Michal Kratochvíle

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 23 let
Výška
194 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
271
Procento vítězství
53.9%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 žáci U14 - skupina A Sršni Sokol Písek 19 - 3.4 1.6 0 0.1/0.6 18.2 - -
2010/11 starší minižactvo + U14 a ml. žákyně - základní část Sršni Písek 2 - 5.0 2.5 0 0/1 0.0 - -
2010/11 žáci U14 - o 11. - 18. místo Sršni Sokol Písek 8 - 2.4 1 0 0.4/0.8 50.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - skupina B Sršni Sokol Písek 14 - 12.2 5.2 /5.2 0 1.8/3.4 52.1 1.9 8.6
2011/12 žáci U15 - skupina A Sršni Sokol Písek 14 - 3.9 1.3 0 1.4/2.4 55.9 - -
2011/12 žáci U15 - extraliga Sršni Sokol Písek 15 - 4.7 2.3 0 0.2/0.4 50.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga A Sršni Sokol Písek 8 - 11.3 5.3 /5.3 0 0.8/2.1 35.3 3.1 6.8
2011/12 mladší žáci U14 - play-off Sršni Sokol Písek 3 - 15.7 6.7 /6.7 0 2.3/4 58.3 2.7 11.3
2011/12 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR Sršni Sokol Písek 5 27.6 7.0 2.8 /7.8 0 1.4/4.6 30.4 2.4 5.4
2012/13 žáci U15 - základní skupina A Sršni Sokol Písek 14 - 12.2 5.6 0 1.1/2.5 42.9 - -
2012/13 kadeti U17 - základní část Sršni Sokol Písek 9 - 1.9 0.9 0 0.1/0.2 50.0 - -
2012/13 žáci U15 - extraliga Sršni Sokol Písek 12 - 7.3 3.3 0 0.7/1.5 44.4 - -
2012/13 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. A Sršni Sokol Písek 2 20.0 5.0 2.5 0 0/0 0.0 4.5 -0.5
2012/13 žáci U15 - MČR o pořadí Sršni Sokol Písek 3 27.0 6.0 2.7 0 0.7/0.7 100.0 2.3 7.3
2013/14 kadeti U17 - základní část Sršni Sokol Písek 2 - 6.0 2.5 0 1/2 50.0 - -
2013/14 kadeti U17 - skupina A Medvědi Tábor 7 - 8.6 3.7 0 1.1/2.1 53.3 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off Sršni Sokol Písek 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 junioři U19 - play-out Sršni Sokol Písek 5 9.0 1.2 0.4 /1.2 0 0.4/0.4 100.0 0.8 0.6
2014/15 junioři U19 - základní část Sokol Písek 1 1.0 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 - 2.0
2014/15 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 7 - 2.3 0.7 0 0.9/1 85.7 - -
2015/16 muži - oblastní přebor Sokol Písek C 1 - 18.0 9 0 0/0 0.0 - -
2016/17 junioři U19 - základní část Sokol Písek 16 10.2 1.4 0.6 /1.4 0 0.3/0.6 50.0 1.1 2.3
2016/17 muži - základní část Sokol Písek Sršni D 3 - 8.7 3.3 0 2/2.7 75.0 - -
2016/17 junioři U19 - play-off Sokol Písek 3 13.0 3.7 1.7 /1.7 0 0.3/0.7 50.0 2.0 5.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ Sokol Písek 3 4.0 1.0 0 /0.3 0.3 0/0 0.0 0.7 -
2017/18 muži - skupina A Sokol Písek B 21 - 11.3 3.4 0.9 1.7/2.6 65.5 - -
2017/18 muži - základní část Sokol Písek 2 2.0 1.0 0.5 /1 0 0/0 0.0 - 1.5
2017/18 muži - play-off Sokol Písek C 4 - 10.3 3 1 1.3/2 62.5 - -
2018/19 muži - skupina A Sokol Písek B 20 - 5.8 2.4 0.1 0.7/1.2 56.5 - -
2018/19 muži - základní část Sokol Písek C 4 - 12.5 3.8 1 2/3.3 61.5 - -
2018/19 muži - Základní fáze VSK MFF UK A 13 - 9.2 2.5 0.9 1.3/1.7 77.3 - -
2018/19 muži - play-off Sokol Písek C 3 - 8.0 3.3 0 1.3/3.3 40.0 - -
2018/19 muži - play-off A Sokol Písek B 2 - 10.5 4 0.5 1/2 50.0 - -
2019/20 muži - skupina A Sokol Písek B 18 - 4.2 1.7 0.1 0.4/1 38.9 - -
2019/20 muži - základní část Sokol Písek C 4 - 17.3 4.5 1.5 3.8/5.8 65.2 - -
2020/21 muži - skupina A Sokol Písek B 1 - 2.0 1 0 0/2 0.0 - -
Průměr za kariéru 24.5 1.9 6.7 2.6 0.2 0.9/1.6 142.6 1.9 1.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 BK Kladno 13. 1. 2018 2017/18
2B body 13 BSK Č. Budějovice 13. 11. 2011 2011/12
3B body 4 BC Benešov 17. 12. 2017 2017/18
Obranné doskoky 7 SAM BŠM Brno 25. 2. 2017 2016/17
Útočné doskoky 5 Snakes Ostrava 20. 4. 2012 2011/12
Doskoky celkem 9 Snakes Ostrava 20. 4. 2012 2011/12
Body 28 BSK Č. Budějovice 13. 11. 2011 2011/12
Užitečnost 27 BSK Č. Budějovice 13. 11. 2011 2011/12
Asistence 3 Snakes Ostrava 20. 4. 2012 2011/12
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Jiskra Domažlice 6 0:00 11.2 3.8 0.0 0.8 0.0 1.0/1.5 66.7 3.2
BK Děčín 6 0:00 10.0 4.8 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.8
Slavoj BK Litoměřice B 6 0:00 9.0 3.7 0.0 0.3 0.0 0.7/1.2 57.1 1.3
BK Pelhřimov 2 0:00 24.0 7.0 0.0 2.0 0.0 4.0/7.5 53.3 2.5
Legends Č. Budějovice 4 0:00 11.8 3.5 0.0 1.0 0.0 1.8/2.5 70.0 3.0
Jiskra Kyjov 3 0:00 15.7 6.7 100.0 0.0 0.0 2.3/4.0 58.3 2.7
Spartak Kaplice 5 0:00 9.4 2.8 0.0 0.2 0.0 3.2/4.2 76.2 2.0
BK Klatovy 6 0:00 7.0 3.2 0.0 0.2 0.0 0.2/0.5 33.3 1.8
CBU 4 0:00 9.8 3.5 0.0 0.5 0.0 1.3/3.5 35.7 1.3
Sokol Žižkov 7 0:11 5.6 2.3 0.0 0.1 0.0 0.6/1.6 36.4 2.3
Lions J. Hradec 2 0:00 19.0 7.5 100.0 0.0 0.0 4.0/5.5 72.7 2.0
BC Benešov 4 0:00 9.5 2.8 0.0 1.3 0.0 0.3/0.3 100.0 2.8
BK Tábor 4 0:00 8.8 2.8 0.0 0.8 0.0 1.0/1.5 66.7 1.8
BK Pardubice 6 0:00 5.7 2.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
Wolves Radotín 4 0:00 8.5 3.3 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 62.5 3.3
USK Praha 5 0:00 6.4 2.6 0.0 0.0 0.0 1.2/3.0 40.0 2.2
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 14.5 6.5 100.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 4.0
BK Tábor 2 0:00 14.0 6.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 3.5
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 12.0 5.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Sluneta USK Ústí n.L. 5 0:00 4.6 1.6 0.0 0.2 0.0 0.8/1.2 66.7 3.2
Sokol Pražský C 2 0:00 10.5 3.0 0.0 1.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.0
Stavební fakulta B 2 0:00 10.0 3.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 6 0:00 3.3 1.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.7
Sokol Pražský 3 12:36 6.3 2.0 46.2 0.0 0.0 2.3/6.3 36.8 3.7
Jiskra Kyjov 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
Sokol Kbely 3 0:00 6.0 2.0 200.0 0.3 0.0 1.0/3.0 33.3 1.3
Sokol Vyšehrad 4 0:00 4.5 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
SKB Rokycany 4 0:00 4.5 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.8
USK Praha 2 0:00 9.0 4.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol H. Králové 6 0:00 2.7 1.2 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 40.0 2.2
TOROLA BT Příbor 3 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
Aritma Praha 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Snakes Ostrava 5 11:04 2.6 1.2 75.0 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 1.6
Meteor TLC A 1 0:00 13.0 3.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Slavoj Litoměřice 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
BK Klatovy 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 3.5
BA Sparta Praha 2 0:00 6.5 3.0 100.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.5
BK Pardubice 4 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 1.5
Sokol Pražský 6 0:00 1.8 0.7 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.3
BC Vysočina 2 17:35 5.5 2.5 71.4 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Wolves Radotín 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pardubice 1 20:19 8.0 4.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Pří 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
VYS 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Snakes Ostrava 1 21:34 7.0 3.0 30.0 0.0 0.0 1.0/7.0 14.3 2.0
WBA 3 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 -
Slavia MBA Kroměříž 1 28:58 6.0 3.0 37.5 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Sokol pražský 2 10:28 3.0 0.5 33.3 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Kbely B 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
VYS 2 10:34 2.0 0.5 33.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
CTS Basket 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Proton Zlín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad B 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BK Loko Plzeň 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Loko Plzeň 2 7:24 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK 2 7:13 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 6:39 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
UNL 1 4:09 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PCE 1 12:37 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SAM BŠM Brno 2 9:43 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha B 1 2:15 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Levharti Chomutov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
LJH 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Slez. Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -