Karel Bednář

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 22 let
Výška
189 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
154
Procento vítězství
72.7%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 starší minižáci U13 - MČR skupina B Snakes A 1 12.0 12.0 4 0 4/4 100.0 - 12.0
2012/13 starší minižáci U13 - MČR o pořadí Snakes A 2 8.0 8.5 2.5 0 3.5/4.5 77.8 0.5 6.0
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina D BK Snakes Ostrava 12 - 8.3 3.8 0 0.8/1.4 52.9 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. B BK Snakes Ostrava 8 - 5.3 2.1 0 1/2 50.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off BK Snakes Ostrava 2 - 2.0 0.5 0 1/1 100.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR sk. B BK Snakes Ostrava 3 7.7 2.3 0.3 0 1.7/2.7 62.5 1.0 -0.3
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo BK Snakes Ostrava 2 10.0 3.0 1 0 1/1 100.0 2.5 4.5
2014/15 žáci U15 - skupina C TOROLA Snakes Ostrava 14 - 9.4 3.9 0.1 1.4/1.7 79.2 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga TOROLA Snakes Ostrava 14 - 7.4 2.9 0.3 0.7/1.3 55.6 - -
2014/15 žáci U15 - MČR-skupina B TOROLA Snakes Ostrava 3 18.7 7.7 2.3 0.7 1/1.7 60.0 3.3 7.3
2014/15 žáci U15 - MČR o 5.- 8. místo TOROLA Snakes Ostrava 2 22.5 8.0 4 0 0/2 0.0 3.0 3.5
2015/16 kadeti U17 - skupina B BCM Ostrava B 22 - 13.7 4.8 1 1.3/2.1 60.9 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off BCM Ostrava B 3 - 3.7 1.3 0.3 0/0 0.0 - -
2016/17 junioři U19 - skupina C Snakes Ostrava B 8 - 12.4 3.3 1.8 0.6/0.9 71.4 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 19 19.9 8.8 2.4 /5.1 1 1.1/1.6 64.5 2.3 7.8
2016/17 junioři U19 - play-out C Snakes Ostrava B 4 - 21.0 7.5 1.5 1.5/2.8 54.5 - -
2016/17 kadeti U17 - play-off Snakes Ostrava 3 18.0 10.3 2.3 /3.7 1 2.7/3 88.9 3.0 13.0
2016/17 kadeti U17 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 19.0 7.0 3.5 /7.5 0 0/0 0.0 2.0 5.0
2017/18 junioři U19 - skupina C Snakes Ostrava B 12 - 20.8 5.8 2.5 1.7/2.4 69.0 - -
2017/18 junioři U19 - finálová skupina Snakes Ostrava B 8 - 15.6 3.5 2.5 1.1/2.5 45.0 - -
2018/19 junioři U19 - skupina C Snakes Ostrava B 2 - 9.5 2 1.5 1/1 100.0 - -
2018/19 junioři U19 - play-out C Snakes Ostrava B 8 - 22.5 5.6 3.3 1.5/2.5 60.0 - -
Průměr za kariéru 22.0 4.2 11.3 3.6 1.0 1.2/1.8 193.2 2.3 1.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 MČR 12. 5. 2013 2012/13
2B body 12 BC Nový Jičín 14. 10. 2017 2017/18
3B body 7 BK Opava 29. 10. 2017 2017/18
Obranné doskoky 10 Sokol Písek 22. 1. 2017 2016/17
Útočné doskoky 3 BCM Orli Prostějov 27. 11. 2016 2016/17
Doskoky celkem 11 Sokol Písek 22. 1. 2017 2016/17
Body 41 BC Nový Jičín 31. 3. 2019 2018/19
Užitečnost 28 BCM Orli Prostějov 27. 11. 2016 2016/17
Asistence 3 Sokol Písek 2. 4. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BC Nový Jičín 6 0:00 24.5 6.7 0.0 3.0 0.0 2.2/3.3 65.0 2.5
NH Ostrava 8 0:00 14.0 4.3 0.0 1.5 0.0 1.0/1.9 53.3 2.3
Slavia Kroměříž 4 0:00 22.0 4.5 0.0 3.5 0.0 2.5/3.0 83.3 2.3
SKB Zlín 5 0:00 15.8 5.2 0.0 1.6 0.0 0.6/1.2 50.0 1.6
Sokol Karviná 3 0:00 19.0 5.3 0.0 2.3 0.0 1.3/2.0 66.7 2.3
BK Opava 4 0:00 14.0 3.3 0.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.3
Sokol Písek 5 18:01 10.6 2.6 61.9 1.2 40.0 1.8/2.2 81.8 3.2
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 20.5 5.0 0.0 3.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 19.0 8.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.5 85.7 1.0
SKB Zlín 2 0:00 18.5 7.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Pelhřimov 2 0:00 16.5 6.0 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
Tesla Pardubice 2 0:00 16.0 5.5 0.0 1.0 0.0 2.0/2.5 80.0 3.5
BC Nový Jičín 2 0:00 16.0 5.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Slavoj Litoměřice 4 0:00 7.8 3.3 0.0 0.3 0.0 0.5/1.3 40.0 3.3
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 15.5 5.5 0.0 0.5 0.0 3.0/5.5 54.5 3.5
Jiskra Kyjov 1 0:00 30.0 6.0 0.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Kolín 1 0:00 26.0 1.0 0.0 7.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
NH Ostrava 2 20:17 12.5 4.5 75.0 0.5 20.0 2.0/2.5 80.0 1.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 12.5 5.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
BC Vysočina 2 0:00 12.0 3.5 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Synthesia Pardubice 3 15:42 8.0 3.0 52.9 0.7 28.6 0.0/0.0 0.0 3.3
Slavia Kroměříž 2 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Sokol Žižkov 2 0:00 11.5 3.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BCM Orli Prostějov 2 19:33 10.5 4.0 57.1 0.5 50.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Sokol Pražský 2 28:29 10.0 1.5 17.6 2.0 50.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Slavoj Litoměřice 2 22:48 9.5 3.0 54.5 1.0 22.2 0.5/1.5 33.3 2.5
NH Ostrava 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.5
BK Opava 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
USK 2 22:31 7.5 1.0 40.0 1.5 42.9 1.0/1.0 100.0 3.0
Sokol Pražský 3 0:00 4.7 1.3 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
SKB Zlín 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 3.7 1.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Královští Sokoli 4 0:00 2.5 0.8 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.3
Královští Sokoli 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 4.0
USK Praha 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 1 15:27 9.0 1.0 50.0 1.0 25.0 4.0/4.0 100.0 2.0
Sokol Písek 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Loko Plzeň 2 12:21 3.5 1.0 22.2 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Pelhřimov 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sršni Sokol Písek 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BC Vysočina 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0