Ondřej Kukura

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 23 let
Aktuální klub
BC Benešov
Výška
204 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
237
Procento vítězství
61.2%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 starší a mladší žáci U15 a U14 - Základní část Ben14 17 - 22.2 9.5 0 3.2/8.6 37.0 - -
2011/12 kadeti U17 - Soutěž Ben B 7 - 7.7 3.4 0 0.9/3.1 27.3 - -
2011/12 starší a mladší žáci U15 a U14 - Finále U14 Ben14 6 - 17.8 8 0 1.8/6.8 26.8 - -
2012/13 žáci U15 - základní skupina A USK Praha 12 - 8.3 3.6 0 1.2/1.9 60.9 - -
2012/13 žáci U15 - Základní společná část Benešov U15 10 - 26.5 11.7 0.1 2.8/6 46.7 - -
2012/13 kadeti U17 - Základní fáze USK Praha B 2 - 9.5 4.5 0 0.5/1.5 33.3 - -
2012/13 žáci U15 - extraliga USK Praha 14 - 5.8 2.3 0 1.2/3 40.5 - -
2012/13 žáci U15 - finále Benešov U15 1 - 11.0 5 0 1/4 25.0 - -
2012/13 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. B USK Praha 2 22.5 5.5 2 0 1.5/4 37.5 3.5 11.5
2012/13 žáci U15 - MČR o pořadí USK Praha 2 30.0 8.5 2.5 0.5 2/5 40.0 3.5 15.0
2013/14 kadeti U17 - základní část USK 6 - 0.7 0.2 0 0.3/0.7 50.0 - -
2013/14 kadeti U17 - Krajský přebor kadetů U 17 Ben B 1 - 15.0 6 0 3/6 50.0 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off USK 3 - 2.7 0.7 0 1.3/2.3 57.1 - -
2013/14 kadeti U17 - Mistrovství ČR USK 2 9.0 2.0 1 0 0/0 0.0 0.5 2.5
2014/15 junioři U19 - základní část USK 3 5.7 0.7 0.3 /0.7 0 0/0 0.0 - 1.3
2014/15 junioři U19 - skupina A BC Benešov 6 - 6.7 2.5 0.2 1.2/1.8 63.6 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část USK 17 - 5.1 2.1 0.1 0.6/1.6 40.7 - -
2014/15 junioři U19 - play-out A BC Benešov 1 - 6.0 2 0 2/6 33.3 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off USK 5 - 2.2 0.8 0 0.6/1 60.0 - -
2015/16 muži - Základní část - skupina A USK Praha B 4 6.0 0.5 0 /0 0 0.5/0.5 100.0 1.3 -0.3
2015/16 junioři U19 - základní část USK 21 17.1 3.2 1.4 /2.7 0 0.4/1.1 39.1 1.9 3.9
2015/16 muži - Skupina C - 1. - 6. místo USK Praha B 1 14.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 5.0 -6.0
2015/16 junioři U19 - play-off USK 2 17.5 1.0 0.5 /2 0 0/0 0.0 2.0 3.5
2015/16 junioři U19 - Mistrovství ČR USK 2 10.0 1.0 0.5 /2 0 0/0 0.0 2.0 -1.0
2016/17 muži - skupina A BC Benešov 14 - 5.9 2.4 0.1 1/2.3 43.8 - -
2016/17 junioři U19 - skupina B BC Benešov 6 - 18.8 4.8 0.7 7.2/12.2 58.9 - -
2016/17 junioři U19 - play-out B BC Benešov 5 - 20.4 5.2 0.8 7.6/11.4 66.7 - -
2017/18 muži - skupina A BC Benešov 17 - 5.6 2 0.3 0.7/2.9 24.5 - -
2017/18 muži - základní část BC Benešov 2 - 12.5 2.5 /2.5 2 1.5/4 37.5 3.5 6.5
2018/19 muži - skupina A BC Benešov 20 - 8.5 2.4 0.6 1.9/4 46.3 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník BC Benešov 3 - 5.7 2.3 /2.3 0 1/2 50.0 3.0 1.7
2018/19 muži - play-off A BC Benešov 2 - 2.5 1 0 0.5/2 25.0 - -
2019/20 muži - skupina B BC Benešov 17 - 3.9 1.5 0.2 0.5/1.4 33.3 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník BC Benešov 2 - 3.0 1 /1 0 1/2 50.0 2.0 -
2020/21 muži - skupina A BC Benešov 1 - 8.0 4 0 0/4 0.0 - -
2021/22 muži - skupina A BC Benešov 1 - 6.0 2 0 2/6 33.3 - -
Průměr za kariéru 21.5 2.5 8.4 3.2 0.2 1.5/3.4 121.6 2.3 0.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Sluneta USK Ústí n.L. 10. 10. 2021
2B body 2 Sluneta USK Ústí n.L. 10. 10. 2021
Body 6 Sluneta USK Ústí n.L. 10. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 Lions J. Hradec 26. 3. 2017 2016/17
2B body 17 SlŠ14 7. 1. 2012 2011/12
3B body 3 BK Brandýs 23. 10. 2016 2016/17
Obranné doskoky 5 BK Loko Plzeň 13. 12. 2015 2015/16
Útočné doskoky 3 PCE 17. 10. 2015 2015/16
Doskoky celkem 5 Sokol Písek 14. 11. 2015 2015/16
Body 40 SlŠ14 7. 1. 2012 2011/12
Užitečnost 15 Královští Sokoli 3. 2. 2016 2015/16
Asistence 2 Sokol pražský 15. 11. 2015 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
10. 10. 2021 skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 6 2 0 2/6 33.3
Celkem 1 6 2 2/6 33.3
Průměr 1 6.0 2.0 0.0 2.0/6.0 33.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Kladno 4 0:00 30.0 14.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.8 53.3 0.5
Bol 5 0:00 21.0 8.6 0.0 0.2 0.0 3.2/7.6 42.1 0.6
Tesla Pardubice 3 0:00 20.0 6.0 0.0 1.0 0.0 5.0/8.3 60.0 1.0
Sluneta USK Ústí n.L. 7 0:00 7.6 2.4 425.0 0.3 0.0 1.9/4.4 41.9 3.7
Slavoj BK Litoměřice B 7 0:00 6.1 1.3 0.0 0.6 0.0 1.9/4.0 46.4 2.0
Jiskra Domažlice 5 0:00 5.4 2.2 0.0 0.0 0.0 1.0/2.6 38.5 3.8
Sokol Žižkov 4 0:00 6.8 2.5 0.0 0.5 0.0 0.3/1.8 14.3 2.0
BK Klatovy 5 0:00 5.2 1.8 0.0 0.2 0.0 1.0/2.2 45.5 3.6
WBA 3 0:00 8.3 4.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 1.3
SKB Rokycany 5 0:00 4.8 1.8 0.0 0.2 0.0 0.6/1.8 33.3 2.8
BK Klatovy 1 0:00 20.0 7.0 0.0 1.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
BK Tábor 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 3.5
BC Nový Jičín 3 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.3
BCM Slez. Ostrava 5 0:00 3.8 1.4 0.0 0.0 0.0 1.0/2.2 45.5 2.0
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 4.0
Sokol Písek B 3 0:00 5.3 1.7 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Wolves Radotín 2 0:00 7.5 2.0 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 4.5
BK Děčín 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Tesla Pardubice 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Sokol Kbely 1 0:00 12.0 3.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Sršni Sokol Písek 3 0:00 3.7 1.3 0.0 0.3 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sršni Sokol Písek 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.7
Synthesia Pardubice 3 0:00 3.0 0.7 0.0 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 1.3
Jiskra Kyjov 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
Královští Sokoli 2 16:14 4.0 1.5 60.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Pří 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Sokol H. Králové 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 3.0
BK Loko Plzeň 2 14:11 3.5 1.5 42.9 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
BK Loko Plzeň 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BK Pardubice 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 4.5
BK NAPOS Vysoká n.L. 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/4.0 0.0 -
Sokol Žižkov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek 2 11:37 3.0 1.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Bra 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
VYS 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Sokol Pražský 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
Sokol BK Chrudim 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
JHR 1 0:00 6.0 2.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BA LYNX Liberec 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
PCE 3 14:51 1.3 0.7 33.3 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol pražský 3 12:53 1.3 0.7 50.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.7
BA Louny 1 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
KolB 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Wolves Radotín 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Sokol Pražský 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 0.7
BVK Holice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SKB Zlín 2 13:40 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava B 1 14:18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
VYS 1 7:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Žižkov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 3:29 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SP BASKET 1 3:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -