Martina Sakslová

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 20 let
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
354
Procento vítězství
61.6%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2010/11 nejmladší minižákyně - OP nejmladších minižákyň - Jih TJ Sokol Stěžery 6 - 1.3 0.7 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2010/11 kvalifikace o účast na MČR nejml. minižákyň - Kvalifikace o účast na MČR nejmladších minižákyň TJ Sokol Stěžěry 6 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2010/11 nejmladší minižákyně - O Přeborníka oblasti TJ Sokol Stěžery 4 - 0.5 0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - jih TJ Sokol Stěžery 2 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - skupina B Sokol Hradec Králové "B" 16 - 8.3 3.8 0.0 0 0.0 0.6/2.1 29.4 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - o 7.-8. místo TJ Sokol Stěžery 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - skupina A Sokol Hradec Králové B 24 - 5.7 2.6 0.0 0 0.0 0.5/1.3 35.5 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - skupina A Sokol Hradec Králové 18 - 9.6 4.6 0.0 0 0.0 0.4/1.5 29.6 - -
2012/13 nejmladší minižákyně U11 - kvalifikace o MČR Sokol Hradec 6 - 13.5 6.2 0.0 0 0.0 1.2/2.2 53.8 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - o 5. - 8. místo Sokol Hradec Králové 4 - 20.8 8.8 0.0 0 0.0 3.3/6 54.2 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - o 9.-12. místo Sokol Hradec Králové B 4 - 13.5 5.3 0.0 0 0.0 3/5.3 57.1 - -
2013/14 mladší žáci U14 - sever Sokol Hradec "B" 16 - 9.1 3.8 0.0 0 0.0 1.6/4.7 34.7 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - sever Sokol ZVUS Hradec Králové 12 - 10.5 4.4 0.0 0 0.0 1.7/4.5 37.0 - -
2013/14 mladší minižákyně U12 - základní Sokol Hradec 6 - 19.2 9.2 0.0 0 0.0 0.8/1.7 50.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - play-off 5-8 Sokol ZVUS Hradec Králové 2 - 21.5 10 0.0 0 0.0 1.5/3.5 42.9 - -
2013/14 mladší žáci U14 - o 7.místo Sokol Hradec "B" 2 - 9.5 4 0.0 0 0.0 1.5/2 75.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Skupina C Sokol Hradec Králové 10 - 8.0 3 0.0 0 0.0 2/7.2 27.8 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - skupina C Sokol ZVUS H. Králové B 14 - 6.7 2.8 0.0 0 0.0 1.1/3.9 29.1 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - liga sk. B Sokol ZVUS H. Králové B 8 - 11.1 5 0.0 0 0.0 1.1/4 28.1 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Play-off 1.kolo Sokol Hradec Králové 4 - 18.3 8.5 0.0 0 0.0 1.3/2.5 50.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - základní Sokol Hradec Králové 4 - 9.0 4 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Play-off 2.kolo Sokol Hradec Králové 2 - 16.5 6.5 0.0 0 0.0 3.5/8 43.8 - -
2014/15 starší minižáci U13 - o 4.-6.místo Sokol Hradec Králové 2 - 16.5 7 0.0 0 0.0 2.5/6 41.7 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - předkolo A Sokol Hradec 3 - 12.7 6 0.0 0 0.0 0.7/2.3 28.6 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - MČR-skupina A Sokol Hradec 3 - 6.3 2.7 0.0 0 0.0 1/4.3 23.1 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Hradec 2 - 5.0 2 0.0 0 0.0 1/5 20.0 - -
2015/16 starší žákyně U15 - základní skupina B Sokol ZVUS H. Králové 9 - 6.3 2.6 0.0 0 0.0 1.2/3.2 37.9 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina B Sokol ZVUS H. Králové 20 - 13.4 5.7 0.0 0 0.0 2/3.5 58.0 - -
2015/16 starší žákyně U15 - extraliga Sokol ZVUS H. Králové 11 - 1.5 0.7 0.0 0 0.0 0.1/1.3 7.1 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - Předkolo MČR B Sokol ZVUS H. Králové 3 - 7.7 2 0.0 0 0.0 3.7/5.7 64.7 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - MČR skupina B Sokol ZVUS H. Králové 3 - 5.0 1.3 0.0 0 0.0 2.3/5.3 43.8 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - MČR o 5.-8. místo Sokol ZVUS H. Králové 2 - 11.5 5 0.0 0 0.0 1.5/2 75.0 - -
2015/16 starší žákyně U15 - MČR skupina A Sokol ZVUS H. Králové 2 - 3.0 0.5 0.0 0 0.0 2/2 100.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Skupina C Sokol ZVUS H. Králové 14 - 10.1 4.1 0.0 0 0.0 1.9/3.8 50.9 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Extraliga Sokol ZVUS H. Králové 16 - 11.1 4.6 0.0 0.1 0.0 1.8/2.9 59.6 - -
2016/17 starší žákyně U15 - MČR skupina A Sokol ZVUS H. Králové 3 - 5.3 1.7 0.0 0 0.0 2/4 50.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - MČR o 1. - 4. místo Sokol ZVUS H. Králové 2 - 8.0 3 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2017/18 juniorky U19 - základní část Sokol Nilfisk H. Králové 9 13.6 2.4 1.2 /3.4 35.5 0 0.0 0/0 0.0 0.7 2.9
2017/18 kadetky U17 - základní část Sokol Nilfisk H. Králové 20 28.2 7.9 3.2 /7.5 42.0 0 0.0 1.6/2.8 58.2 2.3 9.7
2017/18 juniorky U19 - play-off Sokol Nilfisk H. Králové 4 11.3 1.0 0.3 /0.5 50.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0 1.3
2017/18 kadetky U17 - play-off Sokol Nilfisk H. Králové 5 28.4 5.2 2 /5.8 34.5 0.2 25.0 0.6/2 30.0 1.4 5.0
2018/19 juniorky U19 - základní část Sokol Nilfisk H. Králové 15 21.9 5.0 2.2 /4.1 54.1 0 0.0 0.6/1.4 42.9 1.9 7.4
2018/19 kadetky U17 - základní část Sokol Nilfisk H. Králové 20 26.5 4.5 1.8 /4.7 38.7 0 0.0 0.9/2.1 40.5 2.2 8.5
2018/19 juniorky U19 - play-off Sokol Nilfisk H. Králové 3 20.7 3.0 1 /2.7 37.5 0 0.0 1/1.3 75.0 2.0 3.3
2018/19 kadetky U17 - Mistrovství ČR Sokol Nilfisk H. Králové 2 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 juniorky U19 - základní část Sokol H. Králové 9 20.7 1.2 0.6 /2.4 22.7 0 0.0 0.1/1.3 8.3 1.2 4.9
Průměr za kariéru 35.4 5.6 7.9 3.4 31.5 0.0 2.5 1.1/2.7 184.3 2.1 1.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Královští sokoli 21. 12. 2013 2013/14
2B body 16 BK Ústí nad Orlicí 29. 3. 2014 2013/14
3B body 1 HB Basket 1. 4. 2017 2016/17
Obranné doskoky 13 Žabiny Brno 4. 11. 2017 2017/18
Útočné doskoky 10 Loko Trutnov 13. 1. 2019 2018/19
Doskoky celkem 19 Žabiny Brno 4. 11. 2017 2017/18
Body 32 BK Ústí nad Orlicí 29. 3. 2014 2013/14
Užitečnost 25 Žabiny Brno 4. 11. 2017 2017/18
Asistence 6 Basket Slovanka 24. 3. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Studánka Pardubic 4 0:00 18.3 8.5 0.0 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 1.5
Sokol Nová Paka 7 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.1 46.7 3.7
BSK Continental TJ J 4 0:00 14.8 7.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 1.5
Loko Trutnov 9 30:37 5.9 2.4 37.9 0.1 25.0 0.7/1.8 37.5 1.3
BKj. Kralupy n.V. 3 0:00 15.0 6.0 0.0 0.3 0.0 2.0/3.3 60.0 2.0
Loko Trutnov 2 0:00 22.0 10.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.5
BK KARA Trutnov 6 0:00 7.2 2.3 0.0 0.0 0.0 2.5/6.2 40.5 2.7
Panter Javorník 2 0:00 20.0 8.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 0.5
Studánka Pardubice 4 29:21 9.5 3.8 53.6 0.0 0.0 2.0/3.8 53.3 1.8
SŠB Pardubice 2 0:00 19.0 9.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Královští sokoli 2 0:00 19.0 6.5 0.0 0.0 0.0 6.0/13.0 46.2 3.0
Sokol PP Hradec Králové 4 0:00 8.8 4.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 3.0
BK Studánka Pardubic 2 0:00 17.5 8.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
ADFORS Basket Litomy 2 0:00 16.5 6.5 0.0 0.0 0.0 3.5/8.0 43.8 2.5
Studánka Pardubice 4 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.3
BSK TJ Jičín 5 0:00 6.4 2.6 0.0 0.0 0.0 1.2/3.2 37.5 2.0
TJ Sokol Nusle 2 0:00 15.5 6.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.0
BSK Jičín 3 0:00 10.3 4.0 0.0 0.0 0.0 2.3/4.7 50.0 2.3
Studánka Pardubice 5 0:00 6.0 2.2 0.0 0.0 0.0 1.6/2.8 57.1 3.0
KMČR 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 3.0
Basket Slovanka 5 23:19 5.8 2.4 63.2 0.0 0.0 1.0/2.2 45.5 2.4
SBŠ Ostrava 4 0:00 7.3 3.0 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 38.5 2.3
