Jan Fučík

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Aktuální klub
Tigers Č. Budějovice
Výška
194 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
289
Procento vítězství
58.1%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina B Lions J. Hradec 6 - 2.7 1.3 0 0/0.3 0.0 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina S2 Lions J. Hradec 2 - 2.0 1 0 0/1 0.0 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina F1 Lions J. Hradec 6 - 3.2 1.3 0 0.5/1 50.0 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - skupina F2 BK Lions J. Hradec 2 - 15.0 7 0 1/4.5 22.2 - -
2012/13 starší minižactvo U13 - skupina C Lions J. Hradec 6 - 11.7 5.3 0 1/2.8 35.3 - -
2012/13 mladší minižactvo U12 - skupina B Lions J. Hradec 12 - 14.5 6.3 0 1.8/3.7 50.0 - -
2012/13 starší minižactvo U13 - Skupina S2 Lions J. Hradec 6 - 15.2 6.7 0 1.8/5.8 31.4 - -
2012/13 mladší minižactvo U12 - skupina F2 Lions J. Hradec 12 - 15.6 7.2 0 1.3/2.3 55.6 - -
2012/13 starší minižactvo U13 - skupina F1 Lions J. Hradec 6 - 5.7 2.5 0 0.7/1.7 40.0 - -
2012/13 starší minižactvo U13 - F1 o 3. místo Lions J. Hradec 2 - 7.0 3.5 0 0/0.5 0.0 - -
2013/14 starší minižactvo + U14 a ml. žákyně - skupina A Lions J. Hradec U14 12 - 7.8 3.6 0 0.7/2.5 26.7 - -
2013/14 starší minižactvo + U14 a ml. žákyně - Skupina F1 Lions J. Hradec U14 12 - 8.0 3.1 0 1.8/4.4 41.5 - -
2014/15 žáci U15 - skupina A Lions J. Hradec 13 - 3.5 1.6 0 0.2/0.5 50.0 - -
2014/15 žáci U15 - liga sk. A Lions J. Hradec 14 - 9.1 3 0.6 1.4/2.5 57.1 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina B Tigers Č. Budějovice 12 15.4 9.7 2.6 /3.3 0.8 2.3/3.4 65.9 1.8 7.2
2015/16 žáci U15 - extraliga Tigers Č. Budějovice 14 5.2 14.4 4.3 /5.9 0.9 3/4.8 62.7 2.0 9.6
2016/17 kadeti U17 - skupina A Lions J. Hradec 14 - 13.0 4.1 0.9 2.1/3.4 61.7 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out A Lions J. Hradec 7 - 12.7 3.7 1.1 1.9/4 46.4 - -
2016/17 junioři U19 - play-out B Lions J. Hradec 1 - 9.0 3 1 0/0 0.0 - -
2017/18 junioři U19 - základní část Sokol Písek 10 10.6 3.2 0.9 /2.1 0.1 1.1/1.2 91.7 1.2 2.7
2017/18 junioři U19 - skupina B Fio banka J. Hradec 2 - 23.0 8.5 0.5 4.5/7 64.3 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 22 21.8 12.0 3.8 /7.2 0.9 1.9/3 64.6 1.8 12.5
2017/18 junioři U19 - play-out B Fio banka J. Hradec 2 - 19.5 4 2.5 4/5 80.0 - -
2017/18 junioři U19 - play-off Sokol Písek 4 5.8 0.5 0 /0.3 0 0.5/0.5 100.0 1.0 -0.3
2017/18 kadeti U17 - play-off Sokol Písek 3 20.3 7.0 2 /5.3 1 0/0 0.0 2.7 9.7
2017/18 kadeti U17 - Mistrovství ČR Sokol Písek 2 21.0 6.5 2 /4 0 2.5/4 62.5 2.0 8.5
2018/19 muži - skupina B Lions J. Hradec 17 - 14.2 4.1 0.9 3.3/4.6 70.9 - -
2018/19 junioři U19 - základní část Sokol Písek 12 15.5 5.2 1.3 /2 0.6 0.8/1.3 56.3 1.8 4.5
2018/19 junioři U19 - skupina B Lions J. Hradec 3 - 19.0 5.7 0.7 5.7/6.3 89.5 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník Lions J. Hradec 1 - 20.0 7 /7 0 6/6 100.0 1.0 19.0
2018/19 junioři U19 - play-out B Lions J. Hradec 8 - 24.3 7.5 1.6 4.4/5.8 76.1 - -
2018/19 junioři U19 - play-off Sokol Písek 4 2.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.3 -0.3
2018/19 junioři U19 - Mistrovství ČR Sokol Písek 2 5.0 1.0 0.5 /0.5 0 0/0 0.0 - 1.0
2019/20 muži - skupina B GBA Lions J. Hradec B 14 - 8.7 2.6 0.8 1.2/2.1 56.7 - -
2019/20 junioři U19 - základní část GBA J. Hradec 4 17.0 9.8 1.5 /5 1 3.8/4 93.8 0.8 12.8
2019/20 junioři U19 - skupina B GBA Lions J. Hradec 9 - 12.3 3.8 0.8 2.4/3.6 68.8 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník GBA Lions J. Hradec B 1 - 3.0 1 /1 0 1/3 33.3 2.0 -1.0
2019/20 junioři U19 - finálová skupina GBA Lions J. Hradec 5 - 10.0 2.2 1.4 1.4/1.8 77.8 - -
2020/21 muži - skupina A CBU 2 - 14.5 4.5 1 2.5/4 62.5 - -
2021/22 muži - skupina A CBU 2 - 8.0 2 0.5 2.5/5.5 45.5 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník CBU 1 - 16.0 4 2 2/3 66.7 - -
Průměr za kariéru 26.3 4.3 10.3 3.5 0.5 1.7/2.9 187.0 1.4 2.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Válečníci Děčín 26. 9. 2021
2B body 4 BK Klatovy 28. 9. 2021
3B body 2 BK Klatovy 28. 9. 2021
Body 16 BK Klatovy 28. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 YDEA KONDOR 23. 2. 2020 2019/20
2B body 15 BK Strakonice B d. 2. 3. 2013 2012/13
3B body 4 Orli Prostějov 24. 4. 2016 2015/16
Obranné doskoky 9 YDEA KONDOR 23. 2. 2020 2019/20
Útočné doskoky 6 BCM Orli Prostějov 27. 1. 2018 2017/18
Doskoky celkem 11 YDEA KONDOR 23. 2. 2020 2019/20
Body 33 Tesla Pardubice 19. 1. 2019 2018/19
Užitečnost 44 YDEA KONDOR 23. 2. 2020 2019/20
Asistence 6 Orli Prostějov 20. 2. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 6 1 1 1/2 50.0
26. 9. 2021 skupina A Válečníci Děčín 10 3 0 4/9 44.4
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník BK Klatovy 16 4 2 2/3 66.7
Celkem 3 32 8 3 7/14 50.0
Průměr 3 10.7 2.7 1.0 2.3/4.7 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Tábor 11 0:00 10.8 4.8 0.0 0.0 0.0 1.2/1.8 65.0 0.5
Tesla Pardubice 3 0:00 30.7 10.0 0.0 2.3 0.0 3.7/5.7 64.7 3.0
Královští Sokoli 4 0:00 19.0 6.8 0.0 0.8 0.0 3.3/4.0 81.3 1.8
BK Pelhřimov 8 0:00 9.3 4.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 55.6 0.8
BSK Modřany - Jižní Supi 5 0:00 14.4 4.0 0.0 1.0 0.0 3.4/4.8 70.8 1.8
BA Sparta 6 9:40 11.7 4.2 250.0 0.5 100.0 1.8/2.8 64.7 1.8
BK Klatovy 4 0:00 15.8 4.3 0.0 1.0 0.0 4.3/7.8 54.8 1.5
BSK - Jižní Supi 4 0:00 14.0 5.3 0.0 0.5 0.0 2.0/4.3 47.1 1.8
BC Vysočina 3 0:00 17.7 5.7 0.0 1.3 0.0 2.3/3.3 70.0 2.3
BK Strakonice d. 3 0:00 16.0 7.3 0.0 0.0 0.0 1.3/3.7 36.4 1.3
BK Pelhřimov 5 0:00 9.4 4.2 0.0 0.0 0.0 1.0/2.4 41.7 0.6
AŠ Mladá Boleslav 3 0:00 14.7 3.0 0.0 1.7 0.0 3.7/5.0 73.3 1.7
Tigers Č. Budějovice 4 0:00 10.3 3.8 0.0 0.8 0.0 0.5/0.8 66.7 1.8
BARoun.l. U17B 2 0:00 19.0 5.5 0.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 18.0 4.0 100.0 1.5 100.0 5.5/9.0 61.1 3.0
BCM Orli Prostějov 2 24:47 17.5 7.5 57.7 0.5 25.0 1.0/2.5 40.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 18:20 17.5 7.0 87.5 0.5 25.0 2.0/4.0 50.0 -
BK Pelhřimov 3 0:00 11.3 2.7 0.0 1.7 0.0 1.0/1.7 60.0 3.3
Bra 3 0:00 11.3 4.0 0.0 1.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
NH Ostrava 2 22:28 16.5 5.0 58.8 0.5 20.0 5.0/5.5 90.9 1.0
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 15.5 4.0 100.0 1.5 100.0 3.0/5.5 54.5 1.5
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 15.5 6.0 100.0 0.0 0.0 3.5/5.5 63.6 2.5
BK Vlci Žďár 2 0:00 15.5 4.0 0.0 0.5 0.0 6.0/8.0 75.0 1.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 3 0:00 10.0 3.0 0.0 0.7 0.0 2.0/3.3 60.0 1.7
BK Pelhřimov 2 0:00 15.0 3.5 100.0 1.5 100.0 3.5/4.0 87.5 1.5
BK Kladno 4 0:00 7.3 3.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 3.0
BVK Holice 3 0:00 9.3 2.7 0.0 0.3 0.0 3.0/3.7 81.8 1.0
USK 3 25:20 9.0 2.3 63.6 0.3 14.3 3.3/5.0 66.7 2.7
Synthesia Pardubice 2 17:23 13.5 3.0 66.7 2.0 44.4 1.5/2.0 75.0 3.0
BC Benešov 2 0:00 13.5 3.5 0.0 1.5 0.0 2.0/3.0 66.7 -
Sokol BK Chrudim 2 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BA LYNX Liberec 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.5 0.0 2.0/2.5 80.0 0.5
Sokol pražský 4 15:01 6.3 0.8 30.0 1.3 50.0 1.0/1.5 66.7 2.0
SAM Brno 5 9:13 5.0 1.0 71.4 0.8 36.4 0.6/0.8 75.0 1.2
PCE 5 15:11 4.8 1.6 53.3 0.2 14.3 1.0/1.6 62.5 1.6
Sokol Pražský 2 16:15 12.0 4.0 53.3 0.5 33.3 2.5/3.0 83.3 2.5
BSK Č. Budějovice 4 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.8 0.0 0.8
Sršni Písek B 1 0:00 22.0 10.0 0.0 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 -
KolB 2 0:00 11.0 3.0 0.0 0.5 0.0 3.5/6.0 58.3 2.0
Snakes Ostrava 3 20:26 6.7 2.7 53.3 0.0 0.0 1.3/3.0 44.4 1.7
Sokol Pražský 2 29:39 10.0 2.5 27.8 1.0 22.2 2.0/2.5 80.0 1.5
Kanonýři Josefov 1 0:00 20.0 3.0 0.0 3.0 0.0 5.0/6.0 83.3 2.0
Sokol Písek 4 8:31 5.0 1.5 100.0 0.3 50.0 1.3/2.0 62.5 1.0
BK Pelhřimov 2 0:00 10.0 3.0 0.0 0.5 0.0 2.5/4.0 62.5 3.0
Tesla Pardubice 3 0:00 6.0 1.3 0.0 0.7 0.0 1.3/1.7 80.0 2.3
Slavoj Litoměřice 2 19:01 8.5 2.0 28.6 1.0 33.3 1.5/2.5 60.0 1.0
BK Loko Plzeň 3 15:31 5.7 1.0 60.0 0.3 25.0 2.7/2.7 100.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 16.0 4.0 0.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
SAM Brno 2 21:50 8.0 3.0 31.6 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 3.5
Wolves Radotín 1 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
BC Benešov 1 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
USK Praha 3 0:00 4.7 1.7 166.7 0.3 100.0 0.3/0.7 50.0 0.3
Levharti Chomutov 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 12.0 4.0 100.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 -
Válečníci Děčín 1 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/9.0 44.4 1.0
Sokol Kbely 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BC Benešov 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Tygři Praha 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sršni Písek 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BCM Orli Prostějov 3 6:49 2.7 1.3 80.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.0
BK Opava 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 1 29:08 6.0 1.0 100.0 1.0 100.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
USK 2 12:54 3.0 1.5 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK Č. Budějovice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BK Pardubice 1 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Sršni Písek 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Snakes Ostrava 6 5:57 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 66.7 0.5