/16 kadetky U17 - skupina A BA Sparta B 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší žákyně U15 - základní skupina A BA Sparta 7 - 3.6 1.6 0 0.4/1.6 27.3 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina B BA Sparta Praha 19 - 9.2 4.3 0 0.7/1.7 40.6 - -
2015/16 starší žákyně U15 - extraliga BA Sparta 1 - 4.0 2 0 0/2 0.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - Kvalifikace o ligu U15 BA Sparta Praha 4 - 5.3 2 0 1.3/3.5 35.7 - -
2015/16 starší žákyně U15 - MČR skupina A BA Sparta 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Skupina A Sokol Kladno 11 - 7.5 3 0 1.5/2.6 55.2 - -
2016/17 kadetky U17 - skupina A TJ Sokol Kladno 13 - 6.2 2.8 0 0.5/1.4 38.9 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Extraliga Sokol Kladno 13 - 7.1 3.1 0 0.9/1.6 57.1 - -
2016/17 kadetky U17 - finálová skupina TJ Sokol Kladno 7 - 4.6 2.1 0 0.3/0.4 66.7 - -
2017/18 juniorky U19 - skupina A Sokol Kladno 5 - 8.8 3.8 0 1.2/2.2 54.5 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina A TJ Sokol Kladno 14 - 8.4 3.8 0 0.9/1.7 50.0 - -
2017/18 juniorky U19 - play-out A Sokol Kladno 7 - 8.0 3.3 0 1.4/3.3 43.5 - -
2017/18 kadetky U17 - play-out A TJ Sokol Kladno 7 - 7.9 3.4 0 1/1.4 70.0 - -
2018/19 kadetky U17 - základní část Loko Trutnov 4 9.0 1.5 0.8 /2.5 0 0/0.3 0.0 0.5 1.5
2018/19 juniorky U19 - skupina A Sokol Kladno 8 - 6.1 2.9 0 0.4/1.3 30.0 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina A TJ Sokol Kladno 13 - 11.2 4.8 0 1.7/3.2 52.4 - -
2018/19 juniorky U19 - play-out A Sokol Kladno 6 - 9.8 4.2 0 1.5/3.2 47.4 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out A TJ Sokol Kladno 9 - 9.7 4.1 0 1.4/2.8 52.0 - -
2019/20 juniorky U19 - skupina A Sokol Kladno 8 - 9.3 3.8 0 1.8/3.1 56.0 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out A Sokol Kladno 2 - 6.5 2.5 0 1.5/5 30.0 - -
2021/22 ženy - Středočeská basketbalová liga žen TJ Sok.Kl. 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 27.1 0.1 6.4 2.8 0.0 0.8/1.8 119.0 1.9 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 1 BenB 23. 10. 2021
Body 2 BenB 23. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 Sojky Pelhřimov 21. 2. 2016 2015/16
2B body 14 Loko Trutnov 4. 10. 2015 2015/16
Obranné doskoky 5 HB Basket 4. 11. 2018 2018/19
Útočné doskoky 2 HB Basket 4. 11. 2018 2018/19
Doskoky celkem 7 HB Basket 4. 11. 2018 2018/19
Body 28 Loko Trutnov 4. 10. 2015 2015/16
Užitečnost 7 HB Basket 4. 11. 2018 2018/19
Asistence 1 HB Basket 4. 11. 2018 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
23. 10. 2021 Středočeská basketbalová liga žen BenB 2 1 0 0/0 0
Celkem 1 2 1 / 0.0
Průměr 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Aritma Praha 7 0:00 11.3 4.4 0.0 0.0 2.4/4.3 56.7 2.3
DBaK 8 0:00 9.5 4.4 0.0 0.0 0.8/1.9 40.0 2.4
Loko Karlovy Vary 7 0:00 10.0 4.3 0.0 0.0 1.4/2.6 55.6 3.4
Basket Slovanka B 4 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 2.5/4.3 58.8 2.8
BK Klatovy 6 0:00 7.8 3.5 0.0 0.0 0.8/2.2 38.5 3.3
BKj. Kralupy n.V. 4 0:00 11.3 5.3 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 2.0
Loko Trutnov 2 0:00 19.0 9.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha B 4 0:00 8.3 3.8 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 2.0
HB Basket B 3 0:00 10.0 4.3 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 1.7
Sokol Nusle 4 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 3.8
DBaK 3 0:00 9.7 4.0 0.0 0.0 1.7/3.0 55.6 1.3
Klatovy U15 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Slovan Litoměřice 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.5
Loko Karlovy Vary 4 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BASlov U13 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 1.0/4.5 22.2 2.0
Slovan Litoměřice 3 0:00 8.0 3.3 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 2.0
Basket Slovanka B 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BKHAV 2 0:00 10.5 3.5 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 2.0
BK Strakonice 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
USK Praha 3 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 2.0
BA Sparta 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
USK Praha 3 0:00 5.3 2.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Loko Karlovy Vary 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.0
SŠMH Handicap Brno 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Tygřice Louny 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 3.5
Basket Slovanka 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Bra U13G 4 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 2.5
KlS U13G 8 0:00 1.5 0.6 0.0 0.0 0.3/1.4 18.2 0.9
Basket Slovanka 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BSK Jičín 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
Studánka Pardubice 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BSK TJ Jičín 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Strakonice 3 0:00 3.3 1.0 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 2.7
Pří U13G 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SBŠ Ostrava 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
HB Basket 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
KP Brno 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
Sokol ZVUS H. Králové 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Valosun KP Brno 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
KP Brno B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Studánka Pardubice 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
HB Basket Praha 2 8:00 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
HB Basket Praha 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BSK TJ Jičín 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
HB Basket Praha 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
KP Brno 1 10:08 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Říč U13G 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BenB 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
ADFORS Basket Litomyšl 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol ZVUS H. Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno 1 5:11 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 1 4:23 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0