Veronika Míková

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 21 let
Aktuální klub
BC Benešov B
Výška
165 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
215
Procento vítězství
55.3%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina B BK Tábor 6 - 3.5 1.5 0 0.5/1 50.0 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - skupina B BK Tábor h 6 - 5.2 1.8 0 1.5/5 30.0 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina S2 BK Tábor 2 - 1.0 0.5 0 0/4 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - skupina S2 BK Tábor h 4 - 11.8 5 0 1.8/5.3 33.3 - -
2012/13 mladší minižákyně U12 - Soutěž Bor 10 - 7.4 3.4 0 0.6/1.2 50.0 - -
2012/13 starší minižactvo U13 - skupina C BK Tábor 2 - 4.5 2 0 0.5/1 50.0 - -
2012/13 starší žákyně U15 - Soutěž Bor 10 - 2.3 1.1 0 0.1/0.6 16.7 - -
2012/13 mladší minižactvo U12 - skupina B BK Tábor 2 - 6.0 2.5 0 1/3 33.3 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13 Bor 26 - 5.6 2.7 0 0.3/1 29.6 - -
2013/14 starší žákyně U15 - Krajský přebor starších žákyň U15 a mladších žákyň U14 Nobiles 12 - 2.1 0.8 0 0.4/1.5 27.8 - -
2013/14 starší žákyně U15 - Skupina o 4-6 místo Nobiles 4 - 4.8 2.3 0 0.3/1 25.0 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - předkolo B Tygřice Borotín 3 - 2.7 1.3 0 0/0 0.0 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Mistrovství ČR sk. B Tygřice Borotín 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo Tygřice Borotín 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - skupina C BC Benešov 12 - 5.4 2 0.2 0.9/2.8 33.3 - -
2014/15 starší žákyně U15 - Krajský přebor starších žákyň U15 Ben U15 18 - 5.6 2.1 0.3 0.5/2.1 23.7 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - liga sk. B BC Benešov 7 - 12.1 4.4 0.9 0.7/3.9 18.5 - -
2015/16 starší žákyně U15 - základní skupina B BC Benešov B 12 - 6.9 2.1 0.4 1.5/2.2 69.2 - -
2015/16 starší žákyně U15 - extraliga BC Benešov B 15 - 5.7 1.7 0.5 0.9/1.7 56.0 - -
2016/17 juniorky U19 - skupina B BC Benešov 6 - 7.5 2.5 0.5 1/2.7 37.5 - -
2016/17 kadetky U17 - základní část BK Strakonice 2 10.5 1.5 0 /1 0.5 0/0 0.0 1.5 -1.5
2016/17 juniorky U19 - play-out B BC Benešov 6 - 9.2 3 0.7 1.2/2.8 41.2 - -
2017/18 juniorky U19 - skupina B BC Benešov 7 - 3.9 1.6 0.1 0.3/1.3 22.2 - -
2017/18 kadetky U17 - základní část BK Strakonice 14 9.9 0.6 0.1 /1.7 0.1 0.2/0.5 42.9 0.6 -1.9
2017/18 juniorky U19 - finálová skupina BC Benešov 7 - 4.3 1.1 0.4 0.7/1 71.4 - -
2019/20 ženy - skupina A BC Benešov 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2019/20 ženy - Středočeská basketbalová liga žen BenB 3 - 5.3 2 0.3 0.3/0.7 50.0 - -
2020/21 ženy - Středočeská basketbalová liga žen BenB 1 - 3.0 0 1 0/0 0.0 - -
2021/22 ženy - Středočeská basketbalová liga žen BenB 10 - 5.6 1.5 0.4 1.4/2.8 50.0 - -
2022/23 ženy - Středočeská basketbalová liga žen BenB 2 - 9.5 3 1 0.5/1 50.0 - -
Průměr za kariéru 19.5 0.7 5.1 1.9 0.2 0.6/1.8 82.9 1.8 -0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 BK ČB 23. 10. 2022
2B body 3 HBB 22. 10. 2022
3B body 1 BK ČB 23. 10. 2022
Body 10 BK ČB 23. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BCKol 27. 11. 2021 2021/22
2B body 12 SBŠ Ostrava U13 11. 1. 2015 2014/15
3B body 3 BK Litomyšl 25. 10. 2015 2015/16
Obranné doskoky 4 KP Brno 2. 12. 2017 2017/18
Útočné doskoky 1 Loko Trutnov 7. 10. 2017 2017/18
Doskoky celkem 5 KP Brno 2. 12. 2017 2017/18
Body 30 SBŠ Ostrava U13 11. 1. 2015 2014/15
Užitečnost 5 Levhartice Chomutov 19. 11. 2017 2017/18
Asistence 1 Sokol Nilfisk H. Králové 8. 10. 2017 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
22. 10. 2022 Středočeská basketbalová liga žen HBB 9 3 1 0/0 0
23. 10. 2022 Středočeská basketbalová liga žen BK ČB 10 3 1 1/2 50.0
Celkem 2 19 6 2 1/2 50.0
Průměr 2 9.5 3.0 1.0 0.5/1.0 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SBŠ Ostrava U13 2 0:00 17.5 6.5 0.0 1.0 0.0 1.5/5.5 27.3 2.0
BraB 4 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.8
Sršni Písek B 4 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/6.8 37.0 2.0
BSK Č. Budějovice 2 0:00 14.0 6.5 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BK Brandýs n.L. 4 0:00 6.8 2.5 0.0 0.3 0.0 1.0/3.8 26.7 0.8
Bra U13G 4 0:00 6.8 3.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 1.5
Pod U13G(ms) 4 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 12.5 1.0
KlS U13G 5 0:00 4.4 2.2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0 1.6
BK Frýdek-Místek 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.5 0.0 1.0/5.0 20.0 3.5
Lions J. Hradec 5 0:00 4.0 1.8 0.0 0.0 0.0 0.4/2.8 14.3 0.8
Kol U15 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 4.5
HBU13G 4 0:00 4.8 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 2.3
HBB 4 0:00 4.3 1.8 0.0 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
BSK TJ Jičín 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
SŠMH Brno 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 4.0
Sla U13G 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
BCKol 3 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.3 56.3 2.7
Kralupy junior 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
SKla U12G 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.5
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
Basket Ostrava 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
BA Sparta 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Sokol Nusle 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
Basket Slovanka 2 0:00 6.0 1.0 0.0 0.5 0.0 2.5/3.0 83.3 3.0
Loko Trutnov 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 3.5
Studánka Pardubice 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
BK ČB 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
DBaK 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SBŠ Ostrava 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Bra U12G 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.5
HB Basket 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
USK Praha 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SŠMH Brno 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Lions J. Hradec 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Havířov 2 10:34 2.0 0.5 20.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Studánka Pardubice 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
Sokol ZVUS H. Králové 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SŠMH Handicap Brno 3 11:37 1.3 0.0 0.0 0.3 14.3 0.3/1.7 20.0 1.0
Žabiny Brno B 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Pelhřimov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Čel 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
BK Havířov 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
HB Basket Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Kolín 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Ben U15 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
BA Sparta 2 8:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Nilfisk H. Králové 2 11:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Studánka Pardubice 2 6:11 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
KP Brno 2 10:41 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Trutnov 2 10:50 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Brandýs n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
MČR 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0