Basket Slovanka 4 0:00 7.3 3.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.8 45.5 2.3
BA K. Vary 2 0:00 13.5 4.5 0.0 0.0 0.0 4.5/5.5 81.8 1.5
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 0:00 6.8 3.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.8 14.3 2.0
Basketbal TJ Svitavy 1 0:00 26.0 13.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 4.0
BK Frýdek-Místek 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.5
Slovan Litoměřice 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Kladno 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.0
Basket Slovanka 7 21:41 3.6 1.4 43.5 0.0 0.0 0.7/1.3 55.6 2.1
BK Strakonice 3 0:00 7.7 2.0 0.0 0.0 0.0 3.7/5.7 64.7 4.0
BK Havířov 3 25:08 7.3 2.7 40.0 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 2.3
BA Sparta Praha 2 0:00 10.5 3.5 0.0 0.0 0.0 3.5/6.0 58.3 2.5
SBŠ Ostrava U13 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/5.5 9.1 2.0
BA Sparta 3 27:08 6.7 3.0 34.6 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 1.7
SŠMH Brno 3 0:00 6.7 2.7 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 2.7
USK Praha 3 20:50 6.3 3.0 50.0 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 1.7
BKHAV 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 3.0
OSK Olomouc 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Žabiny Brno 4 28:34 4.5 1.5 31.6 0.0 0.0 1.5/1.8 85.7 2.5
HB Basket 4 0:00 4.3 1.3 0.0 0.3 0.0 1.0/1.5 66.7 1.3
USK Praha 4 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 12.5 3.5
KT 4 0:00 4.3 1.8 0.0 0.0 0.0 0.8/4.5 16.7 2.3
USK Praha 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
SŠMH Brno 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/5.7 17.6 3.3
HB Basket 4 24:36 4.3 1.8 30.4 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 1.5
B. Jablonec n. N. 2 19:36 7.0 3.5 63.6 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Strakonice 2 20:37 7.0 2.5 55.6 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.5
SBŠ Ostrava U14 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
KP Brno 3 25:27 4.0 2.0 28.6 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 3.3
Loko Trutnov 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 2.0
USK Praha 4 24:43 3.0 1.3 29.4 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.8
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Žabiny Brno 6 15:26 1.7 0.7 80.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.8
BK Havířov 2 23:13 5.0 2.5 50.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
KP Brno 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
SBŠ Ostrava 2 21:41 5.0 2.5 62.5 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
Sokol Nusle 3 23:49 3.3 1.7 35.7 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 1.3
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BA Sparta Praha 3 15:55 3.0 1.3 44.4 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 2.3
BK Žďár n. S. 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.5
BK Pce 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
KP Brno 2 25:02 3.5 1.5 42.9 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Basket Ostrava 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
HB Basket Praha 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/5.0 0.0 2.0
SBŠ Ostrava 2 15:13 3.0 1.0 28.6 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
BK Strakonice 3 15:00 2.0 1.0 37.5 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
HB Basket Praha 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
Studánka Pardubice 4 13:32 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 1.0
Basket Slovanka 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 5.0
Sokol ZVUS Hradec Králové 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Loko Trutnov 2 14:17 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -