Tomáš Bím

Národnost
CZE
Ročník narození
1995 - 26 let
Aktuální klub
BA LYNX Liberec
Výška
202 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
332
Procento vítězství
53.6%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 kadeti U16 - skupina A Kondoři Liberec 22 - 13.2 5.4 0.1 2.1/4.1 51.1 - -
2010/11 junioři U18 - skupina A Kondoři Liberec 3 - 7.7 3.3 0 1/1.7 60.0 - -
2010/11 kadeti U16 - play-off Kondoři Liberec 3 - 12.7 4.7 0.3 2.3/3.7 63.6 - -
2010/11 junioři U18 - play-off Kondoři Liberec 1 - 8.0 4 0 0/0 0.0 - -
2011/12 junioři U19 - základní část Kondoři Liberec 18 13.7 2.9 1.2 /2.6 0 0.4/0.9 50.0 1.2 3.1
2011/12 muži - základní část BK Kondoři Liberec 3 2.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.3 -0.3
2011/12 kadeti U17 - skupina A Kondoři Liberec 20 - 13.1 5.6 0.2 1.5/2.5 58.0 - -
2011/12 muži - Český pohár Kondoři Liberec 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.5 -0.5
2011/12 junioři U19 - play-out Kondoři Liberec 5 24.6 9.8 3.8 /7.2 0.4 1/2.2 45.5 2.8 11.2
2011/12 muži - play-off BK Kondoři Liberec 2 4.0 1.0 0.5 /1 0 0/0 0.0 - 1.0
2011/12 kadeti U17 - play-off Kondoři Liberec 3 - 14.0 4.7 0.7 2.7/2.7 100.0 - -
2012/13 muži - základní část BK Kondoři Liberec 17 2.2 0.6 0.2 /0.6 0 0.2/0.2 75.0 0.1 0.7
2012/13 muži - Český pohár BK Kondoři Liberec 3 - 1.3 0.7 0 0/0.7 0.0 - -
2012/13 junioři U19 - základní část Kondoři Liberec 19 32.9 11.9 4.4 /10.1 0.7 1.2/1.6 71.0 1.6 11.9
2012/13 muži - play-off BK Kondoři Liberec 3 4.0 0.7 0.3 /1 0 0/0 0.0 1.7 -1.0
2012/13 junioři U19 - play-out Kondoři Liberec 6 27.3 11.8 4.5 /7.2 0.7 0.8/1.3 62.5 1.0 15.2
2013/14 muži - základní část BK Kondoři Liberec 19 16.5 6.1 2.2 /3.9 0.4 0.5/0.8 66.7 2.2 5.4
2013/14 junioři U19 - skupina A Kondoři Liberec 19 - 20.2 7.2 0.7 3.5/4.6 77.0 - -
2013/14 junioři U19 - play-off Kondoři Liberec 4 - 17.3 6 1.3 1.5/2.5 60.0 - -
2014/15 muži - Základní část - skupina západ BK Kondoři Liberec 14 24.9 10.4 4 /7.1 0.5 0.9/1.3 66.7 3.0 9.9
2014/15 muži - základní část BK Kondoři Liberec 1 - 22.0 11 /11 0 0/3 0.0 5.0 14.0
2014/15 muži - Skupina A2 BK Kondoři Liberec 8 25.8 7.3 3.1 /6.6 0.1 0.6/0.8 83.3 3.3 5.3
2014/15 muži - Play-out BK Kondoři Liberec 6 23.7 7.3 2.7 /6.2 0.2 1.5/2.2 69.2 3.5 6.8
2015/16 muži - Základní část - skupina A BK Kondoři Liberec 18 22.9 9.3 3.7 /6.6 0.3 0.9/1.8 50.0 2.5 7.4
2015/16 muži - Play out - 13. - 20. místo BK Kondoři Liberec 8 25.1 8.8 3.3 /7.5 0.4 1.1/1.9 60.0 2.8 7.1
2016/17 Muži - muži - Severočeská liga BA LYNX Liberec 16 - 16.3 5.9 0.9 1.8/2.8 62.2 - -
2017/18 muži - skupina B BA LYNX Liberec 20 - 14.5 5.6 0.6 1.5/2 75.0 - -
2017/18 muži - základní část BA LYNX Liberec 2 - 16.5 7 /7 0 2.5/2.5 100.0 2.0 14.5
2017/18 muži - play-off B BA LYNX Liberec 4 - 14.8 5 1 1.8/3.3 53.8 - -
2017/18 muži - play-off BA LYNX Liberec 2 - 18.5 5 2.5 1/1 100.0 - -
2018/19 muži - skupina B BA LYNX Liberec 22 - 16.9 4.3 2.2 1.8/2.4 75.5 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník BA LYNX Liberec 1 - 14.0 5 /5 1 1/2 50.0 2.0 11.0
2018/19 muži - play-off B BA LYNX Liberec 2 - 9.5 1.5 2 0.5/2 25.0 - -
2019/20 muži - skupina B BA LYNX Liberec 18 - 12.7 4.7 0.7 1.4/2.3 61.0 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník BA LYNX Liberec 1 - 7.0 3 /3 0 1/2 50.0 1.0 5.0
2019/20 muži - play-off B BA LYNX Liberec 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2020/21 muži - skupina B BA LYNX Liberec 4 - 14.5 5.5 1 0.5/1.5 33.3 - -
2021/22 muži - skupina B BA LYNX Liberec 10 - 11.8 3.2 1.5 0.9/1.2 75.0 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník BA LYNX Liberec 2 - 15.0 3.5 2 2/3 66.7 2.0 12.0
Průměr za kariéru 27.7 8.6 11.1 4.0 0.6 1.3/2.0 166.4 1.9 3.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 DEC 23. 11. 2021
2B body 6 BK Vlci Žďár 13. 11. 2021
3B body 4 KolB 23. 10. 2021
Body 20 KolB 23. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 AŠ Mladá Boleslav 23. 10. 2010 2010/11
2B body 14 BK Kladno 29. 9. 2013 2013/14
3B body 7 Sokol Kutná Hora 17. 11. 2018 2018/19
Obranné doskoky 13 TJ Šumperk 3. 5. 2015 2014/15
Útočné doskoky 5 VYS 25. 3. 2012 2011/12
Doskoky celkem 15 VYS 25. 3. 2012 2011/12
Body 31 Tesla Pardubice 28. 1. 2018 2017/18
Užitečnost 31 BC Vysočina 24. 10. 2014 2014/15
Asistence 4 VYS 21. 10. 2012 2012/13
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina B Sokol BK Chrudim 13 5 1 0/0 0
26. 9. 2021 skupina B Tesla Pardubice 2 1 0 0/0 0
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník Slavoj BK Litoměřice B 18 6 2 0/2 0.0
9. 10. 2021 skupina B Sokol Žižkov 13 3 1 4/4 100.0
10. 10. 2021 skupina B Slavia Praha B 10 3 1 1/2 50.0
23. 10. 2021 skupina B KolB 20 4 4 0/0 0
24. 10. 2021 skupina B Bra 14 4 2 0/0 0
13. 11. 2021 skupina B BK Vlci Žďár 17 6 1 2/3 66.7
14. 11. 2021 skupina B TJ Třebíč 12 3 2 0/0 0
23. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník DEC 12 1 2 4/4 100.0
27. 11. 2021 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 7 2 1 0/0 0
28. 11. 2021 skupina B BVK Holice 10 1 2 2/3 66.7
Celkem 12 148 39 19 13/18 72.2
Průměr 12 12.3 3.3 1.6 1.1/1.5 72.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BVK Holice 9 0:00 16.0 5.8 0.0 1.3 0.0 0.4/0.8 57.1 2.2
Bra 10 0:00 13.6 4.2 0.0 1.1 0.0 1.9/2.7 70.4 1.3
Sokol BK Chrudim 7 0:00 14.4 4.1 0.0 1.7 0.0 1.0/1.4 70.0 1.4
BK NAPOS Vysoká n.L. 8 0:00 11.4 4.1 660.0 0.9 700.0 0.5/1.3 40.0 2.1
Tesla Pardubice 8 0:00 11.1 4.1 0.0 0.8 0.0 0.6/1.9 33.3 2.3
AŠ Mladá Boleslav 6 0:00 14.7 5.2 0.0 1.0 0.0 1.3/1.7 80.0 2.0
BK Vlci Žďár 5 0:00 17.4 5.4 0.0 1.2 0.0 3.0/3.6 83.3 2.2
Sl. MBA Kroměříž 6 0:00 13.3 4.7 0.0 0.5 0.0 2.5/3.2 78.9 2.5
BC Vysočina 5 29:36 13.8 4.4 55.0 1.0 41.7 2.0/2.2 90.9 2.0
NH Ostrava 4 0:00 17.3 6.0 0.0 1.3 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
PLZ 8 19:15 8.3 3.5 58.3 0.4 25.0 0.1/0.6 20.0 2.3
VYS 7 25:29 9.3 3.4 52.2 0.6 30.8 0.7/1.6 45.5 1.4
BK Děčín 4 0:00 15.8 7.5 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 1.0
BA Sparta Praha 7 25:01 8.9 3.3 51.1 0.4 30.0 1.0/2.0 50.0 1.9
SP BASKET 7 13:02 7.7 2.7 61.3 0.7 38.5 0.1/0.7 20.0 2.3
BK Kladno 2 0:00 27.0 11.0 0.0 0.5 0.0 3.5/5.0 70.0 2.0
AŠ Mladá Boleslav 4 0:00 13.3 5.3 0.0 0.0 0.0 2.8/4.3 64.7 1.0
BC Vysočina 5 22:41 10.4 4.0 57.1 0.4 20.0 1.2/1.6 75.0 2.2
BA Louny 2 0:00 26.0 9.5 0.0 2.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.5
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 16.0 7.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 1.0
Lions J. Hradec 4 0:00 11.8 4.5 0.0 0.5 0.0 1.3/1.8 71.4 1.3
Slavoj Litoměřice 3 0:00 15.7 7.0 0.0 0.3 0.0 0.7/3.3 20.0 3.3
BK Děčín 2 0:00 21.0 8.5 0.0 0.0 0.0 4.0/6.5 61.5 1.5
KolB 2 0:00 20.5 5.5 0.0 2.5 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
Sokol Žižkov 2 0:00 20.5 5.5 0.0 2.5 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
VYS 6 19:44 6.8 2.8 58.6 0.0 0.0 1.2/2.0 58.3 3.2
Sokol Kbely 4 0:00 10.3 2.3 0.0 1.5 0.0 1.3/2.0 62.5 1.0
BSK Č. Budějovice 2 0:00 19.0 8.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
Slavoj BK Litoměřice C 2 0:00 18.5 6.5 0.0 1.0 0.0 2.5/3.5 71.4 2.5
Slavoj Litoměřice 7 12:31 5.3 1.7 52.2 0.3 33.3 1.0/1.3 77.8 2.3
Sokol Žižkov C 2 0:00 18.5 7.5 0.0 0.0 0.0 3.5/6.0 58.3 3.5
Baník Most 2 0:00 18.0 6.5 0.0 0.0 0.0 5.0/5.5 90.9 3.0
USK Slavia Liberec 2 0:00 17.0 5.5 0.0 1.5 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
Sršni Sokol Písek 4 20:49 8.5 3.5 63.6 0.3 50.0 0.8/1.3 60.0 2.5
Slavoj BK Litoměřice B 2 0:00 16.5 6.5 185.7 1.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
Slavia Praha B 2 0:00 16.0 5.0 0.0 1.5 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
BK Brandýs n. L. 4 0:00 7.8 1.8 0.0 0.3 0.0 3.5/4.5 77.8 2.0
Válečníci Děčín 2 0:00 15.5 6.0 0.0 0.5 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BCM Loko Plzeň 6 23:27 5.2 1.7 27.8 0.3 40.0 0.8/0.8 100.0 2.3
Sokol pražský 4 26:34 7.8 3.3 40.6 0.3 16.7 0.5/1.5 33.3 0.5
BC Benešov 3 0:00 10.0 3.3 0.0 0.3 0.0 2.3/4.7 50.0 2.0
TJ Šumperk 4 25:17 7.5 2.3 40.9 0.5 25.0 1.5/1.8 85.7 3.5
WBA 2 0:00 14.0 5.0 0.0 0.5 0.0 2.5/4.0 62.5 3.5
Jiskra Domažlice 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.5
USK Praha B 2 26:58 14.0 5.5 78.6 0.5 50.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Lions J. Hradec 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
AŠ Mladá Boleslav U19B 1 0:00 27.0 8.0 0.0 2.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
BK Baník Most A 2 0:00 13.5 4.5 0.0 0.5 0.0 3.0/4.5 66.7 2.0
Sokol Vyšehrad B 2 0:00 13.5 6.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
BK Klatovy 1 0:00 26.0 10.0 0.0 1.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
Sokol H. Králové 3 18:52 8.0 2.7 50.0 0.7 66.7 0.7/1.0 66.7 1.7
BK Klatovy 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Basketbal Olomouc 4 20:38 5.8 2.8 52.4 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.8
Sršni Sokol Písek B 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
PCE 3 19:28 6.3 3.0 40.9 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
USK 3 20:07 6.3 2.0 50.0 0.3 20.0 1.3/2.3 57.1 1.7
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 18.0 7.0 100.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
ZLN 3 10:11 4.3 1.0 100.0 0.3 100.0 1.3/1.3 100.0 1.0
Sokol Žižkov 1 0:00 13.0 3.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
TJ Třebíč 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
DEC 1 0:00 12.0 1.0 0.0 2.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
BCM Loko Plzeň 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 4.5
Sokol Písek 2 15:36 5.5 2.5 55.6 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
BK Teplice A 2 0:00 5.5 0.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
BK Levharti Chomutov 1 0:00 7.0 3.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
PCE 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
LJH 3 2:39 0.7 0.3 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava B 1 11:27 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0