Dominik Krmášek

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Výška
183 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
206
Procento vítězství
51.9%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina C BK Žďár n. S. 8 - 2.8 1.1 0 0.5/1.4 36.4 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. B BK Žďár n. S. 5 - 5.2 2.4 0 0.4/1.2 33.3 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C BK Žďár n. S. 12 - 6.2 2.6 0 1/2.1 48.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. B BK Žďár n. S. 8 - 8.4 3.1 0.1 1.8/2.3 77.8 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off BK Žďár n. S. 3 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - MČR - skupina A BK Žďár n. S. 3 10.3 3.0 1 0.3 0/0 0.0 1.7 -3.0
2014/15 mladší žáci U14 - MČR o 5.- 8. místo BK Žďár n. S. 2 13.0 0.0 0 0 0/0 0.0 0.5 -3.5
2015/16 žáci U15 - základní skupina B BK Žďár n. S. 13 14.8 5.8 2.7 /6.7 0 0.4/0.9 41.7 1.8 4.1
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C BC Vysočina 16 - 16.6 7.1 /7.1 0 2.4/4.3 57.4 1.9 12.8
2015/16 žáci U15 - liga sk. B BK Žďár n. S. 14 24.8 14.1 6.1 /12.7 0 1.8/4.3 41.7 1.9 13.0
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina C 6. - 8. místo BC Vysočina 2 - 21.0 10 /10 0 1/2 50.0 2.5 17.5
2016/17 žáci U15 - Skupina C BC Vysočina 12 - 20.1 8.8 /8.8 0 2.4/4.3 56.9 2.9 15.3
2016/17 kadeti U17 - skupina C BC Vysočina 20 - 8.5 3.9 0.1 0.4/1.2 30.4 - -
2016/17 žáci U15 - Liga sk. C BC Vysočina 10 - 20.6 8.9 /8.9 0.2 2.2/5.4 40.7 3.6 13.8
2017/18 kadeti U17 - play-out B BC Vysočina 6 - 18.3 8.8 0 0.7/2.7 25.0 - -
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ BC Vysočina 2 13.5 2.0 1 /2.5 0 0/0 0.0 0.5 -0.5
2018/19 kadeti U17 - skupina B BC Vysočina 14 - 16.9 7.2 0.2 1.9/4.4 41.9 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out B BC Vysočina 10 - 13.1 5.6 0 1.9/3.4 55.9 - -
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo BC Vysočina 2 9.0 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 1.0 3.0
2018/19 muži - Play Off BC Vysočina 2 7.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.5 1.0
2019/20 muži - skupina C BK Vlci Žďár 12 - 2.1 0.8 0 0.4/0.8 55.6 - -
2019/20 junioři U19 - skupina B BC Vysočina 14 - 10.4 4.5 0 1.4/3.7 36.5 - -
2019/20 muži - skupina Východ BC Vysočina 1 15.0 2.0 1 /2 0 0/2 0.0 1.0 -1.0
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník BK Vlci Žďár 1 - 6.0 3 /3 0 0/0 0.0 - 6.0
2019/20 junioři U19 - play-out B BC Vysočina 6 - 17.0 7 0.2 2.5/3.8 65.2 - -
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo BC Vysočina 2 4.5 1.0 0 /0.5 0 1/1 100.0 - 0.5
2020/21 muži - skupina B BK Vlci Žďár 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - skupina B BK Vlci Žďár 1 - 0.0 0 0 0/2 0.0 - -
Průměr za kariéru 22.6 3.3 10.7 4.7 0.0 1.2/2.6 99.4 2.0 3.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Slavia Kroměříž 13. 3. 2016 2015/16
2B body 15 NH Ostrava 4. 12. 2016 2016/17
3B body 1 BK Snakes Ostrava 31. 1. 2015 2014/15
Obranné doskoky 10 Slavia Kroměříž 9. 1. 2016 2015/16
Útočné doskoky 5 BK Opava 6. 2. 2016 2015/16
Doskoky celkem 14 Sokol Karviná 19. 3. 2016 2015/16
Body 35 Slavia Kroměříž 13. 3. 2016 2015/16
Užitečnost 35 Slavia Kroměříž 13. 3. 2016 2015/16
Asistence 2 Slavia Kroměříž 9. 1. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
9. 10. 2021 skupina B KolB 0 0 0 0/2 0.0
Celkem 1 0 /2 0.0
Průměr 1 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Královští Sokoli 5 0:00 16.4 7.0 0.0 0.2 0.0 1.8/3.8 47.4 2.8
SK Žabovřesky 4 0:00 18.5 7.8 100.0 0.3 100.0 2.3/4.3 52.9 2.0
BK Pelhřimov 5 0:00 14.6 6.2 0.0 0.2 0.0 1.6/3.6 44.4 3.0
Vlci Žďár 4 0:00 17.5 8.3 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.5
BK Pelhřimov 4 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 2.3
Slavia Kroměříž 3 0:00 19.3 7.7 115.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.3
SK Bruntál 2 0:00 24.0 10.5 100.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 4.0
BK Snakes Ostrava 5 0:00 9.0 3.4 141.7 0.4 0.0 1.0/2.0 50.0 1.6
BC Kolín 4 0:00 11.0 4.8 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
BC Nový Jičín 3 0:00 14.7 7.0 105.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.3
BK Opava 3 17:00 14.0 5.7 54.8 0.0 0.0 2.7/6.0 44.4 2.7
Královští Sokoli 3 0:00 13.7 5.7 0.0 0.3 0.0 1.3/3.3 40.0 2.0
Spartak Rychnov nad Kněžnou 4 0:00 10.0 4.3 0.0 0.3 0.0 0.8/1.8 42.9 1.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 18.5 9.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
BK Pelhřimov 4 19:30 8.5 3.8 44.1 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 1.5
BSK Modřany - Jižní Supi 3 0:00 11.0 4.3 0.0 0.0 0.0 2.3/6.0 38.9 2.3
NH Ostrava 2 0:00 16.0 6.5 100.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 4.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 25.0 12.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
GBA Lions J. Hradec 2 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.5 14.3 2.5
SAM Brno 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.5
Basketbal TJ Svitavy 4 0:00 5.5 2.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.8
Pod U17B 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.5
BK Opava 4 0:00 4.8 1.5 150.0 0.0 0.0 1.8/3.3 53.8 2.0
R&J EBC Mělník 3 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 2 0:00 8.5 4.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.5
BC Kolín 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BC Vysočina 3 0:00 5.3 2.0 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 44.4 1.3
Slovan Varnsdorf 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Synthesia Pardubice 1 24:00 13.0 6.0 54.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
SKB Zlín 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Sp. DDM Uh. Brod 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Synthesia Pardubice 3 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.7
BC Vysočina 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Opava B 2 6:05 5.0 2.5 71.4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Sparta 2 7:30 3.5 1.5 60.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Písek 2 8:00 2.5 1.0 66.7 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
OLM 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
KK Val. Meziříčí 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SK Žabovřesky 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Jiskra Kyjov 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Slavia Praha B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SP BASKET 1 6:19 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Basketbal Olomouc 3 10:05 0.7 0.3 50.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.7
Sokol Pražský 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Šumperk 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Královští Sokoli 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Renocar Podolí 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 2:45 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 4:01 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SNAK A 1 14:48 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Bra 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KolB 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0