Tereza Němečková

Národnost
CZE
Ročník narození
1996 - 27 let
Aktuální klub
BK Přelouč
Výška
171 cm

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
363
Procento vítězství
58.4%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 mladší dorostenky - skupina B BC Kolín 2 - 8.0 2.5 1 0/0 0.0 - -
2010/11 mladší dorostenky - skupina B BC Kolín 21 - 4.4 1.2 0.3 0.9/1.3 70.4 - -
2010/11 starší žákyně - skupina B Sokol H. Králové 18 - 7.2 1.9 0.9 0.4/1.2 36.4 - -
2010/11 starší žákyně - play-off Sokol H. Králové 1 - 1.0 0 0 1/2 50.0 - -
2010/11 mladší dorostenky - play-off BC Kolín 4 - 3.5 0.8 0.3 1.3/1.5 83.3 - -
2011/12 kadetky U17 - základní část Sokol H. Králové 21 - 5.5 1.4 0.8 0.3/0.5 70.0 - -
2011/12 juniorky U19 - skupina B BC Kolín 16 - 9.3 2.6 0.8 1.8/2.5 70.0 - -
2011/12 kadetky U17 - play-off Sokol H. Králové 2 - 1.5 0 0.5 0/0 0.0 - -
2011/12 juniorky U19 - play-off BC Kolín 3 - 2.7 0.7 0 1.3/1.3 100.0 - -
2011/12 kadetky U17 - Mistrovství ČR Sokol H. Králové 3 - 0.0 0 0 0/0.7 0.0 - -
2012/13 juniorky U19 - skupina A BC Kolín 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2012/13 kadetky U17 - základní část Sokol H. Králové 6 - 0.8 0.2 0 0.5/0.7 75.0 - -
2012/13 kadetky U17 - skupina B Studánka Pardubice 9 - 8.9 2.3 0.4 2.9/3.9 74.3 - -
2012/13 juniorky U19 - základní část Studánka Pardubice 7 25.7 4.1 1.3 /3.1 0.3 0.7/0.9 83.3 1.1 -1.1
2012/13 juniorky U19 - skupina B BC Kolín 10 - 11.6 3.6 0.6 2.6/3.1 83.9 - -
2012/13 juniorky U19 - play-off Studánka Pardubice 3 21.3 2.7 0.7 /2.7 0.3 0.3/0.7 50.0 0.7 -1.0
2013/14 ženy - základní část Pliska Pardubice 8 9.3 1.5 0.6 /1.3 0 0.3/0.3 100.0 1.0 -0.5
2013/14 juniorky U19 - základní část Studánka Pardubice 17 21.6 6.5 2 /5.7 0.4 1.2/1.9 65.6 1.2 2.3
2013/14 ženy - play-off Pliska Pardubice 8 4.8 0.3 0 /0.3 0 0.3/0.3 100.0 0.4 -0.3
2013/14 juniorky U19 - play-out Studánka Pardubice 6 19.3 2.8 0.8 /4.3 0.3 0.2/0.3 50.0 0.3 0.3
2014/15 juniorky U19 - skupina B Studánka Pardubice 2 - 6.0 2 0.5 0.5/1 50.0 - -
2014/15 ženy - základní část Studánka Pardubice 21 9.0 2.0 0.3 /0.8 0.3 0.5/0.6 91.7 1.1 0.6
2014/15 juniorky U19 - základní část KARA Trutnov 18 17.2 2.3 0.4 /1.8 0.2 0.8/0.9 88.2 1.7 1.0
2014/15 ženy - play-off Studánka Pardubice 3 5.7 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 0.7 -2.3
2014/15 juniorky U19 - play-out KARA Trutnov 4 12.5 1.0 0.5 /1.5 0 0/0 0.0 1.3 1.5
2014/15 juniorky U19 - play-off Studánka Pardubice 2 - 9.0 2 1 2/2.5 80.0 - -
2015/16 ženy - základní část Studánka Pardubice 22 12.8 2.4 0.5 /1.4 0.3 0.5/0.5 100.0 1.0 0.5
2015/16 ženy - play-off Studánka Pardubice 3 10.7 0.7 0.3 /2 0 0/0 0.0 0.7 -2.3
2016/17 ženy - základní BK Přelouč 11 - 14.3 3.7 1.2 3.3/3.5 94.7 - -
2016/17 ženy - základní část Studánka Pardubice 19 8.1 1.5 0.4 /0.8 0.2 0/0 0.0 0.3 0.3
2016/17 ženy - čtvrtfinále BK Přelouč 1 - 13.0 4 0 5/6 83.3 - -
2016/17 ženy - play-out Studánka Pardubice 5 11.4 1.2 0.6 /0.8 0 0/0 0.0 0.8 0.6
2017/18 ženy - základní část Studánka Pardubice 15 7.3 1.1 0.5 /0.9 0 0.1/0.1 100.0 0.5 0.2
2017/18 ženy - základní BK Přelouč 13 - 11.2 2.8 0.9 2.8/3.2 88.1 - -
2017/18 ženy - o 1.-4. místo BK Přelouč 1 - 9.0 4 0 1/2 50.0 - -
2017/18 ženy - play-off 4-5 BK Přelouč 1 - 13.0 5 1 0/1 0.0 - -
2017/18 ženy - play-off Studánka Pardubice 4 2.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.3 -0.5
2017/18 ženy - Final Four BK Přelouč 1 - 6.0 2 0 2/2 100.0 - -
2017/18 ženy - o 3. místo BK Přelouč 1 - 15.0 4 1 4/4 100.0 - -
2018/19 ženy - základní část Studánka Pardubice 2 3.5 0.5 0 /0 0 0.5/1 50.0 - -0.5
2018/19 ženy - základní BK Přelouč 10 - 7.0 2.2 0.4 1.4/1.5 93.3 - -
2018/19 ženy - play-off BK Přelouč 2 - 11.0 4.5 0.5 0.5/0.5 100.0 - -
2018/19 ženy - final four BK Přelouč 1 - 11.0 2 2 1/2 50.0 - -
2018/19 ženy - finále BK Přelouč 1 - 11.0 4 1 0/0 0.0 - -
2019/20 ženy - základní BK Přelouč 4 - 5.0 1.3 0.5 1/1.5 66.7 - -
2020/21 ženy - základní BK Přelouč 2 - 9.0 2.5 1 1/2 50.0 - -
2021/22 ženy - základní BK Přelouč 16 - 8.1 2.8 0.4 1.4/1.6 88.5 - -
2021/22 ženy - Final 4 BK Přelouč 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 ženy - o 3. místo BK Přelouč 1 - 15.0 4 1 4/4 100.0 - -
2022/23 ženy - základní BK Přelouč 9 - 9.7 3.6 0.3 1.6/2.2 70.0 - -
Průměr za kariéru 27.9 5.7 5.2 1.5 0.4 1.0/1.3 219.7 1.1 0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BK NAPOS Vysoká n.L. 5. 11. 2022
2B body 6 Sokol Nová Paka 19. 11. 2022
3B body 1 BK Loko Trutnov "B" 1. 10. 2022
Body 15 Sokol Nová Paka 19. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 ČKD Blansko 26. 1. 2013 2012/13
2B body 10 SBŠ Ostrava B 11. 11. 2012 2012/13
3B body 4 Sokol Hradec 13. 12. 2010 2010/11
Obranné doskoky 8 Aritma Praha 8. 2. 2014 2013/14
Útočné doskoky 2 Basket Slovanka 17. 2. 2013 2012/13
Doskoky celkem 8 Aritma Praha 8. 2. 2014 2013/14
Body 28 SBŠ Ostrava B 11. 11. 2012 2012/13
Užitečnost 11 Sokol Nusle 11. 10. 2017 2017/18
Asistence 7 Aritma Praha 3. 11. 2013 2013/14
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
30. 9. 2022 základní Kanonýři Josefov 10 5 0 0/0 0
1. 10. 2022 základní BK Loko Trutnov "B" 10 3 1 1/2 50.0
15. 10. 2022 základní TJ Sokol Stěžery 7 2 1 0/0 0
16. 10. 2022 základní Sokol Hradec "B" 4 1 0 2/2 100.0
5. 11. 2022 základní BK NAPOS Vysoká n.L. 10 3 0 4/6 66.7
19. 11. 2022 základní Sokol Nová Paka 15 6 0 3/4 75.0
20. 11. 2022 základní BSK TJ Jičín 8 2 1 1/2 50.0
14. 1. 2023 základní Sokol Hradec "B" 13 5 0 3/3 100.0
15. 1. 2023 základní TJ Sokol Stěžery 10 5 0 0/1 0.0
Celkem 9 87 32 3 14/20 70.0
Průměr 9 9.7 3.6 0.3 1.6/2.2 70.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Hradec "B" 13 0:00 9.5 2.5 0.0 0.8 0.0 2.1/2.4 87.1 0.8
TJ Pardubičky 9 0:00 8.3 2.4 0.0 0.8 0.0 1.1/1.2 90.9 0.7
TJ Sokol Stěžery 5 0:00 11.8 5.0 0.0 0.4 0.0 0.6/1.0 60.0 0.8
BSK TJ Jičín 5 0:00 11.6 3.6 0.0 0.8 0.0 2.0/2.4 83.3 0.8
BK Loko Trutnov "B" 4 0:00 11.3 3.5 0.0 0.5 0.0 2.8/3.3 84.6 1.3
Sokol Nová Paka 5 0:00 7.4 2.0 0.0 0.6 0.0 1.6/2.0 80.0 1.2
Studánka Pardubice 3 0:00 10.0 4.0 0.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
KARA Trutnov 3 20:18 10.0 3.7 55.0 0.7 33.3 0.7/1.0 66.7 0.3
Sokol Josefov 3 0:00 9.3 4.3 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.3
KARA Trutnov 5 0:00 4.6 0.8 0.0 0.8 0.0 0.6/0.8 75.0 1.4
BK Žďár n. S. 4 0:00 5.8 2.3 0.0 0.0 0.0 1.3/1.5 83.3 1.0
BK Strakonice 7 15:32 3.1 0.9 24.0 0.1 14.3 1.0/1.1 87.5 1.1
BK NAPOS Vysoká n.L. 3 0:00 7.0 1.7 0.0 0.3 0.0 2.7/3.3 80.0 1.7
BK Brno 6 22:37 3.5 0.8 26.3 0.3 28.6 0.8/1.0 83.3 1.0
USK Praha 2 0:00 10.5 2.5 0.0 1.5 0.0 1.0/4.0 25.0 1.5
SŠB Pardubice 3 0:00 7.0 2.3 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 66.7 1.0
BK SŠMH Brno 6 16:00 3.3 0.7 50.0 0.7 50.0 0.0/0.0 0.0 2.3
BK Strakonice 3 0:00 6.3 1.7 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.3
B. Jablonec n. N. 6 12:05 3.2 0.5 42.9 0.5 37.5 0.7/0.7 100.0 0.7
USK Praha 3 23:19 6.0 1.3 44.4 0.7 66.7 1.3/1.7 80.0 2.3
SBŠ Ostrava 5 22:10 3.6 0.6 13.0 0.6 50.0 0.6/1.0 60.0 1.0
Sokol Manver Pečky 11 6:56 1.6 0.5 66.7 0.2 40.0 0.0/0.0 0.0 0.6
Sokol Nusle 10 10:02 1.6 0.6 31.6 0.0 0.0 0.4/0.4 100.0 0.4
BK Brno B 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BA Sparta 12 7:57 1.3 0.2 33.3 0.2 33.3 0.4/0.5 83.3 0.5
Basket Slovanka 4 18:15 3.8 1.3 38.5 0.3 50.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Sokol Nusle 1 0:00 14.0 4.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 5 18:43 2.8 0.8 50.0 0.2 12.5 0.6/0.6 100.0 3.0
BA Sparta 5 0:00 2.8 0.6 0.0 0.2 0.0 1.0/1.2 83.3 1.6
OLM 6 8:05 2.2 0.0 0.0 0.5 60.0 0.7/0.7 100.0 0.5
VALOSUN Brno 3 21:02 4.0 1.0 42.9 0.7 40.0 0.0/0.3 0.0 1.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 11.0 2.0 0.0 1.0 0.0 4.0/5.0 80.0 -
BA Sparta Praha 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Frýdek-Místek U19 3 0:00 3.3 1.0 0.0 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 1.3
Frisco Sika Brno 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Sokol H. Králové 3 20:05 2.7 0.3 16.7 0.3 25.0 1.0/1.3 75.0 1.0
SBŠ Ostrava 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Nusle 3 0:00 2.7 0.7 0.0 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 1.7
Valosun Brno 2 0:00 4.0 0.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Lokomotiva Krnov 1 0:00 8.0 1.0 0.0 0.0 0.0 6.0/13.0 46.2 2.0
Lokomotiva Liberec 6 7:21 1.3 0.7 80.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BK Strakonice B 5 10:19 1.6 0.2 33.3 0.4 40.0 0.0/0.0 0.0 0.6
SBŠ Ostrava 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Havířov 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
B. Jablonec n. N. 3 15:27 2.0 1.0 42.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
HB Aritma 5 6:13 1.2 0.6 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.4
VSP 4 9:29 1.5 0.8 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Valosun Brno 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Loko Karlovy Vary 3 0:00 1.7 0.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
VALOSUN KP Brno B 7 11:31 0.6 0.1 16.7 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.4
BK Strakonice 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Studánka Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
USK Praha 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Pelhřimov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BC Benešov 4 5:57 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
BK Lvice Litoměřice 2 7:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Basket Slovanka 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Havířov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -