Šárka Perseinová

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 20 let
Aktuální klub
TJ Sokol Kladno
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
372
Procento vítězství
66.9%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace KlaU11G(kv) 3 - 10.0 5 0 0/0.7 0.0 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - Základní část Kla 10 - 3.7 1.7 0 0.3/1 30.0 - -
2012/13 mladší minižákyně U12 - Soutěž SKla U12G 22 - 7.7 3.7 0 0.2/0.7 33.3 - -
2012/13 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o Národní finále KL U12 6 - 4.3 1.7 0 1/1.7 60.0 - -
2012/13 nejmladší minižákyně U11 - Soutěž KlaU11G(kv) 2 - 10.0 4.5 0 1/2.5 40.0 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13 KlS U13G 26 - 7.3 3.4 0 0.4/1 40.7 - -
2013/14 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SKla U12G 10 - 19.0 9.2 0 0.6/1.1 54.5 - -
2013/14 mladší minižákyně U12 - řípravná soutěž mladších minižákyň U12 (3na3) SKla U12G 7 - 17.6 8.6 0 0.4/0.4 100.0 - -
2013/14 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o Národní finále KL U12 6 - 13.7 6.7 0 0.3/1.2 28.6 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - předkolo B KlS U13G 3 - 6.7 2.7 0 1.3/2.3 57.1 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - skupina A Sokol Kladno 12 - 10.9 4.8 0 1.4/3.5 40.5 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13 KlS U13G 32 - 14.5 6.7 0 1.1/2.6 43.9 - -
2014/15 starší žákyně U15 - Krajský přebor starších žákyň U15 KlSB U15 16 - 11.0 4.9 0 1.1/2.4 46.2 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - extraliga sk. A Sokol Kladno 8 - 13.4 5.5 0 2.4/5 47.5 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - play-off Sokol Kladno 4 - 14.3 6 0 2.3/3.5 64.3 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - MČR-skupina A Sokol Kladno 3 - 12.0 5 0 2/4.3 46.2 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - MČR o 5.- 8. místo Sokol Kladno 2 - 18.0 7.5 0 3/4 75.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - předkolo D KlS U13G 3 - 10.3 3.3 0 3.7/7.3 50.0 - -
2015/16 starší žákyně U15 - základní skupina A Sokol Kladno 14 - 12.5 5.3 0.1 1.7/3.9 44.4 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina A Sokol Kladno 18 - 17.5 7.4 0 2.6/5 52.2 - -
2015/16 kadetky U17 - Krajský přebor kadetek U17 SokKlU17G 5 - 13.2 5.4 0 2.4/5.2 46.2 - -
2015/16 starší žákyně U15 - liga sk. A Sokol Kladno 14 - 16.9 7.1 0 2.6/5.4 48.0 - -
2015/16 kadetky U17 - Skupina o 1 - 4 místo SokKlU17G 4 - 6.3 2.8 0 0.8/1.8 42.9 - -
2016/17 kadetky U17 - skupina A TJ Sokol Kladno 2 - 6.5 2.5 0 1.5/2 75.0 - -
2016/17 kadetky U17 - skupina B HB Basket Praha 2 - 7.5 3.5 0 0.5/1 50.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina A Sokol Kladno 3 - 16.3 6.3 0 3.7/4 91.7 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Skupina A Sokol Kladno 13 - 12.7 5.8 0 1.2/3.2 35.7 - -
2016/17 kadetky U17 - základní část HB Basket Praha 11 18.8 7.5 2.6 /4.6 0 2.3/2.9 78.1 1.9 12.8
2016/17 kadetky U17 - skupina A TJ Sokol Kladno 5 - 9.8 3.8 0 2.2/3.8 57.9 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Extraliga Sokol Kladno 4 - 12.3 3.8 0 4.8/6.8 70.4 - -
2016/17 kadetky U17 - finálová skupina TJ Sokol Kladno 1 - 27.0 7 1 10/12 83.3 - -
2017/18 juniorky U19 - skupina A Sokol Kladno 1 - 9.0 4 0 1/2 50.0 - -
2017/18 kadetky U17 - základní část HB Basket 2 5.5 4.5 2 /3 0 0.5/1 50.0 - 5.0
2017/18 kadetky U17 - skupina A TJ Sokol Kladno 4 - 10.3 4.3 0.3 1/4 25.0 - -
2017/18 juniorky U19 - play-out A Sokol Kladno 6 - 6.3 2.8 0 0.7/1.2 57.1 - -
2017/18 kadetky U17 - play-out A TJ Sokol Kladno 5 - 7.0 2.2 0 2.6/4.2 61.9 - -
2018/19 kadetky U17 - základní část Loko Trutnov 5 19.4 4.2 1.2 /3.6 0 1.8/2.6 69.2 0.8 12.4
2018/19 juniorky U19 - skupina A Sokol Kladno 12 - 8.1 3 0.2 1.6/2.8 57.6 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina A TJ Sokol Kladno 12 - 12.2 5.1 0.1 1.8/3.3 52.5 - -
2018/19 juniorky U19 - play-out A Sokol Kladno 7 - 9.3 3 0.3 2.4/2.9 85.0 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out A TJ Sokol Kladno 7 - 8.7 3.6 0 1.6/2.4 64.7 - -
2019/20 juniorky U19 - skupina A Sokol Kladno 9 - 5.4 2.2 0.1 0.7/1.2 54.5 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out A Sokol Kladno 4 - 7.3 3 0 1.3/1.5 83.3 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina A Sokol Kladno 2 - 2.5 1 0 0.5/1 50.0 - -
2021/22 ženy - Středočeská basketbalová liga žen TJ Sok.Kl. 16 - 5.7 2.3 0 1.1/1.4 73.9 - -
Průměr za kariéru 33.0 0.9 10.7 4.6 0.0 1.4/2.7 224.4 1.4 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 BSK TJ Jičín 28. 1. 2017 2016/17
2B body 19 Sokol Nusle 5. 12. 2015 2015/16
3B body 1 USK Praha 8. 11. 2015 2015/16
Obranné doskoky 8 KP Brno 18. 11. 2018 2018/19
Útočné doskoky 7 BK Strakonice 17. 12. 2016 2016/17
Doskoky celkem 12 KP Brno 18. 11. 2018 2018/19
Body 40 Sokol Nusle 5. 12. 2015 2015/16
Užitečnost 20 SŠMH Handicap Brno 15. 1. 2017 2016/17
Asistence 1 Sokol ZVUS H. Králové 23. 10. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Sla U13G 8 0:00 13.6 6.4 0.0 0.0 0.9/1.9 46.7 1.0
Loko Karlovy Vary 6 0:00 16.0 6.7 0.0 0.0 2.7/6.8 39.0 2.2
DBaK 5 0:00 18.6 7.4 0.0 0.0 3.8/6.2 61.3 2.0
BKj. Kralupy n.V. 5 0:00 18.4 8.0 0.0 0.0 2.4/6.0 40.0 1.6
USK Praha 5 0:00 14.8 6.4 0.0 0.0 2.0/3.8 52.6 1.6
BK Strakonice 6 0:00 10.7 4.5 0.0 0.0 1.7/4.7 35.7 2.3
Loko Karlovy Vary 4 0:00 15.8 6.8 0.0 0.0 2.3/4.0 56.3 2.0
BASlov U13 4 0:00 14.3 6.8 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 1.3
SBŠ Ostrava U14 4 0:00 14.3 6.0 0.0 0.0 2.3/3.5 64.3 1.5
DBaK 4 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
DBaK 6 0:00 8.7 3.5 0.0 0.0 1.7/2.3 71.4 2.0
Basket Slovanka 4 0:00 12.8 4.8 0.0 0.0 3.3/6.0 54.2 1.8
HBU13G 8 0:00 6.3 2.9 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.3
Loko Karlovy Vary 5 0:00 9.8 3.0 0.0 0.0 3.8/5.2 73.1 1.6
BK Klatovy 3 0:00 16.0 6.3 0.0 0.7 1.3/2.7 50.0 3.3
BK Klatovy 2 0:00 23.0 10.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.5
BK Strakonice 5 0:00 9.0 2.8 0.0 0.0 3.4/5.0 68.0 1.0
Sokol Nusle 4 0:00 11.0 5.3 0.0 0.0 0.5/2.8 18.2 1.5
HB Basket Praha 4 0:00 10.8 4.3 0.0 0.0 2.3/4.0 56.3 1.3
HB Basket 4 0:00 9.8 4.0 0.0 0.0 1.8/2.8 63.6 1.8
BK Lvice Litoměřice 5 0:00 7.8 2.6 0.0 0.0 2.6/3.0 86.7 1.6
BC Slaný 2 0:00 19.0 9.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 18.5 9.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BKj. Kralupy n.V. 4 0:00 9.3 3.8 0.0 0.0 1.8/4.8 36.8 1.3
BA Sparta 3 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BA Sparta Praha 3 0:00 11.3 4.0 0.0 0.0 3.3/5.7 58.8 2.7
Basket Slovanka B 3 0:00 11.0 4.7 0.0 0.0 1.7/3.3 50.0 1.7
Loko Trutnov 2 0:00 15.0 5.5 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 2.0
USK Praha 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.5 1.0/2.0 50.0 3.5
BSK TJ Jičín 1 0:00 27.0 7.0 0.0 1.0 10.0/12.0 83.3 2.0
KP Brno 4 9:47 6.5 2.3 90.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.0
TJ Sokol Nusle 2 0:00 12.5 5.5 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
Kralupy junior 4 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.3 88.9 0.5
BK Strakonice 3 16:56 8.0 2.3 58.3 0.0 3.3/4.3 76.9 2.7
DBaK 3 0:00 8.0 3.7 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.7
Bra U12G 4 0:00 5.5 2.8 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.3
Bra U13G 4 0:00 5.5 2.8 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.3
HBB 4 0:00 5.3 2.5 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.5
SŠMH Handicap Brno 3 12:55 6.7 2.3 50.0 0.0 2.0/2.7 75.0 2.3
Kol U15 1 0:00 20.0 7.0 0.0 0.0 6.0/7.0 85.7 3.0
Basket Říčany 1 0:00 20.0 8.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 2.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 18.0 5.0 0.0 0.0 8.0/11.0 72.7 4.0
SlaU11G 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Ben U15 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Studánka Pardubice 2 25:22 8.0 3.0 60.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
OSK Olomouc 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha B 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Pod U13G(ms) 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol ZVUS H. Králové 2 16:40 7.0 2.5 50.0 0.0 2.0/2.5 80.0 3.0
BCKol 3 0:00 4.3 1.3 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 0.7
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 1.0
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Sokol ZVUS H. Králové 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 4.0
BraB 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BenB 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 2.7
BKHAV 1 0:00 11.0 2.0 0.0 0.0 7.0/9.0 77.8 1.0
BA Čel 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BSK Jičín 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Žabiny Brno A 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 3.0
SŠMH Handicap Brno 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA Sparta 1 21:58 8.0 3.0 75.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
Loko Trutnov 1 22:04 8.0 3.0 100.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 0.5
USK Praha 1 29:25 6.0 1.0 50.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Basket Slovanka 1 7:28 5.0 2.0 66.7 0.0 1.0/2.0 50.0 -
HB Basket Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
HB Basket 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BraU11G 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Levhartice Chomutov 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
HB Basket 1 18:23 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0