Adéla Przeczková

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 23 let
Výška
173 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
256
Procento vítězství
32%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 starší minižákyně U13 - Základní část SBŠ B 2 - 5.0 2.5 0 0/1 0.0 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - základní skupina D SBŠ Ostrava U13 14 - 3.8 1.7 0 0.4/3 11.9 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - liga B SBŠ Ostrava U13 8 - 5.5 2.5 0 0.5/2 25.0 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - předkolo B SBŠ Ostrava 3 - 4.3 1 0 2.3/6 38.9 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - MČR skupina A SBŠ Ostrava 3 - 3.0 1.3 0 0.3/2.7 12.5 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - MČR o 5. - 8. místo SBŠ Ostrava 2 - 8.5 3.5 0 1.5/4 37.5 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - zákl. skupina D SBŠ Ostrava U14 13 - 12.5 5.4 0 1.8/4.4 40.4 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - extraliga sk. B SBŠ Ostrava U14 8 - 4.5 1.5 0 1.5/3.1 48.0 - -
2013/14 kadetky U17 - play-out B SBŠ Ostrava B 3 - 7.3 2.7 0 2/4.3 46.2 - -
2014/15 kadetky U17 - skupina B SBŠ Ostrava B 20 - 3.4 1.4 0.1 0.5/1.1 45.5 - -
2014/15 starší žákyně U15 - skupina C SBŠ Ostrava 14 - 5.1 2.4 0 0.2/0.4 60.0 - -
2014/15 starší žákyně U15 - extraliga SBŠ Ostrava 16 - 7.9 3.1 0 1.6/3.4 48.1 - -
2014/15 kadetky U17 - play-out B SBŠ Ostrava B 5 - 4.6 2 0 0.6/1.6 37.5 - -
2015/16 kadetky U17 - skupina B SBŠ Ostrava B 20 - 11.4 4.5 0.3 1.7/3.1 54.8 - -
2015/16 juniorky U19 - skupina B SBŠ Ostrava B 14 - 5.2 2.1 0.1 0.7/1.5 47.6 - -
2015/16 juniorky U19 - play-out B SBŠ Ostrava B 4 - 6.5 2.8 0 1/1 100.0 - -
2016/17 kadetky U17 - skupina D Basket Ostrava 2 - 5.5 2 0 1.5/2 75.0 - -
2016/17 juniorky U19 - skupina C SBŠ Ostrava B 11 - 7.5 2.8 0.5 0.5/1 54.5 - -
2016/17 kadetky U17 - základní část SBŠ Ostrava 18 18.6 4.5 1.9 /4.4 0.1 0.6/0.9 58.8 1.8 2.2
2016/17 juniorky U19 - play-out C SBŠ Ostrava B 6 - 5.5 2.3 0.2 0.3/0.3 100.0 - -
2016/17 kadetky U17 - play-out SBŠ Ostrava 6 33.3 8.8 3.5 /11.2 0.2 1.3/1.7 80.0 3.8 4.7
2017/18 juniorky U19 - základní část SBŠ Ostrava 3 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 juniorky U19 - skupina C SBŠ Ostrava B 2 - 5.0 2.5 0 0/0 0.0 - -
2017/18 juniorky U19 - play-out C Basket Ostrava 10 - 17.8 6.1 0.5 4.1/5.4 75.9 - -
2018/19 juniorky U19 - základní část SBŠ Ostrava 4 15.5 1.0 0.5 /3.3 0 0/0 0.0 2.5 -2.3
2018/19 ženy - skupina B SBŠ Ostrava B 5 - 6.4 2.2 0.6 0.2/0.4 50.0 - -
2018/19 juniorky U19 - skupina C Basket Ostrava 10 - 17.6 5.6 0.7 4.3/5.3 81.1 - -
2018/19 juniorky U19 - play-out C Basket Ostrava 10 - 16.1 4.9 0.7 4.2/5.3 79.2 - -
2018/19 ženy - skupina B2 SBŠ Ostrava B 3 - 13.7 3 2.3 0.7/1 66.7 - -
2019/20 ženy - skupina B OLM 7 - 5.7 2.3 0.3 0.3/0.3 100.0 - -
Průměr za kariéru 30.8 2.4 7.7 2.9 0.2 1.3/2.3 184.4 1.8 0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 16 SBŠ Ostrava B 11. 11. 2018 2018/19
2B body 12 BK Příbor 1. 2. 2018 2017/18
3B body 4 Basketball Nymburk B 9. 3. 2019 2018/19
Obranné doskoky 5 SŠMH Handicap Brno 23. 10. 2016 2016/17
Útočné doskoky 9 HB Basket Praha 8. 4. 2017 2016/17
Doskoky celkem 11 HB Basket Praha 8. 4. 2017 2016/17
Body 36 BC Vysočina 2. 2. 2019 2018/19
Užitečnost 17 KP Brno 25. 3. 2017 2016/17
Asistence 2 SŠMH Handicap Brno 23. 10. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Žabiny Brno B 8 0:00 7.0 2.8 0.0 0.4 0.0 0.4/0.8 50.0 1.9
BSK TJ Jičín 6 0:00 7.5 2.8 0.0 0.0 0.0 1.8/3.3 55.0 2.3
SBŠ Ostrava U13 2 0:00 20.5 9.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 0.5
HB Basket Praha 4 28:27 9.5 4.8 46.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BC Kolín 3 0:00 12.7 5.0 0.0 0.3 0.0 1.7/2.3 71.4 2.0
Vlčice Žďár 4 0:00 9.3 3.3 0.0 0.8 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
BK Frýdek-Místek U19 6 0:00 6.2 2.7 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 55.6 0.5
BK Havířov 5 0:00 7.2 3.0 0.0 0.2 0.0 0.6/1.4 42.9 2.8
OSK Olomouc 4 0:00 9.0 3.0 0.0 0.8 0.0 0.8/1.0 75.0 1.0
Jiskra Kyjov 4 0:00 7.8 3.0 0.0 0.0 0.0 1.8/5.3 33.3 2.8
HB Basket 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 2.0
KP Brno 4 23:33 7.0 2.0 26.7 0.3 50.0 2.3/3.0 75.0 1.8
BK Frýdek-Místek 3 0:00 8.7 4.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 3.0
Loko Krnov 4 0:00 6.0 2.8 0.0 0.0 0.0 0.5/4.5 11.1 1.3
BK Česká Lípa 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.5 36.4 1.5
BK Brandýs n.L. 3 0:00 6.0 2.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 1.3
BK Strakonice 2 22:59 9.0 4.0 57.1 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.5
BK Brno 4 0:00 4.5 1.8 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 2.3
BK Havířov 4 0:00 4.3 1.8 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 2.0
OSK Olomouc 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.5
SŠMH Brno B 4 0:00 4.0 1.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 0.5
Sokol ZVUS H. Králové 3 14:37 5.0 1.3 66.7 0.3 50.0 1.3/2.0 66.7 3.0
Loko Trutnov 3 28:21 5.0 2.0 25.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Basket Slovanka 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Valosun KP Brno 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
BK Litomyšl 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Studánka Pardubice 4 0:00 3.3 1.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
DBaK 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
USK Praha 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Pod 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
BA Sparta 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.5
USK Praha 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 1.5
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.5
Valosun KP Brno 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Studánka Pardubice 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.0
BK Havířov 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.7
HB Basket Praha 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Basket Slovanka 1 29:28 7.0 2.0 22.2 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 5.0
SŠMH Handicap Brno 2 23:27 3.5 1.0 28.6 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Nusle 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Studánka Pardubice 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Nusle 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Studánka Pardubice 2 14:02 3.0 1.5 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 2 12:58 3.0 1.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Nusle 2 10:59 2.0 1.0 28.6 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SBŠ Ostrava U14 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.5
BK Strakonice 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 3.0
SŠMH Brno 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Sparta 1 20:41 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
MČR 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
OSK Olomouc 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Trutnov 1 21:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Nilfisk H. Králové 1 18:12 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